Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

αστο βαρετά στην εγκυμοσύνη ήμουν στα όρια κ έκανα διατροφή κ μετρήσεις κ μόλις γέννησα μου είπε να σταματήσω τη διατροφή κ στις 40 περίπου μέρες να πάω για καμπύλη δίωρη ν δούμε πως είναι αν κ εχτες το βραδυ μετά από πιτιγυρο που μετρηθηκα ετσι να δω ποσο ειναι είχα 101 χαμηλό  με τόσα γλυκα που έχω φαειαυτες τις μερες ενώ στην εγκυμοσύνη με διατροφή αν έτρωγα μια πίτα πήγαινε στο 160 θα δούμε τώρα. Μη τις αμελεις τις εξετάσεις σου άσε που τώρα λήγουν τα παραπεμπτικά στις 10 μερες σε κάποιες εξετάσεις τα αλλαξανε 

Ναι στην εγκυμοσυνη θυμαμαι που τα λέγατε με τα κοριτσια εδώ. Όλα καλα να είναι καλα έκανε ο γιατρος κ στο τσεκάρει.

Απαραδεκτη είμαι με τις εξετασεις. Πέσανε κοντα στις γιορτές και τα αμελησα ελπίζω να είναι όλα καλα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

ευχαριστώ! Λογικό είναι αλλα πες τους το εγώ είχα κάνει εμετο νυστικη σε εχουν έτσι? 

ευχαριστώ πολύ τώρα ήπια τη βλακεια κ περιμένω εσύ όλα καλα?

Δεν έκανα εμετό αλλά ήμουν χάλια..τώρα μου μείωσαν λίγο την δόση γτ παω καλύτερα και ελπίζω αύριο το μεσημέρι να βγω .

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν έκανα εμετό αλλά ήμουν χάλια..τώρα μου μείωσαν λίγο την δόση γτ παω καλύτερα και ελπίζω αύριο το μεσημέρι να βγω .

Ολα θα πάνε καλά κοπέλα μου, τώρα  που σου έβαλαν ορο θα είσαι καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν έκανα εμετό αλλά ήμουν χάλια..τώρα μου μείωσαν λίγο την δόση γτ παω καλύτερα και ελπίζω αύριο το μεσημέρι να βγω .

Υπομονή Κωνσταντίνα. Ελπίζω να είσαι καλύτερα! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν έκανα εμετό αλλά ήμουν χάλια..τώρα μου μείωσαν λίγο την δόση γτ παω καλύτερα και ελπίζω αύριο το μεσημέρι να βγω .

Ολα θα πανε καλα υπομονη

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν έκανα εμετό αλλά ήμουν χάλια..τώρα μου μείωσαν λίγο την δόση γτ παω καλύτερα και ελπίζω αύριο το μεσημέρι να βγω .

 

Υπομονη.τα παντα για το μωρακι σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Koritsia mou ithela na moirastw mia akomi an anusixia mou mazi sas.Isws exw ginei kourastiki :rolleyes: Simera ekei p kathomoun stin douleia aniwsa kati na trexei sto eswrouxo m. Etreksa katetheian sto manio na dw k eida kati ugra itan diafani gurw gurw san nero k srtin mesi kollwdes leuko san auta p exoume fusiologika. Twra anarwtiemai tha mporouse na einai amnikao ugro? Episis an upirxe diarroh amniakou ugrou auto tha fainotan stion auxeniki diafaneia?Fainetai dld ston uperixo auto?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ria@90 είπε:

Koritsia mou ithela na moirastw mia akomi an anusixia mou mazi sas.Isws exw ginei kourastiki :rolleyes: Simera ekei p kathomoun stin douleia aniwsa kati na trexei sto eswrouxo m. Etreksa katetheian sto manio na dw k eida kati ugra itan diafani gurw gurw san nero k srtin mesi kollwdes leuko san auta p exoume fusiologika. Twra anarwtiemai tha mporouse na einai amnikao ugro? Episis an upirxe diarroh amniakou ugrou auto tha fainotan stion auxeniki diafaneia?Fainetai dld ston uperixo auto?

Μην ανησυχείς. Στην εγκυμοσυνη έχουμε αυξημενα κολπικα υγρα.ειναι φυσιολογικο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Μην ανησυχείς. Στην εγκυμοσυνη έχουμε αυξημενα κολπικα υγρα.ειναι φυσιολογικο

Nai i alitheia einbai pws exw arketa apla to sugkekrimeno to eixa ksana pathei ta xristougenna itan polu perissotero apla imastan se episkepsi k den edwsa simasia k eixe zesti kai thewrisa pws tha mporouse na einai idrwtas. Ligo me exei anusixiseim omologw. Epeidi aurio t apogeuma ekleisa ranbtevou gia uperixo logw twn anusixiwn m mipws ksereis an tha fanei an uparxei provlima diarroh amniakou ugrou?Einai orato dld ston uperixo auto?

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ria@90 είπε:

Nai i alitheia einbai pws exw arketa apla to sugkekrimeno to eixa ksana pathei ta xristougenna itan polu perissotero apla imastan se episkepsi k den edwsa simasia k eixe zesti kai thewrisa pws tha mporouse na einai idrwtas. Ligo me exei anusixiseim omologw. Epeidi aurio t apogeuma ekleisa ranbtevou gia uperixo logw twn anusixiwn m mipws ksereis an tha fanei an uparxei provlima diarroh amniakou ugrou?Einai orato dld ston uperixo auto?

 

Πες το στο γιατρό και ξερει αυτος.αν φαινεταθ διαρροη δεβ ξερω αν φαίνεται στον υπερυχο αλλα γτ τοσο αγχος κοπελα μου ?δεν γινεται τοσο ευκολα και χωρις να το καταλάβεις. Ποσο εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Πες το στο γιατρό και ξερει αυτος.αν φαινεταθ διαρροη δεβ ξερω αν φαίνεται στον υπερυχο αλλα γτ τοσο αγχος κοπελα μου ?δεν γινεται τοσο ευκολα και χωρις να το καταλάβεις. Ποσο εισαι τωρα?

Einai i prwti m eglumosuni kai eixa mia palundromi ton iounio opote katalavaineis....den niwthw agxwmeni apla eimai ligo anusixi k thelw ola na pane kala... :)) eimai 15 evodmadwn :D esu poso eisai?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ria@90 είπε:

Einai i prwti m eglumosuni kai eixa mia palundromi ton iounio opote katalavaineis....den niwthw agxwmeni apla eimai ligo anusixi k thelw ola na pane kala... :)) eimai 15 evodmadwn :D esu poso eisai?

Εγω γεννησα πριν 3 βδομαδες.πριν τον μπεμπη μου ειχα και εγβ μια παλλινδρομη κυηση πριν.Σε καταλαβαινω απλα με το αγχος δεν αφησα τον εαυτο μου να χαρει την εγκυμοσυνη.κοιτα οποτε νιωθεος περιεργα φοβάσαι να πηγαινεις για υπερυχπ να ηρεμείς αλλα σε λιγι καιρο θα αρχισεις να νιωθεις το μωρακι και θα εισαι πολυ καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Εγω γεννησα πριν 3 βδομαδες.πριν τον μπεμπη μου ειχα και εγβ μια παλλινδρομη κυηση πριν.Σε καταλαβαινω απλα με το αγχος δεν αφησα τον εαυτο μου να χαρει την εγκυμοσυνη.κοιτα οποτε νιωθεος περιεργα φοβάσαι να πηγαινεις για υπερυχπ να ηρεμείς αλλα σε λιγι καιρο θα αρχισεις να νιωθεις το μωρακι και θα εισαι πολυ καλυτερα.

Nai ki egw mexri stigmis exw mia sugkratimeni xara den to exw moirastei kan me tis files mou k den to polu lew pouthena k stin douleia apla arxise na fainetai k merikoi me rwtisan euthews...Exeis megalo dikio se auto p les prepei na xalarwsw ligo k na to xarw :rolleyes::-D

πρίν από 1 λεπτό , Ria@90 είπε:

Nai ki egw mexri stigmis exw mia sugkratimeni xara den to exw moirastei kan me tis files mou k den to polu lew pouthena k stin douleia apla arxise na fainetai k merikoi me rwtisan euthews...Exeis megalo dikio se auto p les prepei na xalarwsw ligo k na to xarw :rolleyes::-D

 

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Εγω γεννησα πριν 3 βδομαδες.πριν τον μπεμπη μου ειχα και εγβ μια παλλινδρομη κυηση πριν.Σε καταλαβαινω απλα με το αγχος δεν αφησα τον εαυτο μου να χαρει την εγκυμοσυνη.κοιτα οποτε νιωθεος περιεργα φοβάσαι να πηγαινεις για υπερυχπ να ηρεμείς αλλα σε λιγι καιρο θα αρχισεις να νιωθεις το μωρακι και θα εισαι πολυ καλυτερα.

Na xairesai to thaumataki souuuu!!!!!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ria@90 είπε:

Nai ki egw mexri stigmis exw mia sugkratimeni xara den to exw moirastei kan me tis files mou k den to polu lew pouthena k stin douleia apla arxise na fainetai k merikoi me rwtisan euthews...Exeis megalo dikio se auto p les prepei na xalarwsw ligo k na to xarw :rolleyes::-D

Ειναι η ομορφοτερη περιοδος αυτη.απολαυσε την.πρεπει να το χαρείς. Και εγω μετα την β επιπεδου το ελεγα παντου και να σου πω τξν αλήθεια μεχρι να γεννησω φοβομουν οτι κατι θα παει στραβά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ειναι η ομορφοτερη περιοδος αυτη.απολαυσε την.πρεπει να το χαρείς. Και εγω μετα την β επιπεδου το ελεγα παντου και να σου πω τξν αλήθεια μεχρι να γεννησω φοβομουν οτι κατι θα παει στραβά.

Ki egw skeftomai na to anakoinwsw stous upoloipous meta tin B epipedou kai as m kratisoun mpoutra :D Eimai stin akrivws idia fasi mexri na megalwsei perissotero to mpoumpouki tha mai anhsuxh....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...