Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Beboula25 είπε:

Βασικά είναι πολλά που διευκολύνουν και ταυτόχρονα περιττά. Θεωρώ πως σε ότι υπάρχει τροπος όλα τα υπόλοιπα που λέμε είναι για να λέμε. Δεν γυρνάω στην εποχή του χομο σαπιενς απλώς τονίζω ότι κάπου κάπου το παραχεζουμε και προσθέτουμε άγχος για το τίποτα στην κυριολεξία. Οπως πάντα θα ξανά πω ότι κάνει κέφι κ ότι βολεύει την κάθε μια. Οπως είπε και η Βασω κ η νανουλα στην πράξη τα βλέπουμε και αναλογως κινούμαστε. Πήρα αλλαξιερα γιατί μου το είπαν κ γιατί άρεσε στον άντρα μου εγω δεν είχα θέμα παρω δεν παρω. Οπως και αποστειρωτη περιμένω δώρο επειδή το θέλουν οι άνθρωποι που θα το πάρουν. Το ίδιο και θερμαντηρα θέλουν να μου κάνουν δώρο γιατι τους βόλεψε κ εκείνους στο μωρό τους. Και να είναι καλα που με σκέφτονται και θέλουν να μου τα φέρουν δεν το συζητω!!! Απλώς θέλω να πω ότι προσωπικά ζω όμορφα και χωρίς αυτά κ δεν έχω αγχωθεί ούτε μια στιγμή για το αν θα τα είχα. Για όλα αυτά τα πραγματάκια έχω το ίδιο σκεπτικό. Επίσης έχω αλλάξει πολλες παρα πολλες πανες και δεν έτυχε να λερωθεί ούτε καναπές ούτε τκρεββάτι ούτε μας ενόχλησε που δεν ήταν διπλα μας ο κάδος την ώρα που τα κακά ήταν πολλααα και τόσο όμορφα ξέρετε εσείς τα μουσταρδί τα κρεμε . Και επιςης έχω βρεθεί σε παρα πολλες πανες αλλαγής του ξαδερφουλη μου κ ούτε θυμαμαι να είχε θέμα η θειουλα μου που δεν είχε αλλαξιερα. Για αυτο αποφεύγω να ρωτάω τέτοια και να ζητάω γνώμη γιατί στανταρ αυτή η απορία με τοσες διαφορετικες απαντησεις θα καταλήξει τελικα σε ένα τεράστιο ερωτηματικό. 

Για αυτο λεμε οπως βολευεται η καθεμια. Δεν υπαρχει κανονας σε αυτα. Διαφορετικες οι αναγκες σε καθε σπιτικο. Μια χαρα τα λες, ολες συμφωνουμε. Αφου κ στην πραξη διαφορετικα λειτουργουμε και φαινεται κ απο τα λεγομενα εδω αγαπη. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμας ακομα λιγο τα χερια αλλα να σου πω κ που βρεχουμε λιγο δεν με ενοχλει! Τωρα αργοτερα π θα θελει να καθεται και να παιζει π ηδη θελει αλλα δεν βρεχει ακομα θα την βαλω στο μπανιο μεσα στην μπανιερα μας με το μπανιερο της

Οχι λεμε τις αποψεις μας εδω! Κ εχει δικιο σε 1σελιδα με τοοοοοσες νεομανουλες λογικο ειναι να υπαρχουν κ πολλες διαφορετικες αποψεις....εδω με την ξαδερφη μ π μενουμε απεναντι κ εχει ενα κοριτσακι 2χρονων παλι σε πολλες αποψεις ειμαστε διαφορετικες! Οχι εδω!

Ναι αυτό εννοείται για αυτό ξανά λέω αποφεύγω να εκφράζω πολλες απορίες τέτοιου τύπου γιατί είναι υποκειμενικά κάποια πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχιιι στρωνω κατω απο το μπανιερο μια πετσετα δικια μας κ ισα ισα λιγεςς πιτσιλιες κανουμε!

Α εισαστε κυριες εσεις εχω τυχει σε φιλες μου κ τα κανουν ρημαδιο τα μικρακια τους γι αυτο ειχα την απορια μη με παρεξηγησεις!

Just now, Beboula25 είπε:

Βασικά είναι πολλά που διευκολύνουν και ταυτόχρονα περιττά. Θεωρώ πως σε ότι υπάρχει τροπος όλα τα υπόλοιπα που λέμε είναι για να λέμε. Δεν γυρνάω στην εποχή του χομο σαπιενς απλώς τονίζω ότι κάπου κάπου το παραχεζουμε και προσθέτουμε άγχος για το τίποτα στην κυριολεξία. Οπως πάντα θα ξανά πω ότι κάνει κέφι κ ότι βολεύει την κάθε μια. Οπως είπε και η Βασω κ η νανουλα στην πράξη τα βλέπουμε και αναλογως κινούμαστε. Πήρα αλλαξιερα γιατί μου το είπαν κ γιατί άρεσε στον άντρα μου εγω δεν είχα θέμα παρω δεν παρω. Οπως και αποστειρωτη περιμένω δώρο επειδή το θέλουν οι άνθρωποι που θα το πάρουν. Το ίδιο και θερμαντηρα θέλουν να μου κάνουν δώρο γιατι τους βόλεψε κ εκείνους στο μωρό τους. Και να είναι καλα που με σκέφτονται και θέλουν να μου τα φέρουν δεν το συζητω!!! Απλώς θέλω να πω ότι προσωπικά ζω όμορφα και χωρίς αυτά κ δεν έχω αγχωθεί ούτε μια στιγμή για το αν θα τα είχα. Για όλα αυτά τα πραγματάκια έχω το ίδιο σκεπτικό. Επίσης έχω αλλάξει πολλες παρα πολλες πανες και δεν έτυχε να λερωθεί ούτε καναπές ούτε τκρεββάτι ούτε μας ενόχλησε που δεν ήταν διπλα μας ο κάδος την ώρα που τα κακά ήταν πολλααα και τόσο όμορφα ξέρετε εσείς τα μουσταρδί τα κρεμε . Και επιςης έχω βρεθεί σε παρα πολλες πανες αλλαγής του ξαδερφουλη μου κ ούτε θυμαμαι να είχε θέμα η θειουλα μου που δεν είχε αλλαξιερα. Για αυτο αποφεύγω να ρωτάω τέτοια και να ζητάω γνώμη γιατί στανταρ αυτή η απορία με τοσες διαφορετικες απαντησεις θα καταλήξει τελικα σε ένα τεράστιο ερωτηματικό. 

Συμφωνω κ εγω μαζι σου σε ολα εγω πηρα μονο συρταριερα για τα ρουχαλακια γιατι ρε συ οπου κοιταγα αλλαξιερα-συρταριερα τη χρεωναν πανακριβα κ πηρα κ ενα στρωματακι εξτρα κ θα το βαλω οπου με βολεψει για αρχη στο πλυντηριο κ αν δε με βολεψει πανω στη συρταριερα η οπου αλλου θα την αλλαζω μεταφέρεται ευκολα αυτο.  Ο καθενας εννοειται κανει οτι θελει αλλα πραγματικα ολα πιστευω θα τα δουμε στην πορεια.πλεον δε με ανχωνει τπτ τετοιο μονο να ειναι γερα τα μωρακια μας γιατι το εχουμε δεδομενο κ αυτό κ ανχονωμαστε για βλακειες κ εγω το εκανα πριν δε το λεω για κακο!

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνούμε δεν συμφωνούμε I love you all ❤️  Γιατί πάντα συμπαραστέκεται η μια στην άλλη με το δικό της ξεχωριστό τρόπο. Γιατί πάντα θέλετε να βοηθήσετε με την απάντηση σας. Και γιατί πάντα είστε “δίπλα” όταν το χρειάζεται μια κοπέλα. Είτε είναι κάτι απλό είτε κάτι πιο σοβαρό είστε πάντα κοντά.. 

Just now, Vasoth. είπε:

Α εισαστε κυριες εσεις εχω τυχει σε φιλες μου κ τα κανουν ρημαδιο τα μικρακια τους γι αυτο ειχα την απορια μη με παρεξηγησεις!

Συμφωνω κ εγω μαζι σου σε ολα εγω πηρα μονο συρταριερα για τα ρουχαλακια γιατι ρε συ οπου κοιταγα αλλαξιερα-συρταριερα τη χρεωναν πανακριβα κ πηρα κ ενα στρωματακι εξτρα κ θα το βαλω οπου με βολεψει για αρχη στο πλυντηριο κ αν δε με βολεψει πανω στη συρταριερα η οπου αλλου θα την αλλαζω μεταφέρεται ευκολα αυτο.  Ο καθενας εννοειται κανει οτι θελει αλλα πραγματικα ολα πιστευω θα τα δουμε στην πορεια.πλεον δε με ανχωνει τπτ τετοιο μονο να ειναι γερα τα μωρακια μας γιατι το εχουμε δεδομενο κ αυτό κ ανχονωμαστε για βλακειες κ εγω το εκανα πριν δε το λεω για κακο!

Μα φυσικά ρε Βασω μου εκεί καταλήγω πως τα έχουμε όλα δεδομένα κ η ουσία είναι άλλη. Αλλα από την άλλη μακάρι να είναι μόνο αυτά τα άγχη. Όλες μας αυτό θελουμε μόνο να είναι γερά τα μωράκια! 

Καλα εκανες με την συρταριερα. Και εμάς αρχικά μας πουλούσαν το σετ με συρταριερα μαζί και ανέβαινε το κόστος. Τότε δεν είχα άποψη γτ ήταν η πρώτη μας επίσκεψη κ συν ότι ξετρελαθηκα με το δωμάτιο κ ήταν πανεύκολο να με πείσουν. Ευτυχώς μου έκοψε κ είπα όχι. Πήρα ξεχωριστή και οπως λες θα την βάλω όπου βολέψει. Παρεπιπτόντως πολύ έξυπνο στο πλυντήριο επάνω δεν το είχα σκεφτεί αλλα κ πάλι οπως λες όπου θες την μετακινείς εκείνη την στιγμή.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Α εισαστε κυριες εσεις εχω τυχει σε φιλες μου κ τα κανουν ρημαδιο τα μικρακια τους γι αυτο ειχα την απορια μη με παρεξηγησεις!

Συμφωνω κ εγω μαζι σου σε ολα εγω πηρα μονο συρταριερα για τα ρουχαλακια γιατι ρε συ οπου κοιταγα αλλαξιερα-συρταριερα τη χρεωναν πανακριβα κ πηρα κ ενα στρωματακι εξτρα κ θα το βαλω οπου με βολεψει για αρχη στο πλυντηριο κ αν δε με βολεψει πανω στη συρταριερα η οπου αλλου θα την αλλαζω μεταφέρεται ευκολα αυτο.  Ο καθενας εννοειται κανει οτι θελει αλλα πραγματικα ολα πιστευω θα τα δουμε στην πορεια.πλεον δε με ανχωνει τπτ τετοιο μονο να ειναι γερα τα μωρακια μας γιατι το εχουμε δεδομενο κ αυτό κ ανχονωμαστε για βλακειες κ εγω το εκανα πριν δε το λεω για κακο!

Κοιτα χτυπαει χερια ποδια οσο ειναι μεσα στο νερο αλλα επειδη απλωνω πετσετα μεγαλη κατω απο την μπανιερα τα απορροφα ολα!!! Κ εγω εχω δςι να τα κανουν ρημαδιο αλλα ευτυχως 5μηνες με εχει βολεψει στην πορεια βλεπουμε!!! Χαχαχχαχα τι να σε παρεξηγησω βρεεε

Just now, Beboula25 είπε:

Ναι αυτό εννοείται για αυτό ξανά λέω αποφεύγω να εκφράζω πολλες απορίες τέτοιου τύπου γιατί είναι υποκειμενικά κάποια πράγματα

Ναι σιγουρααα!!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ έχω πάρει ένα μπανάκι μπανιέρας.. τώρα πόσο θα βολέψει ιδέα δεν έχω!!

αλλαξιέρα δεν έχω πάρει, κρεβάτι ή σ έναν καναπεδάκο που έχω στο υπνοδωμάτιο... θα τα κατουρήσει όλα ο μικρός το βλέπω χαχαχαχα έχω βάλει παντού αδιάβροχα καλύμματα 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

εγώ έχω πάρει ένα μπανάκι μπανιέρας.. τώρα πόσο θα βολέψει ιδέα δεν έχω!!

αλλαξιέρα δεν έχω πάρει, κρεβάτι ή σ έναν καναπεδάκο που έχω στο υπνοδωμάτιο... θα τα κατουρήσει όλα ο μικρός το βλέπω χαχαχαχα έχω βάλει παντού αδιάβροχα καλύμματα 

Να λες παλι καλα που ειναι καλοκαιρι και δεν εχουμε χαλιά. Γιατι και χαλί μου εχει κατουρήσει φυσικα χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου @Beboula25.

Όλα κορίτσια τα βλέπουμε στην πράξη τίποτα δεν προβλέπεται από πρίν εγώ αυτό κατάλαβα. 

Just now, nanoula90 είπε:

Να λες παλι καλα που ειναι καλοκαιρι και δεν εχουμε χαλιά. Γιατι και χαλί μου εχει κατουρήσει φυσικα χαχαχα

Εγώ δεν έχω χαλιά έχω ενδοδαπεδια θέρμανση γι'αυτό μουχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Συμφωνώ μαζί σου @Beboula25.

Όλα κορίτσια τα βλέπουμε στην πράξη τίποτα δεν προβλέπεται από πρίν εγώ αυτό κατάλαβα. 

Εγώ δεν έχω χαλιά έχω ενδοδαπεδια θέρμανση γι'αυτό μουχαχαχα

Εσυ συμπεθερα εισαι πολυ προχω αστο χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

εγώ έχω πάρει ένα μπανάκι μπανιέρας.. τώρα πόσο θα βολέψει ιδέα δεν έχω!!

αλλαξιέρα δεν έχω πάρει, κρεβάτι ή σ έναν καναπεδάκο που έχω στο υπνοδωμάτιο... θα τα κατουρήσει όλα ο μικρός το βλέπω χαχαχαχα έχω βάλει παντού αδιάβροχα καλύμματα 

Εγώ έχω πάρει ένα λίκνο για το δωμάτιο να είναι μαζί μας το μωρό.. Τα ρούχα της τα έχω βάλει σε ένα συρτάρι στην ντουλάπα που έχω κ δικά μας ρούχα.. Και αλλαξιερα δεν πήρα σαν κ αυτές π είναι μαζί με την συρταριερα γτ ειναι πανάκριβα.. Πήρα μια αλλαξιερα σαν στρώματακι κ το βάζω όπου θέλω.. Μπορεί στο πλυντήριο η μπορεί κ σε ένα έπιπλα κι π έχω δίπλα από το λίκνο.. Θα το δω στην πράξη το θα βολέψει.. Τώρα όσο για τον αποστειρωτή π είπε η μπεμπουλα θεωρώ ότι είναι από τα απαραίτητα.. Αντί να βράζεις σε κατσαρόλι τα μπιμπερό όπως τα κάναν παλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πάντως κορίτσια που πηρα συρταριερα-αλλαξιερα, είναι πολύ βολική δεν λεω, γιατί δεν σκύβω, αλλα φυσικά τον έχω αλλάξει παντούυυ κ όχι μόνο εκεί. Τώρα ας πούμε αυτό με το πλυντήριο δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Μου ακούγεται βολικοτατο. Μακαρι να μου το είχε πει κάποιος νωρίτερα ώστε να έπαιρνα μια απλή συρταριερα, γιατί όπως και να το κάνεις η αλλαξιερα δεν είναι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Επίσης να σας πω να γελάσετε, πως εκτός από χαλια, κρεβάτια, καναπέδες, εμείς έχουμε πάθει κ το χειρότερο, να θέλω να του σηκώσω τα πόδια για να του σκουπισω τον ποπό και εκείνη την ώρα κατουραει, και φυσικά πήγαν στο προσωπάκι του. Τσιριξα και μετά εσκασα στα γέλια, αυτός το σταμάτησε εκείνη την ώρα επειδή τρομαξε είτε από την φωνή μου είτε επειδή βραχηκε στο πρόσωπο, και μετά που ξαναπήγα να σηκώσω τα πόδια, το ξανακανε.. Τρελάθηκα... Οπότε αγορομανες τα πουλάκια δεν τα προλαβαίνειςςς.. 

  • Χαχα 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια που πηρα συρταριερα-αλλαξιερα, είναι πολύ βολική δεν λεω, γιατί δεν σκύβω, αλλα φυσικά τον έχω αλλάξει παντούυυ κ όχι μόνο εκεί. Τώρα ας πούμε αυτό με το πλυντήριο δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Μου ακούγεται βολικοτατο. Μακαρι να μου το είχε πει κάποιος νωρίτερα ώστε να έπαιρνα μια απλή συρταριερα, γιατί όπως και να το κάνεις η αλλαξιερα δεν είναι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Επίσης να σας πω να γελάσετε, πως εκτός από χαλια, κρεβάτια, καναπέδες, εμείς έχουμε πάθει κ το χειρότερο, να θέλω να του σηκώσω τα πόδια για να του σκουπισω τον ποπό και εκείνη την ώρα κατουραει, και φυσικά πήγαν στο προσωπάκι του. Τσιριξα και μετά εσκασα στα γέλια, αυτός το σταμάτησε εκείνη την ώρα επειδή τρομαξε είτε από την φωνή μου είτε επειδή βραχηκε στο πρόσωπο, και μετά που ξαναπήγα να σηκώσω τα πόδια, το ξανακανε.. Τρελάθηκα... Οπότε αγορομανες τα πουλάκια δεν τα προλαβαίνειςςς.. 

εμενα μου εχει τυχει την ωρα που τον σηκωνω να τον αλλαξω να κανει κακα. μια φορα βεβαια αλλα.αν ημουν.στο σαλονι κ ειχε γεμισει κ αυτος κ ο σελτες κ ολα δεν θα ηξερα τι να πρωτο σωσω τον καναπε η το μωρο χα χα χα. 

καλα.εννοειτε οτι τον αλλαζω παντου αλλα αν κανει κακα του μονο πλυντηριο κ μπανιο κ απευθειας βρυση

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια που πηρα συρταριερα-αλλαξιερα, είναι πολύ βολική δεν λεω, γιατί δεν σκύβω, αλλα φυσικά τον έχω αλλάξει παντούυυ κ όχι μόνο εκεί. Τώρα ας πούμε αυτό με το πλυντήριο δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Μου ακούγεται βολικοτατο. Μακαρι να μου το είχε πει κάποιος νωρίτερα ώστε να έπαιρνα μια απλή συρταριερα, γιατί όπως και να το κάνεις η αλλαξιερα δεν είναι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Επίσης να σας πω να γελάσετε, πως εκτός από χαλια, κρεβάτια, καναπέδες, εμείς έχουμε πάθει κ το χειρότερο, να θέλω να του σηκώσω τα πόδια για να του σκουπισω τον ποπό και εκείνη την ώρα κατουραει, και φυσικά πήγαν στο προσωπάκι του. Τσιριξα και μετά εσκασα στα γέλια, αυτός το σταμάτησε εκείνη την ώρα επειδή τρομαξε είτε από την φωνή μου είτε επειδή βραχηκε στο πρόσωπο, και μετά που ξαναπήγα να σηκώσω τα πόδια, το ξανακανε.. Τρελάθηκα... Οπότε αγορομανες τα πουλάκια δεν τα προλαβαίνειςςς.. 

ΧΑχαχα ε ρε πλάκα,στα κορίτσια είναι συντριβάνακι στα αγόρια όμως σα λάστιχο πετάει!!! ΧΑχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Βασικά είναι πολλά που διευκολύνουν και ταυτόχρονα περιττά. Θεωρώ πως σε ότι υπάρχει τροπος όλα τα υπόλοιπα που λέμε είναι για να λέμε. Δεν γυρνάω στην εποχή του χομο σαπιενς απλώς τονίζω ότι κάπου κάπου το παραχεζουμε και προσθέτουμε άγχος για το τίποτα στην κυριολεξία. Οπως πάντα θα ξανά πω ότι κάνει κέφι κ ότι βολεύει την κάθε μια. Οπως είπε και η Βασω κ η νανουλα στην πράξη τα βλέπουμε και αναλογως κινούμαστε. Πήρα αλλαξιερα γιατί μου το είπαν κ γιατί άρεσε στον άντρα μου εγω δεν είχα θέμα παρω δεν παρω. Οπως και αποστειρωτη περιμένω δώρο επειδή το θέλουν οι άνθρωποι που θα το πάρουν. Το ίδιο και θερμαντηρα θέλουν να μου κάνουν δώρο γιατι τους βόλεψε κ εκείνους στο μωρό τους. Και να είναι καλα που με σκέφτονται και θέλουν να μου τα φέρουν δεν το συζητω!!! Απλώς θέλω να πω ότι προσωπικά ζω όμορφα και χωρίς αυτά κ δεν έχω αγχωθεί ούτε μια στιγμή για το αν θα τα είχα. Για όλα αυτά τα πραγματάκια έχω το ίδιο σκεπτικό. Επίσης έχω αλλάξει πολλες παρα πολλες πανες και δεν έτυχε να λερωθεί ούτε καναπές ούτε τκρεββάτι ούτε μας ενόχλησε που δεν ήταν διπλα μας ο κάδος την ώρα που τα κακά ήταν πολλααα και τόσο όμορφα ξέρετε εσείς τα μουσταρδί τα κρεμε . Και επιςης έχω βρεθεί σε παρα πολλες πανες αλλαγής του ξαδερφουλη μου κ ούτε θυμαμαι να είχε θέμα η θειουλα μου που δεν είχε αλλαξιερα. Για αυτο αποφεύγω να ρωτάω τέτοια και να ζητάω γνώμη γιατί στανταρ αυτή η απορία με τοσες διαφορετικες απαντησεις θα καταλήξει τελικα σε ένα τεράστιο ερωτηματικό. 

 

Just now, Vasoth. είπε:

Καλα μην ακους τον καθενα στη πραξη θα δεις πως θα βολευτεις κ τι σου χρειάζεται για να μην παιρνεις κ αχρηστα πράγματα ολα γίνονται με λιγη καλη θεληση

Εγω στο μπανιο θα την κανω δε παιζει στο σαλονι με τπτ μεγαλυτερο ειναι το μπανιο μας απτο σαλονι χαχα!! Οπου βολευετε ο καθενας μωρε μη τρελαινεστε εγω νομιζω οπου θα ειμαι εκει θα την αλλαζω απλα θα εχω σαν βαση το μπανιο. @ΒαλεντιναΧρηστος βολευει στο σαλονι με τα νερά πως την ξεπλενεις? 

 

Just now, Smile89 είπε:

Εγώ το χω wc κι από πανω στεγνωτηριο οπότε....τρεχωωωωω

Όπου θέλω πες....

Εγώ να δεις πλάκα έχω ντουζιέρα κ το μπανιερο το έχουμε σε ψιλή βάση μισό έξω μισό μέσα χεχεχσ

Το βασικότερο όλων είναι γερά μωράκια και αυτό που πλέον λέω σε όσους,που καλοπροαίρετα η όχι με ζαλίζουν με διάφορα,είναι πως τα μωράκια εν αρχή και αδιαλείπτως έχουν ανάγκη αγάπη και φροντίδα και ασφάλεια!Όταν έχουν αυτά τα αγαθά, τους προσφέρουμε όλο τον κόσμο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...