Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Οχτώ ωριτσες η μπουμπου χόρτασε ύπνο.Κοιμαται παραπάνω ώρες σερί; Εσυ ποσο κοιμήθηκες;

Δέκα το ρεκόρ μας. Είμαστε πολύ τυχεροί σε αυτό πάλι καλά. Εγώ σκάρτες 7 αλλά κ 10 να κοιμηθώ πάλι εξαντλημένη θα μαι. Καταπονει πολύ το γάλα, ο θηλασμός, τον οργανισμό κ λές μα τι γίνεται αφού κοιμήθηκα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Smile89 είπε:

Δέκα το ρεκόρ μας. Είμαστε πολύ τυχεροί σε αυτό πάλι καλά. Εγώ σκάρτες 7 αλλά κ 10 να κοιμηθώ πάλι εξαντλημένη θα μαι. Καταπονει πολύ το γάλα, ο θηλασμός, τον οργανισμό κ λές μα τι γίνεται αφού κοιμήθηκα. 

Είστε τυχεροι με τον ύπνο. Φαντάζομαι να θηλαζει μια γυναίκα κ να έχει και αλλα παιδάκια κ να δουλεύει κιολας.. Αλλα οπως και να έχει τι ένα παιδάκι τι δέκα τι με δουλειά τι χωρις, πάντα θα γίνεται θυσία η μανούλα!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Παιδια δεν υπάρχει καλυτερος γιατρος ειναι τι εχει τυχει στην καθε μια κ μενα μου ελεγαν για μια πριν Χρόνια οτι ειναι η καλυτερη εγω τη θεωρω τη χειροτερη αυτοι που μου το ελεγαν δεν ειχαν περασει καποια δυσκολια στην εγκυμοσύνη απλα πηγαν κ γεννησαν οποτε γι αυτους ηταν η καλύτερη εγω που ειχα θεμα δε το αντιμετωπισε σωστα με αποτελεσμα να χασω 2 χρόνια τσαμπα. Για μενα ο γιατρός φαινεται στις δυσκολες καταστασεις αλλα κ παλι ειναι πως εχει αντιμετωπισει την καθε μια ειναι τελειως υποκειμενικο η επιλογη γιατρου πήγαινε κ κρινε μονη σου αν σου κατσει καλα κ ασε τι λενε!εμενα αυτος που του ελεγα οτι ποναγα ολη μερα πριν γεννησω κ μου ελεγε δεν ειναι τπτ χωρις να με κοιταξει Θεωρείται απο τους καλυτερους εκει οποτε τι να λεμε τωρα αστο!

Δεν ξέρω ναι σαν γιατρός μπορεί να ναι ο καλύτερος αλλά είναι να σου κάτσει κ η χημεία να μπορείς να μην τον φοβάσαι να του μιλήσεις κ όλοι λένε πως είναι απρόσιτος .τι να πω μια φορά που πήγα σαν ζώον Μ αντιμετώπισε αλλά ήταν πριν 9 χρόνια .για μένα το να μπορείς να Μηλας άνετα στο γιατρό σου είναι Α κ τοΩ

10 ώρες πρίν, Cymoril είπε:

Καλησπέρα! 

Τον Καλογερόπουλο δεν τον γνωρίζω, από τον Αντωνάκη πάντως είχα εμπειρία μιας επίσκεψης μονο-ευτυχως-όταν έψαχνα γιατρό για να κάνω αφαίρεση ινομυώματος. Είναι εντελώς υποκειμενικό βέβαια, εγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη από την αντιμετώπισή του. Τελικά, το χειρουργείο μου το έκανε ο Δεκαβάλας.

Για πες ο δεκαβαλας πως σου φάνηκε?μεγάλος είναι αλλά καλός πολύ λένε.εχω ανυψωθεί πολύ κ είμαι σ απόγνωση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia38 είπε:

Δεν ξέρω ναι σαν γιατρός μπορεί να ναι ο καλύτερος αλλά είναι να σου κάτσει κ η χημεία να μπορείς να μην τον φοβάσαι να του μιλήσεις κ όλοι λένε πως είναι απρόσιτος .τι να πω μια φορά που πήγα σαν ζώον Μ αντιμετώπισε αλλά ήταν πριν 9 χρόνια .για μένα το να μπορείς να Μηλας άνετα στο γιατρό σου είναι Α κ τοΩ

Αυτο ακριβως συμφωνω απολυτα να βρεις καποιον να σε καλυπτει να σου λυνει κ τη πιο χαζη απορια κ να νιωθεις ανετα μαζι του.ελπιζω να βρεις αυτο που ψαχνεις κ ολα να πανε καλα!!ποσο εβδομαδων εισαι?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kpp83 είπε:

Έχουν κάτι τα άστρα; Γιατί μόνο νεύρα παντού υπάρχουν...

Καλε μέχρι τις 28 έχουμε ανάδρομο Ερμή! Εμένα η φαση μου είναι "μην του μιλάτε του παιδιού" έχω ενημερώσει να μην μου κολλάνε πολύ για ενα Τσικ θέλω να πατήσω χάμω κανέναν!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Καλε μέχρι τις 28 έχουμε ανάδρομο Ερμή! Εμένα η φαση μου είναι "μην του μιλάτε του παιδιού" έχω ενημερώσει να μην μου κολλάνε πολύ για ενα Τσικ θέλω να πατήσω χάμω κανέναν!

11 μήνες είμαι στην ίδια φάση....χαχαχς

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Καλε μέχρι τις 28 έχουμε ανάδρομο Ερμή! Εμένα η φαση μου είναι "μην του μιλάτε του παιδιού" έχω ενημερώσει να μην μου κολλάνε πολύ για ενα Τσικ θέλω να πατήσω χάμω κανέναν!

Καλα φιλεναδα ένα σου λέω πρέπει οι παλμοί μου σήμερα να βάρεσαν κόκκινο! Στον δήμο πήγα και στο δίλεπτο έτοιμη ήμουν να κουτουλησω μια της λέω θα στην κάτσω και θα σε αφήσω εκεί που είσαι! Αντε με τα νούμερα για αυτό δεν πάμε πουθενά στην Ελλάδα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Beboula25 είπε:

Εγω πάντως θα πλακωνα κανονικότατα νωρίτερα μια “κυρια” .

Ποια "κύρια" σε στενοχώρησε να την κλαψουν οι ρεγγες;;;;

Just now, Beboula25 είπε:

Καλα φιλεναδα ένα σου λέω πρέπει οι παλμοί μου σήμερα να βάρεσαν κόκκινο! Στον δήμο πήγα και στο δίλεπτο έτοιμη ήμουν να κουτουλησω μια της λέω θα στην κάτσω και θα σε αφήσω εκεί που είσαι! Αντε με τα νούμερα για αυτό δεν πάμε πουθενά στην Ελλάδα 

Εγώ πήγα σήμερα στη ΔΕΗ στις 9 το πρωι, πάω να μπω σε ενα γραφείο που έστειλαν και την ωρα που έμπαιναν έφτασε ο καφές της... Περιμένετε λογο εξω μου λέει και θα σας φωναξω. Μήπως θες να περιμένω να φας και το μεσημεριανό σου της λέω; και κάθομαι στο γραφείο της, κύρια εγώ, φτιάξει μου της λέω τα χαρτιά και αμα είσαι καλη κοπελα θα στον πω κιόλας τον καφέ! Και με πίστεψε το σουργελο! Μόλις τελειωσε με τα χαρτιά μου λέει δεν θα μου τον πεις τώρα; ναι της λέω, δυσκολη μέρα θα περάσεις σήμερα! Και έφυγα! Αχαχαχαχαχα

  • Χαχα 6

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ποια "κύρια" σε στενοχώρησε να την κλαψουν οι ρεγγες;;;;

Σου έγραψα και λεπτομερειες Χαχα.. Νόμιζε πως θα της παίρναμε την σειρά. Εν τω μεταξύ δεν πήγα για εμενα κ καθόμουν έξω στην είσοδο. Της λέω άμα  θέλω στην παιρνω την σειρά. Χαχαχ μια κοπελίτσα νεαρή γέλαγε μου λέει μου θύμισες εμενα κ δυο στις εγκυμοσυνες. Καλε σου λέω ναι με την κοιλιά νααα άμα κάτσει θα κοπανήσω 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλα φιλεναδα ένα σου λέω πρέπει οι παλμοί μου σήμερα να βάρεσαν κόκκινο! Στον δήμο πήγα και στο δίλεπτο έτοιμη ήμουν να κουτουλησω μια της λέω θα στην κάτσω και θα σε αφήσω εκεί που είσαι! Αντε με τα νούμερα για αυτό δεν πάμε πουθενά στην Ελλάδα 

Έσπρωχνε για τη σειρά?

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ποια "κύρια" σε στενοχώρησε να την κλαψουν οι ρεγγες;;;;

Εγώ πήγα σήμερα στη ΔΕΗ στις 9 το πρωι, πάω να μπω σε ενα γραφείο που έστειλαν και την ωρα που έμπαιναν έφτασε ο καφές της... Περιμένετε λογο εξω μου λέει και θα σας φωναξω. Μήπως θες να περιμένω να φας και το μεσημεριανό σου της λέω; και κάθομαι στο γραφείο της, κύρια εγώ, φτιάξει μου της λέω τα χαρτιά και αμα είσαι καλη κοπελα θα στον πω κιόλας τον καφέ! Και με πίστεψε το σουργελο! Μόλις τελειωσε με τα χαρτιά μου λέει δεν θα μου τον πεις τώρα; ναι της λέω, δυσκολη μέρα θα περάσεις σήμερα! Και έφυγα! Αχαχαχαχαχα

Χαχα αχά ΧΑ ήθελα να είμαι μπροστά!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Έσπρωχνε για τη σειρά?

Χαχα αχά ΧΑ ήθελα να είμαι μπροστά!!

Ήμουν πολύ πειστική είναι η αλήθεια, αφού ώρες ώρες απόρων με τον εαυτό μου που βρίσκω τόση αναισθησία και δεν αρχίζω τα μπουνιδια! Και λόγω παρελθόντος εγώ θα ρίξω ξύλο, δεν θα παίξω... 6 χρόνια kick boxing, καταλαβαίνετε!

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...