Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Αύξηση ενοικίου


Recommended Posts

@Καντι δυστυχώς φέτος ακούω συνέχεια την ίδια περίπτωση με σένα! Οι περισσότεροι φίλοι μας που νοικιάζουν αναγκάστηκαν να φύγουν όπως όπως.. Νομίζουν οι ιδιοκτήτες ότι θα γίνουν πλούσιοι ξαφνικά με το airbnb, αλλά δεν έχουν υπόψην τους πως θα γίνει κορεσμός από τέτοια διαμερίσματα τα επόμενα 2 χρόνια και δεν θα έχει πελατία κανένας τελικά. Έτσι μειωθήκανε κατά πολύ τα διαθέσιμα προς απλή ενοικίαση διαμερίσματα και αυξήθηκαν οι τιμές στα υπόλοιπα. Μόδα είναι, θα περάσει, όπως με κάθε τι που έγινε μόδα και ξεπετάχτηκαν σαν μανιτάρια παντού του ίδιου θέματος (καταστήματα frozen yogurt, καφές στο χέρι κλπ) και έκλεισαν τελικά όλα μαζί, γιατί δεν μπορούν όλοι να γίνουν πλούσιοι ταυτόχρονα, πως να το κάνουμε! 

  • Μου αρέσει 2

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Αφού σας διώχνει μη πληρώσεις ενοίκιο ούτε λογαριασμούς.να τα κρατήσει από την εγγύηση γτ σιγά μη σας δώσει πίσω στα χρήματα.καο είναι εγγύηση με τα παλιο ενοίκιο.παλι κερδισμένη είναι.μη δώσεις ούτε ευρώ.πριν λίγους μήνες που μετακόμισα η ιδιοκτήτρια από μόνη της μου είπε Αφού εχει ς την εγγύηση μη μου πληρώσεις ενοίκιο και τους λογαριασμούς το τελευταίο μήνα.

Θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις αλλα δεν νομιζω οτι θα έχουμε καλα ξεμπερδέματα....

11 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@Καντι καλημερα ελεγα οτι ο κοσμος το εχασε αλλα τωρα που ειδα το μυνημα σου το καταλαβα αυξησηηηηηηηη ελεος αν ειναι δυνατον εδω κανουν μειωσεις και αυτος θελει αυξηση παρτον μια μερα στην δουλεια η εσυ η ο ανδρας σου να δει πως βγαινουν πρωι πρωι με τσιτωσες αχχαχαχχαχαχα

Εγω να δεις ποσο εχω τσιτωθει, δυο εβδομάδες τωρα εχω χάσει τον ύπνο μου.

11 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

@Καντι  κ εμάς ηθελε η δικιά μας αύξηση φέτος που έληγε το συμβόλαιο γτ της ζητήσαμε να μας βάλει σιτες στις μπαλκονοπορτες τουτεστιν 200€ κοστος. Κ επειδή είναι ένα κοστος που πρέπει να βγάλει όπως επίσης επειδη θα μας έβαζε σίτες θα ανέβαινε κ η αξία του διαμερίσματος!του τρελλού!της είπαμε οχι ευχαριστούμε δεν πειράζει να σαι καλα κ κάναμε ανανέωση για άλλα 2 χρονια με το ίδιο ενοίκιο. Οπου θα είναι κ το τελευταίο της γτ θα μετακομίσουμε πλέον δεν μπορούμε να συννενοηθούμε μαζί της. Για την ιστορία το νοικιάσαμε το Σεπτεμβρη του 2012 ζήταγε 500€, 70τμ καινουρια πολυκατοικια σε περιοχη ασχολιαστο. Με τα πολλά της το πηγαμε 480 κ καναμε συμβολαιο 300€. Την επόμενη χρονια επειδη γινοταν χαμος με τους μισθους της ειπαμε να το ρίξει αλλιως φευγουμε κ μας το κατεβασε στα 450€. Επειδη ειχαμε κανει συμβολαιο για 3 χρονια όταν έληγε το 2015 της ειπαμε να το κατεβασει στα 420€. Με τα πολλα μετα απο λίγο επειδη τρωγαμε συνεχεια μειωσεις στους μισθους κ εγινε ενα μπαμ στην περιοχη με μεγαλυτερα διαμερισματα καινουρια κομπλε ομως με τζακια σιτες τεντες κτλ κ τα νοικιαζανε κοψοχρονιας της ειπαμε φευγουμε γτ βρηκαμε καλυτερο κ μεγαλυτερο κ μας το κατεβασε στο 380. Κ απο τοτε δινουμε τοσα. Αλλά.....δεν κναει τιποτα στο σπιτι.Εχει χαλασει ο απορροφητηρας τον φτιαξαμε εμεις, ειπαμε για τεντες τις βαλαμε εμεις. Ειπαμε για σιτες ουτε κουβεντα. Δεν την νοιαζει κ δεν θελει να ασχολειται.Το τεέυταιο της ηταν.

Της φτιάξατε τον απορροφητηρα; Θα της ελεγα εγω θα μαγειρεύω χωρις!

 Εμεις πρώτη σύγκρουση που είχαμε ηταν τον Ιανουάριο που τρύπησε ο θερμοσίφωνας και ηθελε να τον πληρώσουμε. Αρνήθηκα και εγινε Τούρμπο. Στα 10 χρόνια ηταν το μόνο έξοδο που έκανε για το σπίτι, καζανάκια ηλεκτρολόγους κλπ τα άλλαζα μονη μου και ποτε δεν της ζήτησα χρηματα.

 Και για να διευκρινήσω την οικονομική της κατάσταση, εχει εσώκλειστη κυρία στο σπίτι. Οικονόμο.....

 Καλά κι εσας τα 30 ευρώ που σας έκοβε καθε φορα ηταν τουλάχιστον γελοίο.

9 ώρες πρίν, Konsta15 είπε:

@Καντι δυστυχώς φέτος ακούω συνέχεια την ίδια περίπτωση με σένα! Οι περισσότεροι φίλοι μας που νοικιάζουν αναγκάστηκαν να φύγουν όπως όπως.. Νομίζουν οι ιδιοκτήτες ότι θα γίνουν πλούσιοι ξαφνικά με το airbnb, αλλά δεν έχουν υπόψην τους πως θα γίνει κορεσμός από τέτοια διαμερίσματα τα επόμενα 2 χρόνια και δεν θα έχει πελατία κανένας τελικά. Έτσι μειωθήκανε κατά πολύ τα διαθέσιμα προς απλή ενοικίαση διαμερίσματα και αυξήθηκαν οι τιμές στα υπόλοιπα. Μόδα είναι, θα περάσει, όπως με κάθε τι που έγινε μόδα και ξεπετάχτηκαν σαν μανιτάρια παντού του ίδιου θέματος (καταστήματα frozen yogurt, καφές στο χέρι κλπ) και έκλεισαν τελικά όλα μαζί, γιατί δεν μπορούν όλοι να γίνουν πλούσιοι ταυτόχρονα, πως να το κάνουμε! 

Ποσοι καιροσκόποι υπάρχουν τελικα;;;;;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Καντι είπε:

Θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις αλλα δεν νομιζω οτι θα έχουμε καλα ξεμπερδέματα....

Εγω να δεις ποσο εχω τσιτωθει, δυο εβδομάδες τωρα εχω χάσει τον ύπνο μου.

Της φτιάξατε τον απορροφητηρα; Θα της ελεγα εγω θα μαγειρεύω χωρις!

 Εμεις πρώτη σύγκρουση που είχαμε ηταν τον Ιανουάριο που τρύπησε ο θερμοσίφωνας και ηθελε να τον πληρώσουμε. Αρνήθηκα και εγινε Τούρμπο. Στα 10 χρόνια ηταν το μόνο έξοδο που έκανε για το σπίτι, καζανάκια ηλεκτρολόγους κλπ τα άλλαζα μονη μου και ποτε δεν της ζήτησα χρηματα.

 Και για να διευκρινήσω την οικονομική της κατάσταση, εχει εσώκλειστη κυρία στο σπίτι. Οικονόμο.....

 Καλά κι εσας τα 30 ευρώ που σας έκοβε καθε φορα ηταν τουλάχιστον γελοίο.

Ποσοι καιροσκόποι υπάρχουν τελικα;;;;;

Το ξέρω όπου το λέγαμε γελαγανε!!η απάντηση της ήταν δεν βγαίνω!δεν πειράζει θα την δει την γλυκά!προτιμω να πάω να δώσω παραπάνω 50€ σε ένα άλλο διαμέρισμα κ να είναι όπως το θέλω παρά αυτό το πράγμα!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
On 18/9/2018 at 10:56 ΜΜ, Καντι είπε:

Βρε παιδια να ρωτήσω κατι εχεις κανεις σας ιδιοκτήτη που να του κανει την σημερον ημέρα αύξηση ενοικίου; Εχετε βιώσει κατι τέτοιο απο τότε που άρχισε η κρίση;

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!

On 18/9/2018 at 10:56 ΜΜ, Καντι είπε:

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΩ ΜΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΕΔΩ??

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...