Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσακια μ τι κανετε??κ εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μ σε θεμα ψυχολογίας θες οι ορμονες θες π φευγουμε πισω ελλαδα για τους επομενους μήνες να γεννησουμε...σκέφτομαι κ την πτήση την Πέμπτη κ φρικαρω 2 αεροπλάνα θα αλλάξουμε..θα μαι απ τη κούραση λιωμα...με τρομάζει το ταξιδι αν ολα πανε καλα κ εχω πεσει ψυχολογικά...εδω λιγες ωρες λειπω απ το σπιτι κ με πιανει η μεση μ κ μερικες φορες κ πονοι περιόδου τι θα κανω στο ταξιδι????αχ δεν ξερω σας πιάνουν κ εσας πονακια οταν κουράζεστε η μόνο εγώ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile είπε:

Λες να ειναι οι ορμονες???χαχαχα σε νησι ειμαι τελειο καιρο εχει!!

Μαλακυνση εγκεφαλου!!

 

 

Μαλακυνση εγκεφαλου!

Ααα Μ.Ε έχεις πάθει μάλιστα.. Και πως προεκυψε; :rolleyes: Λέγε βρε τι σαχλαμάρα σε έπιασε τι σκέφτεσαι πες μας μην φοβάσαι είμαστε φιλες σου! Χαχαχ 

Just now, Ria@90 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια μ τι κανετε??κ εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μ σε θεμα ψυχολογίας θες οι ορμονες θες π φευγουμε πισω ελλαδα για τους επομενους μήνες να γεννησουμε...σκέφτομαι κ την πτήση την Πέμπτη κ φρικαρω 2 αεροπλάνα θα αλλάξουμε..θα μαι απ τη κούραση λιωμα...με τρομάζει το ταξιδι αν ολα πανε καλα κ εχω πεσει ψυχολογικά...εδω λιγες ωρες λειπω απ το σπιτι κ με πιανει η μεση μ κ μερικες φορες κ πονοι περιόδου τι θα κανω στο ταξιδι????αχ δεν ξερω σας πιάνουν κ εσας πονακια οταν κουράζεστε η μόνο εγώ???

Αντε καλως να ορίσετε!! Τέλεια καλε που έρχεσαι αυτό ήθελες άλλωστε έτσι δεν είναι; Και το ταξίδι μια χαρά θα είναι κάνε όμορφες σκεψεις όχι άσχημες. Όσο για την μέση αστα σαν γριούλα πάω όταν πιαστεί.. Και πονακια πιανουν αν κουράζεσαι. Γενικοτερα ομως μην φοβάσαι!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ααα Μ.Ε έχεις πάθει μάλιστα.. Και πως προεκυψε; :rolleyes: Λέγε βρε τι σαχλαμάρα σε έπιασε τι σκέφτεσαι πες μας μην φοβάσαι είμαστε φιλες σου! Χαχαχ 

Αντε καλως να ορίσετε!! Τέλεια καλε που έρχεσαι αυτό ήθελες άλλωστε έτσι δεν είναι; Και το ταξίδι μια χαρά θα είναι κάνε όμορφες σκεψεις όχι άσχημες. Όσο για την μέση αστα σαν γριούλα πάω όταν πιαστεί.. Και πονακια πιανουν αν κουράζεσαι. Γενικοτερα ομως μην φοβάσαι!!! 

Ναι α ανυπομονούσα η αλήθεια ειναι απλα με έπιασε μια μελαγχολία θλίψη να το πω 2 χρόνια εδω ειχα ήσυχο το κεφαλι μ εκει θα εχουμε ολους τους δικους μας στην αρχη θα παθω ενα πατατρακ θα με πιέσει ολο αυτό..αλλα αυτο θα συνηθίστει..οι πτησεις με αγχωνουν κ τα πονακια αν με πιασει κανενα πονακι θα θελω να χαλαρώσω καπου αλλα στο αεροδρόμιο να χαλαρώσεις που..ασε ξεκινάμε 10 τ πρωι κ φτάνουμε 10 το βραδυ...πως θα περασουν τοσες ωρες χριστε μου..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ναι α ανυπομονούσα η αλήθεια ειναι απλα με έπιασε μια μελαγχολία θλίψη να το πω 2 χρόνια εδω ειχα ήσυχο το κεφαλι μ εκει θα εχουμε ολους τους δικους μας στην αρχη θα παθω ενα πατατρακ θα με πιέσει ολο αυτό..αλλα αυτο θα συνηθίστει..η πτησεις με αγχωνουν κ τα πονακια αν με πιασει κανενα πονακι θα θελω να χαλαρώσω καπου αλλα στο αεροδρόμιο να χαλαρώσεις που..ασε ξεκινάμε 10 τ πρωι κ φτάνουμε 10 το βραδυ...πως θα περασουν τοσες ωρες χριστε μου..

Έχεις δίκιο για όλα. Θα είναι στην αρχή κάπως γιατί οπως και να το κανεις αλλάζεις καθημερινότητα και συνήθειες επίσης. Όσο για το αεροπλάνο οκ και εγω σαλτάρω μέχρι να μπω μετά  χαλαρώνω. Αλλα μην σε πιάνει πανικός θα περάσουν αν μπορέσεις να κοιμηθεις κιολας θα είναι καλύτερα. Αν σε πιάσει πονακι μην αγχώνεσαι κάτσε σε μια καρέκλα κ τέντωσε τα ποδαράκια σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Έχεις δίκιο για όλα. Θα είναι στην αρχή κάπως γιατί οπως και να το κανεις αλλάζεις καθημερινότητα και συνήθειες επίσης. Όσο για το αεροπλάνο οκ και εγω σαλτάρω μέχρι να μπω μετά  χαλαρώνω. Αλλα μην σε πιάνει πανικός θα περάσουν αν μπορέσεις να κοιμηθεις κιολας θα είναι καλύτερα. Αν σε πιάσει πονακι μην αγχώνεσαι κάτσε σε μια καρέκλα κ τέντωσε τα ποδαράκια σου. 

Ευχαριστώ πολυ μονο π με καταλαβαίνει καποιος νιώθω καλύτερα...ναι θα καταβαλω προσπαθείς να το συνηθίσω γρήγορα γτ πλεον δεν θα μαστε μονοι θα εχουμε τοσο κοσμο πάνω απ το κεφαλι μας κ ο καθενας θα λεει το μακρυ κ το κοντο του...απλα ξες η εγκυμ. θελει ηρεμια κ εγω μονο ηρεμη δεν θα μαι..ουφ γνκ τα βλεπω ολα μαυρα ενω στο καλο να με ρωτούσες πριν ενα μηνα ηθελα να φυγω σαν τη τρελη...πονακια θα εχω στάνταρ σημερα π πηγαμε για καφε να χαιρετησουμε κατι φίλους  αφου θα λείπουμε μηνες με επιασαν πονακια στη 4η ωρα κ σηκωθηκαμε φυγαμε για σπιτι...ο θεος βοηθος να βάλει το χέρι του να περασει γρηγορα αυτη η μερα....να σαι καλα αγαπη μόνο π μ απάντησες -συμπαραστάθηκες νιωθω καλύτερα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Ευχαριστώ πολυ μονο π με καταλαβαίνει καποιος νιώθω καλύτερα...ναι θα καταβαλω προσπαθείς να το συνηθίσω γρήγορα γτ πλεον δεν θα μαστε μονοι θα εχουμε τοσο κοσμο πάνω απ το κεφαλι μας κ ο καθενας θα λεει το μακρυ κ το κοντο του...απλα ξες η εγκυμ. θελει ηρεμια κ εγω μονο ηρεμη δεν θα μαι..ουφ γνκ τα βλεπω ολα μαυρα ενω στο καλο να με ρωτούσες πριν ενα μηνα ηθελα να φυγω σαν τη τρελη...πονακια θα εχω στάνταρ σημερα π πηγαμε για καφε να χαιρετησουμε κατι φίλους  αφου θα λείπουμε μηνες με επιασαν πονακια στη 4η ωρα κ σηκωθηκαμε φυγαμε για σπιτι...ο θεος βοηθος να βάλει το χέρι του να περασει γρηγορα αυτη η μερα....να σαι καλα αγαπη μόνο π μ απάντησες -συμπαραστάθηκες νιωθω καλύτερα!!

Είναι πολύ ιδιαιτερη η φάση που περνάμε αν έχεις δίπλα σου ανθρώπους να κατανοούν βοηθάει περισσότερο.Επισης προσεχε τον εαυτό σου εννοω οχυρώσου μην ακους πολλά γιατι θα σίγουρα θα ξεκινήσουν τις συμβουλες που εννοείται για το καλό το κάνουν απλως δεν καταλαβαίνουν πως είτε μας αγχώνουν είτε ότι εμεις θα θέλαμε μονες οπως ορίζει η φύση να χειριστούμε την μητρότητα. Φυσικά δεν είμαστε ξερολες καταλαβες τι λέω να μην ακους τα πολλά πολλά.. 

Θα είσαι ήρεμη γιατί πρέπει θα το κανεις εσυ. Θα έχει και καλό καιρό θα πηγαίνετε χαλαρες βολτιτσες και ο καιρός περνα τόσο γρήγορα.  Για τα πονακια ότι κανεις από εδώ και πέρα κάνε το με ρυθμό χελώνας. 

Να είσαι καλα ότι θέλεις να μιλάς να μην τα κρατάς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Είναι πολύ ιδιαιτερη η φάση που περνάμε αν έχεις δίπλα σου ανθρώπους να κατανοούν βοηθάει περισσότερο.Επισης προσεχε τον εαυτό σου εννοω οχυρώσου μην ακους πολλά γιατι θα σίγουρα θα ξεκινήσουν τις συμβουλες που εννοείται για το καλό το κάνουν απλως δεν καταλαβαίνουν πως είτε μας αγχώνουν είτε ότι εμεις θα θέλαμε μονες οπως ορίζει η φύση να χειριστούμε την μητρότητα. Φυσικά δεν είμαστε ξερολες καταλαβες τι λέω να μην ακους τα πολλά πολλά.. 

Θα είσαι ήρεμη γιατί πρέπει θα το κανεις εσυ. Θα έχει και καλό καιρό θα πηγαίνετε χαλαρες βολτιτσες και ο καιρός περνα τόσο γρήγορα.  Για τα πονακια ότι κανεις από εδώ και πέρα κάνε το με ρυθμό χελώνας. 

Να είσαι καλα ότι θέλεις να μιλάς να μην τα κρατάς 

Ναι αυτο ακριβώς π λες αυτο θα θελω να αποφύγω "τις συμβουλές απο εμπειρες" θα χω εγω τα δικα μ στο κεφαλι μ κ θα χω κ αυτο απο πανω.....θα το παλεψω σε αυτο το κομματι να μη δινω βαση..ναι θα προσπαθήσω να μαι χελωνα...πω ρε συ μερα με τη μερα μεγαλώνει κ αλλο η κοιλια σήμερα κοιτάχτηκα στο καθρέφτη κ δεν την αναγνώρισα μας θέλουμε κ ταξίδι με αεροπλανο!!που πας με αυτη τη κοιλια...η αληθεια ειναι πως ηθελά να γράψω αυτές τις μέρες στο φόρουμ αλλα δεν εβρισκα και χρονο γτ πακεταράμε κλπ...κ μαζεύτηκαν ολα μεσα μου δεν τα ειπα σ κανεναν..κ εγινε ενα ψιλο μπαμ μεσα μ σημερα με επιασαν παλι τα κλαματα..ειναι κ οι ορμονες απο πανω...σορυ για το σεντόνι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι ψιχαλίζει. Αντε ρε φάε κάτι πιο στεγνό μην νομίζεις δεν θα πάθεις κάτι χειρότερο. Έστω μακαρόνια ας πούμε. Πιες και ένα τσάι με φρυγανιά κάτι θα κάνει θα σταματήσει. 

Ειδες τι ωραία που είναι..Σου λέει είμαι εδώ!

Ναι μωρέ ο καλούλης!!!!!!!!!!!!!! :wub:

έχω αρχίσει και θέλω να τον δω να τον κρατήσω αγκαλίτσα... μέχρι τώρα έλεγα κάτσε εκεί δεν ξέρω αν μπορώ να τα καταφέρω αν βγεις! χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ναι μωρέ ο καλούλης!!!!!!!!!!!!!! :wub:

έχω αρχίσει και θέλω να τον δω να τον κρατήσω αγκαλίτσα... μέχρι τώρα έλεγα κάτσε εκεί δεν ξέρω αν μπορώ να τα καταφέρω αν βγεις! χαχαχαχα

Μακαρονια με λιγο τυρακι ..ρυζι οχι την αηδια τον λαπα αν κ βοηθαει!κρακερς πατατακια με κλασσικη γευση!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα λέω από το πρωί ότι κάτι πάει λάθος με τα άστρα αυτόν τον καιρό.

Εγώ έχω νεύρα, τσακωνομαι από προχτές, νυστάζω, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να δουλέψω ενώ κλαίω συνεχώς.

Το μαλώνω κιόλας το δόλιο μου η άκαρδη. Θέλω να τελειώνω να φύγω και δεν συγκεντρωθηκε κανείς με τακα τουκα, τακα τουκα στη κοιλιά.

  • Χαχα 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria@90 είπε:

Ναι αυτο ακριβώς π λες αυτο θα θελω να αποφύγω "τις συμβουλές απο εμπειρες" θα χω εγω τα δικα μ στο κεφαλι μ κ θα χω κ αυτο απο πανω.....θα το παλεψω σε αυτο το κομματι να μη δινω βαση..ναι θα προσπαθήσω να μαι χελωνα...πω ρε συ μερα με τη μερα μεγαλώνει κ αλλο η κοιλια σήμερα κοιτάχτηκα στο καθρέφτη κ δεν την αναγνώρισα μας θέλουμε κ ταξίδι με αεροπλανο!!που πας με αυτη τη κοιλια...η αληθεια ειναι πως ηθελά να γράψω αυτές τις μέρες στο φόρουμ αλλα δεν εβρισκα και χρονο γτ πακεταράμε κλπ...κ μαζεύτηκαν ολα μεσα μου δεν τα ειπα σ κανεναν..κ εγινε ενα ψιλο μπαμ μεσα μ σημερα με επιασαν παλι τα κλαματα..ειναι κ οι ορμονες απο πανω...σορυ για το σεντόνι 

Τι σορυ δεν είναι σεντόνι αυτό έχω γράψει εγω... :lol: Έτσι είναι οι ορμόνες κάνουν πάρτυ μην ανησυχείς δέξου το απλά και μην καταπιεζεσαι αν θες να κλάψεις κλάψε.. Λίγο ομως:)

Η κοιλιά θα γίνει φούσκα τεραστια! Και εμενα στον έβδομο ξαφνικά έγινε μεγάλη. Κάποιοι ιδιαίτερα γυναίκες που έχουν παιδί μου λένε δεν φαίνεσαι ότι είσαι στον όγδοο. Πάραυτα εγω με βλέπω τεραστια. Τώρα που είπες ότι θέλεις και ταξίδια με την κοιλουμπα εγω ξέρεις τι λέω στον άντρα μου ;; Σε εμενα δλδ λέω πωωω θέλεις και γκόμενο έτσι οπως είσαι! (Τον άντρα μου λέω γκόμενο)Χεχεχ :mrgreen:

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ναι μωρέ ο καλούλης!!!!!!!!!!!!!! :wub:

έχω αρχίσει και θέλω να τον δω να τον κρατήσω αγκαλίτσα... μέχρι τώρα έλεγα κάτσε εκεί δεν ξέρω αν μπορώ να τα καταφέρω αν βγεις! χαχαχαχα

Και εγω έχω τις αγωνιες μου και σκέφτομαι σαν πιτσιρικα ώρες ώρες ότι θα χάσω την ανεμελιά μου. Και από την άλλη ότι είμαι μεγάλη και θα με βαριέται ο γιος μου μετά δεν θα θέλει να τα λέμε όλα.... Να βγαίνουμε μαζί για ποτακι.... Να πηγαίνουμε σε ροκ συναυλίες! Θέλω και εγω να τον παρω αγκαλίτσα σε ένα μήνα και κάτι λέω θα αρχίσω να μετράω αντίστροφα και με πιάνει ταχυκαρδία..❤️ 

Just now, Kpp83 είπε:

Κορίτσια τα λέω από το πρωί ότι κάτι πάει λάθος με τα άστρα αυτόν τον καιρό.

Εγώ έχω νεύρα, τσακωνομαι από προχτές, νυστάζω, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να δουλέψω ενώ κλαίω συνεχώς.

Το μαλώνω κιόλας το δόλιο μου η άκαρδη. Θέλω να τελειώνω να φύγω και δεν συγκεντρωθηκε κανείς με τακα τουκα, τακα τουκα στη κοιλιά.

Δεν γελάω με τον εκνευρισμό και την κούραση σου αλλα με το τάκα τουκα τάκα τουκα Χαχαχα.. Γυμνάζεται το παιδί! 

Ποια άστρα εμείς είμαστε σβουρηγμενες..

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cymoril είπε:

Είναι καθαρά πως θα σου ταιριάξει! Για εγκυμοσυνη δεν ξέρω πώς είναι, καθώς ο γιατρός μου είναι ιδιώτης. Τουλάχιστον στο κομμάτι του χειρουργείου που είχα κάνει, Ναι μεν έκανε καλή δουλειά ο Δεκαβάλας (Όπως μου είπε ο γιατρός μου), όμως ήταν απόμακρος. Ίσως να είχα "κακομαθει" εγώ από τον δικό μου γιατρό, έχω ακούσει γενικώς ότι στο Ρίο είναι πιο απόμακροι οι γιατροί. Σαφώς όμως, όπως έγραψα είναι εντελώς υποκειμενικό, μπορεί εσένα να σου ταιριάξει καλύτερα ένας γιατρός που σε μένα πχ, δεν ταίριαξε καθόλου. 

Κ μένα δεκαβαλα μου είπε ο δικός μου να παω.βρησξεις εύκολα ραντεβού.κ ο δικός μου υπέροχος γιατρός κ χωρίς να σε ανχωνει.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κ εγω χαλια ειμαι σημερα με εχει παρει απο κατω ενω εχω υπομονη τοσο καιρο σημερα δε ξερω τι με επιασε μου λειπει η μπεμπα μου κοντευουμε πεντε μηνες μεσα κ μια αγκαλια δεν την εχω κανει χανουμε στιγμες! νομιζω οταν την παρω οτι δε θα μας ξερει κ δε θα μας θελει. Εχθες εκλαιγε κ μολις της μιλαγε η νοσοκομα την κοιταγε μεσα στα ματια κ ηρεμησε αμεσως με πονεσε πολυ αυτο που δε μπορουσα να την παρηγορησω εγω.πισω απο ενα τζαμι ολα...εχω κουραστει κ εχω βαρεθει να με ρωτανε ολοι ποτε θα την παρουμε σπιτι κανεις δε μπορει να καταλαβει αν δεν το εχει ζησει οτι αυτη η ερωτηση ποναει ποναει πολυ γιατί δεν ξερω την απαντηση... σορυ αν σας ψυχοπλακωνω χειροτερα αλλα ηθελα καπου να τα πω!

  • Λυπημένη/-ος 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Τι σορυ δεν είναι σεντόνι αυτό έχω γράψει εγω... :lol: Έτσι είναι οι ορμόνες κάνουν πάρτυ μην ανησυχείς δέξου το απλά και μην καταπιεζεσαι αν θες να κλάψεις κλάψε.. Λίγο ομως:)

Η κοιλιά θα γίνει φούσκα τεραστια! Και εμενα στον έβδομο ξαφνικά έγινε μεγάλη. Κάποιοι ιδιαίτερα γυναίκες που έχουν παιδί μου λένε δεν φαίνεσαι ότι είσαι στον όγδοο. Πάραυτα εγω με βλέπω τεραστια. Τώρα που είπες ότι θέλεις και ταξίδια με την κοιλουμπα εγω ξέρεις τι λέω στον άντρα μου ;; Σε εμενα δλδ λέω πωωω θέλεις και γκόμενο έτσι οπως είσαι! (Τον άντρα μου λέω γκόμενο)Χεχεχ :mrgreen:

Και εγω έχω τις αγωνιες μου και σκέφτομαι σαν πιτσιρικα ώρες ώρες ότι θα χάσω την ανεμελιά μου. Και από την άλλη ότι είμαι μεγάλη και θα με βαριέται ο γιος μου μετά δεν θα θέλει να τα λέμε όλα.... Να βγαίνουμε μαζί για ποτακι.... Να πηγαίνουμε σε ροκ συναυλίες! Θέλω και εγω να τον παρω αγκαλίτσα σε ένα μήνα και κάτι λέω θα αρχίσω να μετράω αντίστροφα και με πιάνει ταχυκαρδία..❤️ 

Δεν γελάω με τον εκνευρισμό και την κούραση σου αλλα με το τάκα τουκα τάκα τουκα Χαχαχα.. Γυμνάζεται το παιδί! 

Ποια άστρα εμείς είμαστε σβουρηγμενες..

 

Χαχα να σαι καλα ρε αγαπη με εκανες κ γελασε το χειλακι μου!!!ναι εμεις βλέπουμε πιο καλα τη διαφορα απο καθε αλλον!!!ειναι οντως η φαση π οι περισσότερες εδω μεσα ειμστε λιγι πεσμένες βρε κοριτσια λιγο οντως πρεπει να ανέβουμε φαση είναι ια περασει τα λεω μπας και τα εμπεδωσω κ εγω :p

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. αν σε παρηγορεί θα σου πω μια οικογενειακή μας ιστορία. Η γιαγιά μου στο δεύτερο παιδί παρέλυσε γιατί είχε παλιό τραύμα κ τα παιδιά τραβαγανε το ασβέστιο. Έκανε χειρουργείο πριν 60 χρόνια κ γύρισε σπίτι της γερή μετά από 4 ολόκληρα χρόνια νοσηλείας. Ο θείος μου την εβλεπε μόνο στο επισκεπτήριο του νοσοκομείου αλλά τη λάτρευε και παρότι μικρούλης ήξερε ποια είναι η μαμά του και ας τον μεγάλωνε η αδελφή του παππού μου. Και σκέψου η γιαγιά ήταν με σιδεριές παντού σαν τον κακό του παραμυθιού και λόγω ακινησίας δεν έκανε να την πλησιάζει καν!


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...