Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοπελα μου....με το καλο να κρατησεις το νινι σου αγγαλιτσα σου!!!! Παντα υγεια κ ευτυχια να εχετε!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκό μου κορίτσι,πόσο γλυκές οι ευχές σου❤Με συγκινεις❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκό μου κορίτσι,πόσο γλυκές οι ευχές σου❤Με συγκινεις❤

Τπτ κοπελα μ ειναι απο την καρδια μ! Ανυπομονω να ακουσω γεννητουρια απο ολες σας!!!! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

@vaso_mpempis τι έγινε με το ντοπλερ 

Ήταν όλα όπως έπρεπε!!! ο μπεμπης 1950gr.. Και όλα καλα! μας είπε ότι έχει ιδανική ανάπτυξη!! ηρέμησα τόσο πολύ όταν τον είδα! όντως η εξέταση σε σχέση με τη Β επιπέδου δεν ήταν τόσο συγκλονιστική.

Επίσης ο μικρός έκανε ντροπές, είχε το χέρι μπροστά αλλα είδαμε φατσούλα και πήραμε και φωτο-Βίντεο.

Ο γιατρός είπε ότι μοιάζει στον μπαμπα του χαχαχαχαχα 

Επειδή δεν έκανα το pap-A περνάω αυτούς τους φόβους, ενώ πάντα είναι όλα καλα! Μετά και το σημερινό αποφάσισα να μην ξανακάνω κακή σκέψη.

Σ ευχαριστω τόσο πολύ που ρώτησες :x

  • Μου αρέσει 7

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ήταν όλα όπως έπρεπε!!! ο μπεμπης 1950gr.. Και όλα καλα! μας είπε ότι έχει ιδανική ανάπτυξη!! ηρέμησα τόσο πολύ όταν τον είδα! όντως η εξέταση σε σχέση με τη Β επιπέδου δεν ήταν τόσο συγκλονιστική.

Επίσης ο μικρός έκανε ντροπές, είχε το χέρι μπροστά αλλα είδαμε φατσούλα και πήραμε και φωτο-Βίντεο.

Ο γιατρός είπε ότι μοιάζει στον μπαμπα του χαχαχαχαχα 

Επειδή δεν έκανα το pap-A περνάω αυτούς τους φόβους, ενώ πάντα είναι όλα καλα! Μετά και το σημερινό αποφάσισα να μην ξανακάνω κακή σκέψη.

Σ ευχαριστω τόσο πολύ που ρώτησες :x

Μπράβο Βάσω μου ,όλα τέλεια,μπράβο!

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τπτ κοπελα μ ειναι απο την καρδια μ! Ανυπομονω να ακουσω γεννητουρια απο ολες σας!!!! ❤❤❤

Τι γλυκό κορίτσι που είσαι!Χίλια ευχαριστώ από την καρδιά μου❤

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ήταν όλα όπως έπρεπε!!! ο μπεμπης 1950gr.. Και όλα καλα! μας είπε ότι έχει ιδανική ανάπτυξη!! ηρέμησα τόσο πολύ όταν τον είδα! όντως η εξέταση σε σχέση με τη Β επιπέδου δεν ήταν τόσο συγκλονιστική.

Επίσης ο μικρός έκανε ντροπές, είχε το χέρι μπροστά αλλα είδαμε φατσούλα και πήραμε και φωτο-Βίντεο.

Ο γιατρός είπε ότι μοιάζει στον μπαμπα του χαχαχαχαχα 

Επειδή δεν έκανα το pap-A περνάω αυτούς τους φόβους, ενώ πάντα είναι όλα καλα! Μετά και το σημερινό αποφάσισα να μην ξανακάνω κακή σκέψη.

Σ ευχαριστω τόσο πολύ που ρώτησες :x

Μπραβο ο μπεμπης μια χαρα αντρακλας!!!! Δεν σ ειπα δεν ειναι τπτ το συγκλονιστικο τ doppler...αντε ολα ωραια μπηκες στην τελικη ευθεια τωρα!!!!!

 

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μπράβο Βάσω μου ,όλα τέλεια,μπράβο!

Τι γλυκό κορίτσι που είσαι!Χίλια ευχαριστώ από την καρδιά μου❤

Εγω ευχαριστω!!!!

  • Ευχαριστώ 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο ο μπεμπης μια χαρα αντρακλας!!!! Δεν σ ειπα δεν ειναι τπτ το συγκλονιστικο τ doppler...αντε ολα ωραια μπηκες στην τελικη ευθεια τωρα!!!!!

 

Εγω ευχαριστω!!!!

:wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ήταν όλα όπως έπρεπε!!! ο μπεμπης 1950gr.. Και όλα καλα! μας είπε ότι έχει ιδανική ανάπτυξη!! ηρέμησα τόσο πολύ όταν τον είδα! όντως η εξέταση σε σχέση με τη Β επιπέδου δεν ήταν τόσο συγκλονιστική.

Επίσης ο μικρός έκανε ντροπές, είχε το χέρι μπροστά αλλα είδαμε φατσούλα και πήραμε και φωτο-Βίντεο.

Ο γιατρός είπε ότι μοιάζει στον μπαμπα του χαχαχαχαχα 

Επειδή δεν έκανα το pap-A περνάω αυτούς τους φόβους, ενώ πάντα είναι όλα καλα! Μετά και το σημερινό αποφάσισα να μην ξανακάνω κακή σκέψη.

Σ ευχαριστω τόσο πολύ που ρώτησες :x

Μπράβο κορίτσι μου χάρηκα παρα πολύ! Ο μπαμπάς χαρές που θα έκανε ε; Μπράβο και πάλι!!❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χάρηκα παρα πολύ! Ο μπαμπάς χαρές που θα έκανε ε; Μπράβο και πάλι!!❤️❤️

Εγώ δεν κατάλαβα που τα είδε όλα αυτά ο γιατρός!!! Ναι χαρηκε παρα πολύ ο Νίκος αν και ακόμα τον βλέπω συγκρατημένο!! 

Σ ευχαριστω παρα πολύ!  :)

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Το ΙΚΑ είναι ο εφιάλτης μου. Ήρθα για την άδεια μητρότητας.

Η άλλη εγκυμονουσα που περιμένει δεν συμφωνεί λέει να προηγηθούμε.:confused::confused::confused:

Καλημέρα!!! έβγαλες ακρη;;

η άλλη εγκυμονουσα μπορεί να έχει χόμπι να περιμένει στο ΙΚΑ :confused:

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

Ναι μόλις έφυγε μπήκα. Δεν γινόταν να περιμένω γιατί με περίμενε ο άντρας μου στο αμάξι να με γυρίσει σπίτι. Ωστόσο δεν είναι παράλογο?????

Μπράβο ο μπέμπης btw!!!

ειναι παραλογο φυσικά!!!

εντάξει όλοι οι υπόλοιποι δεν νιώθουν (εμένα δεν μου έχουν δώσει ούτε μια φορά προτεραιότητα πουθενα) αλλα αυτή που είναι έγκυος έπρεπε να καταλαβαίνει.

Σ ευχαριστω παρα πολύ!!!!! άντε έρχονται σιγά σιγά οι μπόμπιρες :xΠως περνάει ο καιρός ούτε που καταλαβαίνω, ποτε ήταν Χριστούγεννα και ποτέ ήρθε το Πάσχα

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τπτ κοπελα μ ειναι απο την καρδια μ! Ανυπομονω να ακουσω γεννητουρια απο ολες σας!!!! ❤❤❤

Έρχεται η σειρά μας κ εμάς.. @Beboula25;;;; 

1 hour ago, Kpp83 είπε:

Το ΙΚΑ είναι ο εφιάλτης μου. Ήρθα για την άδεια μητρότητας.

Η άλλη εγκυμονουσα που περιμένει δεν συμφωνεί λέει να προηγηθούμε.:confused::confused::confused:

Εγώ πλέον δεν περιμένω να μου πουν να περάσω.. Μπαίνω μέσα είτε σε ικα είτε σε τράπεζα είτε οποία άλλη δημόσια υπηρεσία είτε σε σουπερμάρκετ.. Πάω κ στηνομαι κ γίνομαι από μόνη μ η επόμενη που πρέπει να εξυοηρετησουν 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Έρχεται η σειρά μας κ εμάς.. @Beboula25;;;; 

Εγώ πλέον δεν περιμένω να μου πουν να περάσω.. Μπαίνω μέσα είτε σε ικα είτε σε τράπεζα είτε οποία άλλη δημόσια υπηρεσία είτε σε σουπερμάρκετ.. Πάω κ στηνομαι κ γίνομαι από μόνη μ η επόμενη που πρέπει να εξυοηρετησουν 

Ναι η σειρα σας φυσικα να κρατησετε τα μπεμπακια αγγαλια σας!!! Κ γω τ ιδιο εκανα στα παντα με την σειρα!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Έρχεται η σειρά μας κ εμάς.. @Beboula25;;;; 

Εγώ πλέον δεν περιμένω να μου πουν να περάσω.. Μπαίνω μέσα είτε σε ικα είτε σε τράπεζα είτε οποία άλλη δημόσια υπηρεσία είτε σε σουπερμάρκετ.. Πάω κ στηνομαι κ γίνομαι από μόνη μ η επόμενη που πρέπει να εξυοηρετησουν 

Κοντεύουμε Δημητρούλα μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...