Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Δυστυχως οτι εγινε δεν γυριζει πισω. Ηθελα κ γω να σε ρωτησω αν σου εκαναν εξετασεις αν σου εκαναν καλλιεργεια οταν ειχες συσπασεις εντονες και εκανες εισαγωγη, αλλα δεν ηταν η καταλληλη ωρα και σιγουρα δεν γυρναει ο χρονος πισω. Εγω απλα θα σου πω οτι εισαι αξιοθαυμαστη για τον τροπο που το διαχειριζεσαι για τον τροπο που το παλευεις και την δυναμη της ψυχης σου. Πραγματικα εισαι αξιοθαυμαστη. Ολα να σας πανε καλα αγαπη μου. 

Δεν μου εκαναν τπτ δυστυχως κ τη δευτερα που υπεφερα απο τους πονους κ τους το ελεγα ο καθηγητης κ πολυ γνωστός στο νοσοκομειο μου ειπε οτι ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα κ οταν του ειπα οτι εχω πολλα υγρα μου πεταξε ενα απο τον πεσσο ειναι θελουμε υγρα ολα αυτα μονο με τα λογια χωρις καν να με εξετασει χωρις καν ενα υπερηχο κ οταν δεν αντεχα αλλο τον πονο πηρα το γιατρο μου μηπως εχει καποιο γνωστο δικο του γιατρο γιατι δε μου εδιναν καμμια σημασια τοτε ηρθε ενας ειδικευομενος να ειναι καλα κ μου πηραν δειγμα απο τα ουρα αλλα δε προλαβαν ουτε τα αποτελεσματα να βγουν εσπασαν τα νερα ηταν ηδη πολυ αργα.Να σου πω κ το κορυφαιο ο γνωστος καθηγητης που τον εχουν θεο ηρθε στη τυπικη εξεταση την επομενη μερα κ μου ειπε δε πειραζει που το εχασες το παιδι την επομενη φορά θα εισαι πιο τυχερη κ να μου γραψουν την αδεια λοχιας γιατι τη δικαιουμαι ας ειχα αποβολη καταλαβαινεις???ουτε ειχε μπει στον κοπο να ενημερωθει οτι γεννησα δυο παιδια κ παλευανε να ζησουν εξαιτίας της αδιαφοριας του νομιζε απλως οτι ειχα αποβολη.

Τα γραφω για να εισαστε πιο υποψιασμενες καλυτερα να τους πρηζετε τους γιατρους κοριτσια για το παραμικρο ειδικα στα νοσοκ. που δεν εχετε το γιατρο σας γιατι δε δινουν σημασια ειδα πολλα οσες μερες ημουν μεσα κ να σας πω κατι ακομα κοπελες που ειχαν το γιατρρο τους τελικα εφυμεριος τις ξεγεννουσε 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κουβεντιασαμε κ με το γιατρο μου εγιναν πολλα λαθη θεωρει στο νοσοκομειο δε κατηγορει κανεναν απλα οσο του ελεγα ακριβως πως εγιναν τα πραγματα γιατι μιλουσαμε μεσω τηλ.ειδε πολλες παραληψεις δε ψαχνω τα γιατι ουτε θα ριξω ευθυνες απλα θελω να μαθω για να μην το παθει καμμια γυναικα αυτο παλι! Καταρχην μου ειπε οτι επρεπε με το που μου εκαναν εισαγωγη να μου κανουν γενικες εξετασεις κ ουρων γιατι δεν ειχα Ιστορικό στο νοσοκ. Κ θεωρει οτι θα ηταν καλυτερα για τα παιδια να ειχε γινει καισαρικη γιατι ηταν ηδη ταλαιπωρημενα κ με το φυσιολογικο τοκετο ταλαιπωρηθικαν πολυ περισσοτερο βεβαια μου ειπε οτι απο τη στιγμη που δεν ηταν εκει δε μπορει να ξερει κ τι ακριβως εγινε κ αν ειχε χρονο ο γιατρος το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τη στιγμη που τους ειπα οτι ποναω επρεπε να το ψαξουν περισσότερο κ να μη με αφησουν ολη μερα με τους πονους ειναι κ πανεπιστημιακο νοσοκ. Η ατυχια ειναι οτι επεσα μεσα στο σκ που ειναι οι ειδικευομενοι τελος παντων οτι εγινε εγινε για καποιο λογο αυτο κραταω κ προχωραω απλα μου εκανε καλο η κουβεντα μαζι του ηθελα να μαθω καποια πραγματα 

Όπως ειπες να μην συμβεί κ σε αλλη αν τυχον κ υπηρξε καποια παραληψη. Πλεον οτι εγινε εγινε κ δεν αλλαζει!! Χαιρομαι που σου εκανε καλο η κουβέντα μαζι του. 

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δεν μου εκαναν τπτ δυστυχως κ τη δευτερα που υπεφερα απο τους πονους κ τους το ελεγα ο καθηγητης κ πολυ γνωστός στο νοσοκομειο μου ειπε οτι ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα κ οταν του ειπα οτι εχω πολλα υγρα μου πεταξε ενα απο τον πεσσο ειναι θελουμε υγρα ολα αυτα μονο με τα λογια χωρις καν να με εξετασει χωρις καν ενα υπερηχο κ οταν δεν αντεχα αλλο τον πονο πηρα το γιατρο μου μηπως εχει καποιο γνωστο δικο του γιατρο γιατι δε μου εδιναν καμμια σημασια τοτε ηρθε ενας ειδικευομενος να ειναι καλα κ μου πηραν δειγμα απο τα ουρα αλλα δε προλαβαν ουτε τα αποτελεσματα να βγουν εσπασαν τα νερα ηταν ηδη πολυ αργα.Να σου πω κ το κορυφαιο ο γνωστος καθηγητης που τον εχουν θεο ηρθε στη τυπικη εξεταση την επομενη μερα κ μου ειπε δε πειραζει που το εχασες το παιδι την επομενη φορά θα εισαι πιο τυχερη κ να μου γραψουν την αδεια λοχιας γιατι τη δικαιουμαι ας ειχα αποβολη καταλαβαινεις???ουτε ειχε μπει στον κοπο να ενημερωθει οτι γεννησα δυο παιδια κ παλευανε να ζησουν εξαιτίας της αδιαφοριας του νομιζε απλως οτι ειχα αποβολη

Ειλικρινά δυσκολευομαι να τα διανοηθω αυτα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κουβεντιασαμε κ με το γιατρο μου εγιναν πολλα λαθη θεωρει στο νοσοκομειο δε κατηγορει κανεναν απλα οσο του ελεγα ακριβως πως εγιναν τα πραγματα γιατι μιλουσαμε μεσω τηλ.ειδε πολλες παραληψεις δε ψαχνω τα γιατι ουτε θα ριξω ευθυνες απλα θελω να μαθω για να μην το παθει καμμια γυναικα αυτο παλι! Καταρχην μου ειπε οτι επρεπε με το που μου εκαναν εισαγωγη να μου κανουν γενικες εξετασεις κ ουρων γιατι δεν ειχα Ιστορικό στο νοσοκ. Κ θεωρει οτι θα ηταν καλυτερα για τα παιδια να ειχε γινει καισαρικη γιατι ηταν ηδη ταλαιπωρημενα κ με το φυσιολογικο τοκετο ταλαιπωρηθικαν πολυ περισσοτερο βεβαια μου ειπε οτι απο τη στιγμη που δεν ηταν εκει δε μπορει να ξερει κ τι ακριβως εγινε κ αν ειχε χρονο ο γιατρος το μονο σιγουρο ειναι οτι απο τη στιγμη που τους ειπα οτι ποναω επρεπε να το ψαξουν περισσότερο κ να μη με αφησουν ολη μερα με τους πονους ειναι κ πανεπιστημιακο νοσοκ. Η ατυχια ειναι οτι επεσα μεσα στο σκ που ειναι οι ειδικευομενοι τελος παντων οτι εγινε εγινε για καποιο λογο αυτο κραταω κ προχωραω απλα μου εκανε καλο η κουβεντα μαζι του ηθελα να μαθω καποια πραγματα 

Βάσω μου μακάρι να μπορούσαμε να γυρίσουμε πίσω το χρόνο και να αλλάζαμε κάποια πράγματα...δυστυχώς δεν γίνεται και θα πορευτούμε με αυτά. Ένα κοριτσάκι σου έφυγε ένα άλλο όμως παλεύει και θα τα καταφέρει. Καλά έκανες και συζήτησες με το γιατρό σου, πρέπει να ξέρεις τι έγινε. Το πιο σημαντικό είναι ότι εξελίσσονται θετικά τα πράγματα για το παιδί και βέβαια ότι και εσυ είσαι καλά και υγιής. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να σταθεί στα πόδια του γιατί έχεις βιώσει πολλά πράγματα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Εύχομαι και αύριο τα νέα να είναι ακόμη καλύτερα! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Βάσω μου μακάρι να μπορούσαμε να γυρίσουμε πίσω το χρόνο και να αλλάζαμε κάποια πράγματα...δυστυχώς δεν γίνεται και θα πορευτούμε με αυτά. Ένα κοριτσάκι σου έφυγε ένα άλλο όμως παλεύει και θα τα καταφέρει. Καλά έκανες και συζήτησες με το γιατρό σου, πρέπει να ξέρεις τι έγινε. Το πιο σημαντικό είναι ότι εξελίσσονται θετικά τα πράγματα για το παιδί και βέβαια ότι και εσυ είσαι καλά και υγιής. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να σταθεί στα πόδια του γιατί έχεις βιώσει πολλά πράγματα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Εύχομαι και αύριο τα νέα να είναι ακόμη καλύτερα! 

Σ ευχαριστω πολυ @palmoira μου οπως ειπα δε ψαχνω ευθυνες γιατι δε θα τις βρω απλα τα γραφω για να εισαστε πιο υποψιασμενες για να μη το περασει καμμια αλλη αυτο. Τι εγινε δε ξερω κ δε θα μαθω ποτε απο τη στιγμη που δεν ημουν με το γιατρο μου κ κανεις δε με ενημερωσε μετα γιατι κανεις δε ξερει τελος παντων ας ειναι καλα η μικρη μου κ ολα τα αλλα τα αφηνω πισω μου δε θα τα ξεχασω ποτε απλα θα τα αφησω πισω σας ευχαριστω ολες για τη στηριξη σας

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δεν μου εκαναν τπτ δυστυχως κ τη δευτερα που υπεφερα απο τους πονους κ τους το ελεγα ο καθηγητης κ πολυ γνωστός στο νοσοκομειο μου ειπε οτι ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα κ οταν του ειπα οτι εχω πολλα υγρα μου πεταξε ενα απο τον πεσσο ειναι θελουμε υγρα ολα αυτα μονο με τα λογια χωρις καν να με εξετασει χωρις καν ενα υπερηχο κ οταν δεν αντεχα αλλο τον πονο πηρα το γιατρο μου μηπως εχει καποιο γνωστο δικο του γιατρο γιατι δε μου εδιναν καμμια σημασια τοτε ηρθε ενας ειδικευομενος να ειναι καλα κ μου πηραν δειγμα απο τα ουρα αλλα δε προλαβαν ουτε τα αποτελεσματα να βγουν εσπασαν τα νερα ηταν ηδη πολυ αργα.Να σου πω κ το κορυφαιο ο γνωστος καθηγητης που τον εχουν θεο ηρθε στη τυπικη εξεταση την επομενη μερα κ μου ειπε δε πειραζει που το εχασες το παιδι την επομενη φορά θα εισαι πιο τυχερη κ να μου γραψουν την αδεια λοχιας γιατι τη δικαιουμαι ας ειχα αποβολη καταλαβαινεις???ουτε ειχε μπει στον κοπο να ενημερωθει οτι γεννησα δυο παιδια κ παλευανε να ζησουν εξαιτίας της αδιαφοριας του νομιζε απλως οτι ειχα αποβολη

Ο αντρας σου πως συγκρατηθηκε?? Μεσα στον πονο σας να σας λεει και αυτα που σας ειπε. Θα επρεπε να του αφαιρεσουν την αδεια γιατι μαλλον οχι ορκο δεν θυμαται τον οποιον εδωσε αλλα ουτε και οτι ειναι ανθρωπος και εχει να κανει με ανθρωπους απεναντι του θυμαται. Δεν ξερω τι να πω, θυμος και απεχθεια ειναι το πρωτο συναισθημα που μου βγαινει. Το θεμα ειναι οτι δυστυχως δεν γυρναει τπτ πισω. Να κοιτας μπροστα για το μπουμπουκι σου, θα βγειτε απο κει νικητριες κοριτσι μου. Θα τη βλεπεις καθε μερα και πιο δυνατη και πιο ζωηρη και η μια θα παιρνει δυναμη απο την αλλη! Παντα σας σκεφτομαστε. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Ειμαι λιγο συγκρατημενα χαρουμενη σημερα!! Μας ειπαν το απογευμα που πηγαμε για ενημερωση οτι εχει δειξει πολυ βελτιωση ειναι υπερκινητικη οσο ημασταν εκει δε σταματησε να κουνιεται σηκωνε χέρια ποδια οσο μπορουσε βεβαια με τις γαζες κ τα σωληνακια που εχει μας ειπαν οτι της μειωσαν το οξυγονο απο 80% που ηθελε μεσα στο σκ τωρα της δινουν μονο 30% κ αν συνεχισει ετσι θα της βγαλουν τη μασκα οξυγονου που εχει κ θα της βαλουν τα μικρα τα σωλινακια που θα της δινουν πολυ μικρη βοηθεια επισης μας ειπαν οτι δεν υπάρχει λοίμωξη πλεον οποτε θα της σταματήσουν κ την αντιβιωση κ το πιο σημαντικο οτι της εδωσαν γαλατακι για να δουνε πως θα αντιδρασει το στομαχακι της μισο ml μη φανταστητε μακαρι κοριτσια να συνεχισει ετσι κ να μη βγαλει προβληματα αργοτερα ειμαστε πολυ συγκρατημενοι γιατι ακομα ειναι νωρίς. Α!! Σημερα το βραδυ κλεινουμε μια εβδομάδα!

 

Βάσω μου χαρηκα τοσο πολυ! Μπράβο κοριτσι μου καθε μερα να εχετε τοσο θετικα νεα! Το κοριτσακι σας ειναι μια μικρη αγωνίστρια ❤❤❤

1 hour ago, Smile89 είπε:

Δεν της μιλαω..... ( @Nicol_

Aaaaaaaa και του χρονου με το νινακι!!!! 

Ακομη δεν σου μιλαω..  

Θα αρχισω να μην μιλαω κ σε σένα μου φαίνεται.... 

Εχω συγκινηθει πολυ κοριτσι μου.... 

Αχαχα love you ❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Ειμαι λιγο συγκρατημενα χαρουμενη σημερα!! Μας ειπαν το απογευμα που πηγαμε για ενημερωση οτι εχει δειξει πολυ βελτιωση ειναι υπερκινητικη οσο ημασταν εκει δε σταματησε να κουνιεται σηκωνε χέρια ποδια οσο μπορουσε βεβαια με τις γαζες κ τα σωληνακια που εχει μας ειπαν οτι της μειωσαν το οξυγονο απο 80% που ηθελε μεσα στο σκ τωρα της δινουν μονο 30% κ αν συνεχισει ετσι θα της βγαλουν τη μασκα οξυγονου που εχει κ θα της βαλουν τα μικρα τα σωλινακια που θα της δινουν πολυ μικρη βοηθεια επισης μας ειπαν οτι δεν υπάρχει λοίμωξη πλεον οποτε θα της σταματήσουν κ την αντιβιωση κ το πιο σημαντικο οτι της εδωσαν γαλατακι για να δουνε πως θα αντιδρασει το στομαχακι της μισο ml μη φανταστητε μακαρι κοριτσια να συνεχισει ετσι κ να μη βγαλει προβληματα αργοτερα ειμαστε πολυ συγκρατημενοι γιατι ακομα ειναι νωρίς. Α!! Σημερα το βραδυ κλεινουμε μια εβδομάδα!

 

Μπράβο της .πολύ γρήγορα!!!!!!!!!μας συγκινεί η μικρή κάθε μέρα!! !!Και την επόμενη Δευτέρα που θα κλείνει 2 βδομάδες θα μας πεις ακόμα καλύτερα νέα. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Βάσω μου χαρηκα τοσο πολυ! Μπράβο κοριτσι μου καθε μερα να εχετε τοσο θετικα νεα! Το κοριτσακι σας ειναι μια μικρη αγωνίστρια ❤❤❤

Αχαχα love you ❤

Ντατσει κι εγω! <3

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ο αντρας σου πως συγκρατηθηκε?? Μεσα στον πονο σας να σας λεει και αυτα που σας ειπε. Θα επρεπε να του αφαιρεσουν την αδεια γιατι μαλλον οχι ορκο δεν θυμαται τον οποιον εδωσε αλλα ουτε και οτι ειναι ανθρωπος και εχει να κανει με ανθρωπους απεναντι του θυμαται. Δεν ξερω τι να πω, θυμος και απεχθεια ειναι το πρωτο συναισθημα που μου βγαινει. Το θεμα ειναι οτι δυστυχως δεν γυρναει τπτ πισω. Να κοιτας μπροστα για το μπουμπουκι σου, θα βγειτε απο κει νικητριες κοριτσι μου. Θα τη βλεπεις καθε μερα και πιο δυνατη και πιο ζωηρη και η μια θα παιρνει δυναμη απο την αλλη! Παντα σας σκεφτομαστε. 

Δεν ηταν εκει ετρεχε με χαρτια αν ηταν εκει θα μας ειχαν γραψει οι εφημεριδες σιγουρα.τελοςπαντων η μικρη μας να ειναι καλα μονο αυτο με νοιαζει τωρα 

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δεν μου εκαναν τπτ δυστυχως κ τη δευτερα που υπεφερα απο τους πονους κ τους το ελεγα ο καθηγητης κ πολυ γνωστός στο νοσοκομειο μου ειπε οτι ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα κ οταν του ειπα οτι εχω πολλα υγρα μου πεταξε ενα απο τον πεσσο ειναι θελουμε υγρα ολα αυτα μονο με τα λογια χωρις καν να με εξετασει χωρις καν ενα υπερηχο κ οταν δεν αντεχα αλλο τον πονο πηρα το γιατρο μου μηπως εχει καποιο γνωστο δικο του γιατρο γιατι δε μου εδιναν καμμια σημασια τοτε ηρθε ενας ειδικευομενος να ειναι καλα κ μου πηραν δειγμα απο τα ουρα αλλα δε προλαβαν ουτε τα αποτελεσματα να βγουν εσπασαν τα νερα ηταν ηδη πολυ αργα.Να σου πω κ το κορυφαιο ο γνωστος καθηγητης που τον εχουν θεο ηρθε στη τυπικη εξεταση την επομενη μερα κ μου ειπε δε πειραζει που το εχασες το παιδι την επομενη φορά θα εισαι πιο τυχερη κ να μου γραψουν την αδεια λοχιας γιατι τη δικαιουμαι ας ειχα αποβολη καταλαβαινεις???ουτε ειχε μπει στον κοπο να ενημερωθει οτι γεννησα δυο παιδια κ παλευανε να ζησουν εξαιτίας της αδιαφοριας του νομιζε απλως οτι ειχα αποβολη.

Τα γραφω για να εισαστε πιο υποψιασμενες καλυτερα να τους πρηζετε τους γιατρους κοριτσια για το παραμικρο ειδικα στα νοσοκ. που δεν εχετε το γιατρο σας γιατι δε δινουν σημασια ειδα πολλα οσες μερες ημουν μεσα κ να σας πω κατι ακομα κοπελες που ειχαν το γιατρρο τους τελικα εφυμεριος τις ξεγεννουσε 

Τώρα το διάβασα.Ειμασρε καμμένοι από γιατρό.ενα θα σου πω.Μεχρι και στα δικαστήρια.παραλιγο να χάσω άτομο δικό μου από λάθος του.και στο τέλος ξέρεις τι έγινε?παραδέχτηκε το λάθος και ότι για να μη καταστρέψει την καριέρα του θα τον άφηνε να πεθάνει παρα να κάνει 2ο χειρουργείο να λύσει το πρόβλημα.και παρόλα αυτά τον αθώωσε.Δεν βγάζεις άκρη δυστυχώς.

Σε μένα τώρα 26η εβδομάδα επειδή είχα παραπάνω αμνιακό υγρό που λέει ο γιατρός στη Κέρκυρα να κάνουμε αμνιοπαρακεντση να αφαιρέσουμε υγρό .Τον ρωτάω δεν είναι Ρίσκο για το μωρό.μου λέει Ναι εννοείται πάντα υπάρχει αυτή η πιθανότητα και να το χάσεις.καο εννοείται μετα απο 2 μερες ήρθα στους γονείς μου Αθήνα και πάω στο γιατρό που έχω από μικρή και τρελάθηκε ο άνθρωπος.Ειχα απλά ζάχαρο.αυτο.

Σόρρυ για το σεντόνι αλλά δεν είχα διαβάσει τινεγινε στο νοσοκομείο.Οταν κάτι δεν μας αρέσει στο νοσοκομείο απλα τρέχουμε.Παμε αλλού.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Vasoth. σε θαυμάζω για την αξιοπρέπεια, την ειλικρίνεια και τη δύναμη που αντιμετωπίζεις τα πράγματα. Μην κοιτάς πίσω,δεν αλλάζει τίποτε. Ποιος έφταιξε,εάν έφταιξε και τι θα μπορούσε να γίνει είναι όλα υποθετικά σενάρια.Κοίτα μπροστά  την ελπίδα για το κοριτσάκι σου. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφες!!!! Καλημερα και στο διαμαντακι της παρεας!!! @Vasoth. μου!! 

@Beboula25 the day has come!!! Αναρωτιέμαι αν αγορακι η κοριτσακι θα χει μπεμπουλα τοξοτινα για μαμα!!!!!! :P

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα ομορφες!!!! Καλημερα και στο διαμαντακι της παρεας!!! @Vasoth. μου!! 

@Beboula25 the day has come!!! Αναρωτιέμαι αν αγορακι η κοριτσακι θα χει μπεμπουλα τοξοτινα για μαμα!!!!!! :P

Καλημέρα αγαπούλα!! Καλημέρα και από εμενα @Vasoth.στο διαμαντάκι να μας έχει ευχάριστα πάλι!! 

Νιώθω τόσο περίεργα... Δεν έχω λογια να το εξηγήσω αλλα καταλαβενεται πιστεύω. Την πρώτη φορά ελεγα πάω στο ραντεβουδάκι με το μωράκι δεν είχα φόβο μόνο να το δω και να ζήσω την εμπειρία του να το βλέπω αρκετή ώρα να το χορτάσω. Τώρα είναι αλλιως. Πιστεύω εκείνα τα πρώτα λεπτά θα σταματήσουν όλα όταν λέμε όλα όλα μεχρι να ακούσω ότι είμαστε καλα! Εχθές πέρασα πολύ όμορφα την ημέρα μου με τον άντρα μου,έχει πάρει άδεια για την αυχενική και έτσι πέρασε η μέρα χωρίς να το καταλάβω με όσα καναμε. Σήμερα έχω εκνευρισμό Χαχα.. μόλις αρπάχτηκα του μίλησα ασχημα νευρικά κ έχω κλειστεί στο δωμάτιο. Σας τα λέω έτσι για να ξαλαφρωσω γιατί καταλαβαίνω πως μάλλον μου βγαίνει το άγχος κ πρέπει να ηρεμήσω γιατί δεν νιώθω όμορφα οργανικά όταν ταράζομαι.

Τέλος αυτά ομως ας πούμε για το μωράκι θα έχει μαμα αλλα και μπαμπά τοξοτακια! Χαχαχ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πως πανε οι κοιλουμπιτσες σας? Τα καταφερνετε ακομα η θελετε και σεις σπρωξιμο για να αλλαξετε πλευρο? Χαχαχα

@Smile89 καλημερα αγαπημενη μου. 

@Beboula25ειναι ολα λογικα οσα νιωθεις. Οσο και να σου πω εγω ηρεμησε και χαλαρωσε, ξερω οτι σημερα θα με γραψεις κανονικοτατα χαχαχαχα. Αλλα δεν πειραζει, γιατι ειμαι σιγουρη οτι στο τελος της ημερας θα εισαι πανευτυχης και ηρεμη! Τι ωρα ειναι το ραντεβου?? Να ξερουμε να στην εχουμε στημενη??:lol:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πως πανε οι κοιλουμπιτσες σας? Τα καταφερνετε ακομα η θελετε και σεις σπρωξιμο για να αλλαξετε πλευρο? Χαχαχα

@Smile89 καλημερα αγαπημενη μου. 

@Beboula25ειναι ολα λογικα οσα νιωθεις. Οσο και να σου πω εγω ηρεμησε και χαλαρωσε, ξερω οτι σημερα θα με γραψεις κανονικοτατα χαχαχαχα. Αλλα δεν πειραζει, γιατι ειμαι σιγουρη οτι στο τελος της ημερας θα εισαι πανευτυχης και ηρεμη! Τι ωρα ειναι το ραντεβου?? Να ξερουμε να στην εχουμε στημενη??:lol:

Κοιλουμπιτσες?Έλα εδώ ένα δεις κοιλουμπαρα!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...