Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Εδω ειναι και ειναι ειδικος στις κυησης. Ειλικρινα δεν περιμενα μα βρω εδω. Επίσκεψη 30€, αλλα τοσο επεξηγηματικη, αναλυτικη, ανθρωπινη και ειλικρινής. Μου αρεσε κατι που ειπε ενας ασθενής δεν ειναι ενα αποτελεσμα Αντε καναμε εξετασεις δινουμε αγωγη, το πως θα αντιμετωπίσεις εναν ασθενή ισως ειναι ενας συνδιασμός. Εγω Τωρα ας πουμε μου λεει πρεπει να συνεργαστω με τον γιατρο σου. Αν εβλεπα ετσι τις εξετασεις σου θα σου ελεγα ολα κομπλε τωρα ομως εισαι εγκυος οποτε παμε αλλιως. 

Μακαρι να ηταν ολοι ετσι οι γιατροι. Και οχι κουκουρουκου γεια σας καθιστε, 50 ευρω, αντιο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μακαρι να ηταν ολοι ετσι οι γιατροι. Και οχι κουκουρουκου γεια σας καθιστε, 50 ευρω, αντιο. 

Ναι ρε συ κανΑ 40λεπτο μιλουσαμε και ειχε αρκετο κοσμο. Μετα την συναντηση μας καταλαβα πως Ακομη και γυναικες με θρομβοφιλια κανουν παιδιαπου δεν ξερουν οτι εχουν, εγω νομιζα πως δεν γίνεται. Φοβερή να ναι καλα η γυναίκα με ηρέμησε εντελως τοτε καο καταλαβα πως ισως δεν εφταιγα Εγω που σταματησε η καρδουλα του μωρού μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Smile89 είπε:

Εδω ειναι και ειναι ειδικος στις κυησης. Ειλικρινα δεν περιμενα μα βρω εδω. Επίσκεψη 30€, αλλα τοσο επεξηγηματικη, αναλυτικη, ανθρωπινη και ειλικρινής. Μου αρεσε κατι που ειπε ενας ασθενής δεν ειναι ενα αποτελεσμα Αντε καναμε εξετασεις δινουμε αγωγη, το πως θα αντιμετωπίσεις εναν ασθενή ισως ειναι ενας συνδιασμός. Εγω Τωρα ας πουμε μου λεει πρεπει να συνεργαστω με τον γιατρο σου. Αν εβλεπα ετσι τις εξετασεις σου θα σου ελεγα ολα κομπλε τωρα ομως εισαι εγκυος οποτε παμε αλλιως. 

Αν μπορείς στείλε μου τα στοιχεία της σε μήνυμα γιατί μάλλον θα κατέβω κάτω, μήπως τη δώ


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι ρε συ κανΑ 40λεπτο μιλουσαμε και ειχε αρκετο κοσμο. Μετα την συναντηση μας καταλαβα πως Ακομη και γυναικες με θρομβοφιλια κανουν παιδιαπου δεν ξερουν οτι εχουν, εγω νομιζα πως δεν γίνεται. Φοβερή να ναι καλα η γυναίκα με ηρέμησε εντελως τοτε καο καταλαβα πως ισως δεν εφταιγα Εγω που σταματησε η καρδουλα του μωρού μου. 

Εισαι κ μακρυα και δεν μπορω να ερθω να ξεμαλλιαστουμε σαν δυο καλες συμπεθερες με αυτα που λες χαχαχα. Δεν το σχολιαζω παραπανω το τελευταιο σου λεγομενο, μου αρκει που συνειδητοποιησες αυτο που συνειδητοποιησες. 

Παντως επειδη παιζει πολυ η θρομβοφιλια τελευταια, νομιζω καλο θα ταν οι γιατροι να σε βαζουν για μια εξεταση προληπτικα ή εστω να ενημερωνουν και να αποφασισεις εσυ. Εγω δεν εκανα ποτε τετοιες εξετασεις, αλλα θεωρω μεγαλο κριμα να πρεπει να παει κατι στραβα για να κανεις μετα την εξεταση. Θα μου πεις αν ειναι να εξεταζεσαι για ολα, θα πρεπει να τρεχεις σε γιατρους μια ζωη, αλλα δεν μιλαω για πιο σπανιες περιπτωσεις που οντως δεν μπορεις να προβλεψεις. Αλλα ηδη ξερω 3 ατομα απο τον περιγυρο μου που δεν ειχε καλη εκβαση η εγκυμοσυνη για να μαθουν μετα οτι εχουν θρομβοφιλια. Αρα δεν προκειται για κατι τοσο σπανιο τελικα. 

Τελος παντων, εμενα ουτε για την κυστικη με ενημερωσε ο γιατρος, οποτε δεν εχω κανει ουτε για αυτην τις εξετασεις στον προγεννητικο. Που ειναι ακομα πιο σπανια απο την θρομβοφιλια, δηλαδη. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , fairy-mary είπε:

Αν μπορείς στείλε μου τα στοιχεία της σε μήνυμα γιατί μάλλον θα κατέβω κάτω, μήπως τη δώ

Ναι εννοείται!! 

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εισαι κ μακρυα και δεν μπορω να ερθω να ξεμαλλιαστουμε σαν δυο καλες συμπεθερες με αυτα που λες χαχαχα. Δεν το σχολιαζω παραπανω το τελευταιο σου λεγομενο, μου αρκει που συνειδητοποιησες αυτο που συνειδητοποιησες. 

Παντως επειδη παιζει πολυ η θρομβοφιλια τελευταια, νομιζω καλο θα ταν οι γιατροι να σε βαζουν για μια εξεταση προληπτικα ή εστω να ενημερωνουν και να αποφασισεις εσυ. Εγω δεν εκανα ποτε τετοιες εξετασεις, αλλα θεωρω μεγαλο κριμα να πρεπει να παει κατι στραβα για να κανεις μετα την εξεταση. Θα μου πεις αν ειναι να εξεταζεσαι για ολα, θα πρεπει να τρεχεις σε γιατρους μια ζωη, αλλα δεν μιλαω για πιο σπανιες περιπτωσεις που οντως δεν μπορεις να προβλεψεις. Αλλα ηδη ξερω 3 ατομα απο τον περιγυρο μου που δεν ειχε καλη εκβαση η εγκυμοσυνη για να μαθουν μετα οτι εχουν θρομβοφιλια. Αρα δεν προκειται για κατι τοσο σπανιο τελικα. 

Τελος παντων, εμενα ουτε για την κυστικη με ενημερωσε ο γιατρος, οποτε δεν εχω κανει ουτε για αυτην τις εξετασεις στον προγεννητικο. Που ειναι ακομα πιο σπανια απο την θρομβοφιλια, δηλαδη. 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα κι εγω αυτο Πιστευω αυτη η εξέταση πρεπει να γινεται ετσι κι Αλλιως. 

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εισαι κ μακρυα και δεν μπορω να ερθω να ξεμαλλιαστουμε σαν δυο καλες συμπεθερες με αυτα που λες χαχαχα. Δεν το σχολιαζω παραπανω το τελευταιο σου λεγομενο, μου αρκει που συνειδητοποιησες αυτο που συνειδητοποιησες. 

Παντως επειδη παιζει πολυ η θρομβοφιλια τελευταια, νομιζω καλο θα ταν οι γιατροι να σε βαζουν για μια εξεταση προληπτικα ή εστω να ενημερωνουν και να αποφασισεις εσυ. Εγω δεν εκανα ποτε τετοιες εξετασεις, αλλα θεωρω μεγαλο κριμα να πρεπει να παει κατι στραβα για να κανεις μετα την εξεταση. Θα μου πεις αν ειναι να εξεταζεσαι για ολα, θα πρεπει να τρεχεις σε γιατρους μια ζωη, αλλα δεν μιλαω για πιο σπανιες περιπτωσεις που οντως δεν μπορεις να προβλεψεις. Αλλα ηδη ξερω 3 ατομα απο τον περιγυρο μου που δεν ειχε καλη εκβαση η εγκυμοσυνη για να μαθουν μετα οτι εχουν θρομβοφιλια. Αρα δεν προκειται για κατι τοσο σπανιο τελικα. 

Τελος παντων, εμενα ουτε για την κυστικη με ενημερωσε ο γιατρος, οποτε δεν εχω κανει ουτε για αυτην τις εξετασεις στον προγεννητικο. Που ειναι ακομα πιο σπανια απο την θρομβοφιλια, δηλαδη. 

Ερχομαι Αθήνα..... κανονισου να σε πετύχω συμπεθερα, Χαχαχα Χαχαχα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , fairy-mary είπε:

Αν μπορείς στείλε μου τα στοιχεία της σε μήνυμα γιατί μάλλον θα κατέβω κάτω, μήπως τη δώ

Νεραϊδουλα μου, στις εξωσωματικές παντως το Σαλοσπίρ μας το δίνουν πάντα προληπτικά για καλύτερη αιμάτωση της μήτρας. Άσχετα με τη θρομβοφιλια...Κακό σίγουρα δεν σου κάνει. Εμένα δυστυχώς μου το σταμάτησε στην πρώτη αιμορραγία, εάν ήταν στο χέρι μου θα το συνέχιζα μέχρι τέλους. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!δεν συμμετέχω στις συζητήσεις σας γιατί δεν μπαίνω κάθε μέρα αλλά σας διαβάζω οπότε μπορώ. Σήμερα όμως είμαι πολύ χαρούμενη κ θέλω να μοιραστώ τα νέα μου σήμερα είδαμε ότι έχουμε μία μπέμπα κ έναν μπεμπη 160 gr κ 11 εκ! :x:x:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!δεν συμμετέχω στις συζητήσεις σας γιατί δεν μπαίνω κάθε μέρα αλλά σας διαβάζω οπότε μπορώ. Σήμερα όμως είμαι πολύ χαρούμενη κ θέλω να μοιραστώ τα νέα μου σήμερα είδαμε ότι έχουμε μία μπέμπα κ έναν μπεμπη 160 gr κ 11 εκ! :x:x:x

Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!γερά να είναι τα μωράκια σου!!!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!δεν συμμετέχω στις συζητήσεις σας γιατί δεν μπαίνω κάθε μέρα αλλά σας διαβάζω οπότε μπορώ. Σήμερα όμως είμαι πολύ χαρούμενη κ θέλω να μοιραστώ τα νέα μου σήμερα είδαμε ότι έχουμε μία μπέμπα κ έναν μπεμπη 160 gr κ 11 εκ! :x:x:x

Τελεια μπραβο ενα κ ενα μια χαρα με το καλο!!!

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasiliki88 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!δεν συμμετέχω στις συζητήσεις σας γιατί δεν μπαίνω κάθε μέρα αλλά σας διαβάζω οπότε μπορώ. Σήμερα όμως είμαι πολύ χαρούμενη κ θέλω να μοιραστώ τα νέα μου σήμερα είδαμε ότι έχουμε μία μπέμπα κ έναν μπεμπη 160 gr κ 11 εκ! :x:x:x

Με το καλοοοο!!! Τι τελειο ενα κι ενα!! 

Κι αλλη μπουμπου στην παρεα αλλααααααα...... αυτη την φορα φερνει κι εναν νεαρο δίδυμο μαζι της!!!! @Vasiliki88 με το καλο και παλι τα παιδακια σου!!!! 

                 ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!! 

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

5. Γεωργία Β
    03/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

6. maraki 93
    07/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

7. @eirini@
    12/02/2019 ΑΓΟΡΑΚΙ

9. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

9. oneira_glyka 
    26/02/2019 ΑΓΟΡΑΚΙ

10. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

11. palmoira 
    04/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

12. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

13. Vasiliki88
    03/04/2019 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

14. Life777
    04/04/2019

15. fairy-mary
    22/04/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

16. newmum94
    17/04/2019

17. Κωνσταντίνα16
     20/04/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

18. *ζουζουνα*!!!
     24/04/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

19. BettySt
     25/04/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

20. Elfer      
    08/05/2019

21. marirene
     14/05/2019

22. Beboula25
     27/05/2019

23. mama16
      31/05/2019

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέεεερα ομορφες! Τι κανετε?? Πως ειναι οι κοιλουμπιτσες σας? 

Εγω επειδη μ αρεσε τοσο πολυ η γλυκοζη, ηρθα να ξανακανω την καμπυλη χεχεχε.

Καλημερα χαχα!! Ωραια ξεκινάει η μερα σου καλο κουραγιο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλημερα χαχα!! Ωραια ξεκινάει η μερα σου καλο κουραγιο

Ναι περναω πολυ ωραια. Με την μιση μου μουρη πρησμενη, μαλλον εκανε φλεγμονη η ωτιτιδα εσωτερικα και ειμαι σαν να φαγα μπουνια χαχαχα.

Πως εισαι εσυ αγαπη? Ηθικον?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι περναω πολυ ωραια. Με την μιση μου μουρη πρησμενη, μαλλον εκανε φλεγμονη η ωτιτιδα εσωτερικα και ειμαι σαν να φαγα μπουνια χαχαχα.

Πως εισαι εσυ αγαπη? Ηθικον?

Στα υψη χαχα!! Χθες ημουν ψιλοχαλια απο λαιμο κ μπουκωμα αλλα σημερα ξυπνησα μια χαρα μεχρι στιγμης οταν μπορεσω θα παω να κανω το εμβολιο να ησυχασω μια μερα βγηκα κ το αρπαξα το κρυωμα θα το κανω να ειμαι ησυχη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...