Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Εγώ είχα πάρει από το τζάμπο στην μεγάλη αλλά μετά πρέπει να τα βγάλεις προσεχτικά μένει κόλλα και δεν είναι εύκολο να την βγάλεις...μόνο με βενζίνη σιγά σιγά...τώρα δεν έχω πάρει αλλά η κουζίνα ξεχωρίζει με πόρτα όποτε την κλείνω και δεν την αφήνω να μπει μόνη τής...όταν μαγειρευω την αφήνω να παίζει με ένα συρτάρι με τάπερ...το τραπεζάκι του σαλονιού το έχω σκεπάσει με κουβέρτα και την έχω δέσει...και μπροστά από το έπιπλο της τηλεόρασης έχω βάλει το πάρκο...για να μην πηγαίνει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου πως είστε ;; @ΚατεριναΣκ τώρα διαβασα τα ευχάριστα ..με το καλό ..εγώ κορίτσια τα ντουλάπια τα εχω  πιάσει με λάστιχο ..στην αρχή έβαζα τα απλά τα καφέ αλλά μου τα έκοψε και μετά πήρα από το σούπερ ένα λάστιχο άσπρο και έχω βάλει σε όλα ..μόνο στα συρτάρια δεν έχω βάλει κάτι αλλά συνήθως παίζει με το τελευταίο που έχω κουτάλες μέσα ..σήμερα όλη μέρα με φωνάζει μαμά αχ θα τρελαθώ 

  • Μου αρέσει 2

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Κοριτσι στο μυαλο μου εισαι και εγω θελω δεν εχω βαλει τιποτα ακομα και  ανοιγει τα παντα και τρεχω απο πισω. Τι εβαλες εσυ στα ντουλαπια; ας μας πουν και τα αλλα κοριτσια αν ξερουν  για να πάρουμε και εμεις να βαλουμε

Στα ντουλαπια πηρα απο τα τζαμπο ενα ωραιο συστημα πολυ βολικο,ειναι σε πακετα των 2 τεμαχιων,πολυ καλο.Για τα συρταρια ηταν μαπα

Just now, Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου πως είστε ;; @ΚατεριναΣκ τώρα διαβασα τα ευχάριστα ..με το καλό ..εγώ κορίτσια τα ντουλάπια τα εχω  πιάσει με λάστιχο ..στην αρχή έβαζα τα απλά τα καφέ αλλά μου τα έκοψε και μετά πήρα από το σούπερ ένα λάστιχο άσπρο και έχω βάλει σε όλα ..μόνο στα συρτάρια δεν έχω βάλει κάτι αλλά συνήθως παίζει με το τελευταίο που έχω κουτάλες μέσα ..σήμερα όλη μέρα με φωνάζει μαμά αχ θα τρελαθώ 

Εμενα παλι τα ανοιγει ολα και προσπαθει και για το πανω πανω της κουζινας που εχει πιρουνια και μαχαιρια,προς το παρον δεν φτανει αλλα σε λιγους μηνες σιγουρα.Τα χω μαζεψει ολα,εβαλα παντου κουταλες και παιχνιδια του.

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου πως είστε ;; @ΚατεριναΣκ τώρα διαβασα τα ευχάριστα ..με το καλό ..εγώ κορίτσια τα ντουλάπια τα εχω  πιάσει με λάστιχο ..στην αρχή έβαζα τα απλά τα καφέ αλλά μου τα έκοψε και μετά πήρα από το σούπερ ένα λάστιχο άσπρο και έχω βάλει σε όλα ..μόνο στα συρτάρια δεν έχω βάλει κάτι αλλά συνήθως παίζει με το τελευταίο που έχω κουτάλες μέσα ..σήμερα όλη μέρα με φωνάζει μαμά αχ θα τρελαθώ 

Εμενα παλι τα ανοιγει ολα και προσπαθει και για το πανω πανω της κουζινας που εχει πιρουνια και μαχαιρια,προς το παρον δεν φτανει αλλα σε λιγους μηνες σιγουρα.Τα χω μαζεψει ολα,εβαλα παντου κουταλες και παιχνιδια του.

Alex το βαλα φωτο στο προφιλ να το δεις

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Καλό Σαββατοκύριακο!!!

Mamasanty τι γλυκούλα!!!

Comet αυτά τα έχει βάλει και η πεθερά μου! τότε που είχα πάρει εγώ ήταν κάπως διαφορετικά...πάντως κόλλα αφήνουν στο ντουλάπι...

Κορίτσια εμένα η μικρή πολύ γκρίνια την νύχτα... κοιμάται γύρω στις 9 κανένα 2ωρο με 3 ωρο και μετά μέχρι το πρωί που σηκωνόμαστε ξυπνάει και γκρινιάζει με κλειστά μάτια...την βάζω στο στήθος ξανακοιμαται...και μετά πάλι από την αρχή!δεν μπορώ άλλο! νυστάζω!πότε θα κοιμηθώ όλο το βράδυ?:cry: εννοείται δεν έχουμε πάει πουθενά οι δύο μας με τον άντρα μου γιατί δεν μένει με κάποιον το βράδυ..ούτε μπορεί να την κοιμίσει κάποιος άλλος!δεν υπάρχει και κάποιος βέβαια η πεθερά μου μένει σε χωριό δύσκολο να την βάλω σε αυτή την διαδικασία και δουλεύει κιόλας και δεν οδηγεί...αυτό το 2ωρο που κοιμάται άντε να δούμε καμία ταινία η σειρά και να χαλαρώσουμε λίγο στον καναπέ! Και πολύ μου είναι!είπα τον πόνο μου! Χαχαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Comet είπε:

Στα ντουλαπια πηρα απο τα τζαμπο ενα ωραιο συστημα πολυ βολικο,ειναι σε πακετα των 2 τεμαχιων,πολυ καλο.Για τα συρταρια ηταν μαπα

Εμενα παλι τα ανοιγει ολα και προσπαθει και για το πανω πανω της κουζινας που εχει πιρουνια και μαχαιρια,προς το παρον δεν φτανει αλλα σε λιγους μηνες σιγουρα.Τα χω μαζεψει ολα,εβαλα παντου κουταλες και παιχνιδια του.

Εμενα παλι τα ανοιγει ολα και προσπαθει και για το πανω πανω της κουζινας που εχει πιρουνια και μαχαιρια,προς το παρον δεν φτανει αλλα σε λιγους μηνες σιγουρα.Τα χω μαζεψει ολα,εβαλα παντου κουταλες και παιχνιδια του.

Alex το βαλα φωτο στο προφιλ να το δεις

Αυτά που έβαλες εσύ τα έχω δει και εγώ αλλοθ μου είπαν ότι χαλάει το ξύλο από κάτω λόγο της κόλλας ..εμένα ενώ φτάνει και το δεύτερο συρτάρι για κάποιον λόγο δεν το ανοίγει ..μέχρι να μεγαλώσει και να φτάνει το πάνω ο δικός μου πιστεύω δεν θα ασχολείται πλέον με αυτά 

πρίν από 26 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!!!Καλό Σαββατοκύριακο!!!

Mamasanty τι γλυκούλα!!!

Comet αυτά τα έχει βάλει και η πεθερά μου! τότε που είχα πάρει εγώ ήταν κάπως διαφορετικά...πάντως κόλλα αφήνουν στο ντουλάπι...

Κορίτσια εμένα η μικρή πολύ γκρίνια την νύχτα... κοιμάται γύρω στις 9 κανένα 2ωρο με 3 ωρο και μετά μέχρι το πρωί που σηκωνόμαστε ξυπνάει και γκρινιάζει με κλειστά μάτια...την βάζω στο στήθος ξανακοιμαται...και μετά πάλι από την αρχή!δεν μπορώ άλλο! νυστάζω!πότε θα κοιμηθώ όλο το βράδυ?:cry: εννοείται δεν έχουμε πάει πουθενά οι δύο μας με τον άντρα μου γιατί δεν μένει με κάποιον το βράδυ..ούτε μπορεί να την κοιμίσει κάποιος άλλος!δεν υπάρχει και κάποιος βέβαια η πεθερά μου μένει σε χωριό δύσκολο να την βάλω σε αυτή την διαδικασία και δουλεύει κιόλας και δεν οδηγεί...αυτό το 2ωρο που κοιμάται άντε να δούμε καμία ταινία η σειρά και να χαλαρώσουμε λίγο στον καναπέ! Και πολύ μου είναι!είπα τον πόνο μου! Χαχαχαχαχα!

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω ενώ εμένα κοιμάται χωρίς διακοπές την νύχτα κάποιες φορές θα ξυπνήσει μόνο για πιπίλα και μια φορά που την έχω αφήσει στην πεθερά όταν κατάλαβε ότι δεν είμαι εγώ δεν ξανά κοιμήθηκε μέχρι που γυρίσαμε ..και εγώ δεν μπορω να την αφήσω να βγούμε γιατί δεν πίνει το γάλα με κανέναν άλλον και ούτε να την κοιμήσει κάνεις μπορεί μόνο με πολύ μεγάλη προσπάθεια και έτσι δεν βάζω κανέναν δε αυτή την διαδικασία άσε που η πεθερά αν το κάνει θα το καρφώνει κανεναν μήνα πόσο την δυσκόλεψε να κοιμηθεί και πιει γάλα οπότε ...ουφ είπα και εγώ τον πόνο μου :razz:


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamasanty είπε:

Αυτά που έβαλες εσύ τα έχω δει και εγώ αλλοθ μου είπαν ότι χαλάει το ξύλο από κάτω λόγο της κόλλας ..εμένα ενώ φτάνει και το δεύτερο συρτάρι για κάποιον λόγο δεν το ανοίγει ..μέχρι να μεγαλώσει και να φτάνει το πάνω ο δικός μου πιστεύω δεν θα ασχολείται πλέον με αυτά 

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω ενώ εμένα κοιμάται χωρίς διακοπές την νύχτα κάποιες φορές θα ξυπνήσει μόνο για πιπίλα και μια φορά που την έχω αφήσει στην πεθερά όταν κατάλαβε ότι δεν είμαι εγώ δεν ξανά κοιμήθηκε μέχρι που γυρίσαμε ..και εγώ δεν μπορω να την αφήσω να βγούμε γιατί δεν πίνει το γάλα με κανέναν άλλον και ούτε να την κοιμήσει κάνεις μπορεί μόνο με πολύ μεγάλη προσπάθεια και έτσι δεν βάζω κανέναν δε αυτή την διαδικασία άσε που η πεθερά αν το κάνει θα το καρφώνει κανεναν μήνα πόσο την δυσκόλεψε να κοιμηθεί και πιει γάλα οπότε ...ουφ είπα και εγώ τον πόνο μου :razz:

Χαχαχαχαχα όλες τα ίδια!θα μεγαλώσουν πάντως και θα αλλάξουν! εμένα η μεγάλη μου πετάει την σκούφια της να πάει στο χωριό να μείνει κανένα ΣΚ και να παίξει με την ξαδέρφη της η οποία μένει και αυτή και κάνουν πιτζάμα πάρτι! πότε θα μεγαλώσει και η μικρή και θα μου ζητάει πιτζάμα πάρτι με την γιαγιά ούτε που θα το καταλάβω! χαχαχα!

Αλλά τώρα ώρες ώρες και εγώ πνίγομαι θα ήθελε λίγο χρόνο αλλά δεν πειράζει...όταν με βλέπει με το κινητό έρχεται μπαίνει μπροστά στο πρόσωπο μου και μου κάνει ταααααα! Χαχαχα!θα το φάω το ζουζούνι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!!!Καλό Σαββατοκύριακο!!!

Mamasanty τι γλυκούλα!!!

Comet αυτά τα έχει βάλει και η πεθερά μου! τότε που είχα πάρει εγώ ήταν κάπως διαφορετικά...πάντως κόλλα αφήνουν στο ντουλάπι...

Κορίτσια εμένα η μικρή πολύ γκρίνια την νύχτα... κοιμάται γύρω στις 9 κανένα 2ωρο με 3 ωρο και μετά μέχρι το πρωί που σηκωνόμαστε ξυπνάει και γκρινιάζει με κλειστά μάτια...την βάζω στο στήθος ξανακοιμαται...και μετά πάλι από την αρχή!δεν μπορώ άλλο! νυστάζω!πότε θα κοιμηθώ όλο το βράδυ?:cry: εννοείται δεν έχουμε πάει πουθενά οι δύο μας με τον άντρα μου γιατί δεν μένει με κάποιον το βράδυ..ούτε μπορεί να την κοιμίσει κάποιος άλλος!δεν υπάρχει και κάποιος βέβαια η πεθερά μου μένει σε χωριό δύσκολο να την βάλω σε αυτή την διαδικασία και δουλεύει κιόλας και δεν οδηγεί...αυτό το 2ωρο που κοιμάται άντε να δούμε καμία ταινία η σειρά και να χαλαρώσουμε λίγο στον καναπέ! Και πολύ μου είναι!είπα τον πόνο μου! Χαχαχαχαχα!

Αχ βρε κοριτσι μου γιατί τοσο πολυ μηπως βγαζει δοντια; μηπως δεν χορταίνει με το στήθος και θελει και αλλο γαλα και γκρινιάζει η το έχει κανει συνήθεια πολυ φοβάμαι.. Εμεις εχουμε βγει βραδυ αλλα την εχω κοιμησει εγω αλλα δεν νομιζω να εχει προβλημα να την κοιμησει η μαμα μού. Ειναι πολυ δυσκολο αν δεν εχεις κανεναν να την κρατησει. και εγω παιδευομαι γιατι την εχω συνεχεια μαζι μου σπανια να την αφησω για λιγο αλλα εχω συνηθησει και της αρεσει και της μπεμπας πολυ να 0ηγαινουμε βολτες. Πηρα της φωτο απο την βάπτιση σημερα ωραιες βγηκαν τελικα γιατι απο τον γαμο εχω μονο καποιες που εχει βγαλει μια φιλη μου.


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Αχ βρε κοριτσι μου γιατί τοσο πολυ μηπως βγαζει δοντια; μηπως δεν χορταίνει με το στήθος και θελει και αλλο γαλα και γκρινιάζει η το έχει κανει συνήθεια πολυ φοβάμαι.. Εμεις εχουμε βγει βραδυ αλλα την εχω κοιμησει εγω αλλα δεν νομιζω να εχει προβλημα να την κοιμησει η μαμα μού. Ειναι πολυ δυσκολο αν δεν εχεις κανεναν να την κρατησει. και εγω παιδευομαι γιατι την εχω συνεχεια μαζι μου σπανια να την αφησω για λιγο αλλα εχω συνηθησει και της αρεσει και της μπεμπας πολυ να 0ηγαινουμε βολτες. Πηρα της φωτο απο την βάπτιση σημερα ωραιες βγηκαν τελικα γιατι απο τον γαμο εχω μονο καποιες που εχει βγαλει μια φιλη μου.

Δεν ξέρω τι φταίει.. βγάζει το πέμπτο δόντι τώρα...αλλά τόσο πολύ...τρώει φαγητό το βράδυ και μετά θηλάζει...καλή είναι στο βάρος της...δεν έχει πιει ποτέ ξένο γάλα και εγώ δεν νιώθω να έχω πολύ η αλήθεια είναι...θα το συζητήσω με την παιδίατρο όταν ξαναπάω...καλά και εμένα μου αρέσει να είμαι με τα κοριτσάκια μου και να πηγαίνουμε βόλτες μαζί!όλα μαζί τα κάνουμε!

Τέλεια μου αρέσουν πολύ να βλέπω τις φωτογραφίες!οι ωραιότερες αναμνήσεις! κάνατε και  εξωτερική φωτογράφιση άλλη μέρα? εμείς είχαμε κάνει στην μεγάλη ήταν πολύ όμορφα!τώρα στην μικρή θα δούμε όταν έρθει η ώρα!από το γάμο γιατί δεν έχεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Afroditi85 είπε:

Δεν ξέρω τι φταίει.. βγάζει το πέμπτο δόντι τώρα...αλλά τόσο πολύ...τρώει φαγητό το βράδυ και μετά θηλάζει...καλή είναι στο βάρος της...δεν έχει πιει ποτέ ξένο γάλα και εγώ δεν νιώθω να έχω πολύ η αλήθεια είναι...θα το συζητήσω με την παιδίατρο όταν ξαναπάω...καλά και εμένα μου αρέσει να είμαι με τα κοριτσάκια μου και να πηγαίνουμε βόλτες μαζί!όλα μαζί τα κάνουμε!

Τέλεια μου αρέσουν πολύ να βλέπω τις φωτογραφίες!οι ωραιότερες αναμνήσεις! κάνατε και  εξωτερική φωτογράφιση άλλη μέρα? εμείς είχαμε κάνει στην μεγάλη ήταν πολύ όμορφα!τώρα στην μικρή θα δούμε όταν έρθει η ώρα!από το γάμο γιατί δεν έχεις?

 Και εμεις θα ξεκινήσουμε φρεσκο γιατι το στήθος δεν βλέπω να εχει 3 λεπτά κάθετε και μετά το δαγκωνει και κλεει και της συμπληρώνω. Ναι είναι ωραία να βλέπεις φώτο αλλα μς τα κινητά το εχουμε ξεχάσει. Δεν καναμε την άλλη μερα εβγενε ακριβα. Από το γάμο δεν εχω γιατί η κοπέλα που μας εβγαλε δεν ηξερε την πατήσαμε ευτυχώς που ηταν μια φίλη μου που της αρέσει η φωτογραφία και μας ειχε πάρει αυτη μερικές 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,τι εγινε;Πηγατε στα χωρια σας για τις εκλογες;Εμεις πηγαμε το πρωι και γυρισαμε πριν μια ωρα.Καλα ηταν,ειδαμε κοσμο και αποψε γυριζω στη δουλεια.Γυρισε κι η μαμα μου μαζι μας να τον κραταει

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!τι κάνετε?εγώ έχω και τις δύο κούκλες σπίτι σήμερα!

Και εμείς πήγαμε στο χωριό και ψηφίσαμε και φάγαμε εκεί!έχω μεταφέρει τα εκλογικά μου δικαιώματα και ψηφίζω και εγώ εδώ...

Comet καλή αρχή πάλι! μπράβο πάντως στην μαμά σου που σε βοηθάει!

Alex τι να πω ήταν επαγγελματίας η κοπέλα?και δεν ήξερα να σας βγάλει? πάντως εγώ θα νευριαζα πολύ με κάτι τέτοιο! ευτυχώς που έχετε της μικρούλας σας! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!τι κάνετε?εγώ έχω και τις δύο κούκλες σπίτι σήμερα!

Και εμείς πήγαμε στο χωριό και ψηφίσαμε και φάγαμε εκεί!έχω μεταφέρει τα εκλογικά μου δικαιώματα και ψηφίζω και εγώ εδώ...

Comet καλή αρχή πάλι! μπράβο πάντως στην μαμά σου που σε βοηθάει!

Alex τι να πω ήταν επαγγελματίας η κοπέλα?και δεν ήξερα να σας βγάλει? πάντως εγώ θα νευριαζα πολύ με κάτι τέτοιο! ευτυχώς που έχετε της μικρούλας σας! 

 

Καλησπερα. Σε ευχαριστω κοριτσι μου.Παλι στην ρουτινα.Δεν πειραζει,καλα να μαστε.Η μαμα μου λατρευει το μικρο και βοηθαει πολυ,ειναι πολυ δοτικη σαν ανθρωπος.Και το μωρο τρελενεται γι αυτην.Τωρα κοιμουνται μαζι για να ξεκουραστω κι εγω.

Εντω μεταξυ ο μικρος τρωει με το πιρουνι του μονος του πατατουλες και χαιρεται πολυ,τι πλακα εχει:rolleyes:

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!τι κάνετε?εγώ έχω και τις δύο κούκλες σπίτι σήμερα!

Και εμείς πήγαμε στο χωριό και ψηφίσαμε και φάγαμε εκεί!έχω μεταφέρει τα εκλογικά μου δικαιώματα και ψηφίζω και εγώ εδώ...

Comet καλή αρχή πάλι! μπράβο πάντως στην μαμά σου που σε βοηθάει!

Alex τι να πω ήταν επαγγελματίας η κοπέλα?και δεν ήξερα να σας βγάλει? πάντως εγώ θα νευριαζα πολύ με κάτι τέτοιο! ευτυχώς που έχετε της μικρούλας σας! 

 

Οχι δεν ηταν μετα μου το ειπε μου την συστησε μια γνωστη μου υποτηθετε οτι το ειχε χόμπι. Ευτυχως που εχω της μικρης γιατι αν δεν ειχα και απο την βάπτιση.

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια τα σπορακια απο τος ντοματες τα βγαζετε η τις δινετε ολοκληρες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Οχι δεν ηταν μετα μου το ειπε μου την συστησε μια γνωστη μου υποτηθετε οτι το ειχε χόμπι. Ευτυχως που εχω της μικρης γιατι αν δεν ειχα και απο την βάπτιση.

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια τα σπορακια απο τος ντοματες τα βγαζετε η τις δινετε ολοκληρες; 

Καλησπερα.Εγω την ξεφλουδιζω και  την κοβω κομματακια μικρα και την δινω ετσι με τα σπορακια.

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Καλη βδομαδα!!! Τι κανετε?? Τι κανουν τα ζωηρουλικα μωρακι σας??

Καλως το κοριτσι!Καλη βδομαδα!!Καλα ειμαστε.Εσυ;Τα μωρα σου;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...