Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλημέρα!

Marakii και εγώ 6 ξυπνάω για να πάω στη δουλειά γιατί έχω ολόκληρο ταξίδι.Αυριο κάνω νυχτερινή βάρδια όμως και δε ξέρω πως θα την παλεψω

Άλεξ πανέξυπνη η μικρή σου!Η αλήθεια είναι ότι τρελαίνονται για βόλτες.το μυαλό τους όλο για έξω είναι!

Comet  άμα τρωει γιαούρτι και τυράκι μη φοβάσαι!μια χαρά είναι!ο δικός μου δε τρελαίνεται για γάλα.Αλλες βραδιές θα πιει 200 γρ Πριν τον ύπνο και άλλες απλά θα του βάλω λίγο γάλα στα κορνφλεικσ αν δεν έχει φάει καλά και μετά νάνι.

Τις τελευταίες βραδιές ρε κορίτσια κάτι τον πιάνει και μέσα στη νύχτα κλαιει και δεν ηρεμεί.Μιλαμε για πολύ κλάμα!Μήπως βλέπει εφιαλτες;Μήπως ξεκίνησαν διάφορες παιδικές φοβιες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angela123 είπε:

Καλημέρα!

Marakii και εγώ 6 ξυπνάω για να πάω στη δουλειά γιατί έχω ολόκληρο ταξίδι.Αυριο κάνω νυχτερινή βάρδια όμως και δε ξέρω πως θα την παλεψω

Άλεξ πανέξυπνη η μικρή σου!Η αλήθεια είναι ότι τρελαίνονται για βόλτες.το μυαλό τους όλο για έξω είναι!

Comet  άμα τρωει γιαούρτι και τυράκι μη φοβάσαι!μια χαρά είναι!ο δικός μου δε τρελαίνεται για γάλα.Αλλες βραδιές θα πιει 200 γρ Πριν τον ύπνο και άλλες απλά θα του βάλω λίγο γάλα στα κορνφλεικσ αν δεν έχει φάει καλά και μετά νάνι.

Τις τελευταίες βραδιές ρε κορίτσια κάτι τον πιάνει και μέσα στη νύχτα κλαιει και δεν ηρεμεί.Μιλαμε για πολύ κλάμα!Μήπως βλέπει εφιαλτες;Μήπως ξεκίνησαν διάφορες παιδικές φοβιες;

Καλημέρα κορίτσι εμενα σήμερα μου το εκανε αυτο σαν να εβλεπε εφιάλτες ηταν εκλεγε στον υπνο της αλλα μετα ξανα κοιμηθηκε. Λες να ξεκινησαν παιδικές φοβιες δεν ξερω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια τι κανετε; εμένα το πινει μια χαρα το φρεσκο της αρεσε και γιαουρτακι τρωμε και ανθοτυρο αυτα απο γαλακτοκομικα. Αυγο μερα παρα μερα. Σου κοιματε μεσα στη μερα; 

Καλημέρα κορίτσι καλα εσυ; εδω ολο ατα ζηταει εχθες ειδε να ντυνετε ο μπαμπας τηςκαι πηρε ενα μπλουζακι δικο της και του το εδωσε και του λεει ατα. Τρελενεται για εξω ολο βολτες θελει. Ωχ ξεκινησες κουράσει και δουλειά και σπιτι αστα καλο κουράγιο. Α ωραια θα ξεκινήσετε και εσεις με φρέσκο εμενα  το πινει της αρεσει ευτυχώς. 

 

Καλημερα. Ευτυχως κοιμαται σιγουρα μια φορα 2, 5ωρες η 2 φορες απο 1,5  αναλογως τι ωρα θα ξυπνησει.Κι εμενα μου φερνει τα παπουτσια του για να τον βγαλω βολτα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2019 at 12:45 ΠΜ, Alex. Arap είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια!!! τι κάνετε?

Γέννησε χθές η βαπτιστήρα μου και θα πάω απόψε να την δω!!!εντομεταξύ σκεφτόμουνα αφού είμαι πνευματική μαμά της έγινα πνευματική γιαγιά!!! χαχαχα!!! νεότατη βέβαια!!!αλλά είμαι και θεία τού γιατί η βαπτιστήρα μου είναι και πρώτη μου ξαδέρφη, κόρη του αδερφού της μαμάς μου! μπέρδεμα!:roll:

Just now, Comet είπε:

Καλημερα. Ευτυχως κοιμαται σιγουρα μια φορα 2, 5ωρες η 2 φορες απο 1,5  αναλογως τι ωρα θα ξυπνησει.Κι εμενα μου φερνει τα παπουτσια του για να τον βγαλω βολτα

Τυχερή εμένα κοιμάται πλέον μια φορά...προσπαθώ για δεύτερη αλλά τίποτα...και κοιμάται για βράδυ 8:30-9:00 ανάλογα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα. Ευτυχως κοιμαται σιγουρα μια φορα 2, 5ωρες η 2 φορες απο 1,5  αναλογως τι ωρα θα ξυπνησει.Κι εμενα μου φερνει τα παπουτσια του για να τον βγαλω βολτα

Αχ μωρε το αγορι πρεπει να συναντηθούν η δικια μου θα φερνει τα ρουχα και ο δικο σου τα παπουτσια. Κοιμοσαστε εμεις μονο 1 ωρα το μεσημερη ολη μερα ξυπνια περα δωθε. Κορίτσια ειμαι χαλια πεθανε το σκυλάκι μας το ειχαμε με τον αντρα μου 8 χρονια. 

  • Λυπημένη/-ος 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! τι κάνετε?

Γέννησε χθές η βαπτιστήρα μου και θα πάω απόψε να την δω!!!εντομεταξύ σκεφτόμουνα αφού είμαι πνευματική μαμά της έγινα πνευματική γιαγιά!!! χαχαχα!!! νεότατη βέβαια!!!αλλά είμαι και θεία τού γιατί η βαπτιστήρα μου είναι και πρώτη μου ξαδέρφη, κόρη του αδερφού της μαμάς μου! μπέρδεμα!:roll:

Τυχερή εμένα κοιμάται πλέον μια φορά...προσπαθώ για δεύτερη αλλά τίποτα...και κοιμάται για βράδυ 8:30-9:00 ανάλογα... 

Να σας ζησει το μωρακι.Γερο και τυχερο!!!Κοιμαται ομως νωριτερα το βραδυ.Εμενα φτανει 10 μμ.Αλλα κι εγω προτιμω να κοιμαται 2 φορες.Εχω πιο πολυ χρονο ετσι.

Just now, Alex. Arap είπε:

Αχ μωρε το αγορι πρεπει να συναντηθούν η δικια μου θα φερνει τα ρουχα και ο δικο σου τα παπουτσια. Κοιμοσαστε εμεις μονο 1 ωρα το μεσημερη ολη μερα ξυπνια περα δωθε. Κορίτσια ειμαι χαλια πεθανε το σκυλάκι μας το ειχαμε με τον αντρα μου 8 χρονια. 

Λυπαμαι πολυ.Κριμα το ζωακι.Εμεις δεν εχουμε αλλα αγαπαω πολυ τα σκυλακια.Και σιγουρα δενεσαι πολυ μαζι τους.:(

  • Λυπημένη/-ος 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Αχ μωρε το αγορι πρεπει να συναντηθούν η δικια μου θα φερνει τα ρουχα και ο δικο σου τα παπουτσια. Κοιμοσαστε εμεις μονο 1 ωρα το μεσημερη ολη μερα ξυπνια περα δωθε. Κορίτσια ειμαι χαλια πεθανε το σκυλάκι μας το ειχαμε με τον αντρα μου 8 χρονια. 

Κρίμα το ζωάκι..ούτε εμείς έχουμε ζωάκι αλλά φαντάζομαι πόσο στενάχωρο είναι...

Just now, Comet είπε:

Να σας ζησει το μωρακι.Γερο και τυχερο!!!Κοιμαται ομως νωριτερα το βραδυ.Εμενα φτανει 10 μμ.Αλλα κι εγω προτιμω να κοιμαται 2 φορες.Εχω πιο πολυ χρονο ετσι.

Λυπαμαι πολυ.Κριμα το ζωακι.Εμεις δεν εχουμε αλλα αγαπαω πολυ τα σκυλακια.Και σιγουρα δενεσαι πολυ μαζι τους.:(

Ευχαριστούμε πολύ!!!ναι δεν αντέχει τόσες ώρες ξύπνια..αλλά προσπαθώ να την κοιμισω λίγο αλλά δεν θέλει και σε περίπτωση που την πάρει ο ύπνος έστω και μισή ώρα το απόγευμα μετά πάει 11 για να κοιμηθεί...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Ο μικρος βγαζει δοντακια παλι.Τα κατω πλαινα,οχι τα διπλα στα μπροστα αλλα τα πιο πισω.Το δεξι εσκασε και το αριστερο ειναι ετοιμο.Ησυχος ειναι,τρωει και κοιμαται καλα αλλα εχει φαει το χερι του να τα τριβει.Σημερα εχω ρεπο και θα παμε βολτα το απογευμα οπως παντα αν και αρχισα να βαριεμαι το συγκεκριμενο παρκο,καθε μερα εκει.ευτυχως βεβαια υπαρχει κι αυτο

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Ο μικρος βγαζει δοντακια παλι.Τα κατω πλαινα,οχι τα διπλα στα μπροστα αλλα τα πιο πισω.Το δεξι εσκασε και το αριστερο ειναι ετοιμο.Ησυχος ειναι,τρωει και κοιμαται καλα αλλα εχει φαει το χερι του να τα τριβει.Σημερα εχω ρεπο και θα παμε βολτα το απογευμα οπως παντα αν και αρχισα να βαριεμαι το συγκεκριμενο παρκο,καθε μερα εκει.ευτυχως βεβαια υπαρχει κι αυτο

Καλημεραααα... Ωχ καταλαβα και εμενα βγαζει 4 μαζι τωρα.. Τα κατω διπλα στα  μπροστα και τα πλαινα πισω.. Αλλα δεν εχει πολυ γκρινια.μαλλον δεν ποναναε τοσο πολυ αυτααα...

Και εμεις παμε σε συγκεκριμενες κουνιες αλλα εχω γνωρισει αλλες μανουλες εκει και μιλαμε περβαει η ωρα ωραια και για τα μωρα και για μας.. 

Εγω σημερα εχω δουλειες να κανω σπιτι.. Και το βραδακι θα παμε εξω για φαγητο..

Κοριτσια αυτη η μικρη μου καθε μερα με εκπληση... Ημασταν στην κουζινα και εκει εχω το μπολ της γάτας με την ξηρα τροφη... Και μαλλον εφυγε ενα κομματακι και το πατησε η μικρη, έσκυψε το μαζεψε και το εβαλε παλι μεσα στο μπολακι της γατας..  Για μας λες οκ ειναι λογικο αλλα δεν περιμενα να το κανει αυτο 14 μηνων μωρο..ποσο εξυπνα ειναι πια τα παιδια πραγματικα το βλεπω και απο τα ανυψια του αντρα μου.. Σε σχεση με την γενιά μας εχουν αλλαξει παρα πολυ!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημεραααα... Ωχ καταλαβα και εμενα βγαζει 4 μαζι τωρα.. Τα κατω διπλα στα  μπροστα και τα πλαινα πισω.. Αλλα δεν εχει πολυ γκρινια.μαλλον δεν ποναναε τοσο πολυ αυτααα...

Και εμεις παμε σε συγκεκριμενες κουνιες αλλα εχω γνωρισει αλλες μανουλες εκει και μιλαμε περβαει η ωρα ωραια και για τα μωρα και για μας.. 

Εγω σημερα εχω δουλειες να κανω σπιτι.. Και το βραδακι θα παμε εξω για φαγητο..

Κοριτσια αυτη η μικρη μου καθε μερα με εκπληση... Ημασταν στην κουζινα και εκει εχω το μπολ της γάτας με την ξηρα τροφη... Και μαλλον εφυγε ενα κομματακι και το πατησε η μικρη, έσκυψε το μαζεψε και το εβαλε παλι μεσα στο μπολακι της γατας..  Για μας λες οκ ειναι λογικο αλλα δεν περιμενα να το κανει αυτο 14 μηνων μωρο..ποσο εξυπνα ειναι πια τα παιδια πραγματικα το βλεπω και απο τα ανυψια του αντρα μου.. Σε σχεση με την γενιά μας εχουν αλλαξει παρα πολυ!!!

Κατερινακι μου, πανεξυπνα ειναι τα μωρα τωρα.Τελικα ακυρη η βολτα Βρεχει αρκετα τωρα.Οποτε σημερα σπιτι.Εντωμεταξυ πηραμε 2 παπαγαλακια χτες,πολυ ομορφα και τον σηκωνω να τα δει και γελαει.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό Σαββατοκύριακο και καλό μήνα!!! τι κάνετε?

Καλά είμαστε!αν έφτιαχνε κ ο καιρός να πάμε τα μικρά για κανένα μπάνιο θα είμασταν ακόμα καλύτερα!εσείς εκεί έχετε ξεκινήσει τα μπάνια?

Καλό μήνα σε όλες!Καλημέρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , katrin* είπε:

Καλά είμαστε!αν έφτιαχνε κ ο καιρός να πάμε τα μικρά για κανένα μπάνιο θα είμασταν ακόμα καλύτερα!εσείς εκεί έχετε ξεκινήσει τα μπάνια?

Καλό μήνα σε όλες!Καλημέρα!

Καλησπερα κοριτσια.Τι κανετε;Μολις ηρθα στη δουλεια.Μεχρι πριν λιγο δεν μπορουσα να μπω στο ιντερνετ,ειχε κολλησει το κιν μου.Κι εδω Θεσσαλονικη εβρεξε πολυ το μεσημερι,ευτυχως προλαβα να τον παω στο παρκο το πρωι και χτες ειχε τελειο καιρο και πηγαμε βολτα το απογευμα.Οσο για μπανια λεει ο αντρας μου σε 2 βδομαδες που χει ενα ρεπο να παμε,ελπιζω να ναι ενταξει ο καιρος να βαλουμε και το μωρο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Καλό μήνα κ από μένα. 

Ο μικρός έχει πυρετό 2 μέρες. Ελπίζω να κάνει τον κύκλο του να περάσει.

Για μπάνιο μάλλον θα αργήσουμε αρκετά. Φυσάει πολύ κ ας έχει ζεστουλα. 

On 31/5/2019 at 2:08 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

 

Κοριτσια αυτη η μικρη μου καθε μερα με εκπληση... Ημασταν στην κουζινα και εκει εχω το μπολ της γάτας με την ξηρα τροφη... Και μαλλον εφυγε ενα κομματακι και το πατησε η μικρη, έσκυψε το μαζεψε και το εβαλε παλι μεσα στο μπολακι της γατας..  Για μας λες οκ ειναι λογικο αλλα δεν περιμενα να το κανει αυτο 14 μηνων μωρο..ποσο εξυπνα ειναι πια τα παιδια πραγματικα το βλεπω και απο τα ανυψια του αντρα μου..

Και ο δικός μου προχθές,ήμασταν στο μπανιο κ ήταν κάτω κάτι κάλτσες.Τις πήρε και τις έβαλε στο καλάθι των απλυτων. Μόνος του.Σοκ... 

Και πλέον όταν του αλλάζω πανα,του την δίνω κ του λέω πέταξε την στα σκουπίδια κ την πετάει... Χαχαχαχαχ. 12 μηνών ζουζούνι. Πραγματικά είναι σφουγγαρακια... Αρπάζουν-καταλαβαινουν ότι δουν...

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμάς.

Αγάπη περαστικά στο ζουζούνι σου!κοριτσια τι καλά που συζητάτε για μπάνια και θάλασσα!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε κάνει μακρινά ταξίδια με το αυτοκίνητο μαζί με τα μωρά σας.εμας μας αρέσουν τα ταξίδια και ο μικρός έχει ήδη πετάξει με αεροπλάνο 4 φορές αλλά είπαμε αυτή τη φορά να πάμε οδικώς από Αγγλία στη Βιέννη μαζί με το παιδί τέλη ιουνιου.Θελουμε να τον μάθουμε στα ταξίδια και να τα απολαμβάνει.Εχετε επιχειρήσει κάτι παρομοιο;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...