Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Ακριβώς τα ίδια!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να την αφήσω πουθενά εγώ. Πήγανε όλοι παρέα σήμερα και άρχισε κλάμα.

Αγορομαναρα μου εσύ!!!!! Χαχα 

Εντελώς όμως!!! Αχαχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι Μ φαίνεται ότι παίρνει εκτός αν παραλείπουν γεύματα..και εγώ αυτό φοβάμαι ότι τα παίρνουν οι μ..&#€@..ς!!ναι με μπιμπερο για να βλέπω ποσα γρ πινει

Ναι με αφήνουν να πάω δικιά μου..θα περιμένω μέχρι την Τρίτη και αν δεν αλλάξει κάτι θα την πάω να τον δει

Δε νομιζω να παραλειπουν γευματα απλα ισως να μη σας λενε ακριβως το βάρος για να τον κρατησουν παραπανω δε ξερω πως λειτουργουν τα ιδιωτικα.εμας φαντασου τρωει 36 ανα διωρο κ καθε μερα βαζει γραμμαριακια βεβαια καποιες φορες ειναι πλασματικο το νουμερο γιατι μπορει να μη τα εχει κανει οταν τη ζυγιζουν η κ το αντιστροφο αλλα καθε μερα ολο κ κατι παιρνει. Φερε δικη σου αν δεις κ δε σε καλυπτουν αυτα που σου λενε. Μπαινεις εσυ κ τον ταιζεις?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα!! 35 και 2 γέννησα τον μικρό και 2080 γραμμάρια..

Κοριτσάκια κάτι είχε πάθει το φόρουμ και δεν μπορούσα να απαντήσω! 

Χαίρομαι που όλες είστε καλά!!

Φιλια πολλά στον μπεμπακο είστε καλα;; 

Αστα να πάνε εγω κάθε μέρα έχω θέμα δεν με αφήνει για κανα διήμερο τους στελνω συνέχεια μειλ κ απαντάνε πως τον διορθώνουν αλλα πάλι τα ίδια κάθε μέρα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Σε καμία εβδομάδα έχουμε ντοπλερ. Μια εβδομάδα μπροστά ναι. Και εσυ έχεις ε;

Εγώ θα πάω στις 2 του μήνα.. Αλλά ντοπλερ δεν έχουμε πει ακόμα.. Αυτό που γίνεται;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kpp83 είπε:

Δεν ξέρω από συντήρηση ιστοσελίδων, αλλά αυτή ήταν καταστροφική!

Τραγικη. Σε κάθε απάντηση τους μου έλεγαν να κάνω ρισταρτ στο ρουτερ ή διαγραφή στο cashe και refresh γιατί δεν βλέπουν κάποιο πρόβλημα δικό τους. Μετά παραδέχτηκαν πως τελικά ήταν από εδώ το πρόβλημα.

 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εγώ θα πάω στις 2 του μήνα.. Αλλά ντοπλερ δεν έχουμε πει ακόμα.. Αυτό που γίνεται;; 

Εμείς εκει στο ιατρείο με ειδικό υπερηχογραφιστη. Και εγω στις δυο του μήνα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Τραγικη. Σε κάθε απάντηση τους μου έλεγαν να κάνω ρισταρτ στο ρουτερ ή διαγραφή στο cashe και refresh γιατί δεν βλέπουν κάποιο πρόβλημα δικό τους. Μετά παραδέχτηκαν πως τελικά ήταν από εδώ το πρόβλημα.

 

Εμείς εκει στο ιατρείο με ειδικό υπερηχογραφιστη.

Ααα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω.. Θα του πω γιατρέ τι γίνεται; ποτέ θα κάνουμε ντοπλερ;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ααα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω.. Θα του πω γιατρέ τι γίνεται; ποτέ θα κάνουμε ντοπλερ;;; 

Ε ναι ρωτα τον το ντοπλερ ποτε θα γίνει. Αν σου πει δεν χρειάζεται γιατί κάθε φορά βλέπετε τότε δεν ξέρω. Πάντως κ τώρα στον υπέρηχο ναι είδαμε την ροη που λες και τα σχετικά αλλα δεν είναι ντοπλερ. Επίσης έχει τιμή το συγκεκριμένο οπως η β’επιπεδου ας πούμε. Σε εμάς τουλάχιστον έτσι ειναι θα πληρώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ε ναι ρωτα τον το ντοπλερ ποτε θα γίνει. Αν σου πει δεν χρειάζεται γιατί κάθε φορά βλέπετε τότε δεν ξέρω. Πάντως κ τώρα στον υπέρηχο ναι είδαμε την ροη που λες και τα σχετικά αλλα δεν είναι ντοπλερ. Επίσης έχει τιμή το συγκεκριμένο οπως η β’επιπεδου ας πούμε. Σε εμάς τουλάχιστον έτσι ειναι θα πληρώσουμε.

Ε ναι λογικό να πληρώσουμε καθώς είναι μια από τις σοβαρές εξετάσεις.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Ε ναι λογικό να πληρώσουμε καθώς είναι μια από τις σοβαρές εξετάσεις.. 

Εγω θα πάω νωρις το απόγευμα στις πέντε. Εσυ; Όλα καλα να μας είναι! Έχω ένα άγχος πάλι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Εγω θα πάω νωρις το απόγευμα στις πέντε. Εσυ; Όλα καλα να μας είναι! Έχω ένα άγχος πάλι 

Και εγώ κάπου εκείνη την ώρα θα πάω.. Να μην έχεις άγχος.. Όλα καλά θα πάνε.. Εγώ έχω αγωνία να την δω να δω πόσο βάρος θα είναι μετά από 3 βδομάδες που θα την δω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και εγώ κάπου εκείνη την ώρα θα πάω.. Να μην έχεις άγχος.. Όλα καλά θα πάνε.. Εγώ έχω αγωνία να την δω να δω πόσο βάρος θα είναι μετά από 3 βδομάδες που θα την δω.. 

Και εσυ μην έχεις άγχος μια χαρά βάρος παίρνει η μπουμπου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλησπέρα κ απο μενα κοριτσια! Τι κανετε? Εγω μπουχτησα τοσο πολυ μεσα,θελω να παω μια βολτιτσα με τον μπόμπιρα γιατι εχει καλο καιρο,αλλα δυστυχώς γκρινιαζει και στο καθισματακι αυτικινητου και στο καρότσι. .δεν θελω να τον ζορισω επειδή ειναι μικρουλης ακομα. Ελπιζω να αλλαξει αυτο γιατι 3 βδομαδες τωρα μεσα πολυ δυσκολα ρε κορίτσια. Ενα 20λεπτο εχω βγει μονο μέχρι το σουπερ για να ξεσκασω και παλι τρεχοντας γιατί ο μπομπιρακος θελει μονο εμένα και αν ξυπνήσει και δεν είμαι εκει αλλοίμονο μου..χαλαει τον κοσμο ο γκρινιαρουλης. Εσεις πως πατε εγκυουλες κ μανούλες?  Ωραιες μερες μας κανει

Ειναι μικρουλι ακομα αγαπη. Κ μενα στην αρχη τσιριζε στο καροτσι. Τωρα τις περισσοτερες φορες τον παιρνει ο υπνος! Μολις βεβαια ξυπνησει την ριχνει την τσιριδα του, αλλα μη τα θελω κ ολα δικα μου χαχα

Σε καταλαβαινω παντως. Για αυτο κ τις καθημερινες τον βαζω στο καροτσι κ τον παω βολτα. Εχω ενα αλσος κοντα στο σπιτι και συνεχεια αραζουμε εκει. Ειναι πολυ ομορφα. Παιρνω κ το καφεδακι μου κ ριχνω ποδαροδρομο. Αυτο βεβαια που εχω καταλαβει τωρα που τον παω βολτα ειναι οτι εχουμε κ@λοδρομους στην αθηνα κ θελει πολλη προσοχη με το καροτσι γιατι σε αναγκαζουν με την ελλειψη πεζοδρομιων να βγαινεις στο δρομο 

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ακριβώς τα ίδια!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να την αφήσω πουθενά εγώ. Πήγανε όλοι παρέα σήμερα και άρχισε κλάμα.

Αγορομαναρα μου εσύ!!!!! Χαχα 

Ειναι γκρινιαρα κ η δικια σου? Πως θα φτιαξουν σπιτικο αυτα τα παιδια? Η γκρινια θα πηγαινει συννεφο. Θα πρεπει να συννενοουνται ποιες μερες θα γκρινιαζει ο ενας ποιες ο αλλος χαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ειναι μικρουλι ακομα αγαπη. Κ μενα στην αρχη τσιριζε στο καροτσι. Τωρα τις περισσοτερες φορες τον παιρνει ο υπνος! Μολις βεβαια ξυπνησει την ριχνει την τσιριδα του, αλλα μη τα θελω κ ολα δικα μου χαχα

Σε καταλαβαινω παντως. Για αυτο κ τις καθημερινες τον βαζω στο καροτσι κ τον παω βολτα. Εχω ενα αλσος κοντα στο σπιτι και συνεχεια αραζουμε εκει. Ειναι πολυ ομορφα. Παιρνω κ το καφεδακι μου κ ριχνω ποδαροδρομο. Αυτο βεβαια που εχω καταλαβει τωρα που τον παω βολτα ειναι οτι εχουμε κ@λοδρομους στην αθηνα κ θελει πολλη προσοχη με το καροτσι γιατι σε αναγκαζουν με την ελλειψη πεζοδρομιων να βγαινεις στο δρομο 

Ειναι γκρινιαρα κ η δικια σου? Πως θα φτιαξουν σπιτικο αυτα τα παιδια? Η γκρινια θα πηγαινει συννεφο. Θα πρεπει να συννενοουνται ποιες μερες θα γκρινιαζει ο ενας ποιες ο αλλος χαχα

Είναι λιγάκι. Εεεε μωρέ τρεις ο ένας τρείς ο άλλος κ Κυριακή ρεπό!!

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...