Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχα! Ε μα ειναι σπιτικη πιτσα.. Λοιπον μπορεις να βάλεις αλευρι ολικής για τη ζυμη και πανω σαλτσα,φύλλα βασιλικού, μοτσαρελα μανιταρια κ πιπερια. Ετσι την κανει η αδερφη μου που ειναι της υγιεινης κ ειλικρινα γίνεται πεντανοστιμη. Δοκιμασε την.:)

Beboula μου καλα αποτελέσματα αυριο!! Περιμένουμε νεα!! ❤❤❤

Αχ θα το δοκιμασω εε. Μου κινησες την περιεργεια!! Με 2 υλικα δεν νομιζω να φτασει στο θεο το ζαχαρο. 

Και γω λατρευω σκορδοο! Δεν μου μυριζει καθολου ειδικα μαγειρεμενο χανει την εντονη μυρωδια. Μονο στο τζατζικι μου μυριζει. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ θα το δοκιμασω εε. Μου κινησες την περιεργεια!! Με 2 υλικα δεν νομιζω να φτασει στο θεο το ζαχαρο. 

Δεν το πιστευω με τίποτα να στο ανεβασει.Ειναι ολικής πιτσα με μοτσαρελα που εχει λιγα λιπαρα σε σχεση με τα αλλα τυρια. Ειναι πολυ ελαφριά και.πολυ νόστιμη. Δινει τελεια γευση ο βασιλικος στη σαλτσα και συμφωνω κ με το σκορδακι που ειπε η Μπεμπουλα. Γενικα η αδερφη μου προσεχει τι τρωει και μας εχει μαθει πολλα υγιεινα τερτίπια :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ τι ωραια που στολισατε! Κ γω σε καμια βδομαδα λεω! Και του χρονου με το μπεμπακι σου θα στολισεις!! Βεβαια καμαρωσε το δεντρο φετος γιατι του χρονου δεν ξερω αν θα θυμιζει δεντρο. Θα μπουσουλαει το μωρο και θα τα τραβαει ολα. Εγω ηδη σκεφτομαι σχεδιο πως θα μπορεσω να καρφωσω το δεντρο στο πατωμα και να κολλησω τα στολιδια με θερμοκολλα :lol:

Θα μπεις ξετρελαμενη και πιο "χαζοχαρουμενη" απο ποτε. Ολα καλα θα πανε αγαπη μου. Πραγματικα το πιστευω.

 

Ρε συ Χαχαχαχ δεν υπάρχεις! Καταρχήν έχω ήδη μιλήσει στον άντρα μου σχετικά με έπιπλο που θα μεταφερθεί από το σαλόνι Χαχαχα Αστα κ εγω τα σκέφτομαι. Κάθε χρόνο στολίζω τετοιες μερες γιατί 25 έχω γενέθλια και μου αρέσει να εναι στολισμένο. Βασικά ελεγα πρώτα να πάω αύριο κ μετά να στολίσω αλλα άσε λέω στόλισε κορίτσι μου μην σκεφτεσαι ασχημα σενάρια. Δεν είμαι πεσιμιστρια κάθε άλλο, χεσμενη από φόβο αυτό μόνο. Θα είναι το πιο ομορφο δώρο!! Όσο για δέντρο με το μωρό υπάρχει και το άλλο κόλπο που τα κρεμάνε στα ταβάνια :lol:

Ναι είσαι καλα νανουλα μου σε ευχαριστώ!!

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δεν το πιστευω με τίποτα να στο ανεβασει.Ειναι ολικής πιτσα με μοτσαρελα που εχει λιγα λιπαρα σε σχεση με τα αλλα τυρια. Ειναι πολυ ελαφριά και.πολυ νόστιμη. Δινει τελεια γευση ο βασιλικος στη σαλτσα και συμφωνω κ με το σκορδακι που ειπε η Μπεμπουλα. Γενικα η αδερφη μου προσεχει τι τρωει και μας εχει μαθει πολλα υγιεινα τερτίπια :)

Μπράβο στην αδερφούλα σου και εμενα μου αρεσε πολύ σαν ιδέα μου αρέσει πολύ γιατί και οι γεύσεις είναι ελαφριές  και θα το δοκιμάσω σίγουρα

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

Πολυ καλη ιδεα μπεμπουλα..λατρευω το σκορδο αλλα δεν τρωω συχνα για ευνόητους λογους χαχα

Χαχα ναι μόνο μαγειρεμένο σε σημείο που εξαφανίζεται. Μου αρέσει πολύ η πολίτικη για αυτό τον λόγο. Αχχ τι το θυμήθηκα τώρα και τρελαίνομαι Χαχα ασχετως που έχω φάει ελάχιστες φορες την λατρεύω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ρε συ Χαχαχαχ δεν υπάρχεις! Καταρχήν έχω ήδη μιλήσει στον άντρα μου σχετικά με έπιπλο που θα μεταφερθεί από το σαλόνι Χαχαχα Αστα κ εγω τα σκέφτομαι. Κάθε χρόνο στολίζω τετοιες μερες γιατί 25 έχω γενέθλια και μου αρέσει να εναι στολισμένο. Βασικά ελεγα πρώτα να πάω αύριο κ μετά να στολίσω αλλα άσε λέω στόλισε κορίτσι μου μην σκεφτεσαι ασχημα σενάρια. Δεν είμαι πεσιμιστρια κάθε άλλο, χεσμενη από φόβο αυτό μόνο. Θα είναι το πιο ομορφο δώρο!! Όσο για δέντρο με το μωρό υπάρχει και το άλλο κόλπο που τα κρεμάνε στα ταβάνια :lol:

Ναι είσαι καλα νανουλα μου σε ευχαριστώ!!

Χαχαχαχαχαχα, ναι ναι το εκανε και η μπεκαμ αυτο με το αναποδο δεντρο! Αλλα αυτη ειναι αναποδη η ιδια θα μου πεις, το δεντρο μας πειραξε?? 

Καλα εκανες και στολισες. Μην ανησυχεις για τιποτα. Και αυριο χεσμενη θα σαι αλλα απο την χαρα σου. Θα συγκινηθεις πολυ και θα σαι μια πολυ γλυκια εγκυουλα μυξιαρα απο την συγκινηση! Το πιο ομορφο δωρο θα ειναι για τα γενεθλια σου!! Αντε δεν λεω αλλα, γιατι θα μας τα πεις κ αυριο. 

 

 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο συγκρατημενα χαρουμενη σημερα!! Μας ειπαν το απογευμα που πηγαμε για ενημερωση οτι εχει δειξει πολυ βελτιωση ειναι υπερκινητικη οσο ημασταν εκει δε σταματησε να κουνιεται σηκωνε χέρια ποδια οσο μπορουσε βεβαια με τις γαζες κ τα σωληνακια που εχει μας ειπαν οτι της μειωσαν το οξυγονο απο 80% που ηθελε μεσα στο σκ τωρα της δινουν μονο 30% κ αν συνεχισει ετσι θα της βγαλουν τη μασκα οξυγονου που εχει κ θα της βαλουν τα μικρα τα σωλινακια που θα της δινουν πολυ μικρη βοηθεια επισης μας ειπαν οτι δεν υπάρχει λοίμωξη πλεον οποτε θα της σταματήσουν κ την αντιβιωση κ το πιο σημαντικο οτι της εδωσαν γαλατακι για να δουνε πως θα αντιδρασει το στομαχακι της μισο ml μη φανταστητε μακαρι κοριτσια να συνεχισει ετσι κ να μη βγαλει προβληματα αργοτερα ειμαστε πολυ συγκρατημενοι γιατι ακομα ειναι νωρίς. Α!! Σημερα το βραδυ κλεινουμε μια εβδομάδα!

 

  • Μου αρέσει 13

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ειμαι λιγο συγκρατημενα χαρουμενη σημερα!! Μας ειπαν το απογευμα που πηγαμε για ενημερωση οτι εχει δειξει πολυ βελτιωση ειναι υπερκινητικη οσο ημασταν εκει δε σταματησε να κουνιεται σηκωνε χέρια ποδια οσο μπορουσε βεβαια με τις γαζες κ τα σωληνακια που εχει μας ειπαν οτι της μειωσαν το οξυγονο απο 80% που ηθελε μεσα στο σκ τωρα της δινουν μονο 30% κ αν συνεχισει ετσι θα της βγαλουν τη μασκα οξυγονου που εχει κ θα της βαλουν τα μικρα τα σωλινακια που θα της δινουν πολυ μικρη βοηθεια επισης μας ειπαν οτι δεν υπάρχει λοίμωξη πλεον οποτε θα της σταματήσουν κ την αντιβιωση κ το πιο σημαντικο οτι της εδωσαν γαλατακι για να δουνε πως θα αντιδρασει το στομαχακι της μισο ml μη φανταστητε μακαρι κοριτσια να συνεχισει ετσι κ να μη βγαλει προβληματα αργοτερα ειμαστε πολυ συγκρατημενοι γιατι ακομα ειναι νωρίς. Α!! Σημερα το βραδυ κλεινουμε μια εβδομάδα!

 

Αχ το παιδακι μας, το κοριτσι μας, ποσο συγκινουμαι ρε Βασω. Τι δυναμη κρυβουν αυτα τα πλασματακια, οι ψυχουλες μου!! Το οτι ειναι δραστηρια ειναι πολυ καλο!! Μπραβο στην μικρη σου αγωνιστρια και σε σενα γιατι μαζι αγωνιζεσαι και συ!! Μπραβο σου αγαπη μου για την δυναμη που δειχνεις για την ψυχραιμια σου και τον τροπο που το διαχειριζεσαι! Δεν εχω λογια να σου εκφρασω. Χαιρομαι τοσο πολυ με αυτα που ακουω και ακομα και συγκρατημενα πιστευω καθε μερα θα πηγαινετε και καλυτερα!! ❤❤❤


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Και γωωωω. Αλλα χωρις ζυμη πιτσας. Αμαν ρε Νικολ. Για καλο σε βαλαμε εδω περα?? :lol:Ολο κατι ωραιο θα μασουλας και δε δειχνεις κανενα ελεος. Με μια σαλατουλα την εβγαλα την εβγαλα εγω :( 

Δεν της μιλαω..... ( @Nicol_

πρίν από 59 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ ποσο τρελλη είσαι;; Με την καλή έννοια! Σήμερα πέρασε η μέρα σαν νεράκι ήμουν την μισή μέρα έξω κ την άλλη μισή στολίζαμε. Και του χρόνου κοριτσια να είμαστε καλα γερές δυνατες με γερά μωράκια!! Δεν σας ξεχναω είσαι καλα;; Μακάρι να μπω ουρλιάζοντας από χαρά θα τρελαθω τελείως!!! Απόγευμα είναι το ραντεβού❤️ Σε ευχαριστώ αγαπη μου με βοηθατε πολύ 

Aaaaaaaa και του χρονου με το νινακι!!!! 

πρίν από 52 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχα! Ε μα ειναι σπιτικη πιτσα.. Λοιπον μπορεις να βάλεις αλευρι ολικής για τη ζυμη και πανω σαλτσα,φύλλα βασιλικού, μοτσαρελα μανιταρια κ πιπερια. Ετσι την κανει η αδερφη μου που ειναι της υγιεινης κ ειλικρινα γίνεται πεντανοστιμη. Δοκιμασε την.:)

Beboula μου καλα αποτελέσματα αυριο!! Περιμένουμε νεα!! ❤❤❤

Ακομη δεν σου μιλαω..  

πρίν από 46 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκουλα μου να είσαι καλα!! Για την σάλτσα να πω κ αλλη μια ιδέα; Λιώνω με το πελτέ μια σκελίδα μικρή σκόρδο. Δεν μυρίζει μην φοβάστε και δίνει πολύ όμορφη γεύση. ❤️❤️❤️

Θα αρχισω να μην μιλαω κ σε σένα μου φαίνεται.... 

πρίν από 21 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ειμαι λιγο συγκρατημενα χαρουμενη σημερα!! Μας ειπαν το απογευμα που πηγαμε για ενημερωση οτι εχει δειξει πολυ βελτιωση ειναι υπερκινητικη οσο ημασταν εκει δε σταματησε να κουνιεται σηκωνε χέρια ποδια οσο μπορουσε βεβαια με τις γαζες κ τα σωληνακια που εχει μας ειπαν οτι της μειωσαν το οξυγονο απο 80% που ηθελε μεσα στο σκ τωρα της δινουν μονο 30% κ αν συνεχισει ετσι θα της βγαλουν τη μασκα οξυγονου που εχει κ θα της βαλουν τα μικρα τα σωλινακια που θα της δινουν πολυ μικρη βοηθεια επισης μας ειπαν οτι δεν υπάρχει λοίμωξη πλεον οποτε θα της σταματήσουν κ την αντιβιωση κ το πιο σημαντικο οτι της εδωσαν γαλατακι για να δουνε πως θα αντιδρασει το στομαχακι της μισο ml μη φανταστητε μακαρι κοριτσια να συνεχισει ετσι κ να μη βγαλει προβληματα αργοτερα ειμαστε πολυ συγκρατημενοι γιατι ακομα ειναι νωρίς. Α!! Σημερα το βραδυ κλεινουμε μια εβδομάδα!

 

Εχω συγκινηθει πολυ κοριτσι μου.... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ το παιδακι μας, το κοριτσι μας, ποσο συγκινουμαι ρε Βασω. Τι δυναμη κρυβουν αυτα τα πλασματακια, οι ψυχουλες μου!! Το οτι ειναι δραστηρια ειναι πολυ καλο!! Μπραβο στην μικρη σου αγωνιστρια και σε σενα γιατι μαζι αγωνιζεσαι και συ!! Μπραβο σου αγαπη μου για την δυναμη που δειχνεις για την ψυχραιμια σου και τον τροπο που το διαχειριζεσαι! Δεν εχω λογια να σου εκφρασω. Χαιρομαι τοσο πολυ με αυτα που ακουω και ακομα και συγκρατημενα πιστευω καθε μερα θα πηγαινετε και καλυτερα!! ❤❤❤

Να εισαι καλα! πραγματικα αυτο που περναμε να μη το περασει κανένας γονιος ουτε για μια μερα αλλα μας δινει τοση δυναμη η μικρη καθε φορα που πάμε οση μου εδιναν κ καθε φορά που πηγαιναμε για υπερηχο κ αντεχα να ξανακατσω στο κρεβατι! Εχασα ενα παιδι που το γεννησα το ειδα εστω κ για μια μερα ειναι μεγαλος ο πονος δε θα το ξεχασω ποτε αλλα σκεφτομαι οτι πισω ειναι αλλο ενα κ μας εχει αναγκη αυτη τη στιγμη προσευχομαι καθε μερα να την προσέχει η αδερφουλα της απο εκει που ειναι κ να της δινει δυναμη να αντεξει δε ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα εκει που την εχουν απενταντι της εχει την εικονα της παναγιας ακριβως απεναντι της

  • Μου αρέσει 5

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Να εισαι καλα! πραγματικα αυτο που περναμε να μη το περασει κανένας γονιος ουτε για μια μερα αλλα μας δινει τοση δυναμη η μικρη καθε φορα που πάμε οση μου εδιναν κ καθε φορά που πηγαιναμε για υπερηχο κ αντεχα να ξανακατσω στο κρεβατι! Εχασα ενα παιδι που το γεννησα το ειδα εστω κ για μια μερα ειναι μεγαλος ο πονος δε θα το ξεχασω ποτε αλλα σκεφτομαι οτι πισω ειναι αλλο ενα κ μας εχει αναγκη αυτη τη στιγμη προσευχομαι καθε μερα να την προσέχει η αδερφουλα της απο εκει που ειναι κ να της δινει δυναμη να αντεξει δε ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα εκει που την εχουν απενταντι της εχει την εικονα της παναγιας ακριβως απεναντι της

Η Παναγια κ η αδερφουλα της ειναι κοντα της!!! Ποσο δυνατα κρατας Βασω μου κ ποσο θα ηθελα να σου σταθω απο κοντα. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Να εισαι καλα! πραγματικα αυτο που περναμε να μη το περασει κανένας γονιος ουτε για μια μερα αλλα μας δινει τοση δυναμη η μικρη καθε φορα που πάμε οση μου εδιναν κ καθε φορά που πηγαιναμε για υπερηχο κ αντεχα να ξανακατσω στο κρεβατι! Εχασα ενα παιδι που το γεννησα το ειδα εστω κ για μια μερα ειναι μεγαλος ο πονος δε θα το ξεχασω ποτε αλλα σκεφτομαι οτι πισω ειναι αλλο ενα κ μας εχει αναγκη αυτη τη στιγμη προσευχομαι καθε μερα να την προσέχει η αδερφουλα της απο εκει που ειναι κ να της δινει δυναμη να αντεξει δε ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα εκει που την εχουν απενταντι της εχει την εικονα της παναγιας ακριβως απεναντι της

Αγαπη μου παντα θα εχεις ενα αγγελακι στον ουρανο και σιγουρα θα προσεχει την αδερφουλα της και τη μανουλα της. Δεν μπορω ουτε να διανοηθω τι περνας, αλλα βλεπω ποσο δυνατη εισαι και σε θαυμαζω! Μακαρι  καμια μανα να μην το περασει ποτε αυτο. Ομως εχεις ενα δαμαντακι που οπως ειπες παλευει με το μικροσκοπικο του κορμακι να αποδειξει οτι ηρθε για να μεινει. Οι προσευχες μας ειναι μαζι σας και μακαρι και η Παναγιτσα να προσεχει την μαχητρια σου. Να εχεις υπομονη, δυναμη και ειμαστε εδω για ολα. Εχετε αρκετο δρομο μπροστα σας αλλα καθε μερα που περναει ειναι και μια νικη! Και να προσεχεις σε παρακαλω και τον εαυτο σου. 

 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Smile89 είπε:

Δεν της μιλαω..... ( @Nicol_

Aaaaaaaa και του χρονου με το νινακι!!!! 

Ακομη δεν σου μιλαω..  

Θα αρχισω να μην μιλαω κ σε σένα μου φαίνεται.... 

Εχω συγκινηθει πολυ κοριτσι μου.... 

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου και του χρόνου με το νινακι κ εσυ! 

Τι δεν αγαπάς το σκόρδο; Αποκλείεται  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου και του χρόνου με το νινακι κ εσυ! 

Τι δεν αγαπάς το σκόρδο; Αποκλείεται  

Το λατρευω!!!! 

Τις συνταγες λιγουρευομαι!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Δεν της μιλαω..... ( @Nicol_

Aaaaaaaa και του χρονου με το νινακι!!!! 

Ακομη δεν σου μιλαω..  

Θα αρχισω να μην μιλαω κ σε σένα μου φαίνεται.... 

Εχω συγκινηθει πολυ κοριτσι μου.... 

Κουβεντιασαμε κ με το γιατρο μου εγιναν πολλα λαθη θεωρει στο νοσοκομειο δε κατηγορει κανεναν απλα οσο του ελεγα ακριβως πως εγιναν τα πραγματα γιατι μιλουσαμε μεσω τηλ.ειδε πολλες παραληψεις δε ψαχνω τα γιατι ουτε θα ριξω ευθυνες απλα θελω να μαθω για να μην το παθει καμμια γυναικα αυτο παλι! Καταρχην μου ειπε οτι επρεπε με το που μου εκαναν εισαγωγη να μου κανουν γενικες εξετασεις κ ουρων γιατι δεν ειχα Ιστορικό στο νοσοκ. Κ θεωρει οτι θα ηταν καλυτερα για τα παιδια να ειχε γινει καισαρικη γιατι ηταν ηδη ταλαιπωρημενα κ με το φυσιολογικο τοκετο ταλαιπωρηθικαν πολυ περισσοτερο βεβαια μου ειπε οτι απο τη στιγμη που δεν ηταν εκει δε μπορει να ξερει κ τι ακριβως εγινε κ αν ειχε χρονο ο γιατρος το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τη στιγμη που τους ειπα οτι ποναω επρεπε να το ψαξουν περισσότερο κ να μη με αφησουν ολη μερα με τους πονους ειναι κ πανεπιστημιακο νοσοκ. Η ατυχια ειναι οτι επεσα μεσα στο σκ που ειναι οι ειδικευομενοι τελος παντων οτι εγινε εγινε για καποιο λογο αυτο κραταω κ προχωραω απλα μου εκανε καλο η κουβεντα μαζι του ηθελα να μαθω καποια πραγματα 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vasoth. είπε:

Να εισαι καλα! πραγματικα αυτο που περναμε να μη το περασει κανένας γονιος ουτε για μια μερα αλλα μας δινει τοση δυναμη η μικρη καθε φορα που πάμε οση μου εδιναν κ καθε φορά που πηγαιναμε για υπερηχο κ αντεχα να ξανακατσω στο κρεβατι! Εχασα ενα παιδι που το γεννησα το ειδα εστω κ για μια μερα ειναι μεγαλος ο πονος δε θα το ξεχασω ποτε αλλα σκεφτομαι οτι πισω ειναι αλλο ενα κ μας εχει αναγκη αυτη τη στιγμη προσευχομαι καθε μερα να την προσέχει η αδερφουλα της απο εκει που ειναι κ να της δινει δυναμη να αντεξει δε ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα εκει που την εχουν απενταντι της εχει την εικονα της παναγιας ακριβως απεναντι της

Η Παναγία να είναι μαζί της! Χαίρομαι που η μικρούλα έχει τόσο μεγάλη ψυχή και δύναμη και τα καταφέρνει,να συνεχίσει έτσι κάθε μέρα και πιο δυνατή! Και σίγουρα έχει απο ψηλα και την αδερφουλα της να της δίνει δύναμη να μείνει εδώ γερή και να κάνει ευτυχισμενους την μανούλα και τον μπαμπα ...  Είσαι πολύ δυνατή ειλικρινά δεν έχω λογια για την στάση που κρατάς.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Κουβεντιασαμε κ με το γιατρο μου εγιναν πολλα λαθη θεωρει στο νοσοκομειο δε κατηγορει κανεναν απλα οσο του ελεγα ακριβως πως εγιναν τα πραγματα ειδε πολλες παραληψεις δε ψαχνω τα γιατι ουτε θα ριξω ευθυνες απλα θελω να μαθω για να μην το παθει καμμια γυναικα αυτο παλι! Καταρχην μου ειπε οτι επρεπε με το που μου εκαναν εισαγωγη να μου κανουν γενικες εξετασεις κ ουρων γιατι δεν ειχα Ιστορικό στο νοσοκ. Κ θεωρει οτι θα ηταν καλυτερα για τα παιδια να ειχε γινει καισαρικη γιατι ηταν ηδη ταλαιπωρημενα κ με το φυσιολογικο τοκετο ταλαιπωρηθικαν πολυ περισσοτερο βεβαια μου ειπε οτι απο τη στιγμη που δεν ηταν εκει δε μπορει να ξερει κ τι ακριβως εγινε κ αν ειχε χρονο ο γιατρος το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τη στιγμη που τους ειπα οτι ποναω επρεπε να το ψαξουν περισσότερο κ να μη με αφησουν ολη μερα με τους πονους ειναι κ πανεπιστημιακο νοσοκ. Η ατυχια ειναι οτι επεσα μεσα στο σκ που ειναι οι ειδικευομενοι τελος παντων οτι εγινε εγινε για καποιο λογο αυτο κραταω κ προχωραω απλα μου εκανε καλο η κουβεντα μαζι του ηθελα να μαθω καποια πραγματα 

Δυστυχως οτι εγινε δεν γυριζει πισω. Ηθελα κ γω να σε ρωτησω αν σου εκαναν εξετασεις αν σου εκαναν καλλιεργεια οταν ειχες συσπασεις εντονες και εκανες εισαγωγη, αλλα δεν ηταν η καταλληλη ωρα και σιγουρα δεν γυρναει ο χρονος πισω. Εγω απλα θα σου πω οτι εισαι αξιοθαυμαστη για τον τροπο που το διαχειριζεσαι για τον τροπο που το παλευεις και την δυναμη της ψυχης σου. Πραγματικα εισαι αξιοθαυμαστη. Ολα να σας πανε καλα αγαπη μου. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...