Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα μανούλες, καλό μήνα αααα!!!!! 

Πως είστε; τα μωράκια σας; 

Καλημέραααα ...καλό μήνα ... 

Καλά συνεχίζεται η γκρίνια σε μας ..δεν περνάνε και η μέρες να έρθει η Δευτέρα να πάμε παιδίατρο να μου φύγει το άγχος με το βάρος αν έχει πάρει αρκετό η όχι .... και να μας δώσει και κάτι για τα δόντια ...με έχει φάει χαχαχ... 

Εσείς τι κάνετε ?πως πάτε ? 

@Γλυκερια123 πώς είστε εσείς σήμερα με την γκρίνια ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέραααα ...καλό μήνα ... 

Καλά συνεχίζεται η γκρίνια σε μας ..δεν περνάνε και η μέρες να έρθει η Δευτέρα να πάμε παιδίατρο να μου φύγει το άγχος με το βάρος αν έχει πάρει αρκετό η όχι .... και να μας δώσει και κάτι για τα δόντια ...με έχει φάει χαχαχ... 

Εσείς τι κάνετε ?πως πάτε ? 

@Γλυκερια123 πώς είστε εσείς σήμερα με την γκρίνια ? 

Καλημέρα καλό μήνα! Με το καλό κορίτσι μου ο γιατρός, όλα μια χαρά θα είναι! Τα άγχη το πήρα απόφαση δε θα μας φύγουν ποτέ απλά θα είναι για διαφορετικούς λόγους. Και εμείς γκρινιτσα μια από τα ίδια,τα δοντακια κυρίως δείχνει, για τους κολικούς νομίζω πλέον δεν ποναμε.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα καλό μήνα! Με το καλό κορίτσι μου ο γιατρός, όλα μια χαρά θα είναι! Τα άγχη το πήρα απόφαση δε θα μας φύγουν ποτέ απλά θα είναι για διαφορετικούς λόγους. Και εμείς γκρινιτσα μια από τα ίδια,τα δοντακια κυρίως δείχνει, για τους κολικούς νομίζω πλέον δεν ποναμε.... 

Εμείς κόψαμε της σταγόνες για του κολικούς όταν κάναμε το εμβόλιο και της ξανά αρχίσαμε γιατί είχε ακόμα ... Λογικά θα ξανά κάνουμε μια απόπειρα από εβδομάδα ... 

Γυρνάει και εσένα με το στόμα ανοιχτό και σου ορμάει για να σε φάει η μόνο η δικιά μου το κάνει αυτό ? Χαχα 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars καλο μηνα σε ολες!!!ειμαστε καλα.. @Giosotpk σημερα δεν γκρινιαζει χτες ομως το βραδυ δεν κοιμοταν με τιποτα κοιμηθηκε 1 ηωρα..ενω κοιμαται 10:30-11:00 κανονικα..και ξυπνησε και 2 φορες κι εκλαιγε στον υπνο του..αλλο κι αυτο τωρα..αυτο με το στονα δεν το κανει χαχαχα αλλα πρεπει να χει πλακα..αφου την ειχες ξαναμετρησει κι ειχε παρει..σιγουρα θα χει παρει απο τοτε..εγω τον βγαζω με τη δικη μου οτι εχει παρει μονο 400 γραμ..ασε..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Εμείς κόψαμε της σταγόνες για του κολικούς όταν κάναμε το εμβόλιο και της ξανά αρχίσαμε γιατί είχε ακόμα ... Λογικά θα ξανά κάνουμε μια απόπειρα από εβδομάδα ... 

Γυρνάει και εσένα με το στόμα ανοιχτό και σου ορμάει για να σε φάει η μόνο η δικιά μου το κάνει αυτό ? Χαχα 

@GiosotpkΆκου το ψυχακι τι κάνει!!!!! Είδες κορίτσι μου;;;; το καθένα βρεφακι κάνει τα δικά του κόλπα. Εμάς κάνει το άλλο, κανει μπουνιτσες τα χεράκια και κρύβει το προσωπάκι της, είναι για φαγωμα, σα να κάνει κούκου τσα και γελαει γαργαρα❤️❤️❤️

@Γλυκερια123 καλό μήνα κορίτσι μου! Όσο μεγαλώνουμε θα διαφοροποιουν καθημερινές καταστάσεις τους ύπνο, γαλατακι κοκ. Μια χαρά δεν τα 400γρ;;;επισης όσο μεγαλώνουμε  αλλάζει το βάρος που πρέπει να βαλουν/μήνα. Με το καλό για τον γιατρό σας! 

Κορίτσια έχετε βρει λύση για το πως σκεπαζεστε; Τώρα που έπιασαν τα κρύα τι θα κάνω που δεν δέχεται ούτε σεντόνι ούτε κουβερτούλα; Δεν θέλει τπτ να την ακουμπάει.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Οπότε ούτε υπνόσακο θα δεχτεί ε;

Αν όχι μήπως να δοκίμαζες χοντρό φορμακι; 

Είναι ένα πρόβλημα πάντως αυτό κορίτσι. Μπορεί όμως τώρα που χειμωνιαζει να της αρέσει το χουχούλιασμα. 

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Οπότε ούτε υπνόσακο θα δεχτεί ε;

Αν όχι μήπως να δοκίμαζες χοντρό φορμακι; 

Είναι ένα πρόβλημα πάντως αυτό κορίτσι. Μπορεί όμως τώρα που χειμωνιαζει να της αρέσει το χουχούλιασμα. 

 

@νικηαντωνια81Κοριτσάκι μου καλημέρα, έχω δοκιμάσει και ύπνοσακο ναι και πάλευε αγκομαχοντας όλο το βράδυ να βγει από μέσα :DΜία φορά που της έβαλα κουβέρτα με επίβλεψη ημέρα, την έσπρωξε με τα ποδαράκια και σιγά σιγά την έφερε με χεράκια και ποδαράκια σπρώχνοντας στο κεφαλακι και κόντεψε να μου την τυλίξει γύρω από τον λαιμό! Φαντάσου να της την είχα βάλει βράδυ χωρίς επίβλεψη! Μόνη λύση είναι όπως το είπες πιο χοντρό ολόσωμο φορμακι απλά δεν θέλω να είναι και πολύ ζεστο να μην μου ιδρώνει! 

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε; τα μωράκια σας; 

Link to comment
Share on other sites

 Α πολυ ζωηρή η μπουμπού σου

Χαχαχαχαχαχ βέβαια πολλά μωρά είναι έτσι αλλά κ μεγαλώνοντας συνεχίζουν στο ίδιο μοτίβο.δεν θέλουν σκέπασμα με τπτ.

Θα το δεις με τα ζεστά φορμακια κάνε δοκιμές ανάλογα και με την θερμοκρασία του δωματίου σας.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Luckystars είπε:

@νικηαντωνια81Κοριτσάκι μου καλημέρα, έχω δοκιμάσει και ύπνοσακο ναι και πάλευε αγκομαχοντας όλο το βράδυ να βγει από μέσα :DΜία φορά που της έβαλα κουβέρτα με επίβλεψη ημέρα, την έσπρωξε με τα ποδαράκια και σιγά σιγά την έφερε με χεράκια και ποδαράκια σπρώχνοντας στο κεφαλακι και κόντεψε να μου την τυλίξει γύρω από τον λαιμό! Φαντάσου να της την είχα βάλει βράδυ χωρίς επίβλεψη! Μόνη λύση είναι όπως το είπες πιο χοντρό ολόσωμο φορμακι απλά δεν θέλω να είναι και πολύ ζεστο να μην μου ιδρώνει! 

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε; τα μωράκια σας; 

Ζορικη τη βλεπω τη νυφη συμπεθεραααα χαχα..κι εγω χοντρο φορμακι θα σου προτεινα που ειναι υπνοσακοι αλλα φορμακια..δεν ξερω αν καταλαβες ετσι οπως στο ειπα...η αν τα εχεις δει..εμεις καλα ειμαστε..ησυχα...παειιιι λιγες μειναμεεεε:-(


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars όντως πολύ ζορικη η μικρή ...αλλά κοίταξε τον υπνοσακο που είναι φορμακι μήπως κ σωθείς .... 

@Γλυκερια123 σας πέρασε το άλμα ? 

Πες μου τέτοια να πάρω δύναμη γιατί τα έχω δει όλα με την μικρή ...εχθές ξύπνησε 12 θηλαζαμε μέχρι της 2:30 ξύπνησε 5 θηλαζαμε μέχρι της 9 το πρωί ... Οοοουυυφφφφφ ....έχουμε κ τα δόντια .... Εμείς σήμερα ανάψαμε λίγο τζάκι να δούνε κ πως θα αντιδράσει βη μικρή το κοιτούσε με τόσο περιέργεια ...άσε που κορίτσια σηκώνει το κεφάλι όπου και να κάθεται ... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

 Α πολυ ζωηρή η μπουμπού σου

Χαχαχαχαχαχ βέβαια πολλά μωρά είναι έτσι αλλά κ μεγαλώνοντας συνεχίζουν στο ίδιο μοτίβο.δεν θέλουν σκέπασμα με τπτ.

Θα το δεις με τα ζεστά φορμακια κάνε δοκιμές ανάλογα και με την θερμοκρασία του δωματίου σας.

 

πρίν από 46 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Ζορικη τη βλεπω τη νυφη συμπεθεραααα χαχα..κι εγω χοντρο φορμακι θα σου προτεινα που ειναι υπνοσακοι αλλα φορμακια..δεν ξερω αν καταλαβες ετσι οπως στο ειπα...η αν τα εχεις δει..εμεις καλα ειμαστε..ησυχα...παειιιι λιγες μειναμεεεε:-(

 

Just now, Giosotpk είπε:

@Luckystars όντως πολύ ζορικη η μικρή ...αλλά κοίταξε τον υπνοσακο που είναι φορμακι μήπως κ σωθείς .... 

@Γλυκερια123 σας πέρασε το άλμα ? 

Πες μου τέτοια να πάρω δύναμη γιατί τα έχω δει όλα με την μικρή ...εχθές ξύπνησε 12 θηλαζαμε μέχρι της 2:30 ξύπνησε 5 θηλαζαμε μέχρι της 9 το πρωί ... Οοοουυυφφφφφ ....έχουμε κ τα δόντια .... Εμείς σήμερα ανάψαμε λίγο τζάκι να δούνε κ πως θα αντιδράσει βη μικρή το κοιτούσε με τόσο περιέργεια ...άσε που κορίτσια σηκώνει το κεφάλι όπου και να κάθεται ... 

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ. Πήγα και πήρα διαφορα φορμακια και fleese με cotton και σκέτο cotton . Θα δοκιμάσω τι δεν θα την ιδρώνει, είναι η μόνη λύση! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...