Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 17/11/2019 at 2:22 ΜΜ, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 στο είπαν κ τα άλλα κορίτσια κάνε ένα εικονικό φεις...σε περιμένουυυμμμεεεε ... Όπως κ την @Luckystars 

@loulou12 σε βρήκα σου έστειλα αίτημα φιλίας ...

Έτσι μου κάνει κ εμένα κοιμάται ξύπνια θηλάζει κάθεται ... Εμένα πλέον έμαθε έτσι κ δύσκολο να ξε μάθει ...έτσι μου είχαν πει από το μαιευτήριο την αφήνεις όσο θέλει στο στήθος ας κάθεται κ με της ώρες ... Εκεί έγινε το λάθος ... 

Τώρα την έχω στο μισάωρο μόνο αλλά πιο συχνά και μόνο το βράδυ την αφήνω όσο θέλει σαν τελευταίο γεύμα. Στην αρχή ζητούσε συνέχεια αλλά τώρα νομίζω έμαθε να κάνει ενεργό θηλασμό... Έτσι σου λένε στην αρχή όση ώρα θέλει να κάθεται αλλά από ένα σημείο και μετά δεν παλεύεται η κατάσταση.... Σε καταλαβαίνω απόλυτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Τα ιδια..πολυ γκρινια..εσεις;

Σ'αυτό το άλμα πάντως εγώ τα είδα όλα... όχι ότι τώρα που τελείωσε στρώσαμε απλά παλεύεται λίγο καλύτερα η κατάσταση!

Πάντως εγώ με τα άλματα παρατήρησα ότι σε μας τουλάχιστον δεν πάνε με την πητ αλλά με την ημερομηνία γέννησης.


YFU8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Loulou87 είπε:

Σ'αυτό το άλμα πάντως εγώ τα είδα όλα... όχι ότι τώρα που τελείωσε στρώσαμε απλά παλεύεται λίγο καλύτερα η κατάσταση!

Πάντως εγώ με τα άλματα παρατήρησα ότι σε μας τουλάχιστον δεν πάνε με την πητ αλλά με την ημερομηνία γέννησης.

Και σε εμάς με την ημερομηνία γέννησης πάνε ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ εμας με την πητ αλλα οντως μας εχει πεθανει δεν παλευεται αλλο...λοιπον ο μπεμπης μου γυρισε απο μπρουμυτα ανασκελα...πρωτη φορα σημερα:xκαι γυρναει και στο πλαι..καλα απο ανασκελα μπρουμυτα βλεπω ν αργουμε πολυ....μ εχει κουρασει πολυ αυτη η γκρινια κι εγινε αυτο και χαρηκα πολυ!!!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Σ εμας με την πητ αλλα οντως μας εχει πεθανει δεν παλευεται αλλο...λοιπον ο μπεμπης μου γυρισε απο μπρουμυτα ανασκελα...πρωτη φορα σημερα:xκαι γυρναει και στο πλαι..καλα απο ανασκελα μπρουμυτα βλεπω ν αργουμε πολυ....μ εχει κουρασει πολυ αυτη η γκρινια κι εγινε αυτο και χαρηκα πολυ!!!

Μπραβοοοοοο ...να είδες ένας καλό.του άλματος ...οπότε λογικά θα ηρεμήσει από αύριο ο μικρός ...Τουλαχιστον η δικιά μου έτσι κάνει όταν καταφέρνει κάτι καινούργιο ήρεμη από θέμα άλματος ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Μπραβοοοοοο ...να είδες ένας καλό.του άλματος ...οπότε λογικά θα ηρεμήσει από αύριο ο μικρός ...Τουλαχιστον η δικιά μου έτσι κάνει όταν καταφέρνει κάτι καινούργιο ήρεμη από θέμα άλματος ... 

Για να δουμε..μακαρι...αν και δεν το βλεπω..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Για να δουμε..μακαρι...αν και δεν το βλεπω..

Γύρω στη 19η βδομάδα είδα εγω μια μικρή διαφορά, ηρέμησε λίγο γιατί γενικά δεν είναι κ ήρεμο παιδάκι... αλλά άρχισε να κάνει πολλά καινούρια πράγματα,να γυρνάει μπρούμυτα-ανασκελα, σέρνεται κ λίγο σα σκουλικακι,να γελάει πολύ με ήχο, γενικά επικοινωνεί πολύ καλύτερα!

Θα στρώσει, υπομονή σε όλες μας...τα πρώτα 18 είναι δύσκολα!

  • Χαχα 1

YFU8p3.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Loulou87 είπε:

Γύρω στη 19η βδομάδα είδα εγω μια μικρή διαφορά, ηρέμησε λίγο γιατί γενικά δεν είναι κ ήρεμο παιδάκι... αλλά άρχισε να κάνει πολλά καινούρια πράγματα,να γυρνάει μπρούμυτα-ανασκελα, σέρνεται κ λίγο σα σκουλικακι,να γελάει πολύ με ήχο, γενικά επικοινωνεί πολύ καλύτερα!

Θα στρώσει, υπομονή σε όλες μας...τα πρώτα 18 είναι δύσκολα!

Δεν ξρρω τι να κανω να κλψω η να γελασω;;;:P!!! Τωρα εχει αρισει και ξυπναειψκαι το βραδυ παλι εκει που κοιμοταν ολη νυχτα:(


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Δεν ξρρω τι να κανω να κλψω η να γελασω;;;:P!!! Τωρα εχει αρισει και ξυπναειψκαι το βραδυ παλι εκει που κοιμοταν ολη νυχτα:(

Σου εύχομαι να είναι φάση κ να περάσει... δεν ξέρω τι να σου πω γιατί εμένα ποτέ δεν κοιμήθηκε πάνω απο 3 ώρες το βράδυ. Εσένα που κοιμόταν πρέπει να είναι ζόρι ξαφνικά να αλλάξει, τουλάχιστον εμένα έχει συνηθίσει ο οργανισμός σχεδόν 5 μήνες τώρα... δεν παύω να νυστάζω μόνιμα βέβαια!!!


YFU8p3.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Loulou87 είπε:

Σου εύχομαι να είναι φάση κ να περάσει... δεν ξέρω τι να σου πω γιατί εμένα ποτέ δεν κοιμήθηκε πάνω απο 3 ώρες το βράδυ. Εσένα που κοιμόταν πρέπει να είναι ζόρι ξαφνικά να αλλάξει, τουλάχιστον εμένα έχει συνηθίσει ο οργανισμός σχεδόν 5 μήνες τώρα... δεν παύω να νυστάζω μόνιμα βέβαια!!!

Τουλαχιστον οταν ξυπναει το βραδυ ξανακοιμαται αμεσως;η μενει ξυπνιος ωρα;εμενα κοιμαται γρηγορα τουλαχιστον..παλι καλα..δεν παλευεται η αυπνια ειναι το χειροτερο..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...