Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Ria@90 είπε:

Τι γλυκο μωρε οντως!!!! Αχ βρε κοριτσια με εχει πιασει μια μελαγχολία στα καλα καθούμενα με πιασαν τα κλαματα χωρις ιδιαίτερο λογο !!εχετε κ εσεις σκαμπανευασματα ψυχολογικά στην εγκυμοσύνη σας?? Ενω ημουν τραλαλα καλα απο την αρχη γνκ ουτε νευρα ..τωρα με επιασε δεν ξέρω....

Μάλλον είναι από τις ορμόνες, κι εγώ το παθαίνω! Δεν έχω νεύρα καθόλου αλλά το κλάμα το έχω εύκολο. Να κάνεις όμορφες σκέψεις.... και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα!!!! :wub:

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα και τα δύο το αντίθετο! Στον πρωτο δεν είχα καούρες βγήκε με χωριστρα και στον δεύτερο είχα πολλές καούρες και βγήκε καραφλιγκος!!!

Ε ναι ετσι ειναι δεν εχει σημασια!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ria@90 είπε:

Τι γλυκο μωρε οντως!!!! Αχ βρε κοριτσια με εχει πιασει μια μελαγχολία στα καλα καθούμενα με πιασαν τα κλαματα χωρις ιδιαίτερο λογο !!εχετε κ εσεις σκαμπανευασματα ψυχολογικά στην εγκυμοσύνη σας?? Ενω ημουν τραλαλα καλα απο την αρχη γνκ ουτε νευρα ..τωρα με επιασε δεν ξέρω....

Ναιιι ουυυ πολύ κλάμα αυτες τις μερες... Και εγω γενικοτερα είμαι τριαλαλο. Ορμόνες!:)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ο μπομπιρας μου σημερα κοιμαται ολη μερα.κατι που δεν συνηθίζει..ξυπναει να φαει αλλα μετα απο λιγο κοιμαται παλι..να ανησυχησω? Δεν κοιμοταν τοσο τη μερα

 

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ευτυχώς δεν έχω ακόμα καούρες.. Λέτε να είναι καράφλα το παιδί;;; χαχαχα

Αφού είδατε λίγα μαλλάκια! 

Just now, Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου ο μπομπιρας μου σημερα κοιμαται ολη μερα.κατι που δεν συνηθίζει..ξυπναει να φαει αλλα μετα απο λιγο κοιμαται παλι..να ανησυχησω? Δεν κοιμοταν τοσο τη μερα

 
  •  

Αν η θερμοκρασια του είναι εντάξει τότε μηπως του έλειπε υπνάκος του μπεμπουλη; Πάντως ξέρω μωράκια που ήταν πολύ ήσυχα νεογέννητα σε όλα κ στον ύπνο. Μήπως ένα τηλ στον γιατρό να ρωτούσες ώστε να μην ανησυχείς 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αφού είδατε λίγα μαλλάκια! 

Αν η θερμοκρασια του είναι εντάξει τότε μηπως του έλειπε υπνάκος του μπεμπουλη; Πάντως ξέρω μωράκια που ήταν πολύ ήσυχα νεογέννητα σε όλα κ στον ύπνο. Μήπως ένα τηλ στον γιατρό να ρωτούσες ώστε να μην ανησυχείς 

Ισως ειναι αυτο γιατι τελευταια δεν καλοκοιμοταν απο τους κολικους..λειπει η παιδιατρος αλλα της εστειλα μηνυμα κ περιμενω να μου πει


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Ισως ειναι αυτο γιατι τελευταια δεν καλοκοιμοταν απο τους κολικους..λειπει η παιδιατρος αλλα της εστειλα μηνυμα κ περιμενω να μου πει

Μακάρι να πέρασε να ηρεμήσει ο μικρούλης και να κάνει καλό ύπνο..  Και σε εσένα θα κάνει καλό να χαλαρωσεις κ να ξεκουραστείς λιγάκι.. 

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα και τα δύο το αντίθετο! Στον πρωτο δεν είχα καούρες βγήκε με χωριστρα και στον δεύτερο είχα πολλές καούρες και βγήκε καραφλιγκος!!!

Και εγω έχω καούρες όχι καθημερινά αλλα είναι ανάλογα κ τι έχω φάει ή πιει. Πάντως τώρα που τον είδε μας είπε είναι μαλλιάς χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναιιι ουυυ πολύ κλάμα αυτες τις μερες... Και εγω γενικοτερα είμαι τριαλαλο. Ορμόνες!:)

Αχ αυτες οι ορμόνες :?

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

Μάλλον είναι από τις ορμόνες, κι εγώ το παθαίνω! Δεν έχω νεύρα καθόλου αλλά το κλάμα το έχω εύκολο. Να κάνεις όμορφες σκέψεις.... και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα!!!! :wub:

Να σαι καλα κορίτσι μ αυτό θα κανω...:roll::x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Μακάρι να πέρασε να ηρεμήσει ο μικρούλης και να κάνει καλό ύπνο..  Και σε εσένα θα κάνει καλό να χαλαρωσεις κ να ξεκουραστείς λιγάκι.. 

Και εγω έχω καούρες όχι καθημερινά αλλα είναι ανάλογα κ τι έχω φάει ή πιει. Πάντως τώρα που τον είδε μας είπε είναι μαλλιάς χαχαχ

Μπεμπούλα ποτέ έχεις πάλι ραντεβού;;; πρέπει να μας περνάς μια βδομάδα μου φαίνεται Ε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

Και εγώ πολύ άσχημη μέρα σήμερα. Χαλια η ψυχολογία μου. Νεύρα κ καυγάς, κρίμα ο ήλιος...

Έλα ρε!!! πφφφφ

 αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα :)!!!!!!!! Μα δεν καταλαβαίνουν ότι τώρα που είμαστε έγκυες πρέπει όλοι να μας κάνουν ΟΛΛΛΛΑ  τα χατίρια, δώρα, εκπλήξεις και αν φωνάζουμε και κλαίμε καλά κάνουμε;;;!!!!!!!!!!!! Τα αυτονόητα δηλαδή

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ούτε εγώ είχα όταν είχα γεννηθεί για αυτό έχω αυτό το άγχος.. Χαχα

Κ να μην έχει θα βγάλει βρε!!!

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου ο μπομπιρας μου σημερα κοιμαται ολη μερα.κατι που δεν συνηθίζει..ξυπναει να φαει αλλα μετα απο λιγο κοιμαται παλι..να ανησυχησω? Δεν κοιμοταν τοσο τη μερα

 
  •  

Σε απάντησα δίπλα. 

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Ισως ειναι αυτο γιατι τελευταια δεν καλοκοιμοταν απο τους κολικους..λειπει η παιδιατρος αλλα της εστειλα μηνυμα κ περιμενω να μου πει

Να μας πεις τι σου είπε!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ούτε εγώ είχα όταν είχα γεννηθεί για αυτό έχω αυτό το άγχος.. Χαχα

Δημητρούλα μου και εγώ γλόμπος γεννήθηκα! Μαλλιά έβγαλα μετά τους έξι μήνες και... Όμως τώρα μου περισσεύουν κιόλας. Μην ανησυχείς καθόλου. Απόλαυσε που δεν έχεις καούρες -δεν παλεύονται!

Καλημέρα όμορφες. Τι ωραία που είναι Κυριακή με Δευτέρα αργία!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...