Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι ναι,γραμμή εξάτμισης πιστεύω πως είναι.Το πρωί έκανα άλλο τεστ και δεν είδε δείξει τέτοια γραμμή,αυτό το έκανα πριν λίγο. Έχω μπερδευτεί 🤷

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

On 12/4/2019 at 9:21 ΜΜ, 4shinediamonds είπε:

Όντως Βάσω μου!Τι πράγμα είναι αυτό;;;Δεν ααργεί το καλοκαιρακι ,θα δεις!:)

Εγκυουλεεεεςςςς πώς είστε;;; πώς τα πάτε με καουρες και ξυνιλες;Εγώ παρατήρησα πως λίγες μέρες πριν αλλάξω εβδομάδα επιδεινώνεται η κατάσταση.Απο ποια πλευρά ανακουφιζεστε όταν ξαπλώνετε;

Μην στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου,έχεις οδηγίες του γιατρού σου ,το παρακολουθείς και αναλόγως πραττεις:)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου, με το καλό!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Θα πάνε όλα τέλεια, θα σηκωθείς αμέσως και το μωρακι σου θα ειναι 1000% υγιές. Και μετά θα μπαίνεις να μας δίνεις συμβουλές και κουράγιο. :x


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα πως είστε; Εγώ τα είδα όλα πρωί πρωί..σηκώθηκα να αλλάξω τον μπέμπη και με το που ανοίγω το φως βλέπω το αριστερό ματάκι του τουμπανοοο! Σοκ εγώ! 

Έβαζα όρους και τέτοια και τώρα συνηρθε λίγο σαν να έχει ξεπρηστει.. σκέφτομαι μήπως στον ύπνο του έβαλε το χεράκι του στο μάτι και το ερέθισε.. στεναχωρέθηκα πολυ


 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

  • Μου αρέσει 14

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marina 2 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΝΑ ΆΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΕΥΧΕΙΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!

Να μη φοβάσαι τίποτα σύντομα θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου και θα παρηγορείς εμάς που θα φοβόμαστε :razz:

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

αχ τι καλά!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει, να είναι καλότυχη!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το θηλασμό

  • Ευχαριστώ 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Θα πάνε όλα τέλεια, θα σηκωθείς αμέσως και το μωρακι σου θα ειναι 1000% υγιές. Και μετά θα μπαίνεις να μας δίνεις συμβουλές και κουράγιο. :x

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου. Χθες γεννησα τη μπεμπα μου με κ.τ. 2800 γρ και 52 πόντους. Τώρα προσπαθούμε να μάθει να θηλάσει. Προς το παρόν καλά τα πάμε. 

Να σου ζησει κοπελα μ καλους θηλασμους, γρηγορη αναρρωση κ γρηγορα σπιτακι σας!!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...