Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχααχαχαχαχα. Καταλαβα, ενταξει. Οποτε δεν θελουμε τπτ εκει περα, ουτε ξερα ουτε χλωρα ουτε τπτ. Εε ας κανουμε εμεις τα πανω πανω ετσι μην μας πουν και θαμνους και απο κει και περα ας αναλαβουν οι μαιες. Ωχου. Το κλυσμα το γλυτωνεις η μπα? Μαλλον μπα. Αυτο που το κανεις? Σε εκεινες τις τουαλετες εχουν προσβαση ολοι??? Η ειναι αποκλειστικα wc κλυσματουχων??? :lol: πρεπει να τα ξερουμε κ αυτα, να εφοδιαστουμε με αρωματικα και να ψεκαζουμε να μαστε ευωδιαστες 

Ναι, πάρε και ένα ραδιόφωνο μαζί για τους ήχους! Αχαχαχαχα δεν το γλιτώνεις δυστυχως! Αφού σε κάνουν φαλακρό βουνό οι μαιες θα περάσει και το ποταμάκι και μετά τρέχα βρες τουφα!!! Αχχαχαχαχαχα

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ ξεχαστηκα κ ειπα κλυσμα. Μα τι χαζη μπερδευτηκα. Το μιλκο ηθελα να πω! Παρδον! Το μιλκο το γλυτωνεις η μπα

Ελα το έσωσα εγώ, το ονόμασα ποταμάκι! Αχαχαχαχα

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Είναι που είμαστε σε δημόσιο φόρουμ και πρέπει να τα λέμε κωδικοποιημένα όπως είπε η φανταστική δίδυμος κιουρια πιο πάνω! Πάντως άμα φτάσεις ΠΗΤ και δεν έχεις γεννήσει σου κάνω ένα " ουαν γουμαν σόου, σταντ απ κομεντί φάση" για βοήθεια!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εννοείται θα σου ζητήσω γτ με τον μικρό που έμπλεξα Έχει βολευτεί το ζουζούνι για τα καλά.

Μια ερώτηση πάνω στο κλυσμα.αληθευει ότι από το σπρώξιμο παράλληλα κάνουμε και την ανάγκη μας?είδα ένα βίντεο στο ίντερνετ και το μωράκι βγήκε μες στα σκ@ της μανούλας.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μην τις ακους. Και γω διδυμακι και το παιδι τοξοτακι θα βγει! Τωρα αν βγει ταυρακι το μπεμπε σου, απο ταυρους μονο τον αδερφο μου ξερω. Μαμ κακα και νανι. Αυτο. Χαχαχ

Έχω εμπειρία και από τα δυο! Άλλη φάση αλλα εντάξει έμαθα πολλά Χαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εννοείται θα σου ζητήσω γτ με τον μικρό που έμπλεξα Έχει βολευτεί το ζουζούνι για τα καλά.

Μια ερώτηση πάνω στο κλυσμα.αληθευει ότι από το σπρώξιμο παράλληλα κάνουμε και την ανάγκη μας?είδα ένα βίντεο στο ίντερνετ και το μωράκι βγήκε μες στα σκ@ της μανούλας.

Αγόρια παιδί μου, τι περιμένεις; Πάντα στο βολεμα με τη μανούλα! Αχαχαχαχα βρε γι'αυτό το κάνουμε το κλυσμα γιατί μπορεί από το σφίξιμο να κεράσεις το γιατρό κανένα σοκολατακι και καθόλου δεν θα του αρέσει! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εννοείται θα σου ζητήσω γτ με τον μικρό που έμπλεξα Έχει βολευτεί το ζουζούνι για τα καλά.

Μια ερώτηση πάνω στο κλυσμα.αληθευει ότι από το σπρώξιμο παράλληλα κάνουμε και την ανάγκη μας?είδα ένα βίντεο στο ίντερνετ και το μωράκι βγήκε μες στα σκ@ της μανούλας.

Μου εχετε φτιαξει τη διάθεση κοριτσια γι αυτο σου δινουν το κλισμα για να αποφυγουν τετοια ατυχηματα χαχα!!

@Beboula25 μου καλα αποτελεσματα ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις!!

Εμεις ειμαστε καλα της βγαλανε το σωληνακι απο τον πνευμονα κ της μειωσαν το οξυγονο αρκετα σχεδον αναπνεει μονη της σημερα ειδαμε κ τα ματακια της γιατι της ειχαν μια προστατευτικη μασκα για τη λαμπα κ της εδωσαν κ γαλατακι δυο φορες κ το δεχτηκε μια χαρα το σταμαχακι της καναμε κ την καλλιέργεια για το γαλα μου κ αυριο θα ξερουμε αν μπορω να της το δινουν δε θυμαμαι αν σας ειπα χτες ειναι στα 680γρ εχασε λιγο αλλα μας ειπε ςιναι φυσιολογικο κ δε θελουν ναπαρει ουτε να χασει αποτομα κ ειναι 35εκ.οσο ενας σχολικος χαρακας

  • Μου αρέσει 9

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μου εχετε φτιαξει τη διάθεση κοριτσια γι αυτο σου δινουν το κλισμα για να αποφυγουν τετοια ατυχηματα χαχα!!

@Beboula25 μου καλα αποτελεσματα ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις!!

Εμεις ειμαστε καλα της βγαλανε το σωληνακι απο τον πνευμονα κ της μειωσαν το οξυγονο αρκετα σχεδον αναπνεει μονη της σημερα ειδαμε κ τα ματακια της γιατι της ειχαν μια προστατευτικη μασκα για τη λαμπα κ της εδωσαν κ γαλατακι δυο φορες κ το δεχτηκε μια χαρα το σταμαχακι της καναμε κ την καλλιέργεια για το γαλα μου κ αυριο θα ξερουμε αν μπορω να της το δινουν δε θυμαμαι αν σας ειπα χτες ειναι στα 680γρ εχασε λιγο αλλα μας ειπε ςιναι φυσιολογικο κ δε θελουν ναπαρει ουτε να χασει αποτομα κ ειναι 35εκ.οσο ενας σχολικος χαρακας

Μπραβο ρε Βασω μπραβο!!! Αχ το κοριτσι μας, θα δεις θα τα καταφερει. Θελει λιγο χρονο να μεγαλωσει αλλα θα τα καταφερει η ψυχουλα μας. Ολα τα μωρακια χανουν βαρος στην αρχη, θα τα ξαναπαρει, τοσο μικρη και τοσο δυνατη, μας βαζει τα γυαλια κυριολεκτικα!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μπραβο ρε Βασω μπραβο!!! Αχ το κοριτσι μας, θα δεις θα τα καταφερει. Θελει λιγο χρονο να μεγαλωσει αλλα θα τα καταφερει η ψυχουλα μας. Ολα τα μωρακια χανουν βαρος στην αρχη, θα τα ξαναπαρει, τοσο μικρη και τοσο δυνατη, μας βαζει τα γυαλια κυριολεκτικα!! 

Μακαρι δε θελω να χαρω κ πολυ γιατι ειναι παρα πολυ νωρις ακομα κ ολα ειναι σε μια λεπτη κλωστη μακαρι να μη βγαλει προβληματα μονο αυτο με νοιαζει για να μη ταλαιπωρηται τι να πω ο θεος ξερει μονο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μακαρι δε θελω να χαρω κ πολυ γιατι ειναι παρα πολυ νωρις ακομα κ ολα ειναι σε μια λεπτη κλωστη μακαρι να μη βγαλει προβληματα μονο αυτο με νοιαζει για να μη ταλαιπωρηται τι να πω ο θεος ξερει μονο

Βάσω μου κάθε βηματάκι όσο μικρό και εάν είναι είναι σημαντικό. Μακάρι να συνεχίσετε έτσι και κάθε μέρα να έχουμε και ένα καλό νέο 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αγόρια παιδί μου, τι περιμένεις; Πάντα στο βολεμα με τη μανούλα! Αχαχαχαχα βρε γι'αυτό το κάνουμε το κλυσμα γιατί μπορεί από το σφίξιμο να κεράσεις το γιατρό κανένα σοκολατακι και καθόλου δεν θα του αρέσει! 

Τόσα λεφτά θα πάρει.να μη τον κερασω Και κάτι?χιχχιιχι

πρίν από 27 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μου εχετε φτιαξει τη διάθεση κοριτσια γι αυτο σου δινουν το κλισμα για να αποφυγουν τετοια ατυχηματα χαχα!!

@Beboula25 μου καλα αποτελεσματα ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις!!

Εμεις ειμαστε καλα της βγαλανε το σωληνακι απο τον πνευμονα κ της μειωσαν το οξυγονο αρκετα σχεδον αναπνεει μονη της σημερα ειδαμε κ τα ματακια της γιατι της ειχαν μια προστατευτικη μασκα για τη λαμπα κ της εδωσαν κ γαλατακι δυο φορες κ το δεχτηκε μια χαρα το σταμαχακι της καναμε κ την καλλιέργεια για το γαλα μου κ αυριο θα ξερουμε αν μπορω να της το δινουν δε θυμαμαι αν σας ειπα χτες ειναι στα 680γρ εχασε λιγο αλλα μας ειπε ςιναι φυσιολογικο κ δε θελουν ναπαρει ουτε να χασει αποτομα κ ειναι 35εκ.οσο ενας σχολικος χαρακας

Μπράβο το κορίτσι μας.αναπνεει και σχεδόν μόνη της.ανταποκρινεται η κοπελαρα μας!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Τόσα λεφτά θα πάρει.να μη τον κερασω Και κάτι?χιχχιιχι

Εσύ καλά θα κάνεις γιατί εμείς αγάπη μου είμαστε κιουριες και ακολουθούμε το σαβουάρ βιβρ αλλά κατι μου λέει ότι ο γιατρός σου δεν θα το ξέρει το σαβουάρ βιβρ και δεν θα το εκτιμήσει και πολύ το δωράκι σου!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εσύ καλά θα κάνεις γιατί εμείς αγάπη μου είμαστε κιουριες και ακολουθούμε το σαβουάρ βιβρ αλλά κατι μου λέει ότι ο γιατρός σου δεν θα το ξέρει το σαβουάρ βιβρ και δεν θα το εκτιμήσει και πολύ το δωράκι σου!

Παντως εχει δικιο η @loyloy. Και γω εχω διαβασει πως παρα το μιλκο, πολλες φορες δεν αδειαζεις τελειως και το σοκολατακι του ο γιατρος το παιρνει. Τωρα θα ναι γαλακτος, θα ναι σοκολατα υγειας, θα ναι με φυστικι, εξαρταται, υπαρχει ποικιλια χαχαχαχα. 

Παντως ευχομαι να μην μου συμβει. Οχι οτι θα καταλαβω τπτ εγω εκεινην την ωρα, αλλα λεμε τωρα.

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εσύ καλά θα κάνεις γιατί εμείς αγάπη μου είμαστε κιουριες και ακολουθούμε το σαβουάρ βιβρ αλλά κατι μου λέει ότι ο γιατρός σου δεν θα το ξέρει το σαβουάρ βιβρ και δεν θα το εκτιμήσει και πολύ το δωράκι σου!

Έχουμε καλή σχέση γενικότερα με το γιατρό.δεν έχω παράπονο.θα το εκτίμηση που θα του παε ι.παντα προσπαθεί και για φυσιολογικό αρα και τι δεν θα χουν δει τα μάτια του.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Παντως εχει δικιο η @loyloy. Και γω εχω διαβασει πως παρα το μιλκο, πολλες φορες δεν αδειαζεις τελειως και το σοκολατακι του ο γιατρος το παιρνει. Τωρα θα ναι γαλακτος, θα ναι σοκολατα υγειας, θα ναι με φυστικι, εξαρταται, υπαρχει ποικιλια χαχαχαχα. 

Παντως ευχομαι να μην μου συμβει. Οχι οτι θα καταλαβω τπτ εγω εκεινην την ωρα, αλλα λεμε τωρα.

Εγώ πάλι έκανα καισαρική και τις 2 φορές οπότε δωράκια και σοκολατάκια πάντως είδους και όσφρηση τα απέφυγα! Μουαχαχαχαχα

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Έχουμε καλή σχέση γενικότερα με το γιατρό.δεν έχω παράπονο.θα το εκτίμηση που θα του παε ι.παντα προσπαθεί και για φυσιολογικό αρα και τι δεν θα χουν δει τα μάτια του.

Εδώ εμένα μια φορά παλια, μια κοπέλα της κρατούσα το χέρι και στην εξώθηση με δάγκωσε!!!!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ πάλι έκανα καισαρική και τις 2 φορές οπότε δωράκια και σοκολατάκια πάντως είδους και όσφρηση τα απέφυγα! Μουαχαχαχαχα

Εδώ εμένα μια φορά παλια, μια κοπέλα της κρατούσα το χέρι και στην εξώθηση με δάγκωσε!!!!

Αχαχαχαχαχαχα, εγω θα τη χαστουκιζα και θα της ελεγα πως τολμας μετα απο οσα περασαμε?? Δεν σεβαστηκες ΤΙΠΟΤΑ??? Και θα εβγαινα κλεβοντας την παρασταση τιναζοντας πισω το μαλλι. 

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια εκεινη την ωρα ξεχνας και τις ντροπες και τα παντα.καντε το κλυσμα δεν ειναι τιποτα.αλλιως νιμιζεις απο την πιεση οτι θες να πας τουαλετα.οσο για την περιποιηση εγω που ειχα πολυ .μικρη κοιλια πριν παω εκανα ντουζακι και αφησα κατι λιγα και απο οτι ειδα μετα μου τα αφησανε.μαλλον δεν ενοχλουσαν.οι αναγουλες εκει ακαθεκτες κανω οτι δε τις νιωθω.τρωω απο το φαγητο του μπεμπη.νεροβραστα.μπλιαχ..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...