Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, vaso_mpempis είπε:

Έχει και στο Έλενα μαθήματα αν είσαι Αθήνα. Είναι δωρεάν ανεξαρτήτως ικα μικα κλπ απλα θελει ραντεβού. Εγώ ξεκινησα την περασμένη Κυριακή και ήταν πάρα πολύ καλά. Έχει και θηλασμού.

Ευχαριστώ πολύ. Μόλις ξεμπερδεψω με τη δουλειά θα κοιτάξω για σεμιναρια θηλασμού -θελω να κάνω. Έχω βρει και μια σύμβουλο θηλασμού στην περιοχή, σκέφτομαι μήπως κάνω μαζί της κάνα ραντεβού (μένω έξω από την Αθήνα και οι μετακινήσεις δεν μου είναι πολύ εύκολες πια). 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια να ρωτήσω!Δεν ξέρω τι έχω πάθει και τον τελευταίο καιρό (έχει καμία 20άρια μέρες σίγουρα) θέλω κάθε μέρα γλυκό! με το ζόρι κρατιέμαι όταν δεν τρώω. παθαίνουν τπτ τα μωρά με τα γλυκά; θα ρωτήσω και τη γιατρό αλλα δεν μου έχει πει τπτ για τα γλυκά ποτέ. πωωωω δεν ξέρω τι έχω πάθει εχω πολλές τύψεις!


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 Είσαι Αθήνα; Αν ναι ο Νικος Αρκαδόπουλος είναι φοβερός γενικός χειρουργός. Ελπίζω να μην συμβαίνει κάτι σοβαρό.

@vaso_mpempis Αν η καμπύλη σου ήταν καλή δεν παθαίνει τίποτα. Εμας θα τσακίσει η διαιτα μετά....

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Smile89 Είσαι Αθήνα; Αν ναι ο Νικος Αρκαδόπουλος είναι φοβερός γενικός χειρουργός. Ελπίζω να μην συμβαίνει κάτι σοβαρό.

@vaso_mpempis Αν η καμπύλη σου ήταν καλή δεν παθαίνει τίποτα. Εμας θα τσακίσει η διαιτα μετά....

μωρε η καμπύλη καλή ήταν αλλά το έχω παρακάνει κάθε μέρα και μ έχουν πιάσει τύψεις ότι κάνω κακό στο μωρό! Θα προσπαθήσω να τα κόψω :-( Σ ευχαριστώ


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Ωραίο και αυτό. Εγώ δεν έχω ΙΚΑ. Πολλά στραβά υπάρχουν στην Ελλάδα αλλά γίνονται και κάποια βήματα προς τη σωστή κατεύθυνση και καλό είναι να τα αναγνωρίζουμε. (Το λέω για εμένα που άμα πρέπει να κάνω οτιδήποτε γραφειοκρατικό το μουρμουραω μέρες, προσπαθώ να το αποφύγω και τέτοια! Χαχα.)

Δεν μου ζήτησαν κάτι ούτε καν με ρώτησε αν έχω. Είναι δωρεάν σεμινάριο θα ρωτήσω κ θα σας πω. Αν πάω τελικά 

Just now, vaso_mpempis είπε:

κορίτσια να ρωτήσω!Δεν ξέρω τι έχω πάθει και τον τελευταίο καιρό (έχει καμία 20άρια μέρες σίγουρα) θέλω κάθε μέρα γλυκό! με το ζόρι κρατιέμαι όταν δεν τρώω. παθαίνουν τπτ τα μωρά με τα γλυκά; θα ρωτήσω και τη γιατρό αλλα δεν μου έχει πει τπτ για τα γλυκά ποτέ. πωωωω δεν ξέρω τι έχω πάθει εχω πολλές τύψεις!

Δεν παθαίνουν κάτι αλλα δεν είναι ότι καλύτερο. Εγω είχα πολύ χαμηλό ζάχαρο και πάλι όταν ρώτησα τον γιατρό μου είπε δεν παίζει ρόλο κ να μην ξεφεύγω με τα γλυκα. Εγω ξέφυγα δεν έτρωγα μόνο ένα . Τώρα ευτυχώς μου έφυγε γτ γενικά δεν τρελαινομουν. Τι τύψεις μωρε αγαπη για ένα γλυκο μην βασανίζεσαι για όνομα Χαχαχ 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Δεν μου ζήτησαν κάτι ούτε καν με ρώτησε αν έχω. Είναι δωρεάν σεμινάριο θα ρωτήσω κ θα σας πω. Αν πάω τελικά 

Δεν παθαίνουν κάτι αλλα δεν είναι ότι καλύτερο. Εγω είχα πολύ χαμηλό ζάχαρο και πάλι όταν ρώτησα τον γιατρό μου είπε δεν παίζει ρόλο κ να μην ξεφεύγω με τα γλυκα. Εγω ξέφυγα πάντως. Τώρα ευτυχώς μου έφυγε γτ γενικά δεν τρελαινομουν. Τι τύψεις μωρε αγαπη για ένα γλυκο μην βασανίζεσαι για όνομα Χαχαχ 

αν ήτσν ένα καλά θα ήταν.... έχει γίνει ένα την η μέρα τις τελευταίες μέρες έχω ξεφύγει!!!! χαχαχαχαχαχ Θα βαλω τα δυνατα μου να σταματήσω

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

αν ήτσν ένα καλά θα ήταν.... έχει γίνει ένα την η μέρα τις τελευταίες μέρες έχω ξεφύγει!!!! χαχαχαχαχαχ Θα βαλω τα δυνατα μου να σταματήσω

Αυτο με το γλυκο το έχω απο την αρχή...έτρωγα μια μικρη σοκολατα την ημερα αλλιως δεν μπορουσα..εε μετα έτρωγα πιο πολυυ..εκανα την καμπύλη γτ με απασχολούσε πολυ βγηκε καλη...αλλα τα έκοψα οχι τελείως γιατι οταν σε τράβαει να το φας δεν μπορεις ρε συ...θεωρω αν υπάρχει μέτρο δεν υπαρχει πρόβλημα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

αν ήτσν ένα καλά θα ήταν.... έχει γίνει ένα την η μέρα τις τελευταίες μέρες έχω ξεφύγει!!!! χαχαχαχαχαχ Θα βαλω τα δυνατα μου να σταματήσω

Τι ένα την ημέρα Καλε τα τσακιζα είχα εθιστεί. Ένα την ημέρα είναι μια χαρά τρώγε αφού θέλεις γλυκο τι να κανεις να λυσσάξεις; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Αυτο με το γλυκο το έχω απο την αρχή...έτρωγα μια μικρη σοκολατα την ημερα αλλιως δεν μπορουσα..εε μετα έτρωγα πιο πολυυ..εκανα την καμπύλη γτ με απασχολούσε πολυ βγηκε καλη...αλλα τα έκοψα οχι τελείως γιατι οταν σε τράβαει να το φας δεν μπορεις ρε συ...θεωρω αν υπάρχει μέτρο δεν υπαρχει πρόβλημα....

έχω χάσει το μέτρο λέμε!!!!! :lol::lol::lol:  Θα προσπαθήσω να το ξαναβρώ που θα πάει!!! 

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα.

Σας έχει συμβεί σαν σύμπτωμα εκτός από καουρες και ξυνιλες στον 6ο μήνα;Τις τελευταίες ημέρες χωρίς να έχω αλλάξει κάτι (διατροφή  κλπ)αισθάνομαι ξυνιλες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Τι ένα την ημέρα Καλε τα τσακιζα είχα εθιστεί. Ένα την ημέρα είναι μια χαρά τρώγε αφού θέλεις γλυκο τι να κανεις να λυσσάξεις; 

Μόνο εμένα μου γύρισε ανάποδα; Καθόλου επιθυμία για γλυκό (και υπήρξα μεγάλη γλυκατζού)

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Σας έχει συμβεί σαν σύμπτωμα εκτός από καουρες και ξυνιλες στον 6ο μήνα;Τις τελευταίες ημέρες χωρίς να έχω αλλάξει κάτι (διατροφή  κλπ)αισθάνομαι ξυνιλες.

Εμένα! Συνέχεια από τον τριτο-τεταρτο μήνα, σήμερα μπήκα στον 7ο και επιδεινώνεται διαρκώς. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Κορίτσια μου αν ξέρετε κάποιον καλό γενικό χειρουργό Αθήνα πείτε μου. 

Νομιζω πως κ γω θα χρειαστω. Μου χει αφησει η γεννα κληρονομιά που δεν τη θελω χαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Σας έχει συμβεί σαν σύμπτωμα εκτός από καουρες και ξυνιλες στον 6ο μήνα;Τις τελευταίες ημέρες χωρίς να έχω αλλάξει κάτι (διατροφή  κλπ)αισθάνομαι ξυνιλες.

Το ειχα απο 5ο με 6ο δεν θυμάμαι ακριβως απλα τωρα ρε συ εχει παραγίνει αυτο με τις ξυνιλες νομίζω οσο περνα ο καιρος ολο κ πιο εντονο γίνεται σε εμενα....απο εκει π το ειχα τα βραδια μόνο με πιανει κ τα πρωινά λιγο... νομιζω ειναι φυσιολογικο:))

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Μόνο εμένα μου γύρισε ανάποδα; Καθόλου επιθυμία για γλυκό (και υπήρξα μεγάλη γλυκατζού)

Εμένα! Συνέχεια από τον τριτο-τεταρτο μήνα, σήμερα μπήκα στον 7ο και επιδεινώνεται διαρκώς. 

 

Just now, Ria@90 είπε:

Το ειχα απο 5ο με 6ο δεν θυμάμαι ακριβως απλα τωρα ρε συ εχει παραγίνει αυτο με τις ξυνιλες νομίζω οσο περνα ο καιρος ολο κ πιο εντονο γίνεται σε εμενα....απο εκει π το ειχα τα βραδια μόνο με πιανει κ τα πρωινά λιγο... νομιζω ειναι φυσιολογικο:))

Κορίτσια τις ξυνιλες τις έχετε με οποιαδήποτε τροφή;Γιατί εγώ τις έχω είτε  τρώω ξινό,αλμυρό.γλυκό κοκ ακόμα και πίνοντας νερό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...