Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Ria@90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ τι κανετε??....επειδη απο εβδ θα οαω για τα ψωνια του μωρου..ηθελα να ρωτήσω τι καρότσι  εχετε παρει κρεβατακι....??

Εμεις επειδη ειχαμε παρει καλαθουνα π μας αρεσε....καθισμα αυτοκινητου μας ειχε κανει δωρο η μαμα μου...ετσι πηραμε καροτσι σκετο ουτε 2σε1 ουτε 3σε1 εχουμε αγορασει το cangaroo moni pavo 2in1 pearl αλλα το 2σε1 εννοει οτι κοιταει κ εμας και τον δρομο....ειναι ΦΟΒΕΡΟ ελαφρυ μας βολεψε πολυ! Απλα οτι κ να διαλεξεις κοιτα να χωραει στο πορτ μπαγκαζ! Ειναι σημαντικο! Σου βαζω φοτο το καροτσι μας...και οικονομικο!!!

IMG%5D

IMG%5D

Και κρεβατι εχουμε διαλεξει ενα παρκοκρεβατο για κανα 2χρονια με ενα καλο στρωμα κ μετα θα της παρουμε κρεβατι κανονικο μονό μια κ καλη! Λεγεται παρκοκρεβατο extra purple...

IMG%5D

Με το καλο οι αγορες σου!!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ τι κανετε??....επειδη απο εβδ θα οαω για τα ψωνια του μωρου..ηθελα να ρωτήσω τι καρότσι  εχετε παρει κρεβατακι....??

εγώ έχω πάρει της bebe stars το 3 σε 1 πριν 6 χρόνια, τώρα θα το χρησιμοποιήσει κ η μπέμπα έχει βγει σκυλί!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ τι κανετε??....επειδη απο εβδ θα οαω για τα ψωνια του μωρου..ηθελα να ρωτήσω τι καρότσι  εχετε παρει κρεβατακι....??

Πέρασε ο καιρός κοριτσάκι μου!Με το καλό οι ετοιμασίες σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμεις επειδη ειχαμε παρει καλαθουνα π μας αρεσε....καθισμα αυτοκινητου μας ειχε κανει δωρο η μαμα μου...ετσι πηραμε καροτσι σκετο ουτε 2σε1 ουτε 3σε1 εχουμε αγορασει το cangaroo moni pavo 2in1 pearl αλλα το 2σε1 εννοει οτι κοιταει κ εμας και τον δρομο....ειναι ΦΟΒΕΡΟ ελαφρυ μας βολεψε πολυ! Απλα οτι κ να διαλεξεις κοιτα να χωραει στο πορτ μπαγκαζ! Ειναι σημαντικο! Σου βαζω φοτο το καροτσι μας...και οικονομικο!!!

IMG%5D

IMG%5D

Και κρεβατι εχουμε διαλεξει ενα παρκοκρεβατο για κανα 2χρονια με ενα καλο στρωμα κ μετα θα της παρουμε κρεβατι κανονικο μονό μια κ καλη! Λεγεται παρκοκρεβατο extra purple...

IMG%5D

Με το καλο οι αγορες σου!!!!

Κορίτσι μου να ρωτήσω,το παρκοκρεβατο είναι αντι της κουνιας ή παίρνουμε και τα δύο;Εμείς σκεφτόμασταν για κούνια και ρηλαξ για αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσι μου να ρωτήσω,το παρκοκρεβατο είναι αντι της κουνιας ή παίρνουμε και τα δύο;Εμείς σκεφτόμασταν για κούνια και ρηλαξ για αρχή.

Εμεις τ εχουμε αντι της κουνιας κοπελα μου! Περνεις οτι σε βολευει απο θεμα χωρου χρηματων κλπ!!!! Ρηλαξ μ πηρε η ξαδερφη μ δωρο καθισμα αυτοκινητου η μαμα μου και καροτσι ο μπαμπας μ αλλα το διαλεξα εγω γτ δεν σκαμπαζει μια! Χαχαχαχχα!!! Εννοειται οτι αν θες να παρεις κ τα 2τα περνεις αλλα καποιο θ σ μεινει αχρειαστο γτ τ μωρα καθονται μεσα στο παρκοκρεβατο στον 7ο,8ο για να παιξουν....εμεις τ χρησιμοποιουμε για υπνο! Ειναι ως 15κιλα ή 4χρονων το συγκεκριμενο!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμας μας έδωσαν καρότσι λίκνο και αγόρασα πορτ μπεμπέ. Δεν με βολεύει πολύ το καρότσι αλλά θα ζήσω με τη μαουνα μέχρι να είναι ι αρκετά μεγάλος για ομπρέλα. Από όσα είχα δοκιμάσει σε ακριβά μου άρεσε το peg perego, μετά το cybex και τέλος στο Ήρα. Τα κορίτσια μου είχαν προτείνει το tutis mimi από ότι θυμάμαι. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δανείστηκα 3σε1 της perperego φαίνεται πολύ καλό θα δείξει.

Επίσης δανείστηκα δυο ριλαξ ενα κλασικό και ένα Κρεμαστό της Fisher Price καλα μου φαίνονται επίσης θα δειξει

παρκοκρεβατο μας κάνανε δώρο ένα ούτε ξέρω μάρκα και πότε-πως το χρησιμοποιεί κανείς 

κούνια μου έκανε δώρο η μαμά μου μια πολυμορφική από το mother baby που μετά γίνεται κρεβάτι κομοδίνο και είναι μέχρι 10 χρονων (πηγα και την ειδα απο κοντα πολυ ωραια-εγω τη διαλεξα εννοειται) και αγόρασα ίδια ντουλαπιτσα. οι τιμές πολύ καλές 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Μια Χαρούλα. Όλα κομπλέ σήμερα?

Καλησπέρα..πάλι σήμερα ήταν λίγο πρησμένο και πάλι ξεπρηστικε..μάλλον θα του βάζω γαντακια αλλά τα βγάζει ρε γαμωτο δεν ξέρω τι να κάνω


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα..πάλι σήμερα ήταν λίγο πρησμένο και πάλι ξεπρηστικε..μάλλον θα του βάζω γαντακια αλλά τα βγάζει ρε γαμωτο δεν ξέρω τι να κάνω

Έχεις δει κάτι ύπνοσακους που έχουν τα χεράκια μέσα; είναι έως 6 μηνών. Θα μπορεί η θα κλαίει αν κλείσεις τα χεράκια? Tresjoli.gr είναι το σαιτ

@Ria@90 εμείς πήραμε της lorelli το Lora 3 σε 1. 

 

  • Ευχαριστώ 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εγώ δανείστηκα 3σε1 της perperego φαίνεται πολύ καλό θα δείξει.

Επίσης δανείστηκα δυο ριλαξ ενα κλασικό και ένα Κρεμαστό της Fisher Price καλα μου φαίνονται επίσης θα δειξει

παρκοκρεβατο μας κάνανε δώρο ένα ούτε ξέρω μάρκα και πότε-πως το χρησιμοποιεί κανείς 

κούνια μου έκανε δώρο η μαμά μου μια πολυμορφική από το mother baby που μετά γίνεται κρεβάτι κομοδίνο και είναι μέχρι 10 χρονων (πηγα και την ειδα απο κοντα πολυ ωραια-εγω τη διαλεξα εννοειται) και αγόρασα ίδια ντουλαπιτσα. οι τιμές πολύ καλές 

Προσοχη στο ρηλαξ μην ειναι αυτο 

IMG%5D

Προειδοποιει η ιδια η fisher price να μην χρησιμοποιειται αν το μωρο ειναι αρκετα κινητικο ή αλλαζει πλευρο δν θα αναφερω γτ οποια ενδιαφερεται ας ψαξει στο ιντερνετ το αρθρο!

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εγώ δανείστηκα 3σε1 της perperego φαίνεται πολύ καλό θα δείξει.

Επίσης δανείστηκα δυο ριλαξ ενα κλασικό και ένα Κρεμαστό της Fisher Price καλα μου φαίνονται επίσης θα δειξει

παρκοκρεβατο μας κάνανε δώρο ένα ούτε ξέρω μάρκα και πότε-πως το χρησιμοποιεί κανείς 

κούνια μου έκανε δώρο η μαμά μου μια πολυμορφική από το mother baby που μετά γίνεται κρεβάτι κομοδίνο και είναι μέχρι 10 χρονων (πηγα και την ειδα απο κοντα πολυ ωραια-εγω τη διαλεξα εννοειται) και αγόρασα ίδια ντουλαπιτσα. οι τιμές πολύ καλές 

Επισης το παρκοκρεβατο εαν θες τ χρησιμοποιεις οταν ειναι μωρο γ υπνο με ενα καλο στρωμα στον πανω οροφο εαν διαθετει ή οταν θα μπορει να καθεται(7ο-8ο μηνα κ μετα) στον κατω οροφο με τα παιχνιδακια τ για να παιζει!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Προσοχη στο ρηλαξ μην ειναι αυτο 

IMG%5D

Προειδοποιει η ιδια η fisher price να μην χρησιμοποιειται αν το μωρο ειναι αρκετα κινητικο ή αλλαζει πλευρο δν θα αναφερω γτ οποια ενδιαφερεται ας ψαξει στο ιντερνετ το αρθρο!

Επισης το παρκοκρεβατο εαν θες τ χρησιμοποιεις οταν ειναι μωρο γ υπνο με ενα καλο στρωμα στον πανω οροφο εαν διαθετει ή οταν θα μπορει να καθεται(7ο-8ο μηνα κ μετα) στον κατω οροφο με τα παιχνιδακια τ για να παιζει!!!

ωχ!!!! Δεν είναι αυτό όχι.. ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμεις τ εχουμε αντι της κουνιας κοπελα μου! Περνεις οτι σε βολευει απο θεμα χωρου χρηματων κλπ!!!! Ρηλαξ μ πηρε η ξαδερφη μ δωρο καθισμα αυτοκινητου η μαμα μου και καροτσι ο μπαμπας μ αλλα το διαλεξα εγω γτ δεν σκαμπαζει μια! Χαχαχαχχα!!! Εννοειται οτι αν θες να παρεις κ τα 2τα περνεις αλλα καποιο θ σ μεινει αχρειαστο γτ τ μωρα καθονται μεσα στο παρκοκρεβατο στον 7ο,8ο για να παιξουν....εμεις τ χρησιμοποιουμε για υπνο! Ειναι ως 15κιλα ή 4χρονων το συγκεκριμενο!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εγώ δανείστηκα 3σε1 της perperego φαίνεται πολύ καλό θα δείξει.

Επίσης δανείστηκα δυο ριλαξ ενα κλασικό και ένα Κρεμαστό της Fisher Price καλα μου φαίνονται επίσης θα δειξει

παρκοκρεβατο μας κάνανε δώρο ένα ούτε ξέρω μάρκα και πότε-πως το χρησιμοποιεί κανείς 

κούνια μου έκανε δώρο η μαμά μου μια πολυμορφική από το mother baby που μετά γίνεται κρεβάτι κομοδίνο και είναι μέχρι 10 χρονων (πηγα και την ειδα απο κοντα πολυ ωραια-εγω τη διαλεξα εννοειται) και αγόρασα ίδια ντουλαπιτσα. οι τιμές πολύ καλές 

Και εγώ κούνια από mother baby πήρα που μετά γίνεται κρεβάτι.. Απο εκεί πήρα και καρότσι αλλά δεν θυμαμαι ποιο μοντέλο.. Την. Δευτέρα θα μου τα φέρουν κ θα σ πω.. Παρά πολύ καλές τιμές οντως

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/4/2019 at 8:25 ΜΜ, BettySt είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές ♡♡♡

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2750 Κ 49 ΕΚΑΤ ΑΝΤΕ Ν Α ΠΑΟΡΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ Κ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ Μ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ Σ' ΟΛΕΣ Κ ΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...