Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Smile89 Τον μισώ το χειμώνα γενικά. Πρέπει να είναι πιο δύσκολο με τη μπέμπα να μην μπορεί να βγει.

Η αλήθεια είναι πώς ναι γιατί κι εγώ είμαι κλεισμένη.  Όμως όταν θα ξεπεταχτεί θα είναι καλοκαιράκι και θα πηγαίνουμε και θάλασσα. Σκέψου τον Ιούλιο θα ναι έξι μηνών το μανάρι μου.

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημερούδια!!! Τι κάνετε??? Κορίτσια με κούρασε ο χειμώνας, oσο κι αν μου άρεσε σαν εποχή. 

Καλημέρα! Και εμενα μου αρέσει σαν εποχή αλλα παρατήρησα προχθές που είχε πανέμορφη μέρα πως μου άρεσε πιο πολύ.

Η μπεμπουλα τι κάνει;;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν μένεις Αθήνα το golden hall είναι όαση το χειμώνα. Μπαίνεις στο δωρεάν πάρκινγκ την Κυριακή, χαζεύεις βιτρίνες και καταλήγεις σε φαγητάκι. Βόλτα χωρίς να έχεις βγει στο βρωμόκαιρο!

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια! ! Εγω παλι αγαπώ το χειμωνα! Η χειρότερη μου εποχη ειναι το καλοκαίρι.  Δεν μπορω τον καυσωνα καθολου,κουνούπια, φασαρια γενικα μετραω τις μερες να φύγει. Μου αρέσει και ο καλος καιρος αλλα περισσοτερο την ανοιξη η το φθινόπωρο. 

Πάντως αν δεν βρεχει δεν χρειαζεται να κλεινομαστε με τα μωράκια. Καλο ντυσιμο και βόλτες. Εξω δεν υπάρχει φοβος με τα μικροβια,αρκεί να μη συνωστιζομαστε σε κλειστούς χωρους.Μου αρεσει πολυ να κανω βολτα εξω στο κρυο. Χθες εδω χιονιζε ελαφρα το βραδάκι και βγηκαμε μια μεγαλη βολτα με τον αντρα μου,το ευχαριστηθηκα. Ενω βολτα στους 35 βαθμους δυσκολα κοριτσια 

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Και εμενα μου αρέσει σαν εποχή αλλα παρατήρησα προχθές που είχε πανέμορφη μέρα πως μου άρεσε πιο πολύ.

Η μπεμπουλα τι κάνει;;

Χέζει όλη την ώρα..... έλεος.... χαχαχα

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Kαλημερα κοριτσια! ! Εγω παλι αγαπώ το χειμωνα! Η χειρότερη μου εποχη ειναι το καλοκαίρι.  Δεν μπορω τον καυσωνα καθολου,κουνούπια, φασαρια γενικα μετραω τις μερες να φύγει. Μου αρέσει και ο καλος καιρος αλλα περισσοτερο την ανοιξη η το φθινόπωρο. 

Πάντως αν δεν βρεχει δεν χρειαζεται να κλεινομαστε με τα μωράκια. Καλο ντυσιμο και βόλτες. Εξω δεν υπάρχει φοβος με τα μικροβια,αρκεί να μη συνωστιζομαστε σε κλειστούς χωρους.Μου αρεσει πολυ να κανω βολτα εξω στο κρυο. Χθες εδω χιονιζε ελαφρα το βραδάκι και βγηκαμε μια μεγαλη βολτα με τον αντρα μου,το ευχαριστηθηκα. Ενω βολτα στους 35 βαθμους δυσκολα κοριτσια 

Ναι ρε απαπα το καλοκαίρι!!!

  • Χαχα 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Nicol_ είπε:

Kαλημερα κοριτσια! ! Εγω παλι αγαπώ το χειμωνα! Η χειρότερη μου εποχη ειναι το καλοκαίρι.  Δεν μπορω τον καυσωνα καθολου,κουνούπια, φασαρια γενικα μετραω τις μερες να φύγει. Μου αρέσει και ο καλος καιρος αλλα περισσοτερο την ανοιξη η το φθινόπωρο. 

Πάντως αν δεν βρεχει δεν χρειαζεται να κλεινομαστε με τα μωράκια. Καλο ντυσιμο και βόλτες. Εξω δεν υπάρχει φοβος με τα μικροβια,αρκεί να μη συνωστιζομαστε σε κλειστούς χωρους.Μου αρεσει πολυ να κανω βολτα εξω στο κρυο. Χθες εδω χιονιζε ελαφρα το βραδάκι και βγηκαμε μια μεγαλη βολτα με τον αντρα μου,το ευχαριστηθηκα. Ενω βολτα στους 35 βαθμους δυσκολα κοριτσια 

Απαπα καύσωνας στην πόλη που για μια βολτα γίνεσαι μέσα στην ιδρωτίλα σε τρώνε τα κουνούπια τρως έξω παρέα με τις σφιγγες και κατσαρίδες παντού στην κυριολεξία. Άσε την βαβούρα και τις γκαριδες από τα μπαλκόνια. Το καλοκαίρι είναι ομορφο μόνο για διακοπες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω μαζι σας! Ενω παλια μου αρεσε πιο πολυ το καλοκαιρι, τα τελευταια χρονια χειμωνας δαγκωτο! Ντυνεσαι και βγαινεις ανετιλα. Ενω το καλοκαιρι μεσα στη ζεστη και στην μπιχλα και στις διαιτες για να βγεις στην παραλια. Ενω τον χειμωνα χλαπακιαζεις σαν να μην υπαρχει αυριο, γιατι λες εχουμε ακομα καιρο μεχρι το καλοκαιρι. Για να μην πω το αλλο. Το καλοκαιρι πρεπει να μαστε στην εντελεια με τις ποδαρες μας τις αποτριχωμενες μονιμως. Ενω τον χειμωνα, μπορεις να αφησεις λιγες διασπαρτες τριχουλες, οχι και καλτσα βεβαια γιατι εχουμε κ ενα σεξαπιλ ρε αδερφε  :lol:

  • Χαχα 6

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και γω μαζι σας! Ενω παλια μου αρεσε πιο πολυ το καλοκαιρι, τα τελευταια χρονια χειμωνας δαγκωτο! Ντυνεσαι και βγαινεις ανετιλα. Ενω το καλοκαιρι μεσα στη ζεστη και στην μπιχλα και στις διαιτες για να βγεις στην παραλια. Ενω τον χειμωνα χλαπακιαζεις σαν να μην υπαρχει αυριο, γιατι λες εχουμε ακομα καιρο μεχρι το καλοκαιρι. Για να μην πω το αλλο. Το καλοκαιρι πρεπει να μαστε στην εντελεια με τις ποδαρες μας τις αποτριχωμενες μονιμως. Ενω τον χειμωνα, μπορεις να αφησεις λιγες διασπαρτες τριχουλες, οχι και καλτσα βεβαια γιατι εχουμε κ ενα σεξαπιλ ρε αδερφε  :lol:

Χαχααχα ρε συ ήρθα να κοιτάξω στο καθρέφτη ποσο σεξι είμαι! :lol: Η ζακέτα της πυτζαμοφορμας κοντεύει να σκασει φωνάζει το φερμουάρ αλλα εγω εκεί την κλείνω για να δείξω ότι ακόμα μου κάνουν τα ρούχα μου ρε παιδιά!! Έχω τυλιχτεί και με το μπουρνούζι κουβέρτα ξέρεις έχω δέσει και το ζωνακι φιόγκο το οποιο και αυτό που να πρώτο σταθεί έχει ανεβει επάνω από την κοιλάρα έχει φτάσει βυζι και είμαι σαν να βλεπεις αυτους που ανεβάζουν τέρμα επάνω το παντελόνι ζιβάγκο που λέμε :mrgreen: 

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχααχα ρε συ ήρθα να κοιτάξω στο καθρέφτη ποσο σεξι είμαι! :lol: Η ζακέτα της πυτζαμοφορμας κοντεύει να σκασει φωνάζει το φερμουάρ αλλα εγω εκεί την κλείνω για να δείξω ότι ακόμα μου κάνουν τα ρούχα μου ρε παιδιά!! Έχω τυλιχτεί και με το μπουρνούζι κουβέρτα ξέρεις έχω δέσει και το ζωνακι φιόγκο το οποιο και αυτό που να πρώτο σταθεί έχει ανεβει επάνω από την κοιλάρα έχει φτάσει βυζι και είμαι σαν να βλεπεις αυτους που ανεβάζουν τέρμα επάνω το παντελόνι ζιβάγκο που λέμε :mrgreen: 

Κλαιωωωωωω σε εκανα εικόνα να κανεις και κινήσεις μοντέλου μπροστά στον καθρέφτη και δακρυσα!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχααχα ρε συ ήρθα να κοιτάξω στο καθρέφτη ποσο σεξι είμαι! :lol: Η ζακέτα της πυτζαμοφορμας κοντεύει να σκασει φωνάζει το φερμουάρ αλλα εγω εκεί την κλείνω για να δείξω ότι ακόμα μου κάνουν τα ρούχα μου ρε παιδιά!! Έχω τυλιχτεί και με το μπουρνούζι κουβέρτα ξέρεις έχω δέσει και το ζωνακι φιόγκο το οποιο και αυτό που να πρώτο σταθεί έχει ανεβει επάνω από την κοιλάρα έχει φτάσει βυζι και είμαι σαν να βλεπεις αυτους που ανεβάζουν τέρμα επάνω το παντελόνι ζιβάγκο που λέμε :mrgreen: 

Αχαχαχαχα, καλα εεε εγραψα στο αλλο και την δικη μου εικονα. Πωπω δεν αντεχω τοσο σεξινες με μας χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Απαπα καύσωνας στην πόλη που για μια βολτα γίνεσαι μέσα στην ιδρωτίλα σε τρώνε τα κουνούπια τρως έξω παρέα με τις σφιγγες και κατσαρίδες παντού στην κυριολεξία. Άσε την βαβούρα και τις γκαριδες από τα μπαλκόνια. Το καλοκαίρι είναι ομορφο μόνο για διακοπες 

Αυτό με τις κατσαρίδες Αθήνα τι εφιααααααλτης Θεέ μου!!!! Ευτυχώς εδώ δεν έχουμε!!! 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Και γω μαζι σας! Ενω παλια μου αρεσε πιο πολυ το καλοκαιρι, τα τελευταια χρονια χειμωνας δαγκωτο! Ντυνεσαι και βγαινεις ανετιλα. Ενω το καλοκαιρι μεσα στη ζεστη και στην μπιχλα και στις διαιτες για να βγεις στην παραλια. Ενω τον χειμωνα χλαπακιαζεις σαν να μην υπαρχει αυριο, γιατι λες εχουμε ακομα καιρο μεχρι το καλοκαιρι. Για να μην πω το αλλο. Το καλοκαιρι πρεπει να μαστε στην εντελεια με τις ποδαρες μας τις αποτριχωμενες μονιμως. Ενω τον χειμωνα, μπορεις να αφησεις λιγες διασπαρτες τριχουλες, οχι και καλτσα βεβαια γιατι εχουμε κ ενα σεξαπιλ ρε αδερφε  :lol:

Να ρε φίλε από το κρύο μπορείς να προστατευτείς!! Και στα υπόλοιπα συμφωνώ το καλοκαίρι φαίνονται όλες οι ατέλειες!! Ουστ ουστ!!

1 ώρα πρίν, Kpp83 είπε:

Ομολογώ ότι είμαι κρυουλιαρα, βγάζω το χοντρό πάπλωμα τον Ιούνιο! Εγώ με 35 βαθμούς είμαι στα καλύτερα μου!

Απαπα!!!

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχααχα ρε συ ήρθα να κοιτάξω στο καθρέφτη ποσο σεξι είμαι! :lol: Η ζακέτα της πυτζαμοφορμας κοντεύει να σκασει φωνάζει το φερμουάρ αλλα εγω εκεί την κλείνω για να δείξω ότι ακόμα μου κάνουν τα ρούχα μου ρε παιδιά!! Έχω τυλιχτεί και με το μπουρνούζι κουβέρτα ξέρεις έχω δέσει και το ζωνακι φιόγκο το οποιο και αυτό που να πρώτο σταθεί έχει ανεβει επάνω από την κοιλάρα έχει φτάσει βυζι και είμαι σαν να βλεπεις αυτους που ανεβάζουν τέρμα επάνω το παντελόνι ζιβάγκο που λέμε :mrgreen: 

Χαχαχα σε εμένα πρόσθεσε κότσο κουράδα και βυζί οξω μόνιμα!!!! Άσε που είμαι σα 5 μηνών!!! Ημαρτον!!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχα, καλα εεε εγραψα στο αλλο και την δικη μου εικονα. Πωπω δεν αντεχω τοσο σεξινες με μας χαχαχα

Χαχαχαχ κάτσε να πάω να δω κ εκεί. Κάτσε θα βαψω και το νύχι τώρα και εκεί θα δέσει Χαχαχ 

πρίν από 31 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτό με τις κατσαρίδες Αθήνα τι εφιααααααλτης Θεέ μου!!!! Ευτυχώς εδώ δεν έχουμε!!! 

Να ρε φίλε από το κρύο μπορείς να προστατευτείς!! Και στα υπόλοιπα συμφωνώ το καλοκαίρι φαίνονται όλες οι ατέλειες!! Ουστ ουστ!!

Απαπα!!!

Χαχαχα σε εμένα πρόσθεσε κότσο κουράδα και βυζί οξω μόνιμα!!!! Άσε που είμαι σα 5 μηνών!!! Ημαρτον!!!!

Ναι καλοκαιράκι ξυπνας κ την βλεπεις στο πατζουρι για καλημέρα Ουστττ! Απολύμανση!!! Να ξες και τώρα έχει τερεζες είδαμε έξω 

Μια ομορφια είμαστε καλεεε κ ο κότσος κουραδα έχει την χάρη του Χαχαχ κ το βυζι έξω να στάζει γάλατα ποιος την χάρη τους ρε που αλλου θα τα δουν αυτά μου λες;;;:lol: Πέντε μηνών είσαι κομπλέ στο μεταίχμιο Χαχαχ 

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κλαιωωωωωω σε εκανα εικόνα να κανεις και κινήσεις μοντέλου μπροστά στον καθρέφτη και δακρυσα!

Χεχεε αμεεε και δάκρυσα κ εγω κατευθείαν Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...