Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

@Κωνσταντίνα16 Οι παιδίατροι λένε ανάσκελα με ανάκληση, εγώ είμαι χεζηλω όμως και την βάζω πλάι αλλά καταλήγει ανάσκελα. 

Έχω αναρτήσει κάποια Λίνκ αλλά ακόμη είναι σε απόκρυψη. Με μαξιλάρια ανάκλησης. 

Πμ στειλτης τα.εκει δεν χρειάζονται εγκριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι από κοκοφοίνικα βάζουμε. Ανάκληση κανεις είτε με ένα ειδικό μικρό σαν στρωματακι κάτω από το μωρό να σηκώνει ελάχιστα το κορμάκι του είτε με μια κουβερτούλα κάτω από το στρώμα να ανασηκώνεται ώστε να μην πνίγεται με τις γουλιτσες. 

Κατάλαβα.. ευχαριστω πολύ μπεμπουλα μου!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

@Κωνσταντίνα16 Οι παιδίατροι λένε ανάσκελα με ανάκληση, εγώ είμαι χεζηλω όμως και την βάζω πλάι αλλά καταλήγει ανάσκελα. 

Έχω αναρτήσει κάποια Λίνκ αλλά ακόμη είναι σε απόκρυψη. Με μαξιλάρια ανάκλησης. 

Αχ και εγώ φοβάμαι.. μέχρι την Παρασκευή πρώτα ο Θεός θα τον πάρουμε και φοβάμαι μην πάθει τπτ φτου φτου μακρυά...με έχουν αγχώδεις και κάποιοι καλοθελητες για αιφνίδιο θάνατο και τα έχω δει ολα


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ και εγώ φοβάμαι.. μέχρι την Παρασκευή πρώτα ο Θεός θα τον πάρουμε και φοβάμαι μην πάθει τπτ φτου φτου μακρυά...με έχουν αγχώδεις και κάποιοι καλοθελητες για αιφνίδιο θάνατο και τα έχω δει ολα

Χριστός κι Απόστολος μην ακούς τέτοια καλέ. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Είδες αγαπη μου τα καταφέρατε μόνοι σας! Είναι η στιγμή που μας λένε θα έρθει όταν θέλει και δεν μας πολύ άρεσε να το ακουμε κ ομως συμβαίνει. Και εσυ το άξιζες καρδιά μου και όλες οι γυναίκες που προσπαθούν και το θέλουν! Χάρηκα τόσο πολυυυυ μπράβο κοριτσαρα μου τέλεια ειναι και σε λίγο θα ακούσετε καρδούλα με το καλό!!  Θυμάσαι ρε συ που τα λέγαμε... Και τώρα θα λέμε για τα μπεμπακια ❤️❤️

Τι επαθες αγαπη γιατί είσαι έτσι; 

Ναι κοριτσάρα μου,σε όλες μας αξίζει!και σε όλες θα έρθει σιγά σιγά..υπομονή και επιμονή θέλει!και εγώ χάρηκα για σένα που κοντεύεις κορίτσι μου!με το καλό να υποδεχτείς τον αγόραρο!❤️❤️Ναι ρε συ,θυμάμαι που τα λέγαμεεεε...είχαμε πει τόσα...απο εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά και να μιλάμε για τα μπεμπάκια μας..ο γιατρός μου είπε να πάω αύριο να δούμε τον σάκο!!!δεν βλέπω την ώραααα❤️❤️

πρίν από 15 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!

Οχυρωσου οπωσδήποτε όπως σου λέει η @Beboula25, έχεις να ακούσεις τα μύρια όσα. Σου μιλάει παθουσα, που δεν κατάφερε να οχυρωθεί και επηρεαζόταν. Να μην παίρνεις τις μετρητοίς ότι σου λένε κρατα ότι θές κ τα άλλα πετα τα. Αλλιώς την πάτησες. 

 

@happysmile τι έπαθες κ δεν είσαι καλά ψυχολογικα?

Αγάπη μου όμορφη η κόρη σου σε λατρεύει είσαι η μαμά της, είστε οι γονείς της, έχετε το ίδιο αίμα, είναι κομμάτι τής ψυχής κ της σάρκας σου, δεν γίνεται να μη σε θέλει δε γίνεται να μην σε γνωρίζει. Είναι λογικό να πονάς που δεν μπορείς να την πλησιάσεις όπως πχ η νοσοκόμα, είναι λογικό να ξεσπας κ άργησες κούκλα μου, έχεις αντέξει πολύ. Δεν μπορώ να σου πω λόγια παρηγορα δεν νομίζω ότι θα σε βοηθήσει ότι και να πούμε. Το μόνο σίγουρο είναι πως μια μέρα θα την κρατήσεις υγειη στην αγκαλιά σου κ δεν θα την αφήσεις ποτέ κι εκείνη αυτή τη στιγμή περιμένει σε αγαπα σε λατρεύει μην αμφιβάλλεις ποτέ για αυτό. Εγώ κ η δικιά μου μπεμπουλα σας στέλνουμε την αγάπη μας.

Σ ευχαριστώ πολύ σμαιλίτσα!και εσύ να χαίρεσαι την μπουμπού σου!!γερή και δυνατή να είναι πάντα!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ και εγώ φοβάμαι.. μέχρι την Παρασκευή πρώτα ο Θεός θα τον πάρουμε και φοβάμαι μην πάθει τπτ φτου φτου μακρυά...με έχουν αγχώδεις και κάποιοι καλοθελητες για αιφνίδιο θάνατο και τα έχω δει ολα

Με το καλο να πατε σπιτι σας!βασικα μην ακους κανεναν οταν βγειτε θα σας δωσουν οδηγιες για ολα μην ανησυχεις κ αν δε σε καλυψουν θα ρωτας μονο τον παιδιατρο σου μην ακους τους ξερολες καλοθελητες!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Με το καλο να πατε σπιτι σας!βασικα μην ακους κανεναν οταν βγειτε θα σας δωσουν οδηγιες για ολα μην ανησυχεις κ αν δε σε καλυψουν θα ρωτας μονο τον παιδιατρο σου μην ακους τους ξερολες καλοθελητες!

 

Just now, Smile89 είπε:

Μα είναι δυνατόν? Μην ακούς τίποτα. 

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια απλά ένα μίνι σοκ το έχω πάθει..είναι και μικρούλης ο μπέμπης και φοβάμαι..


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nektarinaki είπε:

Ναι κοριτσάρα μου,σε όλες μας αξίζει!και σε όλες θα έρθει σιγά σιγά..υπομονή και επιμονή θέλει!και εγώ χάρηκα για σένα που κοντεύεις κορίτσι μου!με το καλό να υποδεχτείς τον αγόραρο!❤️❤️Ναι ρε συ,θυμάμαι που τα λέγαμεεεε...είχαμε πει τόσα...απο εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά και να μιλάμε για τα μπεμπάκια μας..ο γιατρός μου είπε να πάω αύριο να δούμε τον σάκο!!!δεν βλέπω την ώραααα❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ σμαιλίτσα!και εσύ να χαίρεσαι την μπουμπού σου!!γερή και δυνατή να είναι πάντα!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

 

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια απλά ένα μίνι σοκ το έχω πάθει..είναι και μικρούλης ο μπέμπης και φοβάμαι..

Όλα καλά θα είναι. Τι φοβάσαι ακριβώς πες μας.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια πως ειστε;

Θελω τη βοηθεια σας!

Ξυπνησα σημερα και το σημειο της τομης της καισαρικης ειναι πρησμενο και επισης πεταχτηκε και ενα ραμμα, το βλεπβ δηλαδή...

Να ανησυχησω;

Σημερα το απογευμα εχω ετσι κ αλλιως ραντεβου με τη γιατρο ωστοσο αγχωθηκα το εχει παθει καμια;

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@happysmile μετράω τις ημέρες σαν το φαντάρο και εγώ. Στρες και άλλο τίποτα. Δοκίμασε να πάρεις σπαστά 3μέρες ανά μήνα. Το μόνο θετικό είναι ότι με την δουλειά δεν τρως! Στα δύσκολα αυτό έκανα. Έχεις πολύ χρόνο ακόμα, μόνο κουνια/καρότσι θέλουν χρόνο.

@fairy-mary ρώτα τη γιατρό για καλό κ για κακό. Ας σου πει η ίδια αν μπορεί να περιμένει.

Και εγώ έχω προβληματιστεί σήμερα. Πονάω χαμηλά αριστερά αρκετά. Το μεταφράζω ότι ο μπέμπης τραβάει το λώρο του στο χαμηλό μου πλακούντα. Μπορεί να είναι κάτι τέτοιο; Σας έχει τύχει ανάλογος πόνος;


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!

Όλα καλά θα είναι. Τι φοβάσαι ακριβώς πες μας.

Καλημέρα δεν ξέρω τον βλέπω έτσι μικρούλη και δεν ξέρω τι να κάνω..

Κοριτσιααααααααααααααα με πήραν τηλέφωνο από την μονάδα πριν λίγο τον παίρνουνε σπιτιιιιιιιι!!!! Εχω τρελαθεί από την χαρά μου!!!!!! 

  • Μου αρέσει 5

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα δεν ξέρω τον βλέπω έτσι μικρούλη και δεν ξέρω τι να κάνω..

Κοριτσιααααααααααααααα με πήραν τηλέφωνο από την μονάδα πριν λίγο τον παίρνουνε σπιτιιιιιιιι!!!! Εχω τρελαθεί από την χαρά μου!!!!!! 

Άντε αγάπη με το καλοοοοο!!!!

Καλημέρα!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...