Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αυριο το πρωι θα με δει evio οποτε πιστευω να εχω καποια νεα..να δούμε κοντευουμε? 

Ναι εχω δυσκολια στην αναπνοή και το βραδυ που ξαπλωνω ζοριζομαι περισσοτερο. Ακομα και χώρις τα πετρώματα εχω δυσφορια στον υπνο φαντασου οταν με πιάνουν.. Τι να κανουμε υπομονή δεν έμεινε πολυ ακομα. Οσο μεγαλώνουν τα μπεμπακια πιέζουν παραπανω.

Α ωραια κ εγω αυριο το μεσημερι εχω ραντεβου. Τοσες συσπασεις νομιζω πλεον να εχουν προετοιμασει το εδαφος κ να μην αργησεις πολυ ακομη. Υπομονη λιγες μερες ακομη θα τρωμε κλωτσιες. Τον φαγαμε τον γαιδαρο!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, evio είπε:

@oneira_glyka να σας ζησει ο καινουριος αντρακος! Ετοιμος για βολτα στο παρκο βγηκε :-D Με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας κ καλη αναρρωση.

@Nicol_ σε διαβασα κ ζοριστηκα. Κατα την συσπαση εχεις κ εσυ δυσκολια στην αναπνοη; Ευτυχως κοντευεις κ εσυ κ θα εχεις σε λιγο τον μπεμπακο αγκαλια. Σε ξαναεξετασε ο γιατρος; Τι λεει;

@Sol_10 μεχρι τις 13 Μαρτιου ειναι να γεννησω. Εσυ ποτε εχεις πητ; Το μπεμπακι θα το βαλεις κατευθειαν σε ξεχωριστο δωματιο; Αν οχι μην αγχωνεσαι θα το φτιαξεις το δωματιο, ολα θα γινουν. Να χαρουμε οσο μπορουμε το υπολοιπο της εγκυμοσυνης μας!

@evio εγω εχω 25 Μάρτη πητ!! Στην αρχη θα τον εχω στο δωματιο μου μεσα στην καλαθουνα!! Ξερω οτι και να συμβει κατι ευτυχως δεν θα μου χρειαστει εγκαιρα το δωματιο απλα θελω να τα εχω ολα ετοιμα!!

Link to comment
Share on other sites

@oneira_glyka να σας ζήσει!!! Να Ναι γερός και δυνατός!!! 

Μια χαρα είμαστε όλες κορίτσια!! Δεν το πιστεύω ότι φτάσαμε ως εδώ..  Κ εμένα μου έκλεισε ραντεβού για 13/3 προγραμματισμενη καισαρική..  Εκτός απροόπτου βέβαια..  Ελπίζω να μην τύχει τπτ γτ δεν θέλω να γεννήσω νωρίτερα από τις 38 εβδομάδες..  Κατά τα άλλα κ εγώ καλά.. Η μισή βαλίτσα είναι έτοιμη..  Θέλει ακόμα αλλά δεν αγχώνομαι..

@Sol_10 κ εγώ έχω 28/3πητ..  Αλλά λόγω καισαρικής θα μπω 2βδομαδες νωρίτερα.. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, February17 είπε:

@oneira_glyka να σας ζήσει!!! Να Ναι γερός και δυνατός!!! 

Μια χαρα είμαστε όλες κορίτσια!! Δεν το πιστεύω ότι φτάσαμε ως εδώ..  Κ εμένα μου έκλεισε ραντεβού για 13/3 προγραμματισμενη καισαρική..  Εκτός απροόπτου βέβαια..  Ελπίζω να μην τύχει τπτ γτ δεν θέλω να γεννήσω νωρίτερα από τις 38 εβδομάδες..  Κατά τα άλλα κ εγώ καλά.. Η μισή βαλίτσα είναι έτοιμη..  Θέλει ακόμα αλλά δεν αγχώνομαι..

@Sol_10 κ εγώ έχω 28/3πητ..  Αλλά λόγω καισαρικής θα μπω 2βδομαδες νωρίτερα.. 

 

Αααα Και σε εχει βαλει προγραμματισμένα ε?? Και στην 38 ομως μια χαρα ειναι, μην κανεις πολλα πολλα απο δουλειες.. Εμενα ειναι το πρωτο μου παιδακι και μεχρι ωρας παμε για φυσιολογικα εκτος απροοπτου!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@oneira_glyka να σου ζήσει το μπεμπάκι σου! Καλούς θηλασμούς να έχετε και κουράγιο με τρία (πλέον) παιδάκια!!

Άντε να παίρνουν σειρά και οι επόμενες μανούλες.... Και εγώ ΠΗΤ 24/3 έχω, έχουμε πολλά μπεμπάκια εκείνες τις μέρες νομίζω... Αν και, αν δεν είχα τον γερασμένο πλακούντα, τότε είμαι σίγουρη ότι θα γεννούσα Απρίλιο, αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα με αφήσει ο γιατρός παραπάνω.

Και εγώ έχω κάτι ψιλοσυσπάσεις, ανώδυνες εντελώς αλλά με τρομάζουν λίγο γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έπαιρνα μαγνήσιο και δεν ένοιωσα καμία σύσπαση... μάλλον προετοιμάζεται η μήτρα για τον τοκετό! Αύριο το βράδυ θα πάω στο γιατρό και θα σας πω τα νέα μας! Φιλιά σε όλες.

  • Ευχαριστώ 1

hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, elge είπε:

@oneira_glyka να σου ζήσει το μπεμπάκι σου! Καλούς θηλασμούς να έχετε και κουράγιο με τρία (πλέον) παιδάκια!!

Άντε να παίρνουν σειρά και οι επόμενες μανούλες.... Και εγώ ΠΗΤ 24/3 έχω, έχουμε πολλά μπεμπάκια εκείνες τις μέρες νομίζω... Αν και, αν δεν είχα τον γερασμένο πλακούντα, τότε είμαι σίγουρη ότι θα γεννούσα Απρίλιο, αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα με αφήσει ο γιατρός παραπάνω.

Και εγώ έχω κάτι ψιλοσυσπάσεις, ανώδυνες εντελώς αλλά με τρομάζουν λίγο γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έπαιρνα μαγνήσιο και δεν ένοιωσα καμία σύσπαση... μάλλον προετοιμάζεται η μήτρα για τον τοκετό! Αύριο το βράδυ θα πάω στο γιατρό και θα σας πω τα νέα μας! Φιλιά σε όλες.

Όντως πολλα μπεμπακια εκεινες μερες...

 

1 hour ago, elge είπε:

@oneira_glyka να σου ζήσει το μπεμπάκι σου! Καλούς θηλασμούς να έχετε και κουράγιο με τρία (πλέον) παιδάκια!!

Άντε να παίρνουν σειρά και οι επόμενες μανούλες.... Και εγώ ΠΗΤ 24/3 έχω, έχουμε πολλά μπεμπάκια εκείνες τις μέρες νομίζω... Αν και, αν δεν είχα τον γερασμένο πλακούντα, τότε είμαι σίγουρη ότι θα γεννούσα Απρίλιο, αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα με αφήσει ο γιατρός παραπάνω.

Και εγώ έχω κάτι ψιλοσυσπάσεις, ανώδυνες εντελώς αλλά με τρομάζουν λίγο γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έπαιρνα μαγνήσιο και δεν ένοιωσα καμία σύσπαση... μάλλον προετοιμάζεται η μήτρα για τον τοκετό! Αύριο το βράδυ θα πάω στο γιατρό και θα σας πω τα νέα μας! Φιλιά σε όλες.

Οντως πολλα μπεμπακια εκεινες τις μερες χαχα τι ωραια!! Περιμενουμε αυριο νεα σου!!! 

Just now, Sol_10 είπε:

 

 

πρίν από 1 λεπτό , Sol_10 είπε:

 

Οντως πολλα μπεμπακια εκεινες τις μερες χαχα τι ωραια!! Περιμενουμε αυριο νεα σου!!! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@oneira_glyka να σου ζήσει! Με το καλό και στις υπόλοιπες μανούλες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας. Κοριτσια ο,τι έχετε διαβάσει και ακούσει κατά καιρούς για τη μητρότητα δεν φτάνουν ούτε στο ελάχιστο να περιγράψουν αυτά που νιώθεις όταν παίρνεις το μωρό σου αγκαλιά! 

Εμεις βγήκαμε τη Δευτέρα και είμαστε σπίτι. Σήμερα πήγαμε για μια επαναληπτική εξέταση ίκτερος γιατί ήταν λίγο ψηλά τα επίπεδα. Ευτυχως πέφτει ο δείκτης...

 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Αααα να σας ζησει oneira glyka!! Να ειναι γερος!!! 4 κιλα βρε ο μπόμπιρας? ? Ε δεν ειναι.να απορεις που ειχες βαρυνει και δυσκολευόσουν.Φαγανος απο την κοιλια :mrgreen: Καλη ανάρρωση τωρα και σε σενα oneira glyka. Ευχομαι γρήγορη ανάρρωση και με το καλο να γυρισετε σπιτάκι σας τωρα ❤

@evio μου ολα καλα,οι συσπασεις καλα κρατουν. Αυξάνονται παντα το απόγευμα προς βραδυ εμενα και ξυπνάω και απο τον υπνο μου,γιατι πετρώνει η μήτρα και πιεζει.πολυ την ουροδοχο κυστη. Πλεον μου φέρνουν δυσφορια γιατι μεγαλωσε η μητρα,πιεζει γυρω γυρω και ποναω μερικές φορες στα πλευρά η στο εντερο. Αυριο θα δω τι θα μου πει ο γιατρος..ανυπομονω! Δεν εμείνε πολυ ακομα..

Ολα τα εχω ετοιμα :)

 

 

17 ώρες πρίν, Vasiliki88 είπε:

Να σου ζήσει ο άντρακλας! Γερός κ δυνατός να είναι! Καλή ανάρρωση εύχομαι! 

 

16 ώρες πρίν, Sol_10 είπε:

Να σας  ζησει ο αντρακλας γερος και δυνατος!!! Καλη ανάρρωση σου ευχομαι και με το καλο να πατε σπιτι σας!!! 

 

Καλησπέρα @evio μου!! Τωρα νομιζω εχει σειρα η Νικόλ και μετα εσυ ε??? Αντε πλησιαζεται και εσεις να κρατησετε τα μωρακια σας!!! Εγω εχω αρχισει λιγο και δυσκολευομαι στον υπνο ξυπναω συνεχεια το βραδυ και με ταλαιπωρεί λιγο η μεση !! Η βαλιτσα μου ειναι ετοιμη αλλα ακομα το δωματιο μονο βαμενο ειναι...τα νευρα μου κρόσσια εν ολίγοις οσο αφορα το δωματιο! Τουλαχιστον εχω καλαθουνα και καθισματακι αλλα ευχομαι μεχρι να γεννησω να ναι και το δωματιο έτοιμο!κατα τ αλλα ολα καλα!!!

 

16 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Να σου ζησει κοπελα μου ολοκληρο μωρο μπραβο!! Καλη αναρωσση σε εσένα με το καλο να πατε σπιτι!!! 

 

16 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Να σου ζησει ο μπεμπαρος να ειναι γερος κ δυνατος!!!

 

12 ώρες πρίν, evio είπε:

@oneira_glyka να σας ζησει ο καινουριος αντρακος! Ετοιμος για βολτα στο παρκο βγηκε :-D Με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας κ καλη αναρρωση.

@Nicol_ σε διαβασα κ ζοριστηκα. Κατα την συσπαση εχεις κ εσυ δυσκολια στην αναπνοη; Ευτυχως κοντευεις κ εσυ κ θα εχεις σε λιγο τον μπεμπακο αγκαλια. Σε ξαναεξετασε ο γιατρος; Τι λεει;

@Sol_10 μεχρι τις 13 Μαρτιου ειναι να γεννησω. Εσυ ποτε εχεις πητ; Το μπεμπακι θα το βαλεις κατευθειαν σε ξεχωριστο δωματιο; Αν οχι μην αγχωνεσαι θα το φτιαξεις το δωματιο, ολα θα γινουν. Να χαρουμε οσο μπορουμε το υπολοιπο της εγκυμοσυνης μας!

 

12 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Να σου ζησει!!!!

Γερο και δυνατο!

 

9 ώρες πρίν, February17 είπε:

@oneira_glyka να σας ζήσει!!! Να Ναι γερός και δυνατός!!! 

Μια χαρα είμαστε όλες κορίτσια!! Δεν το πιστεύω ότι φτάσαμε ως εδώ..  Κ εμένα μου έκλεισε ραντεβού για 13/3 προγραμματισμενη καισαρική..  Εκτός απροόπτου βέβαια..  Ελπίζω να μην τύχει τπτ γτ δεν θέλω να γεννήσω νωρίτερα από τις 38 εβδομάδες..  Κατά τα άλλα κ εγώ καλά.. Η μισή βαλίτσα είναι έτοιμη..  Θέλει ακόμα αλλά δεν αγχώνομαι..

@Sol_10 κ εγώ έχω 28/3πητ..  Αλλά λόγω καισαρικής θα μπω 2βδομαδες νωρίτερα.. 

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές! Περασα λίγο δύσκολα χθες. Χρειάστηκα αίμα.Κ μετα δύο γεύματα δώσανε ξένο στο μικρό.. έπεσε το ζάχαρο πολύ..αισθάνομουν χάλια Αλλά δόξα τω Θεώ.ξημέρωσε ο Θεός τη μέρα Κ με τη βοήθεια του είμαστε καλά. Αναρρωνουμε.. 

3 ώρες πρίν, elge είπε:

@oneira_glyka να σου ζήσει το μπεμπάκι σου! Καλούς θηλασμούς να έχετε και κουράγιο με τρία (πλέον) παιδάκια!!

Άντε να παίρνουν σειρά και οι επόμενες μανούλες.... Και εγώ ΠΗΤ 24/3 έχω, έχουμε πολλά μπεμπάκια εκείνες τις μέρες νομίζω... Αν και, αν δεν είχα τον γερασμένο πλακούντα, τότε είμαι σίγουρη ότι θα γεννούσα Απρίλιο, αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα με αφήσει ο γιατρός παραπάνω.

Και εγώ έχω κάτι ψιλοσυσπάσεις, ανώδυνες εντελώς αλλά με τρομάζουν λίγο γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έπαιρνα μαγνήσιο και δεν ένοιωσα καμία σύσπαση... μάλλον προετοιμάζεται η μήτρα για τον τοκετό! Αύριο το βράδυ θα πάω στο γιατρό και θα σας πω τα νέα μας! Φιλιά σε όλες.

 

πρίν από 39 λεπτά , palmoira είπε:

@oneira_glyka να σου ζήσει! Με το καλό και στις υπόλοιπες μανούλες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας. Κοριτσια ο,τι έχετε διαβάσει και ακούσει κατά καιρούς για τη μητρότητα δεν φτάνουν ούτε στο ελάχιστο να περιγράψουν αυτά που νιώθεις όταν παίρνεις το μωρό σου αγκαλιά! 

Εμεις βγήκαμε τη Δευτέρα και είμαστε σπίτι. Σήμερα πήγαμε για μια επαναληπτική εξέταση ίκτερος γιατί ήταν λίγο ψηλά τα επίπεδα. Ευτυχως πέφτει ο δείκτης...

 

Ευχαριστώωω!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσια μου! Πως ειστε?

@oneira_glyka καλη και γρηγορη ανάρωση ευχομαι! Υπομονη..τις πρωτες μερες ειναι δυσκολα αλλα σιγα σιγα νιωσεις καλυτερα

Εγω εκανα καρδιοτοκογραφημα σημερα ολα καλα! Ειδε και τον τραχηλο ο γιατρος αλλα μου δήλωσε οτι έχουμε λιγο ακομα. Οποτε θα παμε παλι σε μια εβδομάδα. Κανονικα θα κλεισω το μηνα μου οπως το βλεπω κοριτσια,ο μπεμπακος εχει βολευτεί εκει μεσα. Τι και αν ειχα πετρώματα απο πολυ νωρίς, καθολου δεν επηρεασαν τον τραχηλο(ευτυχώς βέβαια) .  Δεν πειραζει βεβαια αν και ανυπομονώ να ερθει,ας βγει οποτε ειναι ετοιμο το νινακι μας ❤

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα κ εγω απο τον γιατρο. Ολα καλα. Σε μια βδομαδα που θα ξαναπαω θα με εξετασει κολπικα να δουμε αμα γενναω ή εχω ακομη. Την προγεστερονη ομως την συνεχιζω κ την ξεκουραση λιγο ακομη, να δωσουμε την ευκαιρια στην μικρη να ωριμασει λιγο ακομη.

Πολυ χαιρομαι με τις ηδη μανουλες της παρεας! Κ με το καλο κ στις υπολοιπες κοριτσια, λιγο κουραγιο!

  • Μου αρέσει 3

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα  κορίτσια!  @oneira_glyka να σου ζήσει το μωράκι γερό και δυνατό σε όλη του την ζωή να είναι, και καλή ανάρρωση σε σένα εύχομαι! @palmoira χαίρομαι που όλα πηγαίνουν  καλά και πλέον είστε στο σπίτι..  Ανυπομονώ να ζήσω αυτό που περιγράφεις.. Όλη μέρα αυτό σκέφτομαι και απ την μία νιώθω  ανυπομονησία και απ την άλλη άγχος και φόβο... Να πάνε όλα καλά.  Φοβάμαι με το παραμικρό,  δεν ξέρω γιατί μου βγαίνει τόσο έντονα τώρα στο τέλος...  Πιστευα οτι όταν θα σταματήσω  την δουλειά  θα χαλάρωσω,  αλλά λίγο οι σκέψεις  λίγο οι ετοιμασιες να  είναι όλα Οκ,  με κρατούν σε μια κατάσταση στρες...  Βέβαια προσπαθώ  αυτό το διάστημα που απομένει να ξεκουραστω όσο μπορώ,  αν και τα βράδια  πλέον δεν κοιμάμαι πολυ, αϋπνία και δυσφορια με πιάνει,  αλλά το σώμα μου πλέον δεν αντέχει,  έχω κατεβάσει ταχύτητα!  Το πιο πολύ χρόνο θέλω να είμαι Ξάπλα!  Εγώ με πητ 28 Μαρτίου θα είμαι η τελευταία  μάλλον της ομάδας..  Να ανησύχησω  που σε λίγο μπαίνω στον μήνα μου και δεν έχω ακόμα καθόλου  Συσπασεις; δεν θα πρεπε να χουν ξεκινήσει οι προπαρασκευαστικες;  βέβαια ο γιατρός με προειδοποίηση ότι μπορεί να τις νιώσω,  και μου είπε ότι θα σταματήσω  και το μαγνήσιο σε μια βδομάδα,  αλλά δεν αισθάνομαι τίποτα... Αν φτάσουμε στην πιθανή ημερομηνία και ακόμα δεν έχουμε διαστολή  ή ρήξη υμενων ακόλουθει η πρόκληση τοκετού  με τεχνητους πόνους; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες! Πως ειστε;

@Alex1989 λογικα θα τις νιωσεις κ εσυ τις συσπασουλες οταν κοψεις το μαγνησιο. Ειστε πολλες να γεννησετε στο τελος του μηνα! Πολλα γεννεθλια θα εχουμε μαζεμενα.

@Nicol_ πως εισαι; Ελπιζω να μην προλαβω να γεννησω πριν απο σενα :mrgreen: Αν κ νομιζω δεν μου μενουν κ πολλες μερες. Ποτε εχεις ξανα γιατρο; Εγω Δευτερα 

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα θέλω να ρωτήσω κάτι. Έχω ΠΗΤ 3/04 οπότε στον μήνα μου μπαίνω 3 Μαρτίου αλλά στην 36η εβδομάδα που είναι κ η πρώτη του 9ου μπαίνω στις 6 Μαρτίου. Πότε μπαίνω στον μήνα μου οεο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοπελες! Πως ειστε;

@Alex1989 λογικα θα τις νιωσεις κ εσυ τις συσπασουλες οταν κοψεις το μαγνησιο. Ειστε πολλες να γεννησετε στο τελος του μηνα! Πολλα γεννεθλια θα εχουμε μαζεμενα.

@Nicol_ πως εισαι; Ελπιζω να μην προλαβω να γεννησω πριν απο σενα :mrgreen: Αν κ νομιζω δεν μου μενουν κ πολλες μερες. Ποτε εχεις ξανα γιατρο; Εγω Δευτερα 

Καλημερα κοριτσια!! Πως ειστε?

@Alex1989 ειναι απολυτα φυσιολογικό το αγχος στον 9ο μηνα..πλησιάζουμε σε μια μεγαλη αλλαγη και έχουμε τοσα στο μυαλο μας. Ολες ετσι νιώθουμε απλα προσπάθησε να μην κανεις αρνητικές σκέψεις,να εστιαζεις σε ομορφα πράγματα και να χαλαρωνεις οσο μπορεις..μετα θα τρέχουμε ολη μερα :mrgreen: Επισης θα ερθουν κ οι συσπασεις οταν ειναι ετοιμο το μπεμπακι σου μην ανησυχεις

@evio μου φαινεται ο μπεμπης μου εχει βολευτεί για τα καλα εκει μεσα κ δεν βλεπω να βγαινει συντομα. Την Τριτη εχω γιατρό να δω τι θα μου πει. Τελος της αλλης εβδομάδας κλεινω τις 40 εβδομαδες για να δουμε..αφού εχω μια αισθηση πως τα πετρώματα δεν ειναι τοσο συχνα οσο ηταν :-P τι να πω θα δειξει.. Προς το παρον δεν αγχώνομαι ακομα. 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

 @Nicol_ Εμενα μου ειπε τη Δευτερα να μην κανω αντιπηκτικη το πρωι οπως συνηθως. Θα με εξετασει κ αν φαινονται ολα κλειστα θα κανω το απογευμα την ενεση μου. Αν εχει αρχισει ο τραχηλος κ ανοιγει θα μου κανει προκληση...Γι'αυτο λεω οτι με κοβω να γενναω στα κοντα!

Σου ειπε τιποτα για προκληση εσενα; Για να δουμε την Τριτη τι θα δειξει!

@Vasiliki88 εγω θεωρησα οτι μπηκα στον μηνα μου οταν ημουν 36 νταν. Δεν ξερω ομως επισημα πιο ειναι το σωστο.

  • Ευχαριστώ 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...