Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κανετε;; πηγαμε γιατρο 7.700 ο μπεμπης 69.5 ποντους...τον αλλο μηνα ξεκιναμε στερεες..ολα καλα κατα τ αλλα...πηραμε 700 γραμ:x το εμβολιο τον πονεσε λιγο αλλα οχι οπως την προηγουμενη ..ελπιζω να μην μου ξανανεβασει πυρετο.. οι υπολοιπες τι κανετε;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@γλυκερια123 τέλεια και παρά πολύ ψιλός ο μπέμπης ... Τον άλλο μήνα ξεκινάτε κανονικά στέρεες η μόνο φρούτα για αρχή ? 

Εμείς όσο αφορά της πάνες φοράμε το 3 νούμερο και ας είμαστε 5.5 κιλά ...μας κάθονται καλύτερα... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@γλυκερια123 τέλεια και παρά πολύ ψιλός ο μπέμπης ... Τον άλλο μήνα ξεκινάτε κανονικά στέρεες η μόνο φρούτα για αρχή ? 

Εμείς όσο αφορά της πάνες φοράμε το 3 νούμερο και ας είμαστε 5.5 κιλά ...μας κάθονται καλύτερα... 

Ναι μια χαρα..ρυζαλευρο μαλλον γι αρχη...η ζουζου σου τι κανει


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Ναι μια χαρα..ρυζαλευρο μαλλον γι αρχη...η ζουζου σου τι κανει

Καλά είναι εδώ αγώνας με τα δόντια ... Κ εμάς ρυζαλευρο κ φρούτα μας είπε τον άλλο μήνα ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Κορες που χαθηκατε μωρε????εγω αρρωστη με μασκα ευτυχως πολυ καλυτερα αρρωστησε κ ο αντρας μ ομως κ ειναι χαλια εγω κοιμαμαι κ ξυπνω με την μασκα!

Περαστικά κορίτσι..... Πώς μπορείς να κοιμάσαι με την μάσκα ? Πω πω πω ...

Πάντως ο μικρός θα πάρει αντισώματα από σένα έτοιμα ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Περαστικά κορίτσι..... Πώς μπορείς να κοιμάσαι με την μάσκα ? Πω πω πω ...

Πάντως ο μικρός θα πάρει αντισώματα από σένα έτοιμα ... 

Τωρα μ φτερνιστηκε κ εβγαλε λιγο μυξουλα κ με εχει πιασει πανικος!κοιταξα με φακο μεσα στη μυτη του ειναι καθαρη να αρρωστησε κ αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Τωρα μ φτερνιστηκε κ εβγαλε λιγο μυξουλα κ με εχει πιασει πανικος!κοιταξα με φακο μεσα στη μυτη του ειναι καθαρη να αρρωστησε κ αυτο?

Περαστικα ρε κοριτσι...πως μπορεις και κοιμασαι με μασκα ρε παιδι μου..εμενα συνεχεια φτερνιζεται..δε μπορεις να καταλαβεις μονο απ αυτο..αν και δε νομιζω ν αρρωστησε..

@Giosotpk καλα ειμαστε πολυ γκρινια τωρα τ απογευμα...να θελει να κοιμηθει και να μη κοιμαται με τιποτα..εσεις τι κανετε;;;

@Luckystars συμπεθερα που εισαι;;

Κατα τ αλλα θελει συνεχεια να πιανει και να βαζει στο στομα οτι υπαρχει γυρω του..και πλεον κοιταζεται στον καθρεφτη και χαμογελαει...για να γελασει δυνατα θελει πολυ ζορι και προσπαθεια...και ακομα δε γυριζουμε μπρουμυτα..αυτα τα νεα μας...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Περαστικα ρε κοριτσι...πως μπορεις και κοιμασαι με μασκα ρε παιδι μου..εμενα συνεχεια φτερνιζεται..δε μπορεις να καταλαβεις μονο απ αυτο..αν και δε νομιζω ν αρρωστησε..

@Giosotpk καλα ειμαστε πολυ γκρινια τωρα τ απογευμα...να θελει να κοιμηθει και να μη κοιμαται με τιποτα..εσεις τι κανετε;;;

@Luckystars συμπεθερα που εισαι;;

Κατα τ αλλα θελει συνεχεια να πιανει και να βαζει στο στομα οτι υπαρχει γυρω του..και πλεον κοιταζεται στον καθρεφτη και χαμογελαει...για να γελασει δυνατα θελει πολυ ζορι και προσπαθεια...και ακομα δε γυριζουμε μπρουμυτα..αυτα τα νεα μας...

Εβγαλε μυξουλα διαφανη υγρη απτο ενα ρουθουνι!να σκασω ειμαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happysmile είπε:

Εβγαλε μυξουλα διαφανη υγρη απτο ενα ρουθουνι!να σκασω ειμαι!!

Μην τρελαινεσαι..να τον πιανεισ να βλεπεις μην ανεβασει πυρετο..μπορει να ψιλοκρυωσε αλλα εσενα σε νοιαζει μην ανεβασει πυρετο..δε νομιζω βεβαια..γκρινιαζει ;ειναι διαφορετικος;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Εβγαλε μυξουλα διαφανη υγρη απτο ενα ρουθουνι!να σκασω ειμαι!!

Σορυ κορίτσι που πεταγομαι ειναι διαφανη δεν ειναι κιτρινη αυτο ειναι καλο. Κανε πολλες πλυσεις για να ειναι καθαρη η μύτη κια θα φύγει μην ανχωνεσαι. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Σορυ κορίτσι που πεταγομαι ειναι διαφανη δεν ειναι κιτρινη αυτο ειναι καλο. Κανε πολλες πλυσεις για να ειναι καθαρη η μύτη κια θα φύγει μην ανχωνεσαι. 

Αχ κοριτσι μ ελα που μαι δειλη κ δεν ξερω να κανω μου παν κ τα κοριτσια εδω στα πλαγιατο κεφαλι μερικες σταγονες στο ρουθουνι το πανω κ μετα στο αλλο φοβαμαι οτι θα μ πνιγει!

Κοριτσια εφερα γιατρο στο σπιτι το μωρο εκλαιγε απαρηγορητα μ βγαλε γαλα μαζι με σαλια κ μ κανε ολη την ωρα σαν πνίγεται κ ρεψιματα πολλα με πιανει υστερια λεω εχει πονολαιμο το μωρο  εκλαιγα με αναφιλητα εγω εφερα γιατρο εδω οχι τον δικο μας γτ ελειπε εναν εξισου καλο,δν εχει κολλησει το μωρο μυξες ελαχιστες λαιμος ακριαστικα ολα καλα μπορει να ταν απο την παλινδρομηση ειπε στον γιατρο κυριος του γελουσε αλλα εγω κουρελι δν μπορω να διαχειριστω το κλαμα του μωρου τυψεις να λεω κολλησα το μωρο η κακουργα κ τωρα κ χιλια δυο σκεφτηκα μεχρι οτι χτυπα ξυλο το μωρο θα νοσηλευτει

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Περαστικα ρε κοριτσι...πως μπορεις και κοιμασαι με μασκα ρε παιδι μου..εμενα συνεχεια φτερνιζεται..δε μπορεις να καταλαβεις μονο απ αυτο..αν και δε νομιζω ν αρρωστησε..

@Giosotpk καλα ειμαστε πολυ γκρινια τωρα τ απογευμα...να θελει να κοιμηθει και να μη κοιμαται με τιποτα..εσεις τι κανετε;;;

@Luckystars συμπεθερα που εισαι;;

Κατα τ αλλα θελει συνεχεια να πιανει και να βαζει στο στομα οτι υπαρχει γυρω του..και πλεον κοιταζεται στον καθρεφτη και χαμογελαει...για να γελασει δυνατα θελει πολυ ζορι και προσπαθεια...και ακομα δε γυριζουμε μπρουμυτα..αυτα τα νεα μας...

Εμείς τώρα κάνουνε προσπάθειες για να γυρίσουμε στο πλάι οπότε πιστεύω το μπρούμυτα θα αργήσει...βαριέται η δικιά μου ...κ που την βάζω μπρούμυτα όπως είπε η παιδίατρος κάθεται με το κεφάλι κάτω δεν κουνιέται χαχαχα.... Εσένα ο μπέμπης? 

@happysmile πανικοβλήθηκε πάρε βαθιά ανάσα και ηρέμησε...μην νομίζεις δεν κολλάνε εύκολα τα μωράκια μας...όλο άγχος το μεταφέρεις κ στο μωρό οπότε προσπάθησε να ηρεμήσεις είπε κ ο γιατρός πώς δεν αρρώστησε ...

Εμένα να δεις πόσες φορές φτερνίζεται την ημέρα ... 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

@happysmile συμφωνω..ολο το αγχος το μεταφερεις στο μωρο...αφου τον ειδε ο γιατρος ολα καλα...

@Giosotpk μια απ τα ιδια κι εμεις...ο γιατρος μου χε πει οτι μπορει και σε 2 μηνες να γυρισει δε μας πειραζει..χαχα εγω παλι οταν τον εχω μπρουμυτα το κεφαλι ειναι στον αερα δεν το κατεβαζει με τιποτα..αχχαχαχ

  • Ευχαριστώ 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...