Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      τι να σου πω, αν το καλοσκεφτεις έχει κάποια λογικη στο δικό μ μυαλό! ναι μεν ο προεμφυτευτικος σου αυξάνει τις πιθανότητες για εμφύτευση  γιατί είναι εξ αρχής ένα υγιές έμβρυο αλλά είναι μέχρι την ημέρα που πήραν κύτταρα για εξέταση, μετά τι γινεται; ίσως βέβαια κάνω και λάθος , δεν επιμένω!  ίσως τα κορίτσια που έχουν ασχοληθεί περισσότερο με τον προεμφυτευτικο ξέρουν καλύτερα ! θυμαμαι όμως ότι μ είχαν πει αυτό και συγκεκριμένα την ημέρα της αποξεσης που ήμουν έτσι ψυχολογικά πιεσμένη ειπα πως την επόμενη φορά θα κάνουμε προεμφυτευτικο και μ απάντησε η μαια , μη νομίζεις ότι ο προεμφυτευτικος είναι πανάκεια ! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Μακάρι να πέρασε να ηρεμήσει ο μικρούλης και να κάνει καλό ύπνο..  Και σε εσένα θα κάνει καλό να χαλαρωσεις κ να ξεκουραστείς λιγάκι.. 

Και εγω έχω καούρες όχι καθημερινά αλλα είναι ανάλογα κ τι έχω φάει ή πιει. Πάντως τώρα που τον είδε μας είπε είναι μαλλιάς χαχαχ

Μαλλιας και ρόκας απο μάνα θα είναι το γλυκό μου! Αφού σκέφτομαι μήπως κάνω και καμια κόρη να συμπεθερεψουμε! Αχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Μαλλιας και ρόκας απο μάνα θα είναι το γλυκό μου! Αφού σκέφτομαι μήπως κάνω και καμια κόρη να συμπεθερεψουμε! Αχαχαχαχαχα

Καντη καντη καντη καντη !!!! (Κερκίδα)

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smile89 είπε:

Συμπεθέρα......τι κάνει ο γαμπρός μου?

Καλα ειναι το πουλακι μου. Δεν βαζει γλωσσα μεσα. Ειτε για να κανει τα αγκου και τα ουου ειτε για να γκρινιαξει η γλωσσα του ροδανι χαχαχαχα. Τον αφησα στη γιαγια του τωρα ενα 2ωρακι και πινουμε καφε με τον συζυγο. Η μπουμπου μας πως ειναι?? 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μπεμπούλα ποτέ έχεις πάλι ραντεβού;;; πρέπει να μας περνάς μια βδομάδα μου φαίνεται Ε; 

Σε καμία εβδομάδα έχουμε ντοπλερ. Μια εβδομάδα μπροστά ναι. Και εσυ έχεις ε;

Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2019 at 11:11 ΠΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι νομίζω ότι είπες οτι Είναι grade 4 ο πλακουντας αν κάνω λάθος,δλδ για την εβδομάδα που είσαι συνήθως είναι πιο χαμηλά σε βαθμό  grade  .πχ εγώ που στο ντοπλερ ήμουν 34+1 είχα grade 1 προς 2.Αυτό παίζει ρόλο στο βάρος του μωρού.αλλα δεν ξέρω αν ο επιπτωματικος πλακουντας έχει σχέση με το βαθμό  grade που είσαι.αν συνδυάζονται δλδ.παντως μην κουράζεσαι, μην κάνεις δουλειές που φαντάζομαι ότι αυτό κάνεις. με το καλό το μωράκι σας κ όλα  θα πάνε καλά.

κορίτσι μου γεννησες? να σ ζήσει πόσο εβδομάδων ήσουν? στείλε μου πμ σε πιο ιδιωτικό μαιευτήριο είσαι. αν είσαι Αθήνα κ σε ιδιωτικό, η δικιά μου παιδίατρος που είναι κ νεογνολογος είσαι κ σε ιδιωτικό μαιευτήριο στη μενν. οπότε μήπως μπορώ να σε βοηθήσω.

Καλησπέρα!! 35 και 2 γέννησα τον μικρό και 2080 γραμμάρια..

Κοριτσάκια κάτι είχε πάθει το φόρουμ και δεν μπορούσα να απαντήσω! 

Χαίρομαι που όλες είστε καλά!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα!! 35 και 2 γέννησα τον μικρό και 2080 γραμμάρια..

Κοριτσάκια κάτι είχε πάθει το φόρουμ και δεν μπορούσα να απαντήσω! 

Χαίρομαι που όλες είστε καλά!!

Πως ειναι ο μπεμπης κοριτσι πως πάει? Εσυ πως εισαι?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κ απο μενα κοριτσια! Τι κανετε? Εγω μπουχτησα τοσο πολυ μεσα,θελω να παω μια βολτιτσα με τον μπόμπιρα γιατι εχει καλο καιρο,αλλα δυστυχώς γκρινιαζει και στο καθισματακι αυτικινητου και στο καρότσι. .δεν θελω να τον ζορισω επειδή ειναι μικρουλης ακομα. Ελπιζω να αλλαξει αυτο γιατι 3 βδομαδες τωρα μεσα πολυ δυσκολα ρε κορίτσια. Ενα 20λεπτο εχω βγει μονο μέχρι το σουπερ για να ξεσκασω και παλι τρεχοντας γιατί ο μπομπιρακος θελει μονο εμένα και αν ξυπνήσει και δεν είμαι εκει αλλοίμονο μου..χαλαει τον κοσμο ο γκρινιαρουλης. Εσεις πως πατε εγκυουλες κ μανούλες?  Ωραιες μερες μας κανει


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Πως ειναι ο μπεμπης κοριτσι πως πάει? Εσυ πως εισαι?

Στην υγειά του δόξα τον Θεό είναι μια χαρά...από βάρος δεν μας τα λένε καλά!! Ενώ τρώει 50-60 μλ σε κάθε του γεύμα μια χάνει ή μένει στάσιμος..είπα πως θα πάω δικιά μου παιδίατρο να δει το παιδί και την επόμενη μέρα εντελώς ξαφνικά ο μπέμπης πήρε και 40 γραμμάρια


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Στην υγειά του δόξα τον Θεό είναι μια χαρά...από βάρος δεν μας τα λένε καλά!! Ενώ τρώει 50-60 μλ σε κάθε του γεύμα μια χάνει ή μένει στάσιμος..είπα πως θα πάω δικιά μου παιδίατρο να δει το παιδί και την επόμενη μέρα εντελώς ξαφνικά ο μπέμπης πήρε και 40 γραμμάρια

Εσυ πως τον βλεπεις εχει παρει καθολου? Αν σε αφηνουν να πας δικη σου.μηπως το κανουν για να μεινει παραπανω για το οικονομικο? Επισης τρωει με μπιμπερο? 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα ειναι το πουλακι μου. Δεν βαζει γλωσσα μεσα. Ειτε για να κανει τα αγκου και τα ουου ειτε για να γκρινιαξει η γλωσσα του ροδανι χαχαχαχα. Τον αφησα στη γιαγια του τωρα ενα 2ωρακι και πινουμε καφε με τον συζυγο. Η μπουμπου μας πως ειναι?? 

Ακριβώς τα ίδια!!! Δυστυχώς δεν μπορώ να την αφήσω πουθενά εγώ. Πήγανε όλοι παρέα σήμερα και άρχισε κλάμα.

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ρε συ, είμαι σίγουρη οτι και 3ο παιδι να κάνω παλι αγόρι θα είναι!

Αγορομαναρα μου εσύ!!!!! Χαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Εσυ πως τον βλεπεις εχει παρει καθολου? Αν σε αφηνουν να πας δικη σου.μηπως το κανουν για να μεινει παραπανω για το οικονομικο? Επισης τρωει με μπιμπερο? 

Ναι Μ φαίνεται ότι παίρνει εκτός αν παραλείπουν γεύματα..και εγώ αυτό φοβάμαι ότι τα παίρνουν οι μ..&#€@..ς!!ναι με μπιμπερο για να βλέπω ποσα γρ πινει

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι Μ φαίνεται ότι παίρνει εκτός αν παραλείπουν γεύματα..και εγώ αυτό φοβάμαι ότι τα παίρνουν οι μ..&#€@..ς!!ναι με μπιμπερο για να βλέπω ποσα γρ πινει

Ναι με αφήνουν να πάω δικιά μου..θα περιμένω μέχρι την Τρίτη και αν δεν αλλάξει κάτι θα την πάω να τον δει


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...