Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

Να σου ζησει κοπελα μου καλους θηλασμούς με το καλο να πατε σπιτάκι σας!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πως είστε; Εγώ τα είδα όλα πρωί πρωί..σηκώθηκα να αλλάξω τον μπέμπη και με το που ανοίγω το φως βλέπω το αριστερό ματάκι του τουμπανοοο! Σοκ εγώ! 

Έβαζα όρους και τέτοια και τώρα συνηρθε λίγο σαν να έχει ξεπρηστει.. σκέφτομαι μήπως στον ύπνο του έβαλε το χεράκι του στο μάτι και το ερέθισε.. στεναχωρέθηκα πολυ

Πήρες τον παιδίατρο?πώς είναι τώρα?

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

Ωωωω να σου ζήσει κούκλα μου!!! Γερή και καλότυχη να είναι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Με το καλο! Ολα να πανε καλα!

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

Να σου ζησει κοριτσι μου!!

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Τις καλύτερες ευχες να πάνε όλα τέλεια με το καλό να δεις το μωράκι σου!!

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

Αγαπη μου να σας η ζήσει η μπεμπα πάντα γερή και καλοτυχη!!❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Με το καλο κοπελα μου! Να πανε ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ υπεροχααα!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γυρίσαμε από γιατρό.Είμαστε 23η εβδομάδα.Ολα μια χαρά δοξασμενο το όνομά Τους,το μωράκι μας 580γρ!

 

 

 

1 hour ago, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Με το καλό κοριτσάκι!Όλα θα πάνε τέλεια,σκέψου σε λίγες ημέρες θα αγκαλιάζεις το μωράκι σου!!!!!

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πως είστε; Εγώ τα είδα όλα πρωί πρωί..σηκώθηκα να αλλάξω τον μπέμπη και με το που ανοίγω το φως βλέπω το αριστερό ματάκι του τουμπανοοο! Σοκ εγώ! 

Έβαζα όρους και τέτοια και τώρα συνηρθε λίγο σαν να έχει ξεπρηστει.. σκέφτομαι μήπως στον ύπνο του έβαλε το χεράκι του στο μάτι και το ερέθισε.. στεναχωρέθηκα πολυ

Περαστικά σας κοριτσάκι μου.Μάλλον στον ύπνο του το μωρουλι κάτι έκανε με τα χεράκια του.Τι λέει ο γιατρός;

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια γυρίσαμε από γιατρό.Είμαστε 23η εβδομάδα.Ολα μια χαρά δοξασμενο το όνομά Τους,το μωράκι μας 580γρ!

 

 

 

Με το καλό κοριτσάκι!Όλα θα πάνε τέλεια,σκέψου σε λίγες ημέρες θα αγκαλιάζεις το μωράκι σου!!!!!

Περαστικά σας κοριτσάκι μου.Μάλλον στον ύπνο του το μωρουλι κάτι έκανε με τα χεράκια του.Τι λέει ο γιατρός;

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!!!!!!

Τέλεια!!❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου γλυκό!❤❤Εσυ πως είσαι;;;;

Για 23η εβδομάδα είμαστε όμορφα σε βάρος,σωστά;

Καλα είμαι! 

Σίγουρα είστε τέλεια! Μην νομίζεις πως ξέρω από βάρος.Τον γιατρό ρωτάω μου λέει μια χαρά κ αυτό μου αρκεί. Βέβαια τώρα στον υπέρηχο που καναμε έμαθα κ την εκατοστιαία θεση και σε ποια βρίσκομαστε. Μπορείς αν σου δίνει χαρτιά να κοιτάξεις να τα δεις. Αλλα για εμενα φτάνει ο λόγος του γιατρού μην τα πολύ ψάχνουμε δηλαδή :)

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Ελα αγαπη ναι ρε απλα φοβαμαι μην παθω κολπιτιδα με τις αντιβιωσεις εχω θεμα ποσο μαλλον με το μπεμπακι...οταν λες τρεις χειρότερα τι εννοείς??να φουντώσει παλι το σπυρι κ να μην επουλωθει?

Ναι να πάθει μόλυνση και να μαζέψει υγρό.ειναι πιο επίφοβο αυτο απο οτι η ζιναντολ για λιγες μερες.στην εγκυμοσύνη δεν θελουμε μικρόβια και μολύνσεις οποτε εχε καλυτερα το κεφάλι σου ήσυχο!!πλακωσου εκει στα γιαούρτια Πινε πολυ νερό και τιποτα δεν θα γινει.αν εχεις ευαισθησία πες το στον γιατρο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλα είμαι! 

Σίγουρα είστε τέλεια! Μην νομίζεις πως ξέρω από βάρος.Τον γιατρό ρωτάω μου λέει μια χαρά κ αυτό μου αρκεί. Βέβαια τώρα στον υπέρηχο που καναμε έμαθα κ την εκατοστιαία θεση και σε ποια βρίσκομαστε. Μπορείς αν σου δίνει χαρτιά να κοιτάξεις να τα δεις. Αλλα για εμενα φτάνει ο λόγος του γιατρού μην τα πολύ ψάχνουμε δηλαδή :)

 

Ακριβώς όπως τα λες κοριτσάκι μου!Ευχαριστώ πολύ για όλα!

Πέρασε ο καιρός ,λιιιιιγακι έμεινε να εχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα !!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ακριβώς όπως τα λες κοριτσάκι μου!Ευχαριστώ πολύ για όλα!

Πέρασε ο καιρός ,λιιιιιγακι έμεινε να εχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα !!!!:)

Ναι αγαπη μου μόνο αυτό σκέφτομαι!:wub: Και εσένα θα περάσει ο καιρός δεν θα το καταλάβεις. Να πάνε όλα καλα για όλες μας!!❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι αγαπη μου μόνο αυτό σκέφτομαι!:wub: Και εσένα θα περάσει ο καιρός δεν θα το καταλάβεις. Να πάνε όλα καλα για όλες μας!!❤️❤️❤️

Με το καλό τα μωράκια μας γλυκό μου κορίτσι!Και όλα τα μωράκια του κόσμου!

Σε ευχαριστώ πολύ για όλα!❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα από δω και πέρα είναι υποχρεωτικό να περπατάμε και να κάνουμε καμία άσκηση; ξερετε; Είμαι γενικά τεμπελα με τη γυμναστική και ειδικά με τον καιρό που έκανε ούτε για περπάτημα δε βγήκα αυτές τις μέρες.. όλο καθισιο, μουσικη και διάβασμα <_<

Μετά αναρωτιέμαι γιατί βαριέται και ο μπεμπης και είναι ησυχος χαχαχα

Την επόμενη βδομάδα που έχω doppler θα μιλήσω με τη γιατρο οποτε είπα να ρωτήσω εσάς αν ξερετε

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...