Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Ria@90 είπε:

Koritsia mou ithela na moirastw mia akomi an anusixia mou mazi sas.Isws exw ginei kourastiki :rolleyes: Simera ekei p kathomoun stin douleia aniwsa kati na trexei sto eswrouxo m. Etreksa katetheian sto manio na dw k eida kati ugra itan diafani gurw gurw san nero k srtin mesi kollwdes leuko san auta p exoume fusiologika. Twra anarwtiemai tha mporouse na einai amnikao ugro? Episis an upirxe diarroh amniakou ugrou auto tha fainotan stion auxeniki diafaneia?Fainetai dld ston uperixo auto?

Καλησπερα Ρια μου! Ειναι απολυτα φυσιολογικα τα υγρα αυτά. Ετσι λιγο διαφανα ειτε λευκα. Καποιες φορες ειναι αυξημένα κ καποιες οχι τοσο. Ο γιατρος σου θα καταλαβαινε αν υπαρχει πρόβλημα οποτε μην αγχωνεσαι. 

Ολες μας εχουμε ανησυχίες και αγχη εννοείται,  δεν γίνεσαι καθολου κουραστικη,ολα τα μοιραζομαστε εδω. Θα σου πω τι μου λεει ο αντρας μου, ο οποίος ειναι παντα πολυ θετικός,οταν του λεω τα αγχη μου. Περα απο το να τρωμε σωστα και να προσέχουμε τον εαυτο μας δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα αλλα...εννοω οτι η φυση αναλαμβάνει και οτι ειναι να γινει θα γινει ασχετα αν εμεις αγχωθούμε παραπάνω και το σκεφτομαστε καθε μερα. Απλα εμεις μπορουμε να ειμαστε ηρεμες θετικες και να προσέχουμε τον εαυτο μας. Οι πιθανοτητες ειναι με το μερος μας και ολα θα πανε μια χαρα αυτο πρέπει να σκεφτομαστε. Γιατι να μην πανε εξαλλου? Και οτι ερχεται το αντιμετωπίζουμε γιατι τα περισσοτερα ειναι αντιμετωπίσιμα πλεον. Οποτε ολα ειναι θεμα οπτικής. Γιατι κ εγω ειμαι αγχώδης και ζαλιζω τον αντρα μου συνεχεια χαχα. Εξαλλου ολα ηταν καλα στην αυχενικη σου ,τα πας μια χαρα κ ετσι θα συνεχισεις. Αυτο μονο να σκέφτεσαι ❤

 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ναι στην εγκυμοσυνη θυμαμαι που τα λέγατε με τα κοριτσια εδώ. Όλα καλα να είναι καλα έκανε ο γιατρος κ στο τσεκάρει.

Απαραδεκτη είμαι με τις εξετασεις. Πέσανε κοντα στις γιορτές και τα αμελησα ελπίζω να είναι όλα καλα. 

Εγω σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο τις επαναληπτικες εξετασεις ..ηταν ολα μια χαρα κ το σαχαρο ακομα καλυτερα..83

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Εγω σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο τις επαναληπτικες εξετασεις ..ηταν ολα μια χαρα κ το σαχαρο ακομα καλυτερα..83

Που είσαι ρε αγαπη σε σκεφτομουν να σου στείλω. Μπράβο τέλεια! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εγω γεννησα πριν 3 βδομαδες.πριν τον μπεμπη μου ειχα και εγβ μια παλλινδρομη κυηση πριν.Σε καταλαβαινω απλα με το αγχος δεν αφησα τον εαυτο μου να χαρει την εγκυμοσυνη.κοιτα οποτε νιωθεος περιεργα φοβάσαι να πηγαινεις για υπερυχπ να ηρεμείς αλλα σε λιγι καιρο θα αρχισεις να νιωθεις το μωρακι και θα εισαι πολυ καλυτερα.

Οντως λουλου μου και εγω τωρα που νιωθω την μπεμπα ειμαι πιο ηρεμη..ολη μερα κλωτσαει..χαχα @Ria@90 ποσω εβδομάδων εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Οντως λουλου μου και εγω τωρα που νιωθω την μπεμπα ειμαι πιο ηρεμη..ολη μερα κλωτσαει..χαχα @Ria@90 ποσω εβδομάδων εισαι?

Μου χουν λειψει οι κλωτσιές. Πολυ περιεργο συναισθημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Που είσαι ρε αγαπη σε σκεφτομουν να σου στείλω. Μπράβο τέλεια! 

Ναι ειχα λιγες μερες ν γραψω αλλά σας διαβαζα..πως εισαι εσυ?εγω την πεμπτη εχω ραντεβου με τον γιατρο..εσυ ακομα ν κανεις εξετάσεις?

Just now, loyloy είπε:

Μου χουν λειψει οι κλωτσιές. Πολυ περιεργο συναισθημα!!!

Για μενα ακομα πιο περίεργο ειναι οταν νιωθεις οτι κατι κουνιέται μεσαι σου...τωρα εχεις αλλες κλωτσιες εσυ..τις βλεπεις κιολας..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι ειχα λιγες μερες ν γραψω αλλά σας διαβαζα..πως εισαι εσυ?εγω την πεμπτη εχω ραντεβου με τον γιατρο..εσυ ακομα ν κανεις εξετάσεις?

Για μενα ακομα πιο περίεργο ειναι οταν νιωθεις οτι κατι κουνιέται μεσαι σου...τωρα εχεις αλλες κλωτσιες εσυ..τις βλεπεις κιολας..

Καλα αλλη φαση τωρα  , αλλα στην εγκυμοσυνη με τις κλωτσιές  συνηδητοποιεις ότιδημιουργείται ζωη μεσα σου. Ειναι μαγικό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Καλα αλλη φαση τωρα  , αλλα στην εγκυμοσυνη με τις κλωτσιές  συνηδητοποιεις ότιδημιουργείται ζωη μεσα σου. Ειναι μαγικό 

Ναι οντως γτ στην αρχη ειναι σαν φτερουγισμα που λες "τωρα ενιωσα κατι η ηταν η ιδεα μου?"χαχα αχ περιμενω πως κ.πως να δω την μπεμπα μου απο κοντα..προς το παρόν θα την δω την πεμπτη..εχω εναν μηνα να την.δω..την.ειχα αφησει 189γρ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασω μου και Λουλου ευχαριστω για την απαντηση.Καταλαβα ακριβως πως γινεται και το εστειλα ηδη.Κοριτσια Θεσσαλονικη χιονιζει τρελα και το εχει στρωσει και σε κεντρικους δρομους.Λενε θα χιονιζει μεχρι το πρωι.Ευτυχως εχουμε ζεστη και φαγητο οποτε δεν κουνιομαστε

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι οντως γτ στην αρχη ειναι σαν φτερουγισμα που λες "τωρα ενιωσα κατι η ηταν η ιδεα μου?"χαχα αχ περιμενω πως κ.πως να δω την μπεμπα μου απο κοντα..προς το παρόν θα την δω την πεμπτη..εχω εναν μηνα να την.δω..την.ειχα αφησει 189γρ

Μια σταλιτσα.παντως κοιτα να απολαυσεις τον υπνο τους μηνεε που σου μενουν.Θα εχει μεγαλωσει αρκετα η μπουμπου σου!!!!

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Βασω μου και Λουλου ευχαριστω για την απαντηση.Καταλαβα ακριβως πως γινεται και το εστειλα ηδη.Κοριτσια Θεσσαλονικη χιονιζει τρελα και το εχει στρωσει και σε κεντρικους δρομους.Λενε θα χιονιζει μεχρι το πρωι.Ευτυχως εχουμε ζεστη και φαγητο οποτε δεν κουνιομαστε

Αχ τελεια.απολαυσε το χιονι με τον μικρουλη σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Comet είπε:

Βασω μου και Λουλου ευχαριστω για την απαντηση.Καταλαβα ακριβως πως γινεται και το εστειλα ηδη.Κοριτσια Θεσσαλονικη χιονιζει τρελα και το εχει στρωσει και σε κεντρικους δρομους.Λενε θα χιονιζει μεχρι το πρωι.Ευτυχως εχουμε ζεστη και φαγητο οποτε δεν κουνιομαστε

Ειναι υπεροχο το χιονι!! Εμεις είμαστε δυτικά ψηλα και εχουμε αποκλειστεί δεν βγαινουν τα αυτοκίνητα. .μιλαμε για πολυ χιονι :)

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Ειναι υπεροχο το χιονι!! Εμεις είμαστε δυτικά ψηλα και εχουμε αποκλειστεί δεν βγαινουν τα αυτοκίνητα. .μιλαμε για πολυ χιονι :)

Καλημερα. Το στρωσε για τα καλα το βραδυ.Βγηκαμε να δουμε το αμαξι και εχει πολυ χιονι.Φαντα ζομαι σε σας


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα κοριτσακια μου!! 

Θελουμε κ μεις χιονιιιιι 

@Κωνσταντίνα16 πως εισαι κοριτσακι μου? 

@Smile89συμπεθερα που εισαι ρεε?? Ερχεται η νυφουλα μου? 

@Nicol_πυτζαμες και γω εχω παρει 2 με κουμπια απο online καταστημα γιατι δεν μπορουσα να βγω τοτε, το gkapetanis και με εχουν βολεψει και μαλιστα θελω και αλλη γιατι τις λερωνω με γαλα πολυ συχνα. Για το μαιευτηριο μου χε παρει η πεθερουλα 2 νυχτικες θηλασμου πολυ ωραιες με τιραντες μαζι με μια ρομπιτσα και με καταβολεψαν. 

Επισης βολευουν παρα πολυ αυτες οι φορμες σπιτιου που αναφερει κ η μπεμπουλα, που ειναι ζακετα απο πανω. Στο σπιτι μονο με τετοια κυκλοφορω, κατεβαζω απλα φερμουαρ και θηλαζω. Γενικοτερα ο,τι εχει φερμουαρ, ή κουμπια θα σε βολεψει, οτι και να ειναι. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...