Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Χωρισμένη πρόσφατα με δύο μωρά


mama twins

Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , kido είπε:

Ναι μωρέ απλά επειδή είναι αρκετά προσωπικά όλα αυτά, μπορεί να μην ήθελε να υπάρχουν για πάντα εδώ για όποιον μπαίνει. Τακτοποίησε τα σημαντικά ζητήματα σιγά σιγά και αυτό ας είναι τελευταίο στη λίστα @mama twins :rolleyes:

Σωστα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@mama twins το μνμ μου δεν είχε κανένα λόγο να σε θίξει απεναντίας ήταν για να σε προστατεύσει.

Ο μόνος λόγος για τον οποίο στο πρότεινα είναι για να μη βρεθείς αύριο μεθαύριο αντίδικη με τον πατέρα τον παιδιών και για κάποιον λόγο χρησιμοποιηθούν τα μνμτα σου στο forum εναντίον σου.

Εννοείται ότι είναι δικαίωμά σου να αποφασίσεις τι θα κάνεις και εμένα προσωπικά ούτε με αφορά αλλά ούτε και με νοιάζει κιόλας..Μια απλή συμβουλή σου έδωσα και ενδεχομένως εαν ενημερώσεις και το δικηγόρο σου να σου πει κ εκείνος το ίδιο.

Αυτό που προέχει είναι να βρεις τα πατήματα σου και τους ρυθμούς σου με τα παιδάκια σου και να φτιάξεις αργά ή γρήγορα τη ζωή σου. Αυτό που περνάς είναι εξαιρετικά δύσκολο και καταλαβαίνω τη συναισθηματική αλλά και σωματική φόρτιση ποθ μπορεί να έχεις. Όπως σου είπα και παραπάνω μιλά άμεσα με το λογιστή σου και το δικηγόρο σου. Κάποια κοπέλα σου πρότεινε να βάλεις μεσολαβητή και να μη μιλάς μαζί του. Συμφωνώ απόλυτα! Μην του δίνεις δικαίωμα να σε χαλάει και εννοείται να "εισπράττει" αυτά που δικαιούσαι!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν νομίζω να έχω πει στοιχείαπου θα καταλάβουν ποια είμαι ούτε είμαι η μοναδική χωρισμένη μ παιδιά.

μ τον ελάχιστο χρόνο που έχω τ μνμ μ είναι ότι δεν με έχετε καταλάβει ήμασταν σε διαστάση περίπου 1,5 χρόνο και πριν λίγους μήνες βγήκε το διαζύγιο τελείωσε η υπόθεση τώρα ξεκινάω άλλη πορεία... μαζί με τα παιδάκια μ κ εύχομαι να έχει θετικά αποτελέσματα για την ζωη τη δική μου και των παιδιών πάντα είμαστε μια οικογένεια χωρίς το μπαμπα τους 

Η ζωή συνεχίζεται εδώ βίωσα ταυτόχρονα και το θάνατο και της δυσκολίες του γάμου 

Νιώθω πολύ δύναμη μ όσα μου έχουν συμβεί 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , mama twins είπε:

Κοριτσια δεν νομίζω να έχω πει στοιχείαπου θα καταλάβουν ποια είμαι ούτε είμαι η μοναδική χωρισμένη μ παιδιά.

μ τον ελάχιστο χρόνο που έχω τ μνμ μ είναι ότι δεν με έχετε καταλάβει ήμασταν σε διαστάση περίπου 1,5 χρόνο και πριν λίγους μήνες βγήκε το διαζύγιο τελείωσε η υπόθεση τώρα ξεκινάω άλλη πορεία... μαζί με τα παιδάκια μ κ εύχομαι να έχει θετικά αποτελέσματα για την ζωη τη δική μου και των παιδιών πάντα είμαστε μια οικογένεια χωρίς το μπαμπα τους 

Η ζωή συνεχίζεται εδώ βίωσα ταυτόχρονα και το θάνατο και της δυσκολίες του γάμου 

Νιώθω πολύ δύναμη μ όσα μου έχουν συμβεί 

Να είσαι δυνατή για τα παιδάκια σου! Από το αρχικό σου μήνυμα είχα καταλάβει ότι τώρα έγινε αυτό... Αφού ξεμπέρδεψες με το διαζύγιο πάλι καλά! Μην αφήνεις κανεναν να σε επηρεάζει αρνητικά. Από όσα γράφεις , πάντα μόνη ήσουν με τα παιδιά. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα. Βρες έναν πολύ καλό λογιστή όμως και δες τι άλλα επιδόματα μπορεί να δικαιούσαι. Όσο για τη διατροφη...δεν ξέρω τι απόφαση έχεις μια συμβουλή θα σου δώσω μόνο Μην Τον Λυπάσαι! Είναι χρήματα που είναι υποχρεωμένος να δίνει όχι σε εσένα αλλά στα παιδιά του.


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Να είσαι δυνατή για τα παιδάκια σου! Από το αρχικό σου μήνυμα είχα καταλάβει ότι τώρα έγινε αυτό... Αφού ξεμπέρδεψες με το διαζύγιο πάλι καλά! Μην αφήνεις κανεναν να σε επηρεάζει αρνητικά. Από όσα γράφεις , πάντα μόνη ήσουν με τα παιδιά. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα. Βρες έναν πολύ καλό λογιστή όμως και δες τι άλλα επιδόματα μπορεί να δικαιούσαι. Όσο για τη διατροφη...δεν ξέρω τι απόφαση έχεις μια συμβουλή θα σου δώσω μόνο Μην Τον Λυπάσαι! Είναι χρήματα που είναι υποχρεωμένος να δίνει όχι σε εσένα αλλά στα παιδιά του.

Διατροφή δίνει παίρνει πολύ καλά χρήματα κάθε μήνα αλλά το ποσό που δίνει είναι ελάχιστο για δύο παιδιά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , mama twins είπε:

Διατροφή δίνει παίρνει πολύ καλά χρήματα κάθε μήνα αλλά το ποσό που δίνει είναι ελάχιστο για δύο παιδιά 

κλασσικά εικονογραφημένα....αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ είναι πως είναι δυνατόν να μην τους ενδιαφέρει για τα παιδιά τους! Οκ, με τη γυναίκα δεν τα βρήκες,δεν τη θες,τα παιδιά τί σου φταίνε? Προσωπικά έχω έναν πολύ ευτυχισμένο γάμο. Έχω όμως πολλές φίλες μου που βρέθηκαν χωρισμένες με πολύ μικρά παιδιά και αντιμετωπίζουν παρόμοιες καταστάσεις. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , mama twins είπε:

Κ συν πόλεμο μ πεθερικα αυτοί μας οδήγησαν στο διαζύγιο 

Ξέχασε τα όλα και ξεκίνα μια νέα ζωή με τα παιδάκια σου! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Ξέχασε τα όλα και ξεκίνα μια νέα ζωή με τα παιδάκια σου! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!

Ευχαριστώ να σαι καλά 

Είδη κάτι υπάρχει στη ζωή μου....

Αυτός ο άνθρωπος μπήκε στη ζωή μου πιστεύω για να βγω από την θλίψη μ 

Αλλά υπάρχει θέμα και δεν μπορεί να γίνει κάτι στο μέλλον 

Νιώθω λίγο περιεργα που σας "καταθέτω" κάποια προσωπικά θέματα μ αλλά δεν έχω Που να μιλήσω να μου πουν γνώμη συζήτηση και αυτό σιγουρα θα βοηθήσει 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...