Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Αυτο ακριβως συμφωνω απολυτα να βρεις καποιον να σε καλυπτει να σου λυνει κ τη πιο χαζη απορια κ να νιωθεις ανετα μαζι του.ελπιζω να βρεις αυτο που ψαχνεις κ ολα να πανε καλα!!ποσο εβδομαδων εισαι?

24 ο γιατρός μου είναι υπέροχος αλλά θα γεννήσω νοσοκομείο λόγω πλακούντα .εσύ τον Αντωνάκη έχεις αν κατάλαβα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia38 είπε:

24 ο γιατρός μου είναι υπέροχος αλλά θα γεννήσω νοσοκομείο λόγω πλακούντα .εσύ τον Αντωνάκη έχεις αν κατάλαβα?

Οχι κ εγω ιδιωτη ειχα. Αλλα επειδη γεννησα εκτακτως στο νοσοκ. Εφυμερευε ο ανδρουτσοπουλος με αυτον γεννησα κ εμεινα ευχαρηστημενη το χειριστηκε πολυ καλα 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katia38 είπε:

Δεν ξέρω ναι σαν γιατρός μπορεί να ναι ο καλύτερος αλλά είναι να σου κάτσει κ η χημεία να μπορείς να μην τον φοβάσαι να του μιλήσεις κ όλοι λένε πως είναι απρόσιτος .τι να πω μια φορά που πήγα σαν ζώον Μ αντιμετώπισε αλλά ήταν πριν 9 χρόνια .για μένα το να μπορείς να Μηλας άνετα στο γιατρό σου είναι Α κ τοΩ

Για πες ο δεκαβαλας πως σου φάνηκε?μεγάλος είναι αλλά καλός πολύ λένε.εχω ανυψωθεί πολύ κ είμαι σ απόγνωση 

Είναι καθαρά πως θα σου ταιριάξει! Για εγκυμοσυνη δεν ξέρω πώς είναι, καθώς ο γιατρός μου είναι ιδιώτης. Τουλάχιστον στο κομμάτι του χειρουργείου που είχα κάνει, Ναι μεν έκανε καλή δουλειά ο Δεκαβάλας (Όπως μου είπε ο γιατρός μου), όμως ήταν απόμακρος. Ίσως να είχα "κακομαθει" εγώ από τον δικό μου γιατρό, έχω ακούσει γενικώς ότι στο Ρίο είναι πιο απόμακροι οι γιατροί. Σαφώς όμως, όπως έγραψα είναι εντελώς υποκειμενικό, μπορεί εσένα να σου ταιριάξει καλύτερα ένας γιατρός που σε μένα πχ, δεν ταίριαξε καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αγάπη μουυυ!!  Τι χαρούμενα νέα είναι αυτά κοριτσάκι μου καλό συγχαρητήρια με το καλό μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη !!!  Είναι όλα φυσιολογικά! Μια έχεις συμπτώματα μια δεν έχεις μην κάθεσαι να τρελαινεις το μυαλουδάκι σου με τέτοια. Να χαίρεσαι που σταματούν τα πονακια δεν θα τα έχεις και συνέχεια. Όσο θα προχωράς θα ανακαλύπτεις και κάτι νέο. Το σώμα αλλάζει ο οργανισμός δουλεύει για δυο. Επίσης τα πονακια στην αρχή δεν είναι μόνο επειδή μεγαλώνει μητρα. Με το καλό αύριο η χοριακη!!

Χρόνια πολλά μπεμπακια !! ❤️

Σ’ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μουυυυυ!είμαι τόσο χαρούμενη!ακόμη δεν το πιστεύω!μετα απο μια αποτυχημένη χοριακή τον Δεκέμβριο μετα απο την αποτυχημένη εξωσωματική,δεν περίμενα να μείνω τελικά με φυσική σύλληψη!και σε εσένα ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!βλέπω κοντέυεις,μπράβο κορίτσι μου,το άξιζεις❤️❤️❤️Όλα με το καλό! Η χοριακή μου σήμερα ήτανε 663,50 σήμερα είναι η πρώτη ημέρα καθυστέρησης!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nektarinaki είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μουυυυυ!είμαι τόσο χαρούμενη!ακόμη δεν το πιστεύω!μετα απο μια αποτυχημένη χοριακή τον Δεκέμβριο μετα απο την αποτυχημένη εξωσωματική,δεν περίμενα να μείνω τελικά με φυσική σύλληψη!και σε εσένα ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!βλέπω κοντέυεις,μπράβο κορίτσι μου,το άξιζεις❤️❤️❤️Όλα με το καλό! Η χοριακή μου σήμερα ήτανε 663,50 σήμερα είναι η πρώτη ημέρα καθυστέρησης!

Είδες αγαπη μου τα καταφέρατε μόνοι σας! Είναι η στιγμή που μας λένε θα έρθει όταν θέλει και δεν μας πολύ άρεσε να το ακουμε κ ομως συμβαίνει. Και εσυ το άξιζες καρδιά μου και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν και το θέλουν! Χάρηκα τόσο πολυυυυ μπράβο κοριτσαρα μου τέλεια ειναι και σε λίγο θα ακούσετε καρδούλα με το καλό!!  Θυμάσαι ρε συ που τα λέγαμε... Και τώρα θα λέμε για τα μπεμπακια ❤️❤️

Just now, happysmile είπε:

Καλησπερα κορες,σημερα δεν ειμαι στα χαι μου κθλ καταθλιψαρα ολα μου φταινε .κ κανω κατι μα κατι ηλιθιες σκεψεις.πραγματικα ειμαι για μπατσους...:(

Τι επαθες αγαπη γιατί είσαι έτσι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Beboula25 είπε:

Τι κανεις; Βαριέμαι ρε παιδιααα

Κι εγώ πολύ! Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα, αλλά εδώ είναι και κάπως μουντός ο καιρός και δεν έχεις όρεξη για τίποτα!!  Με έχει πειράξει κάποιο φαγητό μάλλον από χτες και έχω διάρροια οπότε υπάρχει ένα σασπένς!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τι κάνει το μικρούλι;;;; 

Just now, happysmile είπε:

Καλησπερα κορες,σημερα δεν ειμαι στα χαι μου κθλ καταθλιψαρα ολα μου φταινε .κ κανω κατι μα κατι ηλιθιες σκεψεις.πραγματικα ειμαι για μπατσους...:(

ωχ κατάλαβα... πες πολλές φορές "ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ" χαχαχαχα  Που βρίσκεσαι; Αθήνα; Μας χάλασε ο καιρός εδώ σήμερα μπορεί να φταίει κι αυτό

  • Χαχα 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κι εγώ πολύ! Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα, αλλά εδώ είναι και κάπως μουντός ο καιρός και δεν έχεις όρεξη για τίποτα!!  Με έχει πειράξει κάποιο φαγητό μάλλον από χτες και έχω διάρροια οπότε υπάρχει ένα σασπένς!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τι κάνει το μικρούλι;;;; 

Αθήνα είμαι κ ήταν υπέροχη μέρα σήμερα δεν σου άρεσε; Τώρα θα χαλάσει πάλι.. 

Ωωω ρε φιλη πολύ σασπένς όντως :wacko: πιες λίγο κολα που λένε ότι βοηθάει. 

Καλα είναι κάνει γυμναστική Χαχαχα! Εσένα τι κάνει;;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αθήνα είμαι κ ήταν υπέροχη μέρα σήμερα δεν σου άρεσε; Τώρα θα χαλάσει πάλι.. 

Ωωω ρε φιλη πολύ σασπένς όντως :wacko: πιες λίγο κολα που λένε ότι βοηθάει. 

Καλα είναι κάνει γυμναστική Χαχαχα! Εσένα τι κάνει;;

Εδώ Νέα Ερυθραία συννεφιά, λίγο ψιχάλισε... λίγο ο φιδές,... νταξει! :lol:

Κι εμένα ο μικρούλης έχει μεγαλώσει κι άλλο και τον νιώθω πιο πολύ επιτέλους και μου έφυγαν οι αγωνίες! 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κι εγώ πολύ! Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα, αλλά εδώ είναι και κάπως μουντός ο καιρός και δεν έχεις όρεξη για τίποτα!!  Με έχει πειράξει κάποιο φαγητό μάλλον από χτες και έχω διάρροια οπότε υπάρχει ένα σασπένς!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τι κάνει το μικρούλι;;;; 

ωχ κατάλαβα... πες πολλές φορές "ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ" χαχαχαχα  Που βρίσκεσαι; Αθήνα; Μας χάλασε ο καιρός εδώ σήμερα μπορεί να φταίει κι αυτό

Λες να ειναι οι ορμονες???χαχαχα σε νησι ειμαι τελειο καιρο εχει!!

Just now, Beboula25 είπε:

Είδες αγαπη μου τα καταφέρατε μόνοι σας! Είναι η στιγμή που μας λένε θα έρθει όταν θέλει και δεν μας πολύ άρεσε να το ακουμε κ ομως συμβαίνει. Και εσυ το άξιζες καρδιά μου και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν και το θέλουν! Χάρηκα τόσο πολυυυυ μπράβο κοριτσαρα μου τέλεια ειναι και σε λίγο θα ακούσετε καρδούλα με το καλό!!  Θυμάσαι ρε συ που τα λέγαμε... Και τώρα θα λέμε για τα μπεμπακια ❤️❤️

Τι επαθες αγαπη γιατί είσαι έτσι; 

Μαλακυνση εγκεφαλου!!

 

Just now, Beboula25 είπε:

Είδες αγαπη μου τα καταφέρατε μόνοι σας! Είναι η στιγμή που μας λένε θα έρθει όταν θέλει και δεν μας πολύ άρεσε να το ακουμε κ ομως συμβαίνει. Και εσυ το άξιζες καρδιά μου και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν και το θέλουν! Χάρηκα τόσο πολυυυυ μπράβο κοριτσαρα μου τέλεια ειναι και σε λίγο θα ακούσετε καρδούλα με το καλό!!  Θυμάσαι ρε συ που τα λέγαμε... Και τώρα θα λέμε για τα μπεμπακια ❤️❤️

Τι επαθες αγαπη γιατί είσαι έτσι; 

 

Just now, Beboula25 είπε:

Είδες αγαπη μου τα καταφέρατε μόνοι σας! Είναι η στιγμή που μας λένε θα έρθει όταν θέλει και δεν μας πολύ άρεσε να το ακουμε κ ομως συμβαίνει. Και εσυ το άξιζες καρδιά μου και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν και το θέλουν! Χάρηκα τόσο πολυυυυ μπράβο κοριτσαρα μου τέλεια ειναι και σε λίγο θα ακούσετε καρδούλα με το καλό!!  Θυμάσαι ρε συ που τα λέγαμε... Και τώρα θα λέμε για τα μπεμπακια ❤️❤️

Τι επαθες αγαπη γιατί είσαι έτσι; 

Μαλακυνση εγκεφαλου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εδώ Νέα Ερυθραία συννεφιά, λίγο ψιχάλισε... λίγο ο φιδές,... νταξει! :lol:

Κι εμένα ο μικρούλης έχει μεγαλώσει κι άλλο και τον νιώθω πιο πολύ επιτέλους και μου έφυγαν οι αγωνίες! 

Ναι ψιχαλίζει. Αντε ρε φάε κάτι πιο στεγνό μην νομίζεις δεν θα πάθεις κάτι χειρότερο. Έστω μακαρόνια ας πούμε. Πιες και ένα τσάι με φρυγανιά κάτι θα κάνει θα σταματήσει. 

Ειδες τι ωραία που είναι..Σου λέει είμαι εδώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...