Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Μόνο τον άντρα σου να στηρίζεις κορίτσι μου, άσε τους υπόλοιπους. Εσείς έχετε ανάγκη από στήριξη.

Έχεις θέση ευθύνης! ? Πότε σταματάς!?

Ειμαι στις πωλησεις ...κ ειναι πολυ ψυχοφθορο!εχω μελλον τελος μαιου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, Vasoth. είπε:

 

 

 

Σας ευχαριστω πολυ ολες για τα λογια σας! Το ξερω οτι ειναι χαζες σκεψεις αυτες αλλα με τρωνε!το ξερω οτι ρωτανε απο ενδιαφερον μωρε αλλα ειλικρινα δε ξερω να τους απαντησω!  Βγαινουμε απο την ενημέρωση κ μας κοιτανε στο στομα για νεοτερα αλλα δεν εχω νεοτερα δεν εχω τι να τους πω! Απο τη μερα που γεννησα βλεπω την αγωνια τους κ τη στεναχωρια τους αλλα πλεον δε μπορω να κανω κατι κουραστηκα να τους παρηγορω εγω κ ο αντρας μου ολους αντι να γινεται το αντιθετο!κουραστηκα να τους στιριζω ολους κ να ειμαι μεσα στη τρελη χαρα για να παιρνουν δυναμη! Τα λεω σε σας γιατι δε θελω να φορτωνω τον αντρα μου κ αλλο εχει αντεξει πολλα κ αυτος ειναι ο μονος που με καταλαβαινει κ προσπαθουμε ο ενας να δινει δυναμη στον αλλο!

Αν θέλεις άκουσε με και βοήθησε και εσένα. Όσο στήριξες τους άλλους τους στήριξες. Αν δεν το κανεις τώρα θα καταρρεύσεις κάποια στιγμή.Μην παραμελείς άλλο την Βασω.

Just now, loyloy είπε:

Αναρρωτικη αν μπορεις παρε.

Που είσαι ρε αγαπη τι κάνετε φίλησε μου το κουκλιιι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/3/2019 at 12:42 ΠΜ, Vasoth. είπε:

 

Μανουλες και εγκυουλες καλησπερα πως είστε;

Ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες πως βάζετε για ύπνο τα μωράκια σας;δλδ τι θέση;πλάι ή ανάσκελα και αν χρησιμοποιείτε σφηνάκι ή κάτι άλλο;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Μανουλες και εγκυουλες καλησπερα πως είστε;

Ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες πως βάζετε για ύπνο τα μωράκια σας;δλδ τι θέση;πλάι ή ανάσκελα και αν χρησιμοποιείτε σφηνάκι ή κάτι άλλο;

Σφηνακια εχουν απαγορευτεί νομιζω.στο πλάι τον βαζω αλλα καταλήγει ανασκελα με το κεφαλι στα πλαγια.ανακλιση να χει το στρωματακι για πιθανες αναγωγες.

Να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!!!με το καλο να πατς σπιτι σας!!!!!

Just now, Beboula25 είπε:

Αν θέλεις άκουσε με και βοήθησε και εσένα. Όσο στήριξες τους άλλους τους στήριξες. Αν δεν το κανεις τώρα θα καταρρεύσεις κάποια στιγμή.Μην παραμελείς άλλο την Βασω.

Που είσαι ρε αγαπη τι κάνετε φίλησε μου το κουκλιιι! 

Ελα αγαπη.οπως τα ξερεις.θα σου στειλω βιντεακι απο το σημερινό μας κατορθωμα.μεγαλώνουμε μωρε!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Κοριτσια κ εγω χαλια ειμαι σημερα με εχει παρει απο κατω ενω εχω υπομονη τοσο καιρο σημερα δε ξερω τι με επιασε μου λειπει η μπεμπα μου κοντευουμε πεντε μηνες μεσα κ μια αγκαλια δεν την εχω κανει χανουμε στιγμες! νομιζω οταν την παρω οτι δε θα μας ξερει κ δε θα μας θελει. Εχθες εκλαιγε κ μολις της μιλαγε η νοσοκομα την κοιταγε μεσα στα ματια κ ηρεμησε αμεσως με πονεσε πολυ αυτο που δε μπορουσα να την παρηγορησω εγω.πισω απο ενα τζαμι ολα...εχω κουραστει κ εχω βαρεθει να με ρωτανε ολοι ποτε θα την παρουμε σπιτι κανεις δε μπορει να καταλαβει αν δεν το εχει ζησει οτι αυτη η ερωτηση ποναει ποναει πολυ γιατί δεν ξερω την απαντηση... σορυ αν σας ψυχοπλακωνω χειροτερα αλλα ηθελα καπου να τα πω!

σε αγαπώ πολύ κ ας μην σε ξερω....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Σφηνακια εχουν απαγορευτεί νομιζω.στο πλάι τον βαζω αλλα καταλήγει ανασκελα με το κεφαλι στα πλαγια.ανακλιση να χει το στρωματακι για πιθανες αναγωγες.

Να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!!!με το καλο να πατς σπιτι σας!!!!!

Ελα αγαπη.οπως τα ξερεις.θα σου στειλω βιντεακι απο το σημερινό μας κατορθωμα.μεγαλώνουμε μωρε!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 

Τι εννοείς ανακλιση; Πως το κάνω αυτό;

Επίσης το στρώμα είναι αρκετά σκληρό είναι από κοκοφοίνικα κάνει τόσο σκληρό;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 

Τι εννοείς ανακλιση; Πως το κάνω αυτό;

Επίσης το στρώμα είναι αρκετά σκληρό είναι από κοκοφοίνικα κάνει τόσο σκληρό;

Κοκοφοινικα ρχω και εγω.να εχει μια μικρη κλίση. Βαλε μια κουβερτα διπλωμενη κατω απο το στρώμα να ειναι πθο σηκωμενο.υπολογιζε μια γωνια να κανει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Κοκοφοινικα ρχω και εγω.να εχει μια μικρη κλίση. Βαλε μια κουβερτα διπλωμενη κατω απο το στρώμα να ειναι πθο σηκωμενο.υπολογιζε μια γωνια να κανει.

Σε ευχαριστώ πολύ βρε λουλου μου!! 

Και εσένα τόσο σκληρό είναι το στρώμα δλδ;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 

Τι εννοείς ανακλιση; Πως το κάνω αυτό;

Επίσης το στρώμα είναι αρκετά σκληρό είναι από κοκοφοίνικα κάνει τόσο σκληρό;

Ναι από κοκοφοίνικα βάζουμε. Ανάκληση κανεις είτε με ένα ειδικό μικρό σαν στρωματακι κάτω από το μωρό να σηκώνει ελάχιστα το κορμάκι του είτε με μια κουβερτούλα κάτω από το στρώμα να ανασηκώνεται ώστε να μην πνίγεται με τις γουλιτσες. 

Link to comment
Share on other sites

@Κωνσταντίνα16 Οι παιδίατροι λένε ανάσκελα με ανάκληση, εγώ είμαι χεζηλω όμως και την βάζω πλάι αλλά καταλήγει ανάσκελα. 

Έχω αναρτήσει κάποια Λίνκ αλλά ακόμη είναι σε απόκρυψη. Με μαξιλάρια ανάκλησης. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...