Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Luckystars δεν νομιζω να κρυωσε η μπουμπου σου..μην ανησυχεις...

Εμενα σημερα ξυπνηαε 3 η ωρα τη νυχτα και μετα 7..ειχε πολυ καιρο να το κανει...ελπιζω να μην ξαναρχισει να ξυπναει τη νυχτα!!! Χαχαχ καηκαμε

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Δεν ξέρω κοριτσάκι μου.... Τον παιδίατρο δεν τον ανησυχεί προς το παρόν.... Αν και δεν ακούγεται συνέχεια βρόγχος, όταν της καθαρίζω τη μυτούλα είμαστε μια χαρά... Τι να πω... 

Μήπως την ενοχλεί η υγρασία;

Ο όρος είναι σωτήριος. Από εδώ και στο εξής αγάπες θα τον χρησιμοποιείτε συχνά. Κι εγώ ακόμα δηλ στον Νικόλα μου.

Ωστόσο ο Νικόλας μου ρουθουνιζε από την γέννηση και για τους 5 πρώτους μήνες βάζαμε συνέχεια όρο

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@Luckystars δεν νομιζω να κρυωσε η μπουμπου σου..μην ανησυχεις...

Εμενα σημερα ξυπνηαε 3 η ωρα τη νυχτα και μετα 7..ειχε πολυ καιρο να το κανει...ελπιζω να μην ξαναρχισει να ξυπναει τη νυχτα!!! Χαχαχ καηκαμε

 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μήπως την ενοχλεί η υγρασία;

Ο όρος είναι σωτήριος. Από εδώ και στο εξής αγάπες θα τον χρησιμοποιείτε συχνά. Κι εγώ ακόμα δηλ στον Νικόλα μου.

Ωστόσο ο Νικόλας μου ρουθουνιζε από την γέννηση και για τους 5 πρώτους μήνες βάζαμε συνέχεια όρο

@νικηαντωνια81 @Γλυκερια123Κορίτσια μου ευχαριστώ! 

Μίλησα παλι με παιδίατρο από τα σαλακια είναι και να βάζω ορο. 

@Γλυκερια123 μου, και εμενα έχει αλλάξει το βραδυνο της.... Πιστεύω κάνουν τα κλασσικά άλματα τους! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια ...πήγαμε παιδίατρο 540γρ πήραμε και 64 εκ . Πήραμε όσο έπρεπε να πάρουμε απλά αποφάσισα εφόσον το γάλα μου δεν είναι τόσο θρεπτικό να αποθηλασω σιγά σιγά ...λογικά μέχρι τον 6 θα έχω αποθηλασει εκτός αν μπορέσω να διατηρήσω πρωί βράδυ .... Τον άλλο μήνα ξεκινάμε ρυζαλευρο και φρούτα μου είπε ...επίσης να την βάζω δυο φορές την ημέρα μπρούμυτα για 10 λεπτά ... 

@Luckystars εμεις από όταν γεννηθηκαμε το έχουμε αυτό λες και έχει φλεματα η βρογχίτιδα ...από τα σάλια λίγο η μύτη ανάλογος το παιδί δεν πιστεύω να είναι κάτι .... 

Η υπόλοιπες τι κάνετε ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσι τι εννοεί απ' τα σαλάκια;

Δεν το έχω ξανα ακούσει

Νίκη μου κυρίως από τη μυτούλα αλλά τώρα με τα δόντακια και από τα σαλακια, όλα μαζί! 

 

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσι τι εννοεί απ' τα σαλάκια;

Δεν το έχω ξανα ακούσει

 

Just now, Giosotpk είπε:

Γεια σας κορίτσια ...πήγαμε παιδίατρο 540γρ πήραμε και 64 εκ . Πήραμε όσο έπρεπε να πάρουμε απλά αποφάσισα εφόσον το γάλα μου δεν είναι τόσο θρεπτικό να αποθηλασω σιγά σιγά ...λογικά μέχρι τον 6 θα έχω αποθηλασει εκτός αν μπορέσω να διατηρήσω πρωί βράδυ .... Τον άλλο μήνα ξεκινάμε ρυζαλευρο και φρούτα μου είπε ...επίσης να την βάζω δυο φορές την ημέρα μπρούμυτα για 10 λεπτά ... 

@Luckystars εμεις από όταν γεννηθηκαμε το έχουμε αυτό λες και έχει φλεματα η βρογχίτιδα ...από τα σάλια λίγο η μύτη ανάλογος το παιδί δεν πιστεύω να είναι κάτι .... 

Η υπόλοιπες τι κάνετε ? 

@GiosotpkΑυτό μου είπε και παιδίατρος και εγώ το παρατήρησα από τότε που ξεκίνησαν τα δόντακια με τα σαλακια πιο δύσκολα. Βάζετε όρο; 

Συγχαρητήρια για την ανάπτυξή σας! Τα ζουζουνακια μωλέ, πόσο γρήγορα μεγαλώνουν.....! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Γεια σας κορίτσια ...πήγαμε παιδίατρο 540γρ πήραμε και 64 εκ . Πήραμε όσο έπρεπε να πάρουμε απλά αποφάσισα εφόσον το γάλα μου δεν είναι τόσο θρεπτικό να αποθηλασω σιγά σιγά ...λογικά μέχρι τον 6 θα έχω αποθηλασει εκτός αν μπορέσω να διατηρήσω πρωί βράδυ .... Τον άλλο μήνα ξεκινάμε ρυζαλευρο και φρούτα μου είπε ...επίσης να την βάζω δυο φορές την ημέρα μπρούμυτα για 10 λεπτά ... 

@Luckystars εμεις από όταν γεννηθηκαμε το έχουμε αυτό λες και έχει φλεματα η βρογχίτιδα ...από τα σάλια λίγο η μύτη ανάλογος το παιδί δεν πιστεύω να είναι κάτι .... 

Η υπόλοιπες τι κάνετε ? 

Μια χαρα η ζουζουνα σου!!μπραβο..κανε οτι νομιζεις εσυ καλυτερο για τη μπουμπου σου...ειπες στον παιδιατρο οτι δε γυρναει και σου πε να τη βαζεις μπρουμυτα;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happysmile είπε:

Γεια σας κορες μου,δν ξερω πως βάζουν ορο ρε κοριτσια,φοβαμαι μην τον πνιξω!πηγα πρεναταλ κ του ψωνισα ενα σωρο!!ηθελα κ αλλα ολα βασικα

 

Καλημέρα. 

Τον ξαπλώνεις στο πλάι βάζεις λίγες σταγονίτσες στο πάνω ρουθούνι.

Μετά γυρνάς στο άλλο πλάι και βάζεις πάλι στο άλλο ρουθούνι. 

Δεν πνίγεται κούκλα μου.

Βαζεις πολύ λίγο όχι όλη την αμπούλα

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Γλυκερια123 όχι μου το είπε μόνη της η παιδίατρος και νσ της βάζω τα χεράκια έτσι ώστε να στηρίζεται για να δυναμώσουν για να μπουδουλισει πιο εύκολα ... 

Όσο αφορά τον θηλασμό δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω ...

@happysmile δεν είναι κάτι ο όρος τον ξαπλώνεις στο πλάι και βάζεις στο ρουθούνι που είναι από πάνω και τον γυρνάει γρήγορα μπρούμυτα η τον κρατάς μπρούμυτα .....δεν πνίγεται μην φοβάσαι .... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 όχι μου το είπε μόνη της η παιδίατρος και νσ της βάζω τα χεράκια έτσι ώστε να στηρίζεται για να δυναμώσουν για να μπουδουλισει πιο εύκολα ... 

Όσο αφορά τον θηλασμό δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω ...

@happysmile δεν είναι κάτι ο όρος τον ξαπλώνεις στο πλάι και βάζεις στο ρουθούνι που είναι από πάνω και τον γυρνάει γρήγορα μπρούμυτα η τον κρατάς μπρούμυτα .....δεν πνίγεται μην φοβάσαι .... 

Ααα μαλισταααα ...εγω λεω να τον συνεχισεις το θηλασμο παντως...αφου δινεις πολυ λιγο ξενο..κριμα ειναι..η γνωμη μου ετσι;οτι θες εσυ κανε


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέρα ....τι κάνετε ? 

 

@Γλυκερια123 θα το συνεχίσω όσο πάει όσο φτάσει ... 

Εσύ τι κάνεις ? Πώς πάει ο μικρός ? 

Καλημερααα...Ολα καλα..αλλα χτες ειχε μπει μια τριχα στο ματι του και λαχταρησα την εβγαλα αλλα οσο να ναι μεχρι να τη βγαλω ειχα τρομαξει...ακου τριχα και μαλιστα δικια του..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...