Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , Beboula25 είπε:

@Jennak83 πως είσαι αγαπη; Σήμερα έχεις γιατρό; 

Ναι μπεμπουλα μου θα παω κατα τις 4.30...πολυ αγχος, αυτες οι μερες ηταν γολγοθας..αρνητικες σκεψεις συνεχεια, διαβαζα κ στο ιντερνετ διαφορα καταλαβαινεις οπως ολες μας..ελπιζω το θαυμα που δεν εγινε το Νοεμβριο να γινει τωρα αυτο πρισευχομαι κ ελπιζω..ευχαριστω που με θυμηθηκες!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Αχαχαχαχχαχα εβαλα 7κιλα για να ναι 170 γραμμαρια!οχι τρωω για δυο μαλλον για λοχο ολοκληρο!

Ελα ντε τόσο φαΐ και αυτά τπτ... Έχω γίνει άλλη τόση.. Φορ@δα..και έρχεται κ καλοκαιράκι... 

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχα.. Θα έχουν πάρει κ βάρος και υψος. Τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω να παιρνω τα υπόλοιπα πράγματα 

Εγώ όσες φορές τον έχω ρωτήσει για ύψος λέει δεν μπορεί να μ πει γτ ειναι διπλωμένο.. Εσενα σου λέει;; πήρες κούνια μπεμπουλα μ καρότσι;; εγώ μόνο κάτι φορμακια έχω πάρει η ακαματα κ 2σεντονακια κ κουβερτακια ψιλά.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι μπεμπουλα μου θα παω κατα τις 4.30...πολυ αγχος, αυτες οι μερες ηταν γολγοθας..αρνητικες σκεψεις συνεχεια, διαβαζα κ στο ιντερνετ διαφορα καταλαβαινεις οπως ολες μας..ελπιζω το θαυμα που δεν εγινε το Νοεμβριο να γινει τωρα αυτο πρισευχομαι κ ελπιζω..ευχαριστω που με θυμηθηκες!

Έτσι ναι οι περισσότερες το καναμε. Τετοιες στιγμές που ψάχνεις απαντήσεις ή και παρηγοριά.. Η προσευχή σου και η ελπίδα είναι η δύναμη σου. Φτάνει η ώρα έχω αγωνία και περιμένω τα νέα που εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι χαρμόσυνα!! Να ξέρεις θα περιμένω πάνω από το κινητό!

πρίν από 17 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ελα ντε τόσο φαΐ και αυτά τπτ... Έχω γίνει άλλη τόση.. Φορ@δα..και έρχεται κ καλοκαιράκι... 

Εγώ όσες φορές τον έχω ρωτήσει για ύψος λέει δεν μπορεί να μ πει γτ ειναι διπλωμένο.. Εσενα σου λέει;; πήρες κούνια μπεμπουλα μ καρότσι;; εγώ μόνο κάτι φορμακια έχω πάρει η ακαματα κ 2σεντονακια κ κουβερτακια ψιλά.. 

Δεν τον ρωτάω αγαπη μου προφανως δεν μπορούν να μας πουν πλέον. 

Πηρα από έπιπλα ένα σετ κούνια συρταριερα και έχει ένα σαν βιβλιοθήκη. Λίκνο για να κοιμάται δίπλα στο κρεβάτι και καρότσι χωρίς το πορτ μπεμπε, θα μου δώσουν. Και εγω δυο κουβερτάκια το ένα όχι ψιλό αλλα μου άρεσε και ήταν οικονομικό. Ένα σεντονάκι γιατί περιμένω εκεί που τα παιρνω καινούργιο κατάλογο. Ρουχαλάκια αργότερα . Θέλω μπανακι, κάνα μπιμπερό έναν βραστήρα,πανες αγκαλιάς, σελτεδακια,ένα στωματακι καλό για το λίκνο και όλα αυτα τα συναφή. Ριλαξ,γυμναστήριο κτλ τα αφήνω προς το παρόν γιατί πολλοί θα μας ρωτήσουν για τέτοιο δώρο οποτε τα βλέπουμε. Για εμενα θέλω σουτιέν θηλασμού γτ πήρα ένα και το έχω βολευτεί απίστευτα και πράγματα μου για το μαιευτήριο. Και αλλα πολλά.. Αν τα μαζέψεις όλα είναι αρκετά για αυτό θέλω ένα ένα να τα τελειώνω. Πρώτα ο Θεός τον Μάιο θέλω να είμαι χαλαρή. 

Τωρα που θα κάτσεις θα ξεκινησεις και εσυ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έτσι ναι οι περισσότερες το καναμε. Τετοιες στιγμές που ψάχνεις απαντήσεις ή και παρηγοριά.. Η προσευχή σου και η ελπίδα είναι η δύναμη σου. Φτάνει η ώρα έχω αγωνία και περιμένω τα νέα που εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι χαρμόσυνα!! Να ξέρεις θα περιμένω πάνω από το κινητό!

Δεν τον ρωτάω αγαπη μου προφανως δεν μπορούν να μας πουν πλέον. 

Πηρα από έπιπλα ένα σετ κούνια συρταριερα και έχει ένα σαν βιβλιοθήκη. Λίκνο για να κοιμάται δίπλα στο κρεβάτι και καρότσι χωρίς το πορτ μπεμπε, θα μου δώσουν. Και εγω δυο κουβερτάκια το ένα όχι ψιλό αλλα μου άρεσε και ήταν οικονομικό. Ένα σεντονάκι γιατί περιμένω εκεί που τα παιρνω καινούργιο κατάλογο. Ρουχαλάκια αργότερα . Θέλω μπανακι, κάνα μπιμπερό έναν βραστήρα,πανες αγκαλιάς, σελτεδακια,ένα στωματακι καλό για το λίκνο και όλα αυτα τα συναφή. Ριλαξ,γυμναστήριο κτλ τα αφήνω προς το παρόν γιατί πολλοί θα μας ρωτήσουν για τέτοιο δώρο οποτε τα βλέπουμε. Για εμενα θέλω σουτιέν θηλασμού γτ πήρα ένα και το έχω βολευτεί απίστευτα και πράγματα μου για το μαιευτήριο. Και αλλα πολλά.. Αν τα μαζέψεις όλα είναι αρκετά για αυτό θέλω ένα ένα να τα τελειώνω. Πρώτα ο Θεός τον Μάιο θέλω να είμαι χαλαρή. 

Τωρα που θα κάτσεις θα ξεκινησεις και εσυ 

Εμένα κούνια αλλαξιερα ριλαξ και μάρσιπος θα μου τα δώσουν.. Όπως επίσης κ πορτ μπεμπέ.. Αποστηρωτη έχω.. Πήρα κ εγώ σαλιαρες μπιμπερό καλτσακια.. Ναι σουτιέν έχω πάρει κ εγώ θηλασμού.. Δύο νούμερα μου έχει μεγαλώσει.. Αα επίσης πήρα και μωρόμαντηλα και παμπερς.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμένα κούνια αλλαξιερα ριλαξ και μάρσιπος θα μου τα δώσουν.. Όπως επίσης κ πορτ μπεμπέ.. Αποστηρωτη έχω.. Πήρα κ εγώ σαλιαρες μπιμπερό καλτσακια.. Ναι σουτιέν έχω πάρει κ εγώ θηλασμού.. Δύο νούμερα μου έχει μεγαλώσει.. Αα επίσης πήρα και μωρόμαντηλα και παμπερς.. 

Χαχαα γλυκουλα μπράβο έχεις πάρει κάποια γτ σε λες ακαματα;; Έχεις χρόνο όρεξη να έχεις και θα τα σενιαρεις. Αποστειρωτη ναι κ εγω θέλω. Παμπερς από που; Σκέφτομαι από ιντερνετ για τέτοια. Ωραία που σου δίνουν αυτά τα πράγματα είναι ανάσα γιατί κοστίζουν. Μπιμπερό σαλιαρες από που πήρες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαα γλυκουλα μπράβο έχεις πάρει κάποια γτ σε λες ακαματα;; Έχεις χρόνο όρεξη να έχεις και θα τα σενιαρεις. Αποστειρωτη ναι κ εγω θέλω. Παμπερς από που; Σκέφτομαι από ιντερνετ για τέτοια. Ωραία που σου δίνουν αυτά τα πράγματα είναι ανάσα γιατί κοστίζουν. Μπιμπερό σαλιαρες από που πήρες; 

Μπιμπερό πήρα της κικο.. Σαλιαρες σελτεδακια κ μια πετσετουλα τα πήρα από τα τζάμπο.. Τα παμπερς από το ίντερνετ αν θες να σου πω από που.. Είχε τις 240 πάνες.. 30 ευρω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπιμπερό πήρα της κικο.. Σαλιαρες σελτεδακια κ μια πετσετουλα τα πήρα από τα τζάμπο.. Τα παμπερς από το ίντερνετ αν θες να σου πω από που.. Είχε τις 240 πάνες.. 30 ευρω

Ναι μπράβο να μου πεις. Στα τζάμπο έχει πολλά όντως 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , happysmile είπε:

Ρε κοριτσακια σας ειχε πειραξει στην αρχη το σιδηρο εσας καθολου??με πιανει πονοκοιλος κ φουλ φουσκωμα απο χτες που το ξεκινησα!

Όχι εμενα καθόλου αλλα μπορεί να σε πειραξει σε αλλες φέρνει δυσκοιλιότητα σε αλλες το αντίθετο βοηθα να....... Τσέκαρε το γιατί τώρα είσαι κ πιο ευαίσθητη σε φουσκώματα και με μια φορά δεν εχεις στανταρ εικονα. Αν ισχύει πες να στο αλλάξει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όχι εμενα καθόλου αλλα μπορεί να σε πειραξει σε αλλες φέρνει δυσκοιλιότητα σε αλλες το αντίθετο βοηθα να....... Τσέκαρε το γιατί τώρα είσαι κ πιο ευαίσθητη σε φουσκώματα και με μια φορά δεν εχεις στανταρ εικονα. Αν ισχύει πες να στο αλλάξει 

Θα το δω κ σκ κ θα το πω γτ εχω κ το ευερεθιστο εντερο τεσσερις μηνες τωρα κοιμαται κ δεν εχω συμπτωματα στην εγκυμοσυνη ευτυχως μην μ το ξυπνησει παλι.

πρίν από 34 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπιμπερό πήρα της κικο.. Σαλιαρες σελτεδακια κ μια πετσετουλα τα πήρα από τα τζάμπο.. Τα παμπερς από το ίντερνετ αν θες να σου πω από που.. Είχε τις 240 πάνες.. 30 ευρω

Τα ειδα κ γω αλλα ειχε νουμερο 2 κ3 σε montly pack οχι αυτο που ειναι απο 3&5 κ σκεφτομαι πως θα ειναι μεγαλα μηπως.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι μπράβο να μου πεις. Στα τζάμπο έχει πολλά όντως 

Το σαιτ λέγεται premium life.gr είναι στο Αιγάλεω αυτό και έχει 2,5 μεταφορικά αν πληρώσεις με αντικαταβολή από εκεί πήρα κ το biooil που είναι για τις ραγαδες

πρίν από 7 λεπτά , happysmile είπε:

Θα το δω κ σκ κ θα το πω γτ εχω κ το ευερεθιστο εντερο τεσσερις μηνες τωρα κοιμαται κ δεν εχω συμπτωματα στην εγκυμοσυνη ευτυχως μην μ το ξυπνησει παλι.

Τα ειδα κ γω αλλα ειχε νουμερο 2 κ3 σε montly pack οχι αυτο που ειναι απο 3&5 κ σκεφτομαι πως θα ειναι μεγαλα μηπως.

Εγώ λέω για το νούμερο 1 που είναι για νεογέννητα που είναι για 3 έως 5 κιλα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Kpp83 είπε:

Σημειώνω και εγώ! Τα jumbo είναι αξιόπιστα σε ποιότητα?

Πεταγομαι κ εγω! Εγω την πλειοψηφια απο κει της τα πηρα φορμακια κορμακια.....βγηκαν με μια απλη λεξη ΦΟ ΒΕ ΡΑ δεν το περιμεναααα!!!:wink:

Κ φυσικα πανακια σελτεδακια κουβερρουλες ολα απο εκει!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...