Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Δεν βλεπω τπτ πραγματικα. Οσα ακροβατικα και να κανω, δεν υπαρχει τπτ. Δια της αφης και ο θεος βοηθος χαχαχα. Οταν ειναι να γεννησουμε τι θα κανουμε?? Μωρε μηπως να το αφησουμε στις μαιες? Σιγα, μιση ντροπη δικη τους μιση δικη μας.

Αυτό ακριβώς να κάνεις ακριβώς επειδή δεν βλέπεις! Και αν ξυριστείς σίγουρα κάτι θα αφήσεις και θα σε ξαναξυρισουν πάνω στο ήδη ξυρισμένο! Αουτς!!!

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αααα για να σας πω κυραδες μου! Λιγα λογια για τους διδυμους εεεεε. 

Εγώ θα λέω όσα θέλω! Έχω παντρευτεί έναν και έχω δικαίωμα κυρία μου σαν καμμένη από δίδυμο!!! Αχαχαχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αυτό ακριβώς να κάνεις ακριβώς επειδή δεν βλέπεις! Και αν ξυριστείς σίγουρα κάτι θα αφήσεις και θα σε ξαναξυρισουν πάνω στο ήδη ξυρισμένο! Αουτς!!!

Εγώ θα λέω όσα θέλω! Έχω παντρευτεί έναν και έχω δικαίωμα κυρία μου σαν καμμένη από δίδυμο!!! Αχαχαχαχαχα

Για να παντρευτηκες διδυμο φαντασου ποσο γαματοι ειμαστε που θελετε να μας δεσετε αμεσως χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Για να μην μιλησω για το αλλο. Πως σκ@... περιποιεισαι τον εαυτο σου οταν ειναι να πας στον γιατρο? Εε @loyloy

Δεν βλεπω τπτ πραγματικα. Οσα ακροβατικα και να κανω, δεν υπαρχει τπτ. Δια της αφης και ο θεος βοηθος χαχαχα. Οταν ειναι να γεννησουμε τι θα κανουμε?? Μωρε μηπως να το αφησουμε στις μαιες? Σιγα, μιση ντροπη δικη τους μιση δικη μας.

Μην συγκρινεις κοριτσι μου γλυκο με το παρελθον. Ξερω οτι μπορει να γινει μονο του χωρις να το θες, αλλα προσπαθησε να μην το κανεις. Ολα θα πανε τελεια!! Σου στελνω τα φιλια μου και τα θετικα μου τα vibes :wub:

Έχω πάρει από εσας τα καλύτερα vibes!!!

Για το ξύρισμα θα το έκανα όχι στην μπανιέρα αλλα κάπου που να μπορώ να βάλω ένα καθρέφτη η καθρεφτάκι πιο χαμηλά η δίπλα στον νεροχύτη του μπάνιου ή καθιστή και απέναντι το καθρεφτάκι με ένα λεκανακι με νερό και σαπουνάδα.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Για να παντρευτηκες διδυμο φαντασου ποσο γαματοι ειμαστε που θελετε να μας δεσετε αμεσως χαχαχα

Η πόσο μαζοχα είμαι εγώ που πήγα και τον παντρεύτηκα! Και τι αμέσως;;;; 7 χρόνια μετα τον παντρεύτηκα... Με τίποτα δεν το έπαιρνα απόφαση! Αχχαχαχαχα

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Smile89 είπε:

Ολα καλα θα πανε αγαπη μου!!!! Ντατσει? 

Διδυμοοοοοος???? Θα σας στείλουμε ο εναν διαιτητή να μενει παρεα σας!!! 

Καθρεφτακι κι αφη φιλες μου!!! 

Ντατσει!! Και ο διαιτητής ξύλο θα φάει από εμας αστον Χαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Έχω πάρει από εσας τα καλύτερα vibes!!!

Για το ξύρισμα θα το έκανα όχι στην μπανιέρα αλλα κάπου που να μπορώ να βάλω ένα καθρέφτη η καθρεφτάκι πιο χαμηλά η δίπλα στον νεροχύτη του μπάνιου ή καθιστή και απέναντι το καθρεφτάκι με ένα λεκανακι με νερό και σαπουνάδα.  

Καταλαβα. Ακροβατικα δλδ μονο και μονο για την τιμη της δοξας χαχαχ. Και να πας εκει και να σε ξαναξυρισουν οπως λεει και η @ΦαιηΚατς, να πανε ολα τσαμπα. Αλλα με το καθρεφτακι ισως δεν ξεφυγει τπτ και τη γλυτωσουμε. 

 

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Η πόσο μαζοχα είμαι εγώ που πήγα και τον παντρεύτηκα! Και τι αμέσως;;;; 7 χρόνια μετα τον παντρεύτηκα... Με τίποτα δεν το έπαιρνα απόφαση! Αχχαχαχαχα

Αχαχαχαχαχα. Κ μενα 9 χρονια και κατι το σκεφτοταν. Αλλα αφου ειδε και αποειδε, κατεβασε ενα μπουκαλι ουισκι απο το καλο των πολλων ετων, και με πηρε. Χαχαχαχα. Σημασια εχει οτι ειμαστε γαματοι, μην γυρνας την κουβεντα αλλου ομως! 

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καταλαβα. Ακροβατικα δλδ μονο και μονο για την τιμη της δοξας χαχαχ. Και να πας εκει και να σε ξαναξυρισουν οπως λεει και η @ΦαιηΚατς, να πανε ολα τσαμπα. Αλλα με το καθρεφτακι ισως δεν ξεφυγει τπτ και τη γλυτωσουμε. 

 

Αχαχαχαχαχα. Κ μενα 9 χρονια και κατι το σκεφτοταν. Αλλα αφου ειδε και αποειδε, κατεβασε ενα μπουκαλι ουισκι απο το καλο των πολλων ετων, και με πηρε. Χαχαχαχα. Σημασια εχει οτι ειμαστε γαματοι, μην γυρνας την κουβεντα αλλου ομως! 

Χαχαχαχαχ δεν περιγράφω άλλο! :lol:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Ντατσει!! Και ο διαιτητής ξύλο θα φάει Χαχαχαχα 

Μην τις ακους. Και γω διδυμακι και το παιδι τοξοτακι θα βγει! Τωρα αν βγει ταυρακι το μπεμπε σου, απο ταυρους μονο τον αδερφο μου ξερω. Μαμ κακα και νανι. Αυτο. Χαχαχ


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καταλαβα. Ακροβατικα δλδ μονο και μονο για την τιμη της δοξας χαχαχ. Και να πας εκει και να σε ξαναξυρισουν οπως λεει και η @ΦαιηΚατς, να πανε ολα τσαμπα. Αλλα με το καθρεφτακι ισως δεν ξεφυγει τπτ και τη γλυτωσουμε. 

 

Αχαχαχαχαχα. Κ μενα 9 χρονια και κατι το σκεφτοταν. Αλλα αφου ειδε και αποειδε, κατεβασε ενα μπουκαλι ουισκι απο το καλο των πολλων ετων, και με πηρε. Χαχαχαχα. Σημασια εχει οτι ειμαστε γαματοι, μην γυρνας την κουβεντα αλλου ομως! 

Καταρχας να διευκρινίσω κάπου εδώ ότι όλα αυτά για τους δίδυμους τα λέω μόνο για τους άντρες, οι γυναίκες είναι όλα τα λεφτά!!! (Το σωσα;;; Αχαχαχαχα) Όσο για το ξύρισμα δεν παίζει ρε! Θέλει οοοοοολο μέχρι πίσω πίσω πίσω πίσω πίσω! Εκεί κάτι θα ξεφύγει! Άρα όσα ζογκλερικα και να κάνεις χλωμό!!!

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μην τις ακους. Και γω διδυμακι και το παιδι τοξοτακι θα βγει! Τωρα αν βγει ταυρακι το μπεμπε σου, απο ταυρους μονο τον αδερφο μου ξερω. Μαμ κακα και νανι. Αυτο. Χαχαχ

Κάτσε γιατί και εμένα ο μεγάλος για Σκορπιός μου πήγαινε αλλά Ζυγός μου βγήκε τελικά! Μπορεί να σωθεί το παιδί τελευταία στιγμή και να βγει Ταυρακι που είναι μια χαρά ήσυχα παιδάκια όχι λιοντάρια στο κλουβί (ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε)

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Καταρχας να διευκρινίσω κάπου εδώ ότι όλα αυτά για τους δίδυμους τα λέω μόνο για τους άντρες, οι γυναίκες είναι όλα τα λεφτά!!! (Το σωσα;;; Αχαχαχαχα) Όσο για το ξύρισμα δεν παίζει ρε! Θέλει οοοοοολο μέχρι πίσω πίσω πίσω πίσω πίσω! Εκεί κάτι θα ξεφύγει! Άρα όσα ζογκλερικα και να κάνεις χλωμό!!!

Χαχαχαχαχα. Τωρα μιλας σωστα χαχαχα. 

Συγνωμη δηλαδη αν αφησεις κατι λιγα ξερα, για να μιλησω κωδικοποιημενα μιας και ειμαστε και σε δημοσιο φορουμ χαχαχαχα, αν λοιπον αφησεις λιγα ξερα χορταρακια απο δω κ απο κει, τι τους πειραζει?? Τους χαλας την αισθητικη? Δεν μιλαμε να ψαχνουν να βρουν εισοδο και εξοδο, μιλαμε για λιγα διασπαρτα.

Ωραια κουβεντα ανοιξα πρωι πρωι αλλα ολες θα το περασουμε, οφειλουμε να ξερουμε τι μας περιμενει. 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχαχα. Τωρα μιλας σωστα χαχαχα. 

Συγνωμη δηλαδη αν αφησεις κατι λιγα ξερα, για να μιλησω κωδικοποιημενα μιας και ειμαστε και σε δημοσιο φορουμ χαχαχαχα, αν λοιπον αφησεις λιγα ξερα χορταρακια απο δω κ απο κει, τι τους πειραζει?? Τους χαλας την αισθητικη? Δεν μιλαμε να ψαχνουν να βρουν εισοδο και εξοδο, μιλαμε για λιγα διασπαρτα.

Ωραια κουβεντα ανοιξα πρωι πρωι αλλα ολες θα το περασουμε, οφειλουμε να ξερουμε τι μας περιμενει. 

Μαρή τρελή πως θα ράψουν όταν έρθει η ώρα; Πάνω στα λίγα ξερά;;;;;;; Θέλει γλομπο λεμεεεε!!! Λάμπα μπαγιονετ κατοσταρα! Αχ αχαχαχαχα

  • Χαχα 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , nanoula90 είπε:

Για να μην μιλησω για το αλλο. Πως σκ@... περιποιεισαι τον εαυτο σου οταν ειναι να πας στον γιατρο? Εε @loyloy

Δεν βλεπω τπτ πραγματικα. Οσα ακροβατικα και να κανω, δεν υπαρχει τπτ. Δια της αφης και ο θεος βοηθος χαχαχα. Οταν ειναι να γεννησουμε τι θα κανουμε?? Μωρε μηπως να το αφησουμε στις μαιες? Σιγα, μιση ντροπη δικη τους μιση δικη μας.

Μην συγκρινεις κοριτσι μου γλυκο με το παρελθον. Ξερω οτι μπορει να γινει μονο του χωρις να το θες, αλλα προσπαθησε να μην το κανεις. Ολα θα πανε τελεια!! Σου στελνω τα φιλια μου και τα θετικα μου τα vibes :wub:

Χαχαχαχα τυφλό σύστημα.καλα μια φορα είχα βρει μια οπτική γωνία πριν κάνα μήνα. Και λέω ωραία και ξαφνικά ο μικρός έκανε κουνια.περα δώθε η κοιλιά. Δεν υπάρχει σωτηρία.

πρίν από 32 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έχω πάρει από εσας τα καλύτερα vibes!!!

Για το ξύρισμα θα το έκανα όχι στην μπανιέρα αλλα κάπου που να μπορώ να βάλω ένα καθρέφτη η καθρεφτάκι πιο χαμηλά η δίπλα στον νεροχύτη του μπάνιου ή καθιστή και απέναντι το καθρεφτάκι με ένα λεκανακι με νερό και σαπουνάδα.  

Με τη κοιλάρα Ούτε καθρεφτάκι δεν βολεύει.εγω δεν μπορώ.

πρίν από 10 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μαρή τρελή πως θα ράψουν όταν έρθει η ώρα; Πάνω στα λίγα ξερά;;;;;;; Θέλει γλομπο λεμεεεε!!! Λάμπα μπαγιονετ κατοσταρα! Αχ αχαχαχαχα

Οι περιγραφές σας όλα τα λεφτά!! !!!!!πεθαίνω.θα γεννήσω από το γέλιο.ειλικρινα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχα τυφλό σύστημα.καλα μια φορα είχα βρει μια οπτική γωνία πριν κάνα μήνα. Και λέω ωραία και ξαφνικά ο μικρός έκανε κουνια.περα δώθε η κοιλιά. Δεν υπάρχει σωτηρία.

Με τη κοιλάρα Ούτε καθρεφτάκι δεν βολεύει.εγω δεν μπορώ.

Οι περιγραφές σας όλα τα λεφτά!! !!!!!πεθαίνω.θα γεννήσω από το γέλιο.ειλικρινα.

Είναι που είμαστε σε δημόσιο φόρουμ και πρέπει να τα λέμε κωδικοποιημένα όπως είπε η φανταστική δίδυμος κιουρια πιο πάνω! Πάντως άμα φτάσεις ΠΗΤ και δεν έχεις γεννήσει σου κάνω ένα " ουαν γουμαν σόου, σταντ απ κομεντί φάση" για βοήθεια!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μαρή τρελή πως θα ράψουν όταν έρθει η ώρα; Πάνω στα λίγα ξερά;;;;;;; Θέλει γλομπο λεμεεεε!!! Λάμπα μπαγιονετ κατοσταρα! Αχ αχαχαχαχα

Αχαχαχαχαχααχαχαχαχα. Καταλαβα, ενταξει. Οποτε δεν θελουμε τπτ εκει περα, ουτε ξερα ουτε χλωρα ουτε τπτ. Εε ας κανουμε εμεις τα πανω πανω ετσι μην μας πουν και θαμνους και απο κει και περα ας αναλαβουν οι μαιες. Ωχου. Το κλυσμα το γλυτωνεις η μπα? Μαλλον μπα. Αυτο που το κανεις? Σε εκεινες τις τουαλετες εχουν προσβαση ολοι??? Η ειναι αποκλειστικα wc κλυσματουχων??? :lol: πρεπει να τα ξερουμε κ αυτα, να εφοδιαστουμε με αρωματικα και να ψεκαζουμε να μαστε ευωδιαστες 

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Είναι που είμαστε σε δημόσιο φόρουμ και πρέπει να τα λέμε κωδικοποιημένα όπως είπε η φανταστική δίδυμος κιουρια πιο πάνω! Πάντως άμα φτάσεις ΠΗΤ και δεν έχεις γεννήσει σου κάνω ένα " ουαν γουμαν σόου, σταντ απ κομεντί φάση" για βοήθεια!

Αχ ξεχαστηκα κ ειπα κλυσμα. Μα τι χαζη μπερδευτηκα. Το μιλκο ηθελα να πω! Παρδον! Το μιλκο το γλυτωνεις η μπα? 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια όσον αφορά το κούρεμα του γκαζόν, μια καλή λύση είναι μια αισθητικός που είτε θα ξεριζώσει ακόμη και τα διάσπαρτα χορταράκια ή θα της ζητήσετε να σας τα ξυρίσει γλόμπο! Εμένα με αφήνει ακόμη και λέιζερ ο γιατρός μου και όταν θα έρθει εκείνη η ώρα σίγουρα θα ζητήσω βοήθεια επαγγελματία! Επίσης νύχια στα χέρια χωρίς μανό, μπορείτε όμως να έχετε ωραίο πεντικιούρ! Τώρα για το κλύσμα....κάντε το ακούστε με που σας λέω! Δεν είναι τίποτε! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...