Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Vasoth. είπε:

Κοριτσι να σε ρωτησω ποσα μπιμπερο χρειαζομαστε? Μου έκαναν δωρο της avent 3 μεγαλα κ 2 μικρα κ μου φαινονται πολλα χρειαζομαστε τοσα?

γειαααα! ναι τα χρειαζεσαι για να μην αποστειρωνεις συνεχεια. επισης μπορει να μην πινει απο αυτη την εταιρεια θελω να σε προετιμασω . δεν μπορουν ολα τα μωρα να πιουν απο ολες τις εταιρειες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

γειαααα! ναι τα χρειαζεσαι για να μην αποστειρωνεις συνεχεια. επισης μπορει να μην πινει απο αυτη την εταιρεια θελω να σε προετιμασω . δεν μπορουν ολα τα μωρα να πιουν απο ολες τις εταιρειες

Καλα αυτο το ειχα υποψιν μου γι αυτο δεν ειχα αγορασει ακομα αλλα κ παλι δε μπορω να ξερω ποιο θα του κατσει καλα ουτε να παρω απο ολες τις εταιριες. σ ευχαριστω για την απαντηση!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Καλα αυτο το ειχα υποψιν μου γι αυτο δεν ειχα αγορασει ακομα αλλα κ παλι δε μπορω να ξερω ποιο θα του κατσει καλα ουτε να παρω απο ολες τις εταιριες. σ ευχαριστω για την απαντηση!

ναι βλεπεις στην πορεια απλα για να εισαι προετοιμασμενη! παντως θελει περιπου 4_5 μπιμπερο κ τα κρατας ψυγειο πλενεις μια η δυο φορες την μερα κ εχεις κ το βραδυ τα γευματα του. περνανε γρηγορα οι ωρες ασε!κ κες πω πω δεν εχω μπιμπερο χα χα χα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Κοριτσι να σε ρωτησω ποσα μπιμπερο χρειαζομαστε? Μου έκαναν δωρο της avent 3 μεγαλα κ 2 μικρα κ μου φαινονται πολλα χρειαζομαστε τοσα?

Ναι χρειάζεσαι για να μην αποστειρωνεις όλη την ώρα.λ, εγώ έχω 6. Αν θές την γνώμη μου μια είναι η εταιρεία dr brown σώθηκα ούτε αέρας πάει στην κοιλίτσα της και τραβάει και αργά οπότε μας βοήθησε στην παλινδρόμηση. Έχει μέσα ένα σύστημα, ένα σωληνάκι που μαζεύει τον αέρα. Επίσης η πιπίλα τους μοιάζει με τη θηλή. Πολύ καλά. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ ξέρω ότι στην Β επιπεδου είχαν κοιτάξει τις μητριαιας αρτηρίες δλδ τη ροή του αίματος μου είπαν που πάει από μένα στο παιδί.. Μετά από αυτό έχω πάει άλλες 2 φορές στον γιατρό κ το έχει δει πάλι αν τρέφεται σωστά κ μάλιστα έχει κ ήχο.. Τώρα αυτό δεν ξέρω αν λέγεται ντοπλερ 

Οκ κατάλαβα όχι δεν είναι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Elena1610 είπε:

Κατια μου οταν εχουν προηγηθεί καισαρικές..υπαρχει αυξημένος κίνδυνος εκτος απο επιπωματικος να ειναι και διεισδυτικός ο πλακουντας.που αυτο ειναι οντως αρκετά σοβαρό.μπορει να φανεί 100% με μια μαγνητική.αν δεν ειναι και ειναι μονο επιπωματικος τοτε χωρις να εχεις καποιο σύμπτωμα δεν υπαρχει λόγος πανικού.δεν χρειάζεται κατάκλιση ουτε αποχή απο καθε δραστηριότητα.θελει απλα ηρεμια προσοχη και οχι βάρη.εγω να σκεφτείς οτι σηκώνω την κόρη μου μεσα στην ημέρα άπειρες φορές γιατι δεν εχω αλλη επιλογή!δεν σου λέω οτι δεν μπορει να προκύψει κάποια αιμοραγια.ολα ειναι πιθανά.αλλα και σε αυτη την περίπτωση συνηθως ειναι μικρή και σταματάει μονη της.οι ακραίες περιπτώσεις ειναι ελάχιστες 

Καλημέρα ευχαριστώ  ελπίζω όλα να πάνε καλά συνχωρεστεμε για το ανχος μου .

7 ώρες πρίν, Elena1610 είπε:

Κατια μου οταν εχουν προηγηθεί καισαρικές..υπαρχει αυξημένος κίνδυνος εκτος απο επιπωματικος να ειναι και διεισδυτικός ο πλακουντας.που αυτο ειναι οντως αρκετά σοβαρό.μπορει να φανεί 100% με μια μαγνητική.αν δεν ειναι και ειναι μονο επιπωματικος τοτε χωρις να εχεις καποιο σύμπτωμα δεν υπαρχει λόγος πανικού.δεν χρειάζεται κατάκλιση ουτε αποχή απο καθε δραστηριότητα.θελει απλα ηρεμια προσοχη και οχι βάρη.εγω να σκεφτείς οτι σηκώνω την κόρη μου μεσα στην ημέρα άπειρες φορές γιατι δεν εχω αλλη επιλογή!δεν σου λέω οτι δεν μπορει να προκύψει κάποια αιμοραγια.ολα ειναι πιθανά.αλλα και σε αυτη την περίπτωση συνηθως ειναι μικρή και σταματάει μονη της.οι ακραίες περιπτώσεις ειναι ελάχιστες 

 

6 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Beboula25 δεν νομίζω ότι κάνει συνέχεια doppler.

Στον υπέρηχο σε κάποια φάση δεν το παγώνει σε ένα σημείο και βάζει κάτι που δείχνει κόκκινα μπλε κ πράσινα χρώματα; Τότε βλέπει τη ροή του αίματος στη μήτρα μου έχει εξηγήσει και εμένα. 

Τώρα τι διαφορά έχει αυτό με το doppler ιδέα δεν έχω!

@fairy-mary Με το καλό αύριο να μας πεις!

@Katia38 σε κάθε περίπτωση εύχομαι τα καλύτερα. 

 

Kpp83 ευχαριστώ κ Υ με το καλό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια.καλη βδομαδαη σελιδα που τα βγαζε αλλαμπουρνεζικα..πηγα τζαμπο πηρα καλτσουλες.μπουρνουζε πετσετουλες μικρες σελτεδακια τα αλλα τα αδιαβροχα..αλλα τα καλτσακια ειναι τελεια..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερουδια.καλη βδομαδαη σελιδα που τα βγαζε αλλαμπουρνεζικα..πηγα τζαμπο πηρα καλτσουλες.μπουρνουζε πετσετουλες μικρες σελτεδακια τα αλλα τα αδιαβροχα..αλλα τα καλτσακια ειναι τελεια..

Καλημέρα καλή εβδομάδα! 

Εμενα δυο μερες ήταν χάλια κ δεν μπορουσα ούτε να μπω ούτε να γράψω. Έστειλα μνμ και επικοινωνήσαμε με μειλ. Δεν βλέπουν ότι υπάρχει θέμα αν μπορείς στείλε τους μνμ κ οποια το έπαθε. 

Μεγια τα πραγματάκια σας !!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 13/3/2019 at 9:39 ΜΜ, Beboula25 είπε:

 

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

  • Μου αρέσει 12

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

Κορίτσι μου!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Εσύ είσαι καλά?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Κορίτσι μου!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Εσύ είσαι καλά?

Σε ευχαριστώ smile μου..έκανα κ.τ με επισκληριδιο σήμερα είμαι καλύτερα αλλά πονάω ακόμα.. υπομονή τι να κανω

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

Μπραβο ρε κοριτσι συγχαρητηρια να σου ζησει μια χαρα ο μπεμπακος τα καταφερε ειδες που ανχωνοσουν? Εσυ πως εισαι ολα καλα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι συγχαρητηρια να σου ζησει μια χαρα ο μπεμπακος τα καταφερε ειδες που ανχωνοσουν? Εσυ πως εισαι ολα καλα?

Ευχαριστώ Βάσω μου! Απλα μέχρι να γεννήσω και να μάθω πως όλα είναι καλά είχα φρικαρω..λίγο πονάω απλά..εσείς τι κάνετε;η μικρούλα;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ευχαριστώ Βάσω μου! Απλα μέχρι να γεννήσω και να μάθω πως όλα είναι καλά είχα φρικαρω..λίγο πονάω απλά..εσείς τι κάνετε;η μικρούλα;

Λογικο σε καταλαβαινω τελος καλο ολα καλα τωρα! Εμεις καλα ειμαστε 2400τωρα κ κοντευουμε κ με το οξυγονο τις κανουν δοκιμες κ ασκησουλες για να συνηθησει μονη της κ τα καταφερνει καλα μεχρι στιγμης θα δουμε δε περναει ο καιρος με τπτ τωρα τελευταια μου φαινεται...τον εχεις μαζι σου τον μπεμπακο? Καλη αναρωση να εχεις

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

Να σου ζησει κοπελα μ ο μπεμπακος σου....υγεια να εχετε παντα κ οι δυο.....καλη ανναρωση και γρηγορα σπιτακι σας!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...