Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Anneliz είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια που πηρα συρταριερα-αλλαξιερα, είναι πολύ βολική δεν λεω, γιατί δεν σκύβω, αλλα φυσικά τον έχω αλλάξει παντούυυ κ όχι μόνο εκεί. Τώρα ας πούμε αυτό με το πλυντήριο δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Μου ακούγεται βολικοτατο. Μακαρι να μου το είχε πει κάποιος νωρίτερα ώστε να έπαιρνα μια απλή συρταριερα, γιατί όπως και να το κάνεις η αλλαξιερα δεν είναι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Επίσης να σας πω να γελάσετε, πως εκτός από χαλια, κρεβάτια, καναπέδες, εμείς έχουμε πάθει κ το χειρότερο, να θέλω να του σηκώσω τα πόδια για να του σκουπισω τον ποπό και εκείνη την ώρα κατουραει, και φυσικά πήγαν στο προσωπάκι του. Τσιριξα και μετά εσκασα στα γέλια, αυτός το σταμάτησε εκείνη την ώρα επειδή τρομαξε είτε από την φωνή μου είτε επειδή βραχηκε στο πρόσωπο, και μετά που ξαναπήγα να σηκώσω τα πόδια, το ξανακανε.. Τρελάθηκα... Οπότε αγορομανες τα πουλάκια δεν τα προλαβαίνειςςς.. 

Αχαχαχαχαχαχα το εκανα εικονα, οχι αυτο ακομα δεν το εχουμε κανει εμεις. 

Εμενα το θεμα μου ειναι οτι στην συρταριερα που τον αλλαζω, γιατι συρταριερα ειναι στην ουσια κ εχω βαλει στρωματακι απο πανω, ειναι οτι κουνιεται συνεχειαα. Γυρναει δεξια αριστερα, μου ριχνει με τα ποδια τις κρεμες κατω, οταν του βαζω κρεμα στην περιοχη της πανας, βαζει τα χερια του εκει και πασαλειφεται και μετα τα βαζει στο στομα και τρεχω να σκουπισω τα χερια του να μην φαει την κρεμα. Δεν καθεται λεπτο, εχει ριξει κ το καλαθακι του με τα καλλυντικα ολα κατω πολλες φορες και δεν ξερω τι να κανω. Φαντασου τι μας περιμενει στην πορεια

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα το εκανα εικονα, οχι αυτο ακομα δεν το εχουμε κανει εμεις. 

Εμενα το θεμα μου ειναι οτι στην συρταριερα που τον αλλαζω, γιατι συρταριερα ειναι στην ουσια κ εχω βαλει στρωματακι απο πανω, ειναι οτι κουνιεται συνεχειαα. Γυρναει δεξια αριστερα, μου ριχνει με τα ποδια τις κρεμες κατω, οταν του βαζω κρεμα στην περιοχη της πανας, βαζει τα χερια του εκει και πασαλειφεται και μετα τα βαζει στο στομα και τρεχω να σκουπισω τα χερια του να μην φαει την κρεμα. Δεν καθεται λεπτο, εχει ριξει κ το καλαθακι του με τα καλλυντικα ολα κατω πολλες φορες και δεν ξερω τι να κανω. Φαντασου τι μας περιμενει στην πορεια

Εσυ δεν εχεις παιδι εχεις τον ταρζαν χαχα!!σε προετοιμαζει για αργοτερα δε θα σου αφηνει τπτ ορθιο τον φανταζομαι οταν τον κανεις μπανιο πως θα κανει

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα το εκανα εικονα, οχι αυτο ακομα δεν το εχουμε κανει εμεις. 

Εμενα το θεμα μου ειναι οτι στην συρταριερα που τον αλλαζω, γιατι συρταριερα ειναι στην ουσια κ εχω βαλει στρωματακι απο πανω, ειναι οτι κουνιεται συνεχειαα. Γυρναει δεξια αριστερα, μου ριχνει με τα ποδια τις κρεμες κατω, οταν του βαζω κρεμα στην περιοχη της πανας, βαζει τα χερια του εκει και πασαλειφεται και μετα τα βαζει στο στομα και τρεχω να σκουπισω τα χερια του να μην φαει την κρεμα. Δεν καθεται λεπτο, εχει ριξει κ το καλαθακι του με τα καλλυντικα ολα κατω πολλες φορες και δεν ξερω τι να κανω. Φαντασου τι μας περιμενει στην πορεια

Αχαχαχαχα μαχη δινεις ρε φιλη! Εγω παρει την αλλαξειρα απο τα ικεα οποτε δεν εχει πρόσβαση στα καλλυντικα τα εχω πανω στη συρταριερα. Αλλα.αρχισε κ μενα να ειναι υπερκινητικός. Βλεπω να τον αλλαζω στο πατωμα αργοτερα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ έχω πάρει ένα λίκνο για το δωμάτιο να είναι μαζί μας το μωρό.. Τα ρούχα της τα έχω βάλει σε ένα συρτάρι στην ντουλάπα που έχω κ δικά μας ρούχα.. Και αλλαξιερα δεν πήρα σαν κ αυτές π είναι μαζί με την συρταριερα γτ ειναι πανάκριβα.. Πήρα μια αλλαξιερα σαν στρώματακι κ το βάζω όπου θέλω.. Μπορεί στο πλυντήριο η μπορεί κ σε ένα έπιπλα κι π έχω δίπλα από το λίκνο.. Θα το δω στην πράξη το θα βολέψει.. Τώρα όσο για τον αποστειρωτή π είπε η μπεμπουλα θεωρώ ότι είναι από τα απαραίτητα.. Αντί να βράζεις σε κατσαρόλι τα μπιμπερό όπως τα κάναν παλια

Μπαααα μια χαρά το κατσαρόλι για μένα! Βάζω καμία οχταρια μπιμπερό μέσα κ σούπερ. Αποστειρωτη θα έχω αλλα ξανά λέω αν παρεις έναν καλό να αποστειρωνεις μαζί πιπιλες κ θηλαστρο κ αν θέλεις πιάτα κ μαχαιροπηρουνα και όχι κανα πλαστικό που απλά σου βγάζει ατμούς και λες τα αποστείρωσε. Επισης τον έχεις μέχρι έξι μηνών κ τέλος. Άσε που έχω δει να κόβουν την αποστείρωση κ νωρίτερα. Εμενα μανούλα με δυο παιδιά μου είπε μια που τον πήραν κ καπάκι πατάρι. Οποτε ξανά λέω είναι υποκειμενικά όλα ότι βολεύει την κάθε μια. Είναι σίγουρα καλό που σε έξι λεπτά τα έχεις έτοιμα από ότι στο μάτι της κουζινας αλλα οκ προσωπικά ξανά λέω ζούσα κ χωρίς αυτό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Εσυ δεν εχεις παιδι εχεις τον ταρζαν χαχα!!σε προετοιμαζει για αργοτερα δε θα σου αφηνει τπτ ορθιο τον φανταζομαι οταν τον κανεις μπανιο πως θα κανει

 

Just now, Nicol_ είπε:

Αχαχαχαχα μαχη δινεις ρε φιλη! Εγω παρει την αλλαξειρα απο τα ικεα οποτε δεν εχει πρόσβαση στα καλλυντικα τα εχω πανω στη συρταριερα. Αλλα.αρχισε κ μενα να ειναι υπερκινητικός. Βλεπω να τον αλλαζω στο πατωμα αργοτερα

Πραγματικα δεν ξερω απο που πηρε. Εγω ειμαι και γαμω τα παιδια μαλλον απο τον μπαμπα του θα πηρε χαχαχα

Αυτο ακριβως τραβαω νομιζω δεν θα μπορουσα να το εκφρασω καλυτερα χαχαχαχα

2e5jt48.jpg

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Beboula25 είπε:

Μπαααα μια χαρά το κατσαρόλι για μένα! Βάζω καμία οχταρια μπιμπερό μέσα κ σούπερ. Αποστειρωτη θα έχω αλλα ξανά λέω αν παρεις έναν καλό να αποστειρωνεις μαζί πιπιλες κ θηλαστρο κ αν θέλεις πιάτα κ μαχαιροπηρουνα και όχι κανα πλαστικό που απλά σου βγάζει ατμούς και λες τα αποστείρωσε. Επισης τον έχεις μέχρι έξι μηνών κ τέλος. Άσε που έχω δει να κόβουν την αποστείρωση κ νωρίτερα. Εμενα μανούλα με δυο παιδιά μου είπε μια που τον πήραν κ καπάκι πατάρι. Οποτε ξανά λέω είναι υποκειμενικά όλα ότι βολεύει την κάθε μια. Είναι σίγουρα καλό που σε έξι λεπτά τα έχεις έτοιμα από ότι στο μάτι της κουζινας αλλα οκ προσωπικά ξανά λέω ζούσα κ χωρίς αυτό. 

Ετσι ακριβως εκοψα την αποστειρωση 2μηνων ακριβως απο την στιγμη π εβαζε πραγματα στο στομα της! Ευτυχως τον ειχα παρει απο τα τζαμπο κ δεν εδωσα ενα σκασμο λεφτα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι ακριβως εκοψα την αποστειρωση 2μηνων ακριβως απο την στιγμη π εβαζε πραγματα στο στομα της! Ευτυχως τον ειχα παρει απο τα τζαμπο κ δεν εδωσα ενα σκασμο λεφτα!

Ναι τα 3σε1 ή 4σε1 έχουν κανα 40ρι πενηντάρι ανάλογα. Όχι πως δεν τα αξίζουν αλλα ναι έχω ακούσει κ αλλες που σταμάτησαν πιο νωρις. Καταρχήν πολλες θηλάζουν κ δίνουν σπάνια μπουκάλι. Τέλος πάντων μην το κουράζομαι άλλο χαχαχ.

Λοιπον αύριο με το καλό πάω μαιευτήριο να παρω μια πρώτη δόση και αυτές τις μερες θα βάλω το λίκνο έτοιμο δίπλα μου και Θεέ μου θα περιμένω αυτή την ευλογία να μπει μέσα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι τα 3σε1 ή 4σε1 έχουν κανα 40ρι πενηντάρι ανάλογα. Όχι πως δεν τα αξίζουν αλλα ναι έχω ακούσει κ αλλες που σταμάτησαν πιο νωρις. Καταρχήν πολλες θηλάζουν κ δίνουν σπάνια μπουκάλι. Τέλος πάντων μην το κουράζομαι άλλο χαχαχ.

Λοιπον αύριο με το καλό πάω μαιευτήριο να παρω μια πρώτη δόση και αυτές τις μερες θα βάλω το λίκνο έτοιμο δίπλα μου και Θεέ μου θα περιμένω αυτή την ευλογία να μπει μέσα! 

Αχχχ ναι τι ωραίο συναίσθημα!!!! Θυμάμαι κι εγώ όταν είχα βάλλει την καλαθουνα του δίπλα στο κρεβάτι μου και περίμενα πως κ πως να τον δω μέσα!!!! Την κοιτούσα όλη την ώρα, την έβαζα ίσια, έβαζα αρκούδια, ηθελα να ασχολούμαι, ότι να 'ναι.. Τον φανταζόμουν κάθε ημέρα, αλλά κορίτσια είναι πολύ καλύτερο απ'οτι μπορούμε να φανταστούμε! Και τώρα σας μιλάω και τον έχω εδώ δίπλα μου (όχι φυσικά στην καλαθουνα γιατί δεν χωραει :roll:)!!!! Με το καλόο τα μωρακια σας!!! Να χαρείτε αυτές τις στιγμές και να ξεκουραζεστε όσο μπορείτε!!! 

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι τα 3σε1 ή 4σε1 έχουν κανα 40ρι πενηντάρι ανάλογα. Όχι πως δεν τα αξίζουν αλλα ναι έχω ακούσει κ αλλες που σταμάτησαν πιο νωρις. Καταρχήν πολλες θηλάζουν κ δίνουν σπάνια μπουκάλι. Τέλος πάντων μην το κουράζομαι άλλο χαχαχ.

Λοιπον αύριο με το καλό πάω μαιευτήριο να παρω μια πρώτη δόση και αυτές τις μερες θα βάλω το λίκνο έτοιμο δίπλα μου και Θεέ μου θα περιμένω αυτή την ευλογία να μπει μέσα! 

Εγώ το έχω στήσει στο δωμάτιο κάνα μήνα.... Και σιγά σιγά έχω αρχίσει κ σκεφτομαι ότι θα είναι ένα ανθρωπάκι σε λίγες μέρες εκεί μεσα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι τα 3σε1 ή 4σε1 έχουν κανα 40ρι πενηντάρι ανάλογα. Όχι πως δεν τα αξίζουν αλλα ναι έχω ακούσει κ αλλες που σταμάτησαν πιο νωρις. Καταρχήν πολλες θηλάζουν κ δίνουν σπάνια μπουκάλι. Τέλος πάντων μην το κουράζομαι άλλο χαχαχ.

Λοιπον αύριο με το καλό πάω μαιευτήριο να παρω μια πρώτη δόση και αυτές τις μερες θα βάλω το λίκνο έτοιμο δίπλα μου και Θεέ μου θα περιμένω αυτή την ευλογία να μπει μέσα! 

Η στιγμη π θα πρωτομπει εκει μεσα ειναι απεριγραπτη ενα τοσο δα πλασματακι π εξαρταται εξ ολοκληρου απο εσενα!! Ειναι μοναδικες στιγμες κ τοσο ευλογημενες!!! Μα η μοναδικη στιγμη π αξιζει οσο ολα τα χρυσαφια του κοσμου ειναι οταν βγαινει απο μεσα σου κ στο ακουμπανε πανω σου κ εσυ του δινεις το πρωτο του φιλι το πρωτο ερεθισμα απο τον εξω κοσμο ειναι απο την μανουλα του! Με αυτην π θα πορευτει σε ολη του την ζωη κ σε αγαπαει πριν καν γεννηθει μονο κ μονο επειδη ακουγε τοσους μηνες την καρδουλα σου!!!!

Με το καλο κοριτσια μ!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω χάσει επεισόδια σήμερα κάπου έχω κάτι quote... αλλά αύριο έρχεται ο μπέμπινος οπότε θα με δικαιολογήσετε!

Ευχαριστώ κορίτσια μου για όλα αυτούς τους μήνες! Με βοηθησάτε πολύ και συγγνώμη αν ούσα αυστηρή στεναχώρησα ποτέ καμμία...

Συγκινήθηκα πάλι γμτ αλλά σαν χτες μου φαίνεται που με καλοσωρισατε εδώ και άκουσα την ευχή που δεν είχα ιδέα τότε  πόσο σημασία είχε: "Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη"

Έχω αγωνία για αύριο ήμουνα πολύ καιρό σίγουρη ότι θα είμαι μανούλα Ιουνίου και είναι σαν μου πάτησαν το fasr forward. Ο μπεμπινος βέβαια σύμφωνα με τον υπέρηχο ξεπέρασε τα 3κιλά. Προσεύχομαι ως εκ τούτου να πάνε όλα καλά.

Σε κάθε περίπτωση θα επικαλεστώ για ακόμα μια φορά τη θετική σας ενέργεια και εννοείται θα σας ξαναγράψουμε ( ο πληθυντικός είναι επίτηδες :)) το συντομότερο δυνατό με τα νέα μας.

PS. Θα κλείσω με την άλλη σημαντική ευχή "Γερά μωρά σε όλες":x

  • Μου αρέσει 5

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Εχω χάσει επεισόδια σήμερα κάπου έχω κάτι quote... αλλά αύριο έρχεται ο μπέμπινος οπότε θα με δικαιολογήσετε!

Ευχαριστώ κορίτσια μου για όλα αυτούς τους μήνες! Με βοηθησάτε πολύ και συγγνώμη αν ούσα αυστηρή στεναχώρησα ποτέ καμμία...

Συγκινήθηκα πάλι γμτ αλλά σαν χτες μου φαίνεται που με καλοσωρισατε εδώ και άκουσα την ευχή που δεν είχα ιδέα τότε  πόσο σημασία είχε: "Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη"

Έχω αγωνία για αύριο ήμουνα πολύ καιρό σίγουρη ότι θα είμαι μανούλα Ιουνίου και είναι σαν μου πάτησαν το fasr forward. Ο μπεμπινος βέβαια σύμφωνα με τον υπέρηχο ξεπέρασε τα 3κιλά. Προσεύχομαι ως εκ τούτου να πάνε όλα καλά.

Σε κάθε περίπτωση θα επικαλεστώ για ακόμα μια φορά τη θετική σας ενέργεια και εννοείται θα σας ξαναγράψουμε ( ο πληθυντικός είναι επίτηδες :)) το συντομότερο δυνατό με τα νέα μας.

PS. Θα κλείσω με την άλλη σημαντική ευχή "Γερά μωρά σε όλες":x

Με το καλο κοριτσι μου να τον κρατησεις γερο στην αγγαλια σου! Θα περιμενουμε νεα σας!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Εχω χάσει επεισόδια σήμερα κάπου έχω κάτι quote... αλλά αύριο έρχεται ο μπέμπινος οπότε θα με δικαιολογήσετε!

Ευχαριστώ κορίτσια μου για όλα αυτούς τους μήνες! Με βοηθησάτε πολύ και συγγνώμη αν ούσα αυστηρή στεναχώρησα ποτέ καμμία...

Συγκινήθηκα πάλι γμτ αλλά σαν χτες μου φαίνεται που με καλοσωρισατε εδώ και άκουσα την ευχή που δεν είχα ιδέα τότε  πόσο σημασία είχε: "Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη"

Έχω αγωνία για αύριο ήμουνα πολύ καιρό σίγουρη ότι θα είμαι μανούλα Ιουνίου και είναι σαν μου πάτησαν το fasr forward. Ο μπεμπινος βέβαια σύμφωνα με τον υπέρηχο ξεπέρασε τα 3κιλά. Προσεύχομαι ως εκ τούτου να πάνε όλα καλά.

Σε κάθε περίπτωση θα επικαλεστώ για ακόμα μια φορά τη θετική σας ενέργεια και εννοείται θα σας ξαναγράψουμε ( ο πληθυντικός είναι επίτηδες :)) το συντομότερο δυνατό με τα νέα μας.

PS. Θα κλείσω με την άλλη σημαντική ευχή "Γερά μωρά σε όλες":x

Και εγω συγκινήθηκα με την περιγραφή σου.. Πέρασε ο καιρός εχωντας παρέα ή μια την άλλη εδώ μέσα... Μεγάλη στήριξη αυτή η παρέα.. Εμενα με βοήθησε πολύ.. Φτάσαμε στο τέλος κ περιμένουμε από μέρα σε μέρα τα μωρακια μας.. Όλα καλά σου εύχομαι να πάνε αύριο.. Με έναν πόνο που λένε.. Και ένα γερό και δυνατό μωράκι.. Θα περιμένω να μας πεις την εμπειρία σ.. Μετά νομίζω σειρά έχει η @Beboula25

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Αχχχ ναι τι ωραίο συναίσθημα!!!! Θυμάμαι κι εγώ όταν είχα βάλλει την καλαθουνα του δίπλα στο κρεβάτι μου και περίμενα πως κ πως να τον δω μέσα!!!! Την κοιτούσα όλη την ώρα, την έβαζα ίσια, έβαζα αρκούδια, ηθελα να ασχολούμαι, ότι να 'ναι.. Τον φανταζόμουν κάθε ημέρα, αλλά κορίτσια είναι πολύ καλύτερο απ'οτι μπορούμε να φανταστούμε! Και τώρα σας μιλάω και τον έχω εδώ δίπλα μου (όχι φυσικά στην καλαθουνα γιατί δεν χωραει :roll:)!!!! Με το καλόο τα μωρακια σας!!! Να χαρείτε αυτές τις στιγμές και να ξεκουραζεστε όσο μπορείτε!!! 

Σε ευχαριστούμε κορίτσι μου!! Να χαίρεσαι τον γιοκα σου πάντα γερος να είναι να τον καμαρώνεις!! Είναι πράγματι φοβερο το συναίσθημα της προσμονής που με κάνει να φαντάζομαι το συναίσθημα της γεννας και μόνο που πάω να το σκεφτώ ανεβαίνει η χαρά στον λαιμό αλήθεια αισθάνομαι τον κόμπο! Τώρα τρώγαμε με τον άντρα μου και του λέω σε μια εβδομάδα πρώτα ο Θεός δεν θα είμαστε μόνοι μας εδώ το πιστεύεις;;

Παναγία μου σε ευχαριστώ!! 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εγώ το έχω στήσει στο δωμάτιο κάνα μήνα.... Και σιγά σιγά έχω αρχίσει κ σκεφτομαι ότι θα είναι ένα ανθρωπάκι σε λίγες μέρες εκεί μεσα

Μπράβο ρε εγω δεν το έχω φτιάξει απλώς έχει στημενα τα πράγματα και τώρα θα το φτιαξουμε να είναι ομορφο και αυτό.

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Η στιγμη π θα πρωτομπει εκει μεσα ειναι απεριγραπτη ενα τοσο δα πλασματακι π εξαρταται εξ ολοκληρου απο εσενα!! Ειναι μοναδικες στιγμες κ τοσο ευλογημενες!!! Μα η μοναδικη στιγμη π αξιζει οσο ολα τα χρυσαφια του κοσμου ειναι οταν βγαινει απο μεσα σου κ στο ακουμπανε πανω σου κ εσυ του δινεις το πρωτο του φιλι το πρωτο ερεθισμα απο τον εξω κοσμο ειναι απο την μανουλα του! Με αυτην π θα πορευτει σε ολη του την ζωη κ σε αγαπαει πριν καν γεννηθει μονο κ μονο επειδη ακουγε τοσους μηνες την καρδουλα σου!!!!

Με το καλο κοριτσια μ!!!

Κάθε φορά που μιλάω με μανουλες αυτό ακριβως μου λένε! Και αυτό περιμένω για αυτό προσπαθούσα για αυτό έχω προσευχηθεί για αυτό ευχαριστώ τον Θεό την Παναγία και όλους τους Αγίους για την ευλογία αυτή! Ποσο τον περιμένω να έρθει στην αγκαλιά μου η ζωή μουυυ!! Δεν μπορώ θα κλάψω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Εχω χάσει επεισόδια σήμερα κάπου έχω κάτι quote... αλλά αύριο έρχεται ο μπέμπινος οπότε θα με δικαιολογήσετε!

Ευχαριστώ κορίτσια μου για όλα αυτούς τους μήνες! Με βοηθησάτε πολύ και συγγνώμη αν ούσα αυστηρή στεναχώρησα ποτέ καμμία...

Συγκινήθηκα πάλι γμτ αλλά σαν χτες μου φαίνεται που με καλοσωρισατε εδώ και άκουσα την ευχή που δεν είχα ιδέα τότε  πόσο σημασία είχε: "Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη"

Έχω αγωνία για αύριο ήμουνα πολύ καιρό σίγουρη ότι θα είμαι μανούλα Ιουνίου και είναι σαν μου πάτησαν το fasr forward. Ο μπεμπινος βέβαια σύμφωνα με τον υπέρηχο ξεπέρασε τα 3κιλά. Προσεύχομαι ως εκ τούτου να πάνε όλα καλά.

Σε κάθε περίπτωση θα επικαλεστώ για ακόμα μια φορά τη θετική σας ενέργεια και εννοείται θα σας ξαναγράψουμε ( ο πληθυντικός είναι επίτηδες :)) το συντομότερο δυνατό με τα νέα μας.

PS. Θα κλείσω με την άλλη σημαντική ευχή "Γερά μωρά σε όλες":x

Με το καλο καμαρι μου!!περιμενουμε νεα σου ολα θα παμε τελεια!!υγεια αγαπη ευτυχια κ να δειτε το πριγκηποπουλο σας οπως επιθυμείτε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...