Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια εμεις στα ιδια σταθερα ειμαστε εχει ζωηρεψει αρκετα τις κινησεις της μπορω να πω μακαρι να συνεχισει ετσι σημερα που την ειδαμε ειχε λοξυγκα η γλυκουλα μου ειχε πολυ πλακα! Εμενα μου ζητησαν να κανουμε μια καλλιέργεια στο γαλα για να δουμε μηπως εχει περασει η λοιμωξη κ στο γάλα πριν αρχισουν να της το δινουν αυτα απο μας! Εσεις πως πατε σας διαβαζω οποτε προλαβαινω! Θα παω κ στο γιατρο μου σημερα γιατι δε τα εχουμε πει καθολου απο κοντα μονο απο το τηλ. Μηπως μου πει τι μπορει να εφταιξε 

Μπράβο Βάσω! Πολύ ευχάριστα τα νέα της μικρής! Βήμα βήμα θα τα ξεπεράσει όλα! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια εμεις στα ιδια σταθερα ειμαστε εχει ζωηρεψει αρκετα τις κινησεις της μπορω να πω μακαρι να συνεχισει ετσι σημερα που την ειδαμε ειχε λοξυγκα η γλυκουλα μου ειχε πολυ πλακα! Εμενα μου ζητησαν να κανουμε μια καλλιέργεια στο γαλα για να δουμε μηπως εχει περασει η λοιμωξη κ στο γάλα πριν αρχισουν να της το δινουν αυτα απο μας! Εσεις πως πατε σας διαβαζω οποτε προλαβαινω! Θα παω κ στο γιατρο μου σημερα γιατι δε τα εχουμε πει καθολου απο κοντα μονο απο το τηλ. Μηπως μου πει τι μπορει να εφταιξε 

Χαίρομαι που είναι σταθερά η μικρούλα σου, θυμάμαι όταν ήμουν κ εγώ στην ΜΕΝΝ για την κόρη μου οι γιατροί μου έλεγαν κάθε μέρα ότι δεν έχουν κάτι νεότερο, συνεχίζει στα ίδια κ μου έλεγαν ότι στη συγκεκριμένη μονάδα είναι το πιο θετικό να μην έχεις κάποιο νεότερο.. θέλουν αργά κ σταθερά βηματακια, μακάρι έτσι να πάνε όλα κ για την κορούλα σου κ η ταλαιπωρία σας να είναι μια μακρινή ανάμνηση!

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. αχ κοριτσι μου ποσο χαιρομαι για την μικρη! Ετσι να συνεχισει το διαμαντακι μας, με σταθερα βηματακια και μολις αρχισει και το γαλα της μαμας λιγο λιγο να αρχισει να δυναμωνει. Καθε μερα που περναει να ζωηρευει και πιο πολυ. Μακρυς ο δρομος σας αλλα θα τα καταφερει η μικρουλα σου !!

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια εμεις στα ιδια σταθερα ειμαστε εχει ζωηρεψει αρκετα τις κινησεις της μπορω να πω μακαρι να συνεχισει ετσι σημερα που την ειδαμε ειχε λοξυγκα η γλυκουλα μου ειχε πολυ πλακα! Εμενα μου ζητησαν να κανουμε μια καλλιέργεια στο γαλα για να δουμε μηπως εχει περασει η λοιμωξη κ στο γάλα πριν αρχισουν να της το δινουν αυτα απο μας! Εσεις πως πατε σας διαβαζω οποτε προλαβαινω! Θα παω κ στο γιατρο μου σημερα γιατι δε τα εχουμε πει καθολου απο κοντα μονο απο το τηλ. Μηπως μου πει τι μπορει να εφταιξε 

Αχ μπράβο!!!!!!μάχεται η μικρή για τα καλά.θα τα καταφέρει σίγουρα!!!!!!Θα το δεις!!!!!Πολύ χαίρομαι!! !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσια εμεις στα ιδια σταθερα ειμαστε εχει ζωηρεψει αρκετα τις κινησεις της μπορω να πω μακαρι να συνεχισει ετσι σημερα που την ειδαμε ειχε λοξυγκα η γλυκουλα μου ειχε πολυ πλακα! Εμενα μου ζητησαν να κανουμε μια καλλιέργεια στο γαλα για να δουμε μηπως εχει περασει η λοιμωξη κ στο γάλα πριν αρχισουν να της το δινουν αυτα απο μας! Εσεις πως πατε σας διαβαζω οποτε προλαβαινω! Θα παω κ στο γιατρο μου σημερα γιατι δε τα εχουμε πει καθολου απο κοντα μονο απο το τηλ. Μηπως μου πει τι μπορει να εφταιξε 

Μπραβο το Διαμαντακι μας!!!. Αργα και σταθερα καλα βηματα!!! Καλα ειμαστε ολες μας!!! Αν θες μας λες κ τα νεα απο τον γιατρο!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , mama16 είπε:

Χαίρομαι που είναι σταθερά η μικρούλα σου, θυμάμαι όταν ήμουν κ εγώ στην ΜΕΝΝ για την κόρη μου οι γιατροί μου έλεγαν κάθε μέρα ότι δεν έχουν κάτι νεότερο, συνεχίζει στα ίδια κ μου έλεγαν ότι στη συγκεκριμένη μονάδα είναι το πιο θετικό να μην έχεις κάποιο νεότερο.. θέλουν αργά κ σταθερά βηματακια, μακάρι έτσι να πάνε όλα κ για την κορούλα σου κ η ταλαιπωρία σας να είναι μια μακρινή ανάμνηση!

Ναι αυτο μας λενε οσο δε χτυπαει το τηλέφωνο ειμαστε καλά το σταθερα γιαυτους ειναι το καλυτερο

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπραβο το Διαμαντακι μας!!!. Αργα και σταθερα καλα βηματα!!! Καλα ειμαστε ολες μας!!! Αν θες μας λες κ τα νεα απο τον γιατρο!!! 

Ναι εννοειτε οτι μπορει να μου πει κ αυτος γιατι ειναι ο μονος που δεν ευθύνεται με εστειλε για καλυτερα στο νοσοκ. κ τελικα γεννησα τελοςπαντων 

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε τσουπριτσες? Βολταρετε η σπιτι χουχουλιαρικα?? 

@Beboula25 εδω κατασκοπος nanoula. Ξερω τι εχεις να κανεις αυριο :ph34r:Περιμενουμε ενημερωσηηηηη! Θα δεις που θα ειναι ολα τελεια και θα εισαι ξετρελαμενη!!! Μη μας ξεχασεις. Γιατι θα ειμαι εδω και θα σε περιμενω να φανεις! :lol:

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Τι κανετε τσουπριτσες? Βολταρετε η σπιτι χουχουλιαρικα?? 

@Beboula25 εδω κατασκοπος nanoula. Ξερω τι εχεις να κανεις αυριο :ph34r:Περιμενουμε ενημερωσηηηηη! Θα δεις που θα ειναι ολα τελεια και θα εισαι ξετρελαμενη!!! Μη μας ξεχασεις. Γιατι θα ειμαι εδω και θα σε περιμενω να φανεις! :lol:

Χουχουλιαζουμε φυσικα!!Εκανα ζυμη πιτσας την αφησα να φουσκωνει και περιμενω τα μοντελα χιχι.Εσεις??


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χουχουλιαζουμε φυσικα!!Εκανα ζυμη πιτσας την αφησα να φουσκωνει και περιμενω τα μοντελα χιχι.Εσεις??

Και γωωωω. Αλλα χωρις ζυμη πιτσας. Αμαν ρε Νικολ. Για καλο σε βαλαμε εδω περα?? :lol:Ολο κατι ωραιο θα μασουλας και δε δειχνεις κανενα ελεος. Με μια σαλατουλα την εβγαλα την εβγαλα εγω :( 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Τι κανετε τσουπριτσες? Βολταρετε η σπιτι χουχουλιαρικα?? 

@Beboula25 εδω κατασκοπος nanoula. Ξερω τι εχεις να κανεις αυριο :ph34r:Περιμενουμε ενημερωσηηηηη! Θα δεις που θα ειναι ολα τελεια και θα εισαι ξετρελαμενη!!! Μη μας ξεχασεις. Γιατι θα ειμαι εδω και θα σε περιμενω να φανεις! :lol:

Χαχαχαχ ποσο τρελλη είσαι;; Με την καλή έννοια! Σήμερα πέρασε η μέρα σαν νεράκι ήμουν την μισή μέρα έξω κ την άλλη μισή στολίζαμε. Και του χρόνου κοριτσια να είμαστε καλα γερές δυνατες με γερά μωράκια!! Δεν σας ξεχναω είσαι καλα;; Μακάρι να μπω ουρλιάζοντας από χαρά θα τρελαθω τελείως!!! Απόγευμα είναι το ραντεβού❤️ Σε ευχαριστώ αγαπη μου με βοηθατε πολύ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και γωωωω. Αλλα χωρις ζυμη πιτσας. Αμαν ρε Νικολ. Για καλο σε βαλαμε εδω περα?? :lol:Ολο κατι ωραιο θα μασουλας και δε δειχνεις κανενα ελεος. Με μια σαλατουλα την εβγαλα την εβγαλα εγω :( 

Αχαχα! Ε μα ειναι σπιτικη πιτσα.. Λοιπον μπορεις να βάλεις αλευρι ολικής για τη ζυμη και πανω σαλτσα,φύλλα βασιλικού, μοτσαρελα μανιταρια κ πιπερια. Ετσι την κανει η αδερφη μου που ειναι της υγιεινης κ ειλικρινα γίνεται πεντανοστιμη. Δοκιμασε την.:)

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ ποσο τρελλη είσαι;; Με την καλή έννοια! Σήμερα πέρασε η μέρα σαν νεράκι ήμουν την μισή μέρα έξω κ την άλλη μισή στολίζαμε. Και του χρόνου κοριτσια να είμαστε καλα γερές δυνατες με γερά μωράκια!! Δεν σας ξεχναω είσαι καλα;; Μακάρι να μπω ουρλιάζοντας από χαρά θα τρελαθω τελείως!!! Απόγευμα είναι το ραντεβού❤️ Σε ευχαριστώ αγαπη μου με βοηθατε πολύ 

Beboula μου καλα αποτελέσματα αυριο!! Περιμένουμε νεα!! ❤❤❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχα! Ε μα ειναι σπιτικη πιτσα.. Λοιπον μπορεις να βάλεις αλευρι ολικής για τη ζυμη και πανω σαλτσα,φύλλα βασιλικού, μοτσαρελα μανιταρια κ πιπερια. Ετσι την κανει η αδερφη μου που ειναι της υγιεινης κ ειλικρινα γίνεται πεντανοστιμη. Δοκιμασε την.:)

Beboula μου καλα αποτελέσματα αυριο!! Περιμένουμε νεα!! ❤❤❤

Σε ευχαριστώ γλυκουλα μου να είσαι καλα!! Για την σάλτσα να πω κ αλλη μια ιδέα; Λιώνω με το πελτέ μια σκελίδα μικρή σκόρδο. Δεν μυρίζει μην φοβάστε και δίνει πολύ όμορφη γεύση. ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ ποσο τρελλη είσαι;; Με την καλή έννοια! Σήμερα πέρασε η μέρα σαν νεράκι ήμουν την μισή μέρα έξω κ την άλλη μισή στολίζαμε. Και του χρόνου κοριτσια να είμαστε καλα γερές δυνατες με γερά μωράκια!! Δεν σας ξεχναω είσαι καλα;; Μακάρι να μπω ουρλιάζοντας από χαρά θα τρελαθω τελείως!!! Απόγευμα είναι το ραντεβού❤️ Σε ευχαριστώ αγαπη μου με βοηθατε πολύ 

Αχ τι ωραια που στολισατε! Κ γω σε καμια βδομαδα λεω! Και του χρονου με το μπεμπακι σου θα στολισεις!! Βεβαια καμαρωσε το δεντρο φετος γιατι του χρονου δεν ξερω αν θα θυμιζει δεντρο. Θα μπουσουλαει το μωρο και θα τα τραβαει ολα. Εγω ηδη σκεφτομαι σχεδιο πως θα μπορεσω να καρφωσω το δεντρο στο πατωμα και να κολλησω τα στολιδια με θερμοκολλα :lol:

Θα μπεις ξετρελαμενη και πιο "χαζοχαρουμενη" απο ποτε. Ολα καλα θα πανε αγαπη μου. Πραγματικα το πιστευω.

 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκουλα μου να είσαι καλα!! Για την σάλτσα να πω κ αλλη μια ιδέα; Λιώνω με το πελτέ μια σκελίδα μικρή σκόρδο. Δεν μυρίζει μην φοβάστε και δίνει πολύ όμορφη γεύση. ❤️❤️❤️

Πολυ καλη ιδεα μπεμπουλα..λατρευω το σκορδο αλλα δεν τρωω συχνα για ευνόητους λογους χαχα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...