Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Στο μυαλο μου εισαι αυτο σκεφτομουν κ εγω τωρα αν γυρισουμε στις πρωτες σελιδες κανουμε τις ιδιες ακριβως κουβεντες χαχα!!! Ποτε περασε ο καιρος βρε κοριτσια...

Περνάει γρήγορα, κλείσαμε μήνα εμείς!! Πριν ένα χρόνο ήμουν ακινησία με το μωράκι που χάσαμε και τώρα η καραμελιτσα μου είναι μέσα και κοιμάται!!!

  • Μου αρέσει 4

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Περνάει γρήγορα, κλείσαμε μήνα εμείς!! Πριν ένα χρόνο ήμουν ακινησία με το μωράκι που χάσαμε και τώρα η καραμελιτσα μου είναι μέσα και κοιμάται!!!

Εδω κλεισαμε εμεις τρεις μηνες δυσκολοι μηνες αλλα περασαν γρηγορα θα τα αφησουμε ολα πισω κ θα κρατησουμε μονο τα καλα! Δε θα ξεχασεις το μωρο που εχασες οπως δε θα το ξεχασω κ εγω παντα θα σκεφτομαι οτι γεννησα δίδυμα αλλα με το να βλεπουμε τα μωρακια μας γερα να μεγαλωνουν ποναει λιγοτερο η απωλεια!κ σκεψου οτι εχουν τον αγγελο τους να τα προσέχει παντα

  • Μου αρέσει 7

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εδω κλεισαμε εμεις τρεις μηνες δυσκολοι μηνες αλλα περασαν γρηγορα θα τα αφησουμε ολα πισω κ θα κρατησουμε μονο τα καλα! Δε θα ξεχασεις το μωρο που εχασες οπως δε θα το ξεχασω κ εγω παντα θα σκεφτομαι οτι γεννησα δίδυμα αλλα με το να βλεπουμε τα μωρακια μας γερα να μεγαλωνουν ποναει λιγοτερο η απωλεια!κ σκεψου οτι εχουν τον αγγελο τους να τα προσέχει παντα

Πως ειναι η μπεμπα μας?δεν πολυ μπαινω καξ εχω χασει τσ νεα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Πως ειναι η μπεμπα μας?δεν πολυ μπαινω καξ εχω χασει τσ νεα.

Καλα παει το οξυγονο προσπαθουμε να ρυθμισουμε ακομα παίρνει βαρος ειμαστε 1920γρ τωρα κ απο τα ματακια καλα παει 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλα παει το οξυγονο προσπαθουμε να ρυθμισουμε ακομα παίρνει βαρος ειμαστε 1920γρ τωρα κ απο τα ματακια καλα παει 

Ελα μπραβο.κανει τον αγωνα της αλλα ειναι δυνατη η μπουμπου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ελα μπραβο.κανει τον αγωνα της αλλα ειναι δυνατη η μπουμπου!!!!!!

Ναι το ψυχακι μου παλευει εσεις πως τα πατε τα βρηκατε με τον μπεμπη?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με συγκινήσατε τσουπριτσες... Συνεχώς σκέφτομαι τι συνέβη και τι λέω τώρα. Και πριν καιρό όσο ήμουν στη προσπάθεια που μιλούσα με καποιες από εσας και μου δίνετε κουράγιο. Τι άλλο να πω ... ευτυχία 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Εδω κλεισαμε εμεις τρεις μηνες δυσκολοι μηνες αλλα περασαν γρηγορα θα τα αφησουμε ολα πισω κ θα κρατησουμε μονο τα καλα! Δε θα ξεχασεις το μωρο που εχασες οπως δε θα το ξεχασω κ εγω παντα θα σκεφτομαι οτι γεννησα δίδυμα αλλα με το να βλεπουμε τα μωρακια μας γερα να μεγαλωνουν ποναει λιγοτερο η απωλεια!κ σκεψου οτι εχουν τον αγγελο τους να τα προσέχει παντα

Ναι κορίτσι μου!!! έτσι σκέφτομαι αν και όσο πλησιάζει η 17/02 πονάει πολύ. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχαχ τρέλα.. Την Δευτέρα θα την δεις εσυ Τετάρτη εγω. Θα έχουν μεγαλώσει πολύ 

Ε ναι μετά από ένα μήνα; ολόκληρα παιδιά θα ειναι.. Μπορεί να έχουν πιάσει κ κιλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Ναι το ψυχακι μου παλευει εσεις πως τα πατε τα βρηκατε με τον μπεμπη?

Είναι νυχτερινος τυπος ο άτιμος αλλα αντεχω.οταν με κοιταζει μοθ παιρνει ολη τη κουραση 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αντενα δούμε.. Να πάρουν λίγο βάρος όχι να το παίρνουμε όλο εμείς.. 

Χαχα.. Θα έχουν πάρει κ βάρος και υψος. Τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω να παιρνω τα υπόλοιπα πράγματα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αντενα δούμε.. Να πάρουν λίγο βάρος όχι να το παίρνουμε όλο εμείς.. 

Αχαχαχαχχαχα εβαλα 7κιλα για να ναι 170 γραμμαρια!οχι τρωω για δυο μαλλον για λοχο ολοκληρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...