Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οποτε αισθανεσαι ετοιμη εγω τα ειχα ολα ετοιμα 27η εβδομαδα φοβομουν μην ερθει νωριτερα κ δεν προλαβω! Ε φυσικα πως θα του το δωσεις το ξενο απο το τζιτζι;;; χαχα εκτος κ αν εννοεις αν δεν του δινεις ξενο αν ρα χρειαζεσαι παλι ναι γτ μπορει να κςνει κολικους κ να χρειαστει τσαγακι λεω τωρα εγω!!

 

Ολα θα πανε καλα να σκεφτεσαι θετικα εμενα ο 8ος μεχρι το τελος ηταν ατελειωτος!!!

Fantazomai pws oso megalwnei h koilia tha einai ateleiwtos k gia mena.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Ria@90 είπε:

Fantazomai pws oso megalwnei h koilia tha einai ateleiwtos k gia mena.....

Ετσι νομιζω κ εγωω!!! Χαχαχαχ

 

πρίν από 3 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Τώρα τελειώσαμε κορίτσια μου την αυχενική!!! είχε κάτσει πλάτη το μωρό κ δε γυρναγε να το μετρήσουμε!!! Όλα πολύ καλά και έχω αγοράκι!!!

Μπραβο σου κοπελα μου με το καλο ο μπεμπουλης σου!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Τώρα τελειώσαμε κορίτσια μου την αυχενική!!! είχε κάτσει πλάτη το μωρό κ δε γυρναγε να το μετρήσουμε!!! Όλα πολύ καλά και έχω αγοράκι!!!

Σε σκεφτομουν κοριτσακιιιι μπράβο τέλεια νέα!!!! Όλα καλα δλδ αλλα θα ξανά πας για κάποια μέτρηση; Με το καλό ο γιοκας σου αγαπη μου!!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι νομιζω κ εγωω!!! Χαχαχαχ

 

Μπραβο σου κοπελα μου με το καλο ο μπεμπουλης σου!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε σκεφτομουν κοριτσακιιιι μπράβο τέλεια νέα!!!! Όλα καλα δλδ αλλα θα ξανά πας για κάποια μέτρηση; Με το καλό ο γιοκας σου αγαπη μου!!!!!:wub:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Κι σε εσένα με το καλό ο δικός σου!!!Όχι γιατί πήγα βόλτα πάνω κάτω κ με είδε ξανά ο γιατρός!!Απλά περιμένουμε τη Δευτέρα το papp-a.

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Κι σε εσένα με το καλό ο δικός σου!!!Όχι γιατί πήγα βόλτα πάνω κάτω κ με είδε ξανά ο γιατρός!!Απλά περιμένουμε τη Δευτέρα το papp-a.

Και εμενα ενα διάστημα ήταν γυρισμένος την επόμενη φορά λογικά θα σου έχει γυρίσει και θα τον δείτε!! Με το καλό και η αιματολογική!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εμενα ενα διάστημα ήταν γυρισμένος την επόμενη φορά λογικά θα σου έχει γυρίσει και θα τον δείτε!! Με το καλό και η αιματολογική!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!


 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Smile89 40ντησες εχθες ετσι;;;; Να σας δωσει φωτιση ο Θεουλης και υγεια!!!!

Η μπουμπου τι κανει;;;; πως τα πατε;;;

Να Σάι καλά κορίτσι μου. Καλά είναι. Έχει λίγο γκρίνια την ημέρα. Κοιμάται το βράδυ όμως. Εσείς όλα καλά?

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Να Σάι καλά κορίτσι μου. Καλά είναι. Έχει λίγο γκρίνια την ημέρα. Κοιμάται το βράδυ όμως. Εσείς όλα καλά?

Γκρινια κ εμεις..   το βραδυ κατι κανουμε δοξα τω Θεω....αντε να φτιαξει ο καιρος να βγειτε καμια βολτουλα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerina 88 είπε:

Τώρα τελειώσαμε κορίτσια μου την αυχενική!!! είχε κάτσει πλάτη το μωρό κ δε γυρναγε να το μετρήσουμε!!! Όλα πολύ καλά και έχω αγοράκι!!!

Me to kalo o mikrosssss <3 <3 <3 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 22/2/2019 at 12:39 ΜΜ, Katerina 88 είπε:

Τώρα τελειώσαμε κορίτσια μου την αυχενική!!! είχε κάτσει πλάτη το μωρό κ δε γυρναγε να το μετρήσουμε!!! Όλα πολύ καλά και έχω αγοράκι!!!

Χίλια μπράβο! Το ήξερα εγώ...! Μόνο τέτοια τέλεια νέα από δω και πέρα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Χίλια μπράβο! Το ήξερα εγώ...! Μόνο τέτοια τέλεια νέα από δω και πέρα!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Με το καλό κ στα δικά σου την άλλη εβδομάδα!!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Καλημέρα κοιλίτσες!! Έχω λίγη δουλειά σήμερα εξού και το πρωινό ξύπνημα (TGIF σου λένε μετά...)

Παθαίνει καμμία άλλη κράμπες; Με το που τεντώνομαι στο κρεββάτι μένω εκεί και είναι πολύ  επώδυνο.

Οι μπανάνες κάνουν καλό στις κράμπες. 

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα στις ομορφες μανουλες καο στις ομορφες εγκυουλες!!! Εγω ειμαι χαλια απο ιωση κ ο αντρας μ κ φοβαμαι μην κολλησουμε κ το μωρο! Με μασκα κυκλοφορουμε! 

Ναι επαθα 2φορες κραμπα τα ξημερωματα στη γαμπα οσο ημουν εγκυος και απλα εκλεγα και ξυπνησα τον αντρα μ να το κανει κατι απλα τον παρακαλουσα να ν το κωψει να μην ποναω και ο πονος εμενα για 2-3μερες μετα! Ευτυχως το επαθα μονο 2φορες το μαγνησιο βοηθαει αν τις εχεις συχνα κ ειναι επωδυνες μπορεις να πεις τον γιατρο σου αν θελεις να περνεις ενα την ημερα βιταμινουλα ειναι!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε;;;

Περαστικά κορίτσι μου!!

6 ώρες πρίν, hrina είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...

εγώ σήμερα ξύπνησα φουλ μπουκωμένη... και έλεγα οτι θα το γλίτωνα αλλά δε τα κατάφερα... ξέρει κάποια μόνο φυσιολογικός επιτρέπεται ??

αυτό με τις κράμπες το έχω πάθει και εγώ κανα δυο φορές οταν σηκώθηκα απο το κρεβάτι...

Περαστικά και σε σένα βρε!!

4 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Μολις μπήκα στον 6ο...ππτε δλδ θα πρεπει να ανησύχησω αν πρηστω κ σε αλλα σημεια??

Κοψε αλάτι και τυρί! Θα δείς διάφορα στο λέω εγώ, το πέρασα.

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Τώρα τελειώσαμε κορίτσια μου την αυχενική!!! είχε κάτσει πλάτη το μωρό κ δε γυρναγε να το μετρήσουμε!!! Όλα πολύ καλά και έχω αγοράκι!!!

Αχ βρε μπράβο!! Συγχαρητήρια!!

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γκρινια κ εμεις..   το βραδυ κατι κανουμε δοξα τω Θεω....αντε να φτιαξει ο καιρος να βγειτε καμια βολτουλα!!

Εχθές κάναμε την πρώτη μας, πήραμε κ τις ευχές μας. 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...