Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Evitakiii Εγώ μετα το τεστ δεν έκανα χοριακή ποτέ. Είδε σάκο με φασολακι στον υπέρηχο και μετά από 10μερες παλμούς.

Ααα μακάρι!!!!! Είναι αστείο που το λέω αλλά δεν μου αρέσουν οι βελονες...... Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, feniagm είπε:

Δεν παίρνω τίποτα και αυτό που με ανησυχεί ότι πήρα αρκετά αντιφλεγμονώδη αυτό τον μήνα.......Εύχομαι να μην γίνει κάτι περίεργο......

Αχου μωρέ ψυχούλα....με το καλό να το σφίξετε στην αγκαλιά σας μωλέ!!!!!

Να σαι καλα γλυκο μου!!!!περιμένουμε νεα σου :)))

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evitakiii είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!! Μόλις πήρα τα αποτελέσματα της β χοριακης και είναι 2112. Όσες έχετε εμπειρία πείτε μου είναι καλό το νούμερο? Τελευταία περίοδο 17/01 απόψε το βράδυ θα πάω στον γιατρό αλλά δεν κρατιέμαι θέλω να μάθω αν όλα είναι καλά!!!!

Συγχαρητήρια!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

30η  ειχε αυξηθει το αμνιακο υγρο και αυτο ειναι ενδειξη για ζαχαρο.εσενα ειναθ σε φυσιολογικές τιμες:?

Ναι από ότι μου έχει πει το αμνιακο είναι σε φυσιολογικά επίπεδα σε όλη την εγκυμοσύνη.  Απλά επειδή δεν έκανα αιματολογικες για σακχαρο  κάθε μήνα,  και η καμπύλη  μου ήταν καλή, αναρωτιόμουν αν γίνεται  στην πορεία να ανέβει το σακχαρο και αν έχει συμπτώματα  που μπορεί να το καταλάβεις.  Όπως κ να χει την άλλη εβδομάδα θα μιλήσω κ με τον γιατρό στο ραντεβού.  Σε ευχαριστώ! 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Ναι από ότι μου έχει πει το αμνιακο είναι σε φυσιολογικά επίπεδα σε όλη την εγκυμοσύνη.  Απλά επειδή δεν έκανα αιματολογικες για σακχαρο  κάθε μήνα,  και η καμπύλη  μου ήταν καλή, αναρωτιόμουν αν γίνεται  στην πορεία να ανέβει το σακχαρο και αν έχει συμπτώματα  που μπορεί να το καταλάβεις.  Όπως κ να χει την άλλη εβδομάδα θα μιλήσω κ με τον γιατρό στο ραντεβού.  Σε ευχαριστώ! 

Βρε μην ανησυχείς. Όταν εχειε ζαχαρο αυξάνεται και το αμνιακο υγρο , αφού δεν σου εχει αυξηθεί βγαλτο απο το μυαλο σου.Αν ήταν θα σοτ ελεγε κατι ο γιατρός που σε παρακολουθει.Με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!!!!και κοιμήσου οσο προλαβαίνεις τωρα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ρε κοριτσια επειδή με τρώει λιγάκι πείτε μου λίγο ένα μήκος τραχήλου φυσιολογικό μετά τις 25 εβδομαδες 

Αγαπη δεν παιζει τεραστιο ρολο τοσο το μηκος οσο το να μενει σταθερος. Απο αυτα που ξερω ωστοσο θα σου πω οτι απο 28 χιλ και πανω ειναι καλα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/2/2019 at 6:51 ΜΜ, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε???Αύριο το πρωί έχω την αυχενική και έχω αρκετή αγωνία!!!

Καλή επιτυχία κι από εδώ αγάπη;-)  Τα καλύτερα αποτελέσματα εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Καλή επιτυχία κι από εδώ αγάπη;-)  Τα καλύτερα αποτελέσματα εύχομαι!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι να είναι όλα καλά και για τις 2 μας κ για όλες τις κοπέλες!!!:x

Just now, loyloy είπε:

Καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!! Φιλάκια πολλά στον κούκλο σου!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Beboula25 δεν έχω ιδέα, εμένα μόνο ποιοτικά μου μιλάει για τον τράχηλο ότι είναι στενός κ μακρύς. Δεν ξέρω καν αν τον μετράει.

Ευχαριστώ αγαπη. Αυτό μου είχε πει στην β’ επιπέδου ότι είναι μακρύς κ μια χαρά. Κολλησα επειδή μου τονισε να ξεκουράζομαι άρχισα να ψαχνομαι. Σίγουρα στον κοιτάει στον υπέρηχο κ με το μάτι βλέπουν αυτοί. 

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αγαπη δεν παιζει τεραστιο ρολο τοσο το μηκος οσο το να μενει σταθερος. Απο αυτα που ξερω ωστοσο θα σου πω οτι απο 28 χιλ και πανω ειναι καλα. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό, είμαστε επάνω και αν θυμαμαι δυο φορες έχει πει ότι είναι εντάξει. Πρώτη φορά μου έβαλε μέτρο και μάλλον με πείραξε Χαχα 

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε???Αύριο το πρωί έχω την αυχενική και έχω αρκετή αγωνία!!!

Κατερίνα μου όλα να είναι τέλεια!! Θα περιμενουμε νέα μόλις τελειωσεις!! Όσο για την αγωνία κατανοητό σε βλέπω από τα ξημερώματα όρθια Χαχαχ 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ αγαπη. Αυτό μου είχε πει στην β’ επιπέδου ότι είναι μακρύς κ μια χαρά. Κολλησα επειδή μου τονισε να ξεκουράζομαι άρχισα να ψαχνομαι. Σίγουρα στον κοιτάει στον υπέρηχο κ με το μάτι βλέπουν αυτοί. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό, είμαστε επάνω και αν θυμαμαι δυο φορες έχει πει ότι είναι εντάξει. Πρώτη φορά μου έβαλε μέτρο και μάλλον με πείραξε Χαχα 

Κατερίνα μου όλα να είναι τέλεια!! Θα περιμενουμε νέα μόλις τελειωσεις!! Όσο για την αγωνία κατανοητό σε βλέπω από τα ξημερώματα όρθια Χαχαχ 

Ποια ξημερώματα κοριτσάκι μου???Ολονυχτία με βλέπω να κάνω!!!Θα κάτσω να δω σε επανάληψη το masterchef Χαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...