Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Κοριτσια μ ευχαριστώ τλκ θα περιμενουμε μεχρι την Πέμπτη....απλα εχω αιματακι απο την εξεταση κ θα μαι ανήσυχη μεχρι τη Πέμπτη μη μας προλαβει κ αναγκαστώ να παω σε αλλο εφημερεύον κ οχι σε αυτο π είναι η γιατρος μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια μ ευχαριστώ τλκ θα περιμενουμε μεχρι την Πέμπτη....απλα εχω αιματακι απο την εξεταση κ θα μαι ανήσυχη μεχρι τη Πέμπτη μη μας προλαβει κ αναγκαστώ να παω σε αλλο εφημερεύον κ οχι σε αυτο π είναι η γιατρος μου...

Στο τέλος θα γεννησουμε την ίδια μέρα κάτσε να δεις :x


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Στο τέλος θα γεννησουμε την ίδια μέρα κάτσε να δεις :x

Αχχααχ ρε συ ναι ετσι θα γινει ..ελα Βασούλα μου συμπαρασταση θα κάνουμε η μια ατην αλλη.. :)))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου είπε η γιατρός αν δεν έχω γεννήσει μέχρι αύριο βράδυ, Πέμπτη πρωί θα μπω για πρόκληση! Αχ κορίτσια... Δεν ξέρω τι νιώθω πραγματικά! Έχω μπλοκάρει πάλι....

 τον αγαπάω πολύ και φοβάμαι... 

Φιλιά σε όλες 

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μου είπε η γιατρός αν δεν έχω γεννήσει μέχρι αύριο βράδυ, Πέμπτη πρωί θα μπω για πρόκληση! Αχ κορίτσια... Δεν ξέρω τι νιώθω πραγματικά! Έχω μπλοκάρει πάλι....

 τον αγαπάω πολύ και φοβάμαι... 

Φιλιά σε όλες 

Με το καλό ρε κορίτσι!!! Μη φοβάσαι τίποτα όλα καλά θα πάνε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@vaso_mpempis  Φυσικός φόβος, άντε με το καλό. 

Η Ρια μας δεν έχει γράψει σήμερα μήπως τελικά  γεννάει και αυτή;

Κατά τα άλλα ΒΑΡΙΈΜΑΙ πολύ!!!! Κοιμόταν σήμερα το πρωί κ πήγα βόλτα τη γειτονιά. Ήταν λες κ μου έκανες δώρο....

  • Μου αρέσει 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα το ιδιο μ ειπε η γιατρος αναμένουμε αν δεν εχω γεννησει σμρ αυριο Πέμπτη μπαινουμε με προκληση...ελπιζω να κανει υπομονή ο μπέμπης μεχρι την Πέμπτη να παω εκει π εφημερεύει η γιατρός μ...εγω το ψηλο πηρα αποφαση γτ ηταν να λπω εχθες δεν ειμαι τοσοο αγχωνενη αλλα εχω αγωνια η αληθεια ειναι....ποιες γέννησατε με επισκληριδιο θελω γνωμες γτ πολυ το κατηγορούν...

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Μου είπε η γιατρός αν δεν έχω γεννήσει μέχρι αύριο βράδυ, Πέμπτη πρωί θα μπω για πρόκληση! Αχ κορίτσια... Δεν ξέρω τι νιώθω πραγματικά! Έχω μπλοκάρει πάλι....

 τον αγαπάω πολύ και φοβάμαι... 

Φιλιά σε όλες 

Ελα βασω μ φαντάσου πως δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο ειναι να γινει...κ επισης θα δουμε τους ερωτες μας σε λιγότερο απο 2 μερες....αφησε το να γινει μονο του...μην υπεραναλυεις τον φοβο τα λεω για να τα ακουω κ εγω μονη μ... ολα καλα αγαπη μου!!!πως εισαι σημερα??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κι εμενα το ιδιο μ ειπε η γιατρος αναμένουμε αν δεν εχω γεννησει σμρ αυριο Πέμπτη μπαινουμε με προκληση...ελπιζω να κανει υπομονή ο μπέμπης μεχρι την Πέμπτη να παω εκει π εφημερεύει η γιατρός μ...εγω το ψηλο πηρα αποφαση γτ ηταν να λπω εχθες δεν ειμαι τοσοο αγχωνενη αλλα εχω αγωνια η αληθεια ειναι....ποιες γέννησατε με επισκληριδιο θελω γνωμες γτ πολυ το κατηγορούν...

Ελα βασω μ φαντάσου πως δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο ειναι να γινει...κ επισης θα δουμε τους ερωτες μας σε λιγότερο απο 2 μερες....αφησε το να γινει μονο του...μην υπεραναλυεις τον φοβο τα λεω για να τα ακουω κ εγω μονη μ... ολα καλα αγαπη μου!!!πως εισαι σημερα??

Πολύ καλά ειμαι..  Έχω να κοιμηθώ κάνα δυο μέρες και νιώθω αρκετά κουρασμένη δεν βολεύομαι πουθενά αλλά κατά τ αλλά οκ. Δεν έχω κανένα συμπτώμα Ούτε αιμα Ούτε πόνο!! Εδω πάει πέρα δώθε ο μικρός χαχαχαχαχα 

Ντάξει και γω νομίζω Είναι φυσιολογικό να φοβόμαστε και να.ανησυχούμε λιγάκι.. Αλλά υπομονή!!!! Είναι πολύ περίεργα όμορφα συναισθήματα 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

Πολύ καλά ειμαι..  Έχω να κοιμηθώ κάνα δυο μέρες και νιώθω αρκετά κουρασμένη δεν βολεύομαι πουθενά αλλά κατά τ αλλά οκ. Δεν έχω κανένα συμπτώμα Ούτε αιμα Ούτε πόνο!! Εδω πάει πέρα δώθε ο μικρός χαχαχαχαχα 

Ντάξει και γω νομίζω Είναι φυσιολογικό να φοβόμαστε και να.ανησυχούμε λιγάκι.. Αλλά υπομονή!!!! Είναι πολύ περίεργα όμορφα συναισθήματα 

Δεν ξερω κ εγω νιωθω βασικα εξαντλημένη σωματικά δεν ξερω γτ κ νυσταγμενη ολη μερα...σκεφτομαι πως θα γεννησω με τοση εξάντληση π νιωθω αχχαα ναιιιιιι είναι ολα φυσιολογικά συναίσθημάτααα....βασω μ θυμισε μ λιγο Επισκληριδιο θα κανρις εσυ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κι εμενα το ιδιο μ ειπε η γιατρος αναμένουμε αν δεν εχω γεννησει σμρ αυριο Πέμπτη μπαινουμε με προκληση...ελπιζω να κανει υπομονή ο μπέμπης μεχρι την Πέμπτη να παω εκει π εφημερεύει η γιατρός μ...εγω το ψηλο πηρα αποφαση γτ ηταν να λπω εχθες δεν ειμαι τοσοο αγχωνενη αλλα εχω αγωνια η αληθεια ειναι....ποιες γέννησατε με επισκληριδιο θελω γνωμες γτ πολυ το κατηγορούν...

Ελα βασω μ φαντάσου πως δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο ειναι να γινει...κ επισης θα δουμε τους ερωτες μας σε λιγότερο απο 2 μερες....αφησε το να γινει μονο του...μην υπεραναλυεις τον φοβο τα λεω για να τα ακουω κ εγω μονη μ... ολα καλα αγαπη μου!!!πως εισαι σημερα??

Γεννησα με επισκληριδιο κ πολυ απλα ειχα μια υπεροχη εμπειρια γεννας! Το ευχαριστηθηκα οσο τιποτα αλλο! Αν μπορεις να κανεις μην το σκεφτεις καν! Η αναισθησια περασε 2ωρες αφου τελειωσε η γεννα κ σηκωθηκα να παω στο μπανιο! Με το καλο!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα με επισκληριδιο κ πολυ απλα ειχα μια υπεροχη εμπειρια γεννας! Το ευχαριστηθηκα οσο τιποτα αλλο! Αν μπορεις να κανεις μην το σκεφτεις καν! Η αναισθησια περασε 2ωρες αφου τελειωσε η γεννα κ σηκωθηκα να παω στο μπανιο! Με το καλο!!!

Ναι η γιατρος δε θελει να με αφησει χωρις Επισκληριδιο κ επεσαν στο σπιτι κ στον περίγυρο να με φανε κ μημ κανεις κ ειναι επικίνδυνο κλπ κατακαβαινεις με ανεβασαν το αιμα στο κεφαλι.....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ναι η γιατρος δε θελει να με αφησει χωρις Επισκληριδιο κ επεσαν στο σπιτι κ στον περίγυρο να με φανε κ μημ κανεις κ ειναι επικίνδυνο κλπ κατακαβαινεις με ανεβασαν το αιμα στο κεφαλι.....

Ασε να λενε οτι θελουν... απλα εαν θες πες να μην σ βαλουν δοση για ελεφαντα αλλα λιγη, να μην πονας αλλα να νιωθεις ωστε να μπορεις να συνεργαστεις στις εξωθησεις! Για ποιο λογο να κανουμε την ζωη μας πιο δυσκολη εφοσον μπορουμε να ευχαριστηθουμε την πιο σημαντικη στιγμη στην ζωη μας!

  • Ευχαριστώ 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ασε να λενε οτι θελουν... απλα εαν θες πες να μην σ βαλουν δοση για ελεφαντα αλλα λιγη, να μην πονας αλλα να νιωθεις ωστε να μπορεις να συνεργαστεις στις εξωθησεις! Για ποιο λογο να κανουμε την ζωη μας πιο δυσκολη εφοσον μπορουμε να ευχαριστηθουμε την πιο σημαντικη στιγμη στην ζωη μας!

Απαντησες στην αμεσως επομενη ερωτηση μου..χίλια ευχαριστώ ναι θα της το πω!!!!!!,ειμαι κ εγω αυτής της αποψης...εχεις απολυτο δικιο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...