Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?σας διαβαζω οσο προλαβαινω.αυτη τη βδομαδα ετρεχα λιγο με τη δουλεια,ηρθε το μεγαλο μου το κοριτσι απο τη σχολη για μια εβδομαδα και προσπαθουσα να τη χορτασω.σημερα με το κρυο δε ξεμυτισαμε καθολου.

@Nicol_κοντευεις βλεπω!!αντε κοριτσακι μου με το καλο!

 

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ κάτσε να πάω να δω κ εκεί. Κάτσε θα βαψω και το νύχι τώρα και εκεί θα δέσει Χαχαχ 

Ναι καλοκαιράκι ξυπνας κ την βλεπεις στο πατζουρι για καλημέρα Ουστττ! Απολύμανση!!! Να ξες και τώρα έχει τερεζες είδαμε έξω 

Μια ομορφια είμαστε καλεεε κ ο κότσος κουραδα έχει την χάρη του Χαχαχ κ το βυζι έξω να στάζει γάλατα ποιος την χάρη τους ρε που αλλου θα τα δουν αυτά μου λες;;;:lol: Πέντε μηνών είσαι κομπλέ στο μεταίχμιο Χαχαχ 

Χεχεε αμεεε και δάκρυσα κ εγω κατευθείαν Χαχαχα 

Σκέψου να προσπαθησεις να φορεσεις σέξι εσώρουχα έτσι! Το έχω κανει και γέλασαν μέχρι και τα πλακάκια!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Σκέψου να προσπαθησεις να φορεσεις σέξι εσώρουχα έτσι! Το έχω κανει και γέλασαν μέχρι και τα πλακάκια!

Εσυ τι λες δεν το έχω κάνει πως με κόβεις;; Χαχαχ κάθε μέρα σκέφτομαι πριν μπω για μπάνιο τι να βάλω το κόκκινο το ροζ ή το μαύρο το πρόστυχο;; 

Γιατί δεν μπαινει το αυτοκόλλητο μου μην χεσω πως το βάζουμε;; Μου είχες πει αντιγράφω το url και μετά τι κάνω;

Το εφτιαξα :D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εσυ τι λες δεν το έχω κάνει πως με κόβεις;; Χαχαχ κάθε μέρα σκέφτομαι πριν μπω για μπάνιο τι να βάλω το κόκκινο το ροζ ή το μαύρο το πρόστυχο;; 

Γιατί δεν μπαινει το αυτοκόλλητο μου μην χεσω πως το βάζουμε;; Μου είχες πει αντιγράφω το url και μετά τι κάνω;

Το εφτιαξα :D

Τα προστυχα τα μαύρα τα εσώρουχα σου;;;; αχαχαχαχαχα σπίρτο μου εσύ!!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Τα προστυχα τα μαύρα τα εσώρουχα σου;;;; αχαχαχαχαχα σπίρτο μου εσύ!!!!

Αυτά ναι αφού τα ξέρεις!:tongue:χαχαχα άμα θέλω ρε παιδί μου πως μου κόβει εμεναααα

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αυτά ναι αφού τα ξέρεις!:tongue:χαχαχα άμα θέλω ρε παιδί μου πως μου κόβει εμεναααα

 

Πωπωωωω ρε φιλενάδα ποτε έφτασε 28 βδομάδες;;; φτού φτού κορίτσι μου όμορφο! Σε λίγο θα εχεις το αντρακι σου αγκαλιτσα!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?σας διαβαζω οσο προλαβαινω.αυτη τη βδομαδα ετρεχα λιγο με τη δουλεια,ηρθε το μεγαλο μου το κοριτσι απο τη σχολη για μια εβδομαδα και προσπαθουσα να τη χορτασω.σημερα με το κρυο δε ξεμυτισαμε καθολου.

@Nicol_κοντευεις βλεπω!!αντε κοριτσακι μου με το καλο!

 

Σε ευχαριστώ πολυ Mar.da μου να εισαι καλα!Τωρα που έφτασα στο τελος ο χρονος δεν περναει με τιποτα..Ανυπομονώ :)

@Beboula25 μου οντως 28 εβδομάδες? ? Καλα ποτε περασε ο καιρος? Λες κ ηταν χθες που εγραψες οτι εισαι εγκυος ! Αντε λιγο εμεινε λεμεεεεε ❤❤❤

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας... εχω μια χαζη ανησυχία...ειμαι στην 22η εβδ ...κ τελευταίες μερες πινω φυσικο χυμουλι πορτοκάλι απ εξω ομως...εφαγα φλασια τωρα ομως γιατι δεν ξερω με τι συνθήκες υγιεινής το παρασκευάζουν και εχω κολλήσει τωρα αν υπάρχουν πιθανότητες να κολλησει Κάπιος τοξόπλασμα απο φρεσκο χυμο..??? ://

Link to comment
Share on other sites

Αγαπες μου την προσοχη σας αν θυμαστε πριν κατι μερες ειχα θεμα με το σιδηρο που μου κανε σαν γαστρεντεριτιδα?λοιπον επεσε το ανοσοποιητικο μου κ μου το γυρισε σε τρελου βαθμου αλλεργια οξεια κνιδωση λεγεται εχω βαλει την κορτιζονη της ζωης μου παντα με βαση γιατρου που ηταν κ ο ιδιος νοσοκομειακος ο γυναικολογος τρελη φαγουρα εξανθήματα κ παραμορφωση προσωπου δοξα τον θεο ειμαι πλεον πολυ καλυτερα!θελω να μου προσεχετε τι τρωτε μακρια απο σαλτσες που ειναι σε βαζάκια σογια ξηρους καρπους σοκολατες τεράστια προσοχη αγαπες γτ αυτο που επαθα ουτε στον εχθρο μου!!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πωπωωωω ρε φιλενάδα ποτε έφτασε 28 βδομάδες;;; φτού φτού κορίτσι μου όμορφο! Σε λίγο θα εχεις το αντρακι σου αγκαλιτσα!

Ναι κούκλα μου και εγω το χάζευα και λέω ποτε φτάσαμε.. Σε ευχαριστώ παρα πολύ ειλικρινά ήταν πολλες οι στιγμές που η στήριξη σου ήταν σωτήρια στην αγωνία μου.. Οπως πολλά κοριτσια.. Άξιζε η αναμονή αξίζουν όλα για αυτό το θαύμα! 

@Nicol_ μου είναι παρα πολλες οι στιγμές που σκέφτομαι ποτε είδα την μπλε γραμμουλα και τώρα συζητάμε για το μαιευτήριο. Έτσι και εσυ κοριτσάκι μου ποτε μας έβαλες να δούμε το τεστ και σε λιγο θα τον έχεις εκεί δίπλα σου!❤️❤️:wub:

πρίν από 16 λεπτά , Ria@90 είπε:

Κοριτσια γεια σας... εχω μια χαζη ανησυχία...ειμαι στην 22η εβδ ...κ τελευταίες μερες πινω φυσικο χυμουλι πορτοκάλι απ εξω ομως...εφαγα φλασια τωρα ομως γιατι δεν ξερω με τι συνθήκες υγιεινής το παρασκευάζουν και εχω κολλήσει τωρα αν υπάρχουν πιθανότητες να κολλησει Κάπιος τοξόπλασμα απο φρεσκο χυμο..??? ://

Όχι κοριτσάκι μου από τον χυμο μην φοβάσαι. Δεν γίνεται να μπούμε στον αποστειρωτη ούτε να τα κόψουμε όλα απλά λίγη προσοχη θέλει στις σαλάτες ένα καλό πλύσιμο κ ξυδάκι ένα καλό ψήσιμο στα κρέατα, όχι ωμά αυγά  ψάρια και θαλασσινά και τα κόπρανα από τα ζωάκια αν έρθουν σε επαφή με τα χέρια μας τα πλένουμε. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Ria@90 είπε:

Κοριτσια γεια σας... εχω μια χαζη ανησυχία...ειμαι στην 22η εβδ ...κ τελευταίες μερες πινω φυσικο χυμουλι πορτοκάλι απ εξω ομως...εφαγα φλασια τωρα ομως γιατι δεν ξερω με τι συνθήκες υγιεινής το παρασκευάζουν και εχω κολλήσει τωρα αν υπάρχουν πιθανότητες να κολλησει Κάπιος τοξόπλασμα απο φρεσκο χυμο..??? ://

Τοξοπλασμα κολλάς από κρέας που δεν είναι καλά ψημένο, κυρίως κοτόπουλο και χοιρινό και από σαλάτες που δεν είναι καλά πλυμενες! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , happysmile είπε:

Αγαπες μου την προσοχη σας αν θυμαστε πριν κατι μερες ειχα θεμα με το σιδηρο που μου κανε σαν γαστρεντεριτιδα?λοιπον επεσε το ανοσοποιητικο μου κ μου το γυρισε σε τρελου βαθμου αλλεργια οξεια κνιδωση λεγεται εχω βαλει την κορτιζονη της ζωης μου παντα με βαση γιατρου που ηταν κ ο ιδιος νοσοκομειακος ο γυναικολογος τρελη φαγουρα εξανθήματα κ παραμορφωση προσωπου δοξα τον θεο ειμαι πλεον πολυ καλυτερα!θελω να μου προσεχετε τι τρωτε μακρια απο σαλτσες που ειναι σε βαζάκια σογια ξηρους καρπους σοκολατες τεράστια προσοχη αγαπες γτ αυτο που επαθα ουτε στον εχθρο μου!!

Κοπέλα μου περαστικά!! Είσαι καλύτερα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , happysmile είπε:

Αγαπες μου την προσοχη σας αν θυμαστε πριν κατι μερες ειχα θεμα με το σιδηρο που μου κανε σαν γαστρεντεριτιδα?λοιπον επεσε το ανοσοποιητικο μου κ μου το γυρισε σε τρελου βαθμου αλλεργια οξεια κνιδωση λεγεται εχω βαλει την κορτιζονη της ζωης μου παντα με βαση γιατρου που ηταν κ ο ιδιος νοσοκομειακος ο γυναικολογος τρελη φαγουρα εξανθήματα κ παραμορφωση προσωπου δοξα τον θεο ειμαι πλεον πολυ καλυτερα!θελω να μου προσεχετε τι τρωτε μακρια απο σαλτσες που ειναι σε βαζάκια σογια ξηρους καρπους σοκολατες τεράστια προσοχη αγαπες γτ αυτο που επαθα ουτε στον εχθρο μου!!

Αχ, άσε τι έπαθα... Ενώ έως τώρα έτρωγα κανονικά σοκολάτα, ξαφνικά μια βδομάδα πριν κοκκίνισαν τόσο πολύ τα μαγουλα μου, σαν παντζάρι είχα γίνει... Έβγαλα αλλεργία ξαφνικά στην 35η εβδομάδα, αν εξναι δυνατόν... 

 

Link to comment
Share on other sites

@Ria@90 βρε γλυκούλα δεν έχεις πάθει τοξόπλασμα ΟΛΗ σου τη ζωή.

Δεν έπαθα εγώ που είμαι 35 και είχα 3 γάτες, που μόλις έμεινα έγκυος πριν το μάθω είχαν μπει γατιά μέσα στο αμάξι μου και μπήκα να το καθαρίσω!

Δεν σου λέω ότι όταν παίρνω φρέσκο χυμό από έξω δεν τους λέω για εγκυμοσύνη να προσέχουν. Επίσης πίνω πορτοκάλι. Όχι μη ξεφλουδισμένα φρούτα πχ μήλο.

@happysmile Ταλαιπωρία ρε κορίτσι. Περάστικα!! 

 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, θέλω τα φώτα σας, είχε δει καμία στον 9ο μήνα ροζ υγρά? 

Just now, Kpp83 είπε:

@Ria@90 βρε γλυκούλα δεν έχεις πάθει τοξόπλασμα ΟΛΗ σου τη ζωή.

Δεν έπαθα εγώ που είμαι 35 και είχα 3 γάτες, που μόλις έμεινα έγκυος πριν το μάθω είχαν μπει γατιά μέσα στο αμάξι μου και μπήκα να το καθαρίσω!

Δεν σου λέω ότι όταν παίρνω φρέσκο χυμό από έξω δεν τους λέω για εγκυμοσύνη να προσέχουν. Επίσης πίνω πορτοκάλι. Όχι μη ξεφλουδισμένα φρούτα πχ μήλο.

@happysmile Ταλαιπωρία ρε κορίτσι. Περάστικα!! 

 

Επειδή λες για τις γάτες, εσύ είχες ήδη αντισώματα απέναντι στο τόξο πλάσμα, να γνωρίζεις, επειδή τις είχες ήδη τις γάτες. Δεν είναι το ίδιο για μια γυναίκα που δεν έχει επαφή με γάτες, απλά πληροφοριακά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...