Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Φόρμα εξόδου.... Πώς τη φοράμε; ^.^ :p


Papaki6

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Μια λίγο χαζή ερώτηση.... ^.^ 

Της πήρα μια φορμα εξόδου γιατί εχει πολύ κρυο και εχουμε παιδίατρο την αλλη εβδομάδα.... Και ήθελα να ρωτήσω για να μην κάνω καμία γκάφα και γίνω ρεζίλι στην παιδίατρο.... Πώς τη φοράμε; ^.^ Εννοω απο μέσα της βαζω κανονικά ρούχα; Κορμάκι κλπ; Ή μήπως μόνο εσώρουχα;

Φαντάζομαι το πρώτο.... Αλλα αμα μπουμε μέσα δεν θα ζεσταθεί πάρα πολύ; Να της το βγάλω... αλλα δε ξέρω πόσο ευκολο θα ειναι το βαλε, βγάλε... Γιατί είναι μονο 4 μηνών το μωρό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Papaki6 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Μια λίγο χαζή ερώτηση.... ^.^ 

Της πήρα μια φορμα εξόδου γιατί εχει πολύ κρυο και εχουμε παιδίατρο την αλλη εβδομάδα.... Και ήθελα να ρωτήσω για να μην κάνω καμία γκάφα και γίνω ρεζίλι στην παιδίατρο.... Πώς τη φοράμε; ^.^ Εννοω απο μέσα της βαζω κανονικά ρούχα; Κορμάκι κλπ; Ή μήπως μόνο εσώρουχα;

Φαντάζομαι το πρώτο.... Αλλα αμα μπουμε μέσα δεν θα ζεσταθεί πάρα πολύ; Να της το βγάλω... αλλα δε ξέρω πόσο ευκολο θα ειναι το βαλε, βγάλε... Γιατί είναι μονο 4 μηνών το μωρό...

Καλή χρονιά κοριτσακι! Της βάζεις κανονικά τα ρουχαλακια της από μέσα και απ'εξω τη φόρμα εξόδου. Όταν μπεις στο γιατρό θα τη βγάλεις! Σκέψου το σαν μπουφανάκι!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά!!! Ωραία... Ευχαριστώ πολύ!!!

Σε καρεκλάκι όχι;; :( ελεγα να την καθίσω στο καρεκλάκι, να μπουμε στο αμάξι κ επειδή την παίρνουμε στην παιδίατρο με το καρεκλάκι, να της το βγάλω εκει : / Είναι περίπου 20 λεπτά δρομος και καθομαι δίπλα της... Λέτε να ζεσταθεί πολύ ή να στριμωχτεί;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν της έβαζα φόρμα εξόδου δεν της το έβγαζα στο αυτοκίνητο γιατί μέχρι να το βγάλω θα ξεπαγιαζε νομίζω. Το πολύ πολύ στο αυτοκίνητο μπορείς να της το ξεκουμπωσεις κ να βγάλεις σκουφάκι κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Papaki6 είπε:

Καλή χρονιά!!! Ωραία... Ευχαριστώ πολύ!!!

Σε καρεκλάκι όχι;; :( ελεγα να την καθίσω στο καρεκλάκι, να μπουμε στο αμάξι κ επειδή την παίρνουμε στην παιδίατρο με το καρεκλάκι, να της το βγάλω εκει : / Είναι περίπου 20 λεπτά δρομος και καθομαι δίπλα της... Λέτε να ζεσταθεί πολύ ή να στριμωχτεί;

εκτος του οτι θα ειναι αρκετα ζεστο,σαν να καθεστε εσεις με το μπουφαν στο αμαξι,ειναι λιγο αβολο.κ δ ειναι κ ο σωστος τροπος δεσιματος στο καρεκλακι.δλδ οι ζωνες που πιανουν το μωρο δ ειναι το ιδιο οταν πιανουν πανω απο ενα χοντρο μπουφαν

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...