Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

15 ΜΈΡΕΣ μέρες καθυστέρηση


Recommended Posts

Γεια σας.. είμαι καινούρια... θέλω να σας ρωτήσω το εξής να μου πείτε αν είχατε κάτι παρόμοιο.

Έχω καθυστέρηση 15 μέρες ενώ ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 28 μέρες. Στις επαφές μου με το αγόρι μου δε παίρνουμε προφυλάξεις αλλά λέει ότι προσέχει δηλαδή δε τελειώνει μέσα.. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , kwnna είπε:

Γεια σας.. είμαι καινούρια... θέλω να σας ρωτήσω το εξής να μου πείτε αν είχατε κάτι παρόμοιο.

Έχω καθυστέρηση 15 μέρες ενώ ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 28 μέρες. Στις επαφές μου με το αγόρι μου δε παίρνουμε προφυλάξεις αλλά λέει ότι προσέχει δηλαδή δε τελειώνει μέσα.. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;

Παντα υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης ακομα κ με προσπερματικα υγρα εφοσον δεν υπαρχει προσληψη.....κανε ενα τεστ απο το φαρμακειο ή ακομα καλυτερα πηγαινε για μια αιματολογικη εξεταση χοριακης! Ευχομαι το αποτελεσμα να ειναι το καλυτερο για σενα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παντα υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης ακομα κ με προσπερματικα υγρα εφοσον δεν υπαρχει προσληψη.....κανε ενα τεστ απο το φαρμακειο ή ακομα καλυτερα πηγαινε για μια αιματολογικη εξεταση χοριακης! Ευχομαι το αποτελεσμα να ειναι το καλυτερο για σενα!

Σε ευχαριστώ πολύ.. να κάνω μια ερώτηση που θα είναι χαζη; τα προσπερματικα υγρά ποτε βγαινουν; το καταλαβαίνεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , kwnna είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. να κάνω μια ερώτηση που θα είναι χαζη; τα προσπερματικα υγρά ποτε βγαινουν; το καταλαβαίνεις;

Δεν το καταλαβαινεις.....απο την στιγμη π υγραινει ο αντρας υπαρχει μια μικρη ποσοτητα σπερματος στα υγρα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν το καταλαβαινεις.....απο την στιγμη π υγραινει ο αντρας υπαρχει μια μικρη ποσοτητα σπερματος στα υγρα!!!

Μα από τη στιγμή που λέει ότι δε τελειώνει μέσα πως γινεται;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , kwnna είπε:

Μα από τη στιγμή που λέει ότι δε τελειώνει μέσα πως γινεται;

@kwnna οταν ερχεσαι σε σεξουαλική επαφη με κάποιον αρχίζεις και βγαζειε υγρά το ίδιο και το ταίρι σου αυτα σμίγουν και καμια φορα απο αυτα τα υγρά μένεις έγκυος ειναι δύσκολο αλλα μενεις 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , kwnna είπε:

Μα από τη στιγμή που λέει ότι δε τελειώνει μέσα πως γινεται;

Ετσι ακριβως οπως σου ειπε και η @giotitsa....καλα ειναι απο την στιγμη π δεν επιθυμεις εγκυμουσυνη να επισκεφτεις εναν γυναικολογο στον οποιο πρεπει να πηγαινουμε απο οταν ξεκινανε οι σεξουαλικες επαφες να σε ενημερωσει για την προφυλαξη.....

Παντα φιλικα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι ακριβως οπως σου ειπε και η @giotitsa....καλα ειναι απο την στιγμη π δεν επιθυμεις εγκυμουσυνη να επισκεφτεις εναν γυναικολογο στον οποιο πρεπει να πηγαινουμε απο οταν ξεκινανε οι σεξουαλικες επαφες να σε ενημερωσει για την προφυλαξη.....

Παντα φιλικα

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια αύριο θα πάω να πάρω ένα τεστ

Just now, Smile89 είπε:

Εύχομαι το αποτέλεσμα να είναι αυτό που θες! 

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kwnna είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια αύριο θα πάω να πάρω ένα τεστ

Ευχομαι το καλυτερο για εσενα αποτελεσμα.....και να προσεχεις με αυτα τα πραγματα δεν ειναι να παιζουμε....γιατι εκτος οτι μπορει να προκυψει μια εγκυμοσυνη μπορει να κολλησεις και οτιδηποτε αλλο απο το αγορι σου οταν δεν υπαρχει προφυλαξη! Υποψιαζομαι οτι πρεπει να εισαι σχετικα κοντα στην ηλικια μου(20) γιαυτο σ τα λεω ετσι!!!;)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια πάνω στο θέμα για εγκυμοσύνη με τα προ υγρά να σας πω πως έχω μείνει 2 φορές έγκυος.η πρώτη δυστυχώς το χάσαμε το μωράκι και η δεύτερη είναι τώρα με τον μπεμπακο μου.να τονίσω ότι Όσο κάναμε ελεύθερα για να μείνω έγκυος δεν πιάναμε.μολις κάναμε αποχη από ελεύθερα έμεινα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...