Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! Τα καφέ είναι ενδείξεις εμφυτευσης.  Με θετικό τεστ έστω και πολύ αχνό και καφέ θεωρώ ότι θα πάρεις μια ωραιότατη θετικη χοριακη!!!

      Δεν ξέρω πραγματικά …τι να πω έχω απογοητευτεί … ίσως είμαι επηρεασμένη από την τελευταία μ παλινδρόμηση 

      14 minutes ago, Fay_ said:

      Εγω κορίτσι μου δυο μέρες πριν την χοριακη μου είδα καφέ και στο εσώρουχο και μετά όλη μέρα στο σκούπισμα. Η χοριακη μου ήταν 415. Πήρα πανικόβλητη εκείνη την ημέρα τη μαία και μου είπε θα έπρεπε να χαίρεσαι και όχι να στεναχωριεσαι.. Είναι καλό σημάδι 💕

      Δεν ξέρω τι να πω προσπαθώ απλά να μην στεναχωριέμαι .

      9 minutes ago, Blue Velvet said:

      Μήπως να τον πάρεις τηλέφωνο?Εγώ σίγουρα θα έπαιρνα,πως θα ηρεμήσεις αλλιώς ?

      Εδώ θα μου πουν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι από την  στιγμή που αύριο είναι η μερα της χοριακης .. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Αυτη εδω. Μπορει να φαινεται λιγο περιεργη αλλα δεν ειναι τιποτα, ειναι πολυ ευκολο 

23krujk.jpg

Οχι ενταξει πλακα κανω χεχεχε. Με αυτο θα γεννουσαμε μονες μας αν μπορουσαμε να το κανουμε χαχα, θα βγαινε μονο του το παιδι χαλαρα. 

Αυτη εδω ειναι. Απλα τα ποδια οσο πιο ανοιχτα αντεχεις και οι πατουσες οσο γινεται πιο ψηλα, εννοω πιο κοντα στο σωμα σου και να μην σηκωνονται απο το στρωμα. Εμενα με βοηθησε πολυ, ισως γιατι ανοιγει η λεκανη? Δεν ξερω. Παντως σιγουρα δεν μπορω να πω οτι ειχα πονεσει. 

 

2emltsj.jpg

Τρελοκομείο! ! Πολυ γελασα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Ria@90 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μ..κ εγω ειμαι στην 15η εβδομαδα κ νιωθω κ εγω την ιδια πιεση οταν θελω να επισκεφτώ την τουαλέτα ...στη δεξιά πλευρα κ εγω εχω κατι σαν πρησμένο η εξογκώμα οταν το ψηλαφιζω με το χερι ..μ ειπε η @Nicol_ πως ειναι η μητρα η οποια ανεβαίνει σιγα σιγα..πιθανώς να ειναι το ιδιο... 

Και γω αυτο σκεφτηκα απλα μου κανει εντυπωση οτι η συχνοουρια αυξηθηκε.Για καλο και για κακο εκανα προχτες και μια εξεταση ουρων οποτε Δευτερα θα χω τα αποτελεσματα.Ελπιζω να μην ειναι καμια ουρολοιμωξη .Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ναι ειχα λιγες μερες ν γραψω αλλά σας διαβαζα..πως εισαι εσυ?εγω την πεμπτη εχω ραντεβου με τον γιατρο..εσυ ακομα ν κανεις εξετάσεις?

Για μενα ακομα πιο περίεργο ειναι οταν νιωθεις οτι κατι κουνιέται μεσαι σου...τωρα εχεις αλλες κλωτσιες εσυ..τις βλεπεις κιολας..

Αντε ωραία θα έχει μεγαλώσει θα ξετρελαθεις!! Ακόμη να τις κάνω το παραχεσα.. Επίσης πάλι μου κάνει σχέδια ο μικρός έχει εξαφανιστεί από εχθές δεν μου έχει δώσει καμία! @loyloy ακούς;; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αυτη εδω. Μπορει να φαινεται λιγο περιεργη αλλα δεν ειναι τιποτα, ειναι πολυ ευκολο 

23krujk.jpg

Οχι ενταξει πλακα κανω χεχεχε. Με αυτο θα γεννουσαμε μονες μας αν μπορουσαμε να το κανουμε χαχα, θα βγαινε μονο του το παιδι χαλαρα. 

Αυτη εδω ειναι. Απλα τα ποδια οσο πιο ανοιχτα αντεχεις και οι πατουσες οσο γινεται πιο ψηλα, εννοω πιο κοντα στο σωμα σου και να μην σηκωνονται απο το στρωμα. Εμενα με βοηθησε πολυ, ισως γιατι ανοιγει η λεκανη? Δεν ξερω. Παντως σιγουρα δεν μπορω να πω οτι ειχα πονεσει. 

 

2emltsj.jpg

 

Χαχαα χαζή γελάω μόνη μου σαν ηλίθια!!! Ψαρωσα στην αρχή!!! Έτσι με έβαλε να κάτσω, χωρίς επιτυχία..... χαχαχα γελαωωωωωω

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αυτη εδω. Μπορει να φαινεται λιγο περιεργη αλλα δεν ειναι τιποτα, ειναι πολυ ευκολο 

23krujk.jpg

Οχι ενταξει πλακα κανω χεχεχε. Με αυτο θα γεννουσαμε μονες μας αν μπορουσαμε να το κανουμε χαχα, θα βγαινε μονο του το παιδι χαλαρα. 

Αυτη εδω ειναι. Απλα τα ποδια οσο πιο ανοιχτα αντεχεις και οι πατουσες οσο γινεται πιο ψηλα, εννοω πιο κοντα στο σωμα σου και να μην σηκωνονται απο το στρωμα. Εμενα με βοηθησε πολυ, ισως γιατι ανοιγει η λεκανη? Δεν ξερω. Παντως σιγουρα δεν μπορω να πω οτι ειχα πονεσει. 

 

2emltsj.jpg

Κλαιωωωωω δεεεεν μπορωωωωω θα γεννησωωωωωωωω

  • Χαχα 4

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Πηγα αυτη τη βδομάδα κ Εγω κ εβγαλα ληξιαρχικη πραξη κ πιστοποιητικό. Αυτο δεν το ηξερα για το Αμκα. Αρα αν βγαλουμε αμεσως δεν χρεώνομαστε? Τι εξετάσεις του κανουν? Πρεπει με το που γεννηθεί δηλ.να το βγαλει αμεσα?

Οσο για τα σεμιναρια πιστεψε με οσο ξερεις εσυ τοσο ξερω κ εγω. Δειχνουν 2 με 3 στασει που ομως τος έχει παντου και στο youtube. Πιστευω στην πραξη που θα μας δείξουν ειναι το θεμα οι μαίες. Αλλα αν δυσκολευτω θα παρω συμβουλο θηλασμού να με βοηθήσει 

Η αληθεια ειναι πως ενω λατρευω το χιονι δεν μου αρεσει που εγκλωβίστηκαμε κ δεν μπορούμε να παμε πουθενα. Αλλα κλασικα ελληνικα ειναι αυτα τα πράγματα. Εξω εχουν χιονι ολο το χρονο αλλα ολο λειτουργούν 

Ναι Νικολ, το ΑΜΚΑ το βγάζει ο άντρας σου σε ένα ΚΕΠ με το που θα γεννηθεί το μωρό. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αντε ωραία θα έχει μεγαλώσει θα ξετρελαθεις!! Ακόμη να τις κάνω το παραχεσα.. Επίσης πάλι μου κάνει σχέδια ο μικρός έχει εξαφανιστεί από εχθές δεν μου έχει δώσει καμία! @loyloy ακούς;; 

Παιζει ο μικρός. Ηρεμησε. Μια χαρα ειναι. Ειναι μικρουλης ακομα και εχει χωρο.σε λιγο που δεν θα χωράει και θα σε τσακιζει στις κλωτσιες θα σου πω εγω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Παιζει ο μικρός. Ηρεμησε. Μια χαρα ειναι. Ειναι μικρουλης ακομα και εχει χωρο.σε λιγο που δεν θα χωράει και θα σε τσακιζει στις κλωτσιες θα σου πω εγω

Ε ρε τι έχει να ακούσει μόλις βγει χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αντε ωραία θα έχει μεγαλώσει θα ξετρελαθεις!! Ακόμη να τις κάνω το παραχεσα.. Επίσης πάλι μου κάνει σχέδια ο μικρός έχει εξαφανιστεί από εχθές δεν μου έχει δώσει καμία! @loyloy ακούς;; 

Καλημερα μεμπουλα...καλα ειναι ο μικρος σου μην ανησυχεις...μπορει να.ετυχε να μην τον ακουσες...βαλτου λιγο δυνατα μουσικη να δεις πως θα κανει..εμενα ειναι αρκετα ζωηρη δεν μπορω να πω...οι υπολοιπες τι κανεγε κορίτσια?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!Ήρθα κι εγώ σε αυτή την ομάδα μιας και είμαι ξανά εγκυούλα (είχα προηγούμενη εγκυμοσύνη με κακή κατάληξη) αλλά ελπίζουμε για το καλύτερο αυτή τη φορά!!!!Κάποιες με γνωρίζετε από τις άλλες ομάδες και κάποιες άλλες όχι, οπότε θα πω με το καλό τα παιδάκια μας και με το καλό να μείνουν εγκυούλες και οι υπόλοιπες!!! @Beboula25 ήρθα!!!!

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Ήρθα κι εγώ σε αυτή την ομάδα μιας και είμαι ξανά εγκυούλα (είχα προηγούμενη εγκυμοσύνη με κακή κατάληξη) αλλά ελπίζουμε για το καλύτερο αυτή τη φορά!!!!Κάποιες με γνωρίζετε από τις άλλες ομάδες και κάποιες άλλες όχι, οπότε θα πω με το καλό τα παιδάκια μας και με το καλό να μείνουν εγκυούλες και οι υπόλοιπες!!! @Beboula25 ήρθα!!!!

Καλημερα κατερινακι μου.Πως εισαι;Πολυ χαρηκα που "ανηκεις" πια και σε αυτη την ομαδα αν και εχουμε γενικως ψιλομπλεχτει αλλα δεν πειραζει.Εγω ξεκινησα εδω αλλα δυστυχως προς το παρον βγηκα εκτος.(εννοειται οτι καθε μερα εδω ειμαι,δεν με ξεφορτωνεστε τοσο ευκολα).Ομως αισιοδοξω οτι σε 3 μηνες περιπου θα επανελθω δικαιωματικα και θα μπαστακωθω εδω για τους επομενους  9 μηνες.Οπως και να χει θα τα λεμε παντου.Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα ροδαλο μπεμπακι στην αγκαλια σου μεσα στο 2019

πρίν από 7 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα μόλις γυρίσαμε από την εκκλησία εμείς! 

Καλημερα.Εγω με το μικρο δεν πηγα.Πηγε ο μπαμπας μας και μας εφερε αγιασμο.Εχει ηλιο σημερα αλλα πολυ κρυο.Οι δρομοι καθαροι οποτε θα ρθει η αδερφη μου να παρει τον ανηψιο μου.Μου αρεσε που τον ειχα εδω.Επαιζαν και με το μπεμπη.Ωραια ηταν

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerina 88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Ήρθα κι εγώ σε αυτή την ομάδα μιας και είμαι ξανά εγκυούλα (είχα προηγούμενη εγκυμοσύνη με κακή κατάληξη) αλλά ελπίζουμε για το καλύτερο αυτή τη φορά!!!!Κάποιες με γνωρίζετε από τις άλλες ομάδες και κάποιες άλλες όχι, οπότε θα πω με το καλό τα παιδάκια μας και με το καλό να μείνουν εγκυούλες και οι υπόλοιπες!!! @Beboula25 ήρθα!!!!

Καλώς όρισες!!!!

 

Καλημέρα κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 4

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κατερινακι μου.Πως εισαι;Πολυ χαρηκα που "ανηκεις" πια και σε αυτη την ομαδα αν και εχουμε γενικως ψιλομπλεχτει αλλα δεν πειραζει.Εγω ξεκινησα εδω αλλα δυστυχως προς το παρον βγηκα εκτος.(εννοειται οτι καθε μερα εδω ειμαι,δεν με ξεφορτωνεστε τοσο ευκολα).Ομως αισιοδοξω οτι σε 3 μηνες περιπου θα επανελθω δικαιωματικα και θα μπαστακωθω εδω για τους επομενους  9 μηνες.Οπως και να χει θα τα λεμε παντου.Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα ροδαλο μπεμπακι στην αγκαλια σου μεσα στο 2019

Καλημερα.Εγω με το μικρο δεν πηγα.Πηγε ο μπαμπας μας και μας εφερε αγιασμο.Εχει ηλιο σημερα αλλα πολυ κρυο.Οι δρομοι καθαροι οποτε θα ρθει η αδερφη μου να παρει τον ανηψιο μου.Μου αρεσε που τον ειχα εδω.Επαιζαν και με το μπεμπη.Ωραια ηταν

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες και σου εύχομαι γρήγορα να έρθει ένα μπεμπάκι!!!!Τη Τρίτη έχω τον πρώτο υπέρηχο και δεν ξέρω τι ακριβώς θα δει ο γιατρός, ελπίζω να μην απογοητευτώ!

πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλώς όρισες!!!!

 

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλώς σας βρήκα!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...