Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

@Nicol_ ουφ ωραια με ανακουφισες αρκετα! Εχω ακουσει διαφορες ιστοριες για την εξεταση κ με αγχωνουν. Γενικα ειμαστε σε φαση που πρεπει να κλεινουμε τα αφτια μας μου φαινεται.

Καλα δεν το συζητω εννοειται προεχει η υγεια των παιδιων. Οι συγγενεις ας τα δουν κ απο φωτο για αρχη...Εμεις στο δημοσιο φοβαμαι οτι θα εχει πολυ κοσμο κ απο τα διπλανα κρεβατια κτλ. Και καποιοι δεν εχουν κ τακτ ρε γμτ, τελωσπαντων θα δειξει.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπερα!!! Αυριο εχω το πρωι ραντεβου με τον γιατρο και ανυπομονω πολυ αλλα αγχωνομαι κ ολας γτ θα μου παρει κολπικο υγρο για εξέταση και αγχωνομαι για το μετα ! Μηπως βγαλω αιμα καφε δεν ξερω...εσας σας ειχαν παρει κολπικο υγρο? Ειδατε  μετα τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

@Sol_10 μην αγχωνεσαι καθολου, τρεις φορες μου πηραν δειγμα σε ολη την εγκυμοσυνη κ δεν ειχα τιποτε μετα. Δεν σου ενοχλουν τον τραχηλο οποτε ολα καλα. Καλα αποτελεσματα!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , evio είπε:

@Sol_10 μην αγχωνεσαι καθολου, τρεις φορες μου πηραν δειγμα σε ολη την εγκυμοσυνη κ δεν ειχα τιποτε μετα. Δεν σου ενοχλουν τον τραχηλο οποτε ολα καλα. Καλα αποτελεσματα!

Αληθεια? Ωραια με καθησυχασες καπως!! Σε ευχαριστω πολυ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Sol_10 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Αυριο εχω το πρωι ραντεβου με τον γιατρο και ανυπομονω πολυ αλλα αγχωνομαι κ ολας γτ θα μου παρει κολπικο υγρο για εξέταση και αγχωνομαι για το μετα ! Μηπως βγαλω αιμα καφε δεν ξερω...εσας σας ειχαν παρει κολπικο υγρο? Ειδατε  μετα τιποτα?

Καλησπέρα.  Μην αγχώνεσαι καθόλου γιατί το κολπικο επιχρησμα το παίρνουν με μια μπατονετα από την είσοδο του κόλπου.  Δηλαδή επιφάνειακα στο εξωτερικό μέρος και λίγο πιο μέσα. Για καλλιέργεια κολπικου  υγρου δεν θα σου πάρει δείγμα;   Εμένα προσωπικά και ο γιατρός και ο μικροβιολογος που μου είχε πάρει  τελευταία  φορά για καλλιεργεια,  στην 28 εβδομάδα αν θυμάμαι καλά,  έτσι μου το είχε κάνει,  χρησιμοποιησε 3 μπατονετες και δεν κατάλαβα τίποτα.  Για να βγάλεις αίμα φαντάζομαι  θα πρέπει να ακουμπήσει  μέχρι τον τραχηλο,  και δεν νομίζω να το κάνει αυτό.


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Alex1989 είπε:

Καλησπέρα.  Μην αγχώνεσαι καθόλου γιατί το κολπικο επιχρησμα το παίρνουν με μια μπατονετα από την είσοδο του κόλπου.  Δηλαδή επιφάνειακα στο εξωτερικό μέρος και λίγο πιο μέσα. Για καλλιέργεια κολπικου  υγρου δεν θα σου πάρει δείγμα;   Εμένα προσωπικά και ο γιατρός και ο μικροβιολογος που μου είχε πάρει  τελευταία  φορά για καλλιεργεια,  στην 28 εβδομάδα αν θυμάμαι καλά,  έτσι μου το είχε κάνει,  χρησιμοποιησε 3 μπατονετες και δεν κατάλαβα τίποτα.  Για να βγάλεις αίμα φαντάζομαι  θα πρέπει να ακουμπήσει  μέχρι τον τραχηλο,  και δεν νομίζω να το κάνει αυτό.

Για καλλιέργεια μου ειπε ναι!! Εγω η αληθεια ειναι το χω στο μυαλο μου οπως οταν πέρνει το δειγμα για παπ τεστ...γι'αυτό δεν ξερω και αγχωθηκα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sol_10 είπε:

Για καλλιέργεια μου ειπε ναι!! Εγω η αληθεια ειναι το χω στο μυαλο μου οπως οταν πέρνει το δειγμα για παπ τεστ...γι'αυτό δεν ξερω και αγχωθηκα!! 

Για το τεστ παπ σου παίρνει δείγμα από τον τραχηλο,  και είναι  όντως ενοχλητικό,  γιατί σου βάζει και τον κολποδιαστολεα.  Για το κολπικου υγρο δεν θα χρειαστεί  κάτι τέτοιο.  Μην αγχώνεσαι.  Όλα θα πάνε καλά :)

  • Ευχαριστώ 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Alex1989 είπε:

Για το τεστ παπ σου παίρνει δείγμα από τον τραχηλο,  και είναι  όντως ενοχλητικό,  γιατί σου βάζει και τον κολποδιαστολεα.  Για το κολπικου υγρο δεν θα χρειαστεί  κάτι τέτοιο.  Μην αγχώνεσαι.  Όλα θα πάνε καλά :)

Ααα ευτυχως παναγια μου!! Ευχαριστώ πολυ ..ανακουφιστικα η αληθεια ειναι!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κανω μια αντιγραφή από άλλο τοπικ για τα νέα μας....Κοριτσια μου αγαπημένα δυστυχώς είχαμε μια μικρή επιπλοκή με τη Μπέμπα μας. Το πρώτο βράδυ παρουσίασε ένα θεματάκι με την αναπνοή της και την έχουν στη μονάδα με οξυγόνο. Έχω ξεκινήσει αντλήσεις με το θηλαστρο κάθε 3 ώρες και την βλέπουμε μόνο στα επισκεπτήρια. Με στεναχωρεί που δεν την έχω μαζί μου αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Ευτυχως δεν είναι κάτι σοβαρό, όλες οι εξετάσεις μας βγαίνουν πολύ καλές. Θα δούμε...

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κανω μια αντιγραφή από άλλο τοπικ για τα νέα μας....Κοριτσια μου αγαπημένα δυστυχώς είχαμε μια μικρή επιπλοκή με τη Μπέμπα μας. Το πρώτο βράδυ παρουσίασε ένα θεματάκι με την αναπνοή της και την έχουν στη μονάδα με οξυγόνο. Έχω ξεκινήσει αντλήσεις με το θηλαστρο κάθε 3 ώρες και την βλέπουμε μόνο στα επισκεπτήρια. Με στεναχωρεί που δεν την έχω μαζί μου αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Ευτυχως δεν είναι κάτι σοβαρό, όλες οι εξετάσεις μας βγαίνουν πολύ καλές. Θα δούμε...

Να σου ζησει η μπεμπουλα!ολα θα πανε καλα μην ανχωνεσαι πολλα μωρακια το εχουν αυτο θα το ξεπερασει γρηγορα κ θα χορτασετε αγκαλιες μετα περαστικα να ειναι κ να μην στεναχωριεσαι ειναι σε καλα χερια!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κανω μια αντιγραφή από άλλο τοπικ για τα νέα μας....Κοριτσια μου αγαπημένα δυστυχώς είχαμε μια μικρή επιπλοκή με τη Μπέμπα μας. Το πρώτο βράδυ παρουσίασε ένα θεματάκι με την αναπνοή της και την έχουν στη μονάδα με οξυγόνο. Έχω ξεκινήσει αντλήσεις με το θηλαστρο κάθε 3 ώρες και την βλέπουμε μόνο στα επισκεπτήρια. Με στεναχωρεί που δεν την έχω μαζί μου αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Ευτυχως δεν είναι κάτι σοβαρό, όλες οι εξετάσεις μας βγαίνουν πολύ καλές. Θα δούμε...

Εύχομαι να βγει σύντομα να την πάρεις κ να την χαρείς! Σε ποια εβδομαδα γέννησες? 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κανω μια αντιγραφή από άλλο τοπικ για τα νέα μας....Κοριτσια μου αγαπημένα δυστυχώς είχαμε μια μικρή επιπλοκή με τη Μπέμπα μας. Το πρώτο βράδυ παρουσίασε ένα θεματάκι με την αναπνοή της και την έχουν στη μονάδα με οξυγόνο. Έχω ξεκινήσει αντλήσεις με το θηλαστρο κάθε 3 ώρες και την βλέπουμε μόνο στα επισκεπτήρια. Με στεναχωρεί που δεν την έχω μαζί μου αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Ευτυχως δεν είναι κάτι σοβαρό, όλες οι εξετάσεις μας βγαίνουν πολύ καλές. Θα δούμε...

Να σας ζήσει η μπεμπούλα σας!

όντως πολλά μωράκια το παθαίνουν αυτό, αφού όλα τα άλλα είναι καλά μην ανησυχείς! Θα γυρίσετε σύντομα σπίτι σας και θα είναι όλα τέλεια!


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

@palmoira αφου ειναι καλη η προγνωση συντομα θα την εχεις κοντα σου την κουκλα σας. Μεχρι τοτε θηλαστρο να κατεβει γρηγορα το γαλατακι της!

Κατα τα αλλα πως εισαι; Πονας;


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...