Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

10 ώρες πρίν, agapi27 είπε:

Χρόνια του πολλά και καλά. Να τον χαίρεστε... Τι καλά. Πέρασε ένας χρόνος.χεχε.

Εμεις έχουμε γενέθλια την Τρίτη,αλλά θα κάνουμε γενέθλια την άλλη Κυριακή. Έχουμε σκοπό να καλέσουμε τους πιο κοντινούς,αλλά κ πάλι μαζεύονται ~20 άτομα. Μπορεί κ την Τρίτη να κόψουμε μια τουρτιτσα οι 3 μας. Ή λέτε είναι υπερβολή;

Η βάπτιση μας ήταν ΤΕΛΕΙΑ... Μας έβρεξε πολύ το πρωί βέβαια,αλλά μετά έβγαλε ήλιο. Άκουσα πολύ όμορφα λόγια,πολύ ευχαριστημένος ο κόσμος. Η ατμόσφαιρα πολύ κατανυκτική κ  ευχάριστη.Ο παπάς πολύ καλός. Ήταν υπέροχα.

Έκλαψε αρκετά στη κολυμπήθρα ο μικρός γιατί νυστάζε και κοιμήθηκε στην αγκαλιά της νονάς,πριν τελειώσει το μυστήριο.

 

 

 

Περαστικά σας. Χρόνια της πολλά,να τη χαίρεστε.

Να σας ζήσει το αγοράκι σας!!!

13 ώρες πρίν, Marakiiiiii είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ...περάσαμε ωραία στα γενέθλεια δεν κάλεσα κόσμο πολυ γιατί δεν ήταν και στα καλύτερα της άσε μετά από δύο ημέρες δεν φτάνει που το μωρό μου ταλαιπωρείθηκε από την ίωση της πρήστηκε το ματάκι  της και τσιμπλιασε όλο την πήρα εχθές στην οφθαλμίατρο και είχε βακτηριακή πεμφυκιτιδα δουλεύω και ταυτόχρονα και τρέχω και δεν προλαβαίνω ....

Περαστικά σας!είναι καλύτερα?

8 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα πηγαμε στην παιδιατρο.Τον τελευταιο μηνα πηραμε 220 γραμ.και 2,5 ποντους.Αισιως 14 μηνων ειμαστε 10.640 και 80 ποντους.Πολυ καλα,καναμε κι εμβολιο..δεν εκλαψε..πηγαμε και στο παρκο πριν,ειχε τελειο καιρο.

Να τον χαιρεστε τον νεοφωτιστο,να ναι ευλογημενος απο τον θεο..

Μια χαρά μπράβο σας!δεν έκλαψε? μπράβο!!! εμένα δεν σταματάει να κλαιει από την ώρα της εξέτασης...και την έχω αγκαλιά την θηλάζω... τίποτα... ουρλιάζει!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Afroditi85 είπε:

Να σας ζήσει το αγοράκι σας!!!

Περαστικά σας!είναι καλύτερα?

Μια χαρά μπράβο σας!δεν έκλαψε? μπράβο!!! εμένα δεν σταματάει να κλαιει από την ώρα της εξέτασης...και την έχω αγκαλιά την θηλάζω... τίποτα... ουρλιάζει!!!

Καλημερα κοριτσι.Οχι ποτε δεν κλαιει στο εμβολιο μονο λιγο γκρινιαζει οταν τον ξαπλωνουμε να τον ακουσει,δεν του αρεσει ξαπλωμενος.Εχει τελειο καιρο ,τωρα παμε στο παρκο και μετα ψωνια.Σημερα δουλευω απογευμα κι αυριο επιτελους εχω ρεπο:)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσι.Οχι ποτε δεν κλαιει στο εμβολιο μονο λιγο γκρινιαζει οταν τον ξαπλωνουμε να τον ακουσει,δεν του αρεσει ξαπλωμενος.Εχει τελειο καιρο ,τωρα παμε στο παρκο και μετα ψωνια.Σημερα δουλευω απογευμα κι αυριο επιτελους εχω ρεπο:)

Εμένα κλαίει από την στιγμή που θα την ξαπλωσω να της ελέγξει την κοιλίτσα... ούτε εμένα της αρέσει... Καλά να περάσετε! εμείς θα πάμε το απόγευμα βόλτα οικογενειακώς!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τι κάνετε.....; Είστε καλά; Εμένα η μικρή είναι καλύτερα σήμερα ....λειπω στην δουλειά και περνώ τηλ συνέχεια τηλ σπίτι να δω τι κάνει η μικρή μου την έχω στο μυαλό μου....και είμαι πολύ στεναχωρημένη γιατί ένα πολύ πολύ δικό μου άτομο μάθαμε εχθές ότι έχει αρρωστήσει πολύ άσχημα και είμαι πολύ στεναχωρημένη.....

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marakiiiiii είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε.....; Είστε καλά; Εμένα η μικρή είναι καλύτερα σήμερα ....λειπω στην δουλειά και περνώ τηλ συνέχεια τηλ σπίτι να δω τι κάνει η μικρή μου την έχω στο μυαλό μου....και είμαι πολύ στεναχωρημένη γιατί ένα πολύ πολύ δικό μου άτομο μάθαμε εχθές ότι έχει αρρωστήσει πολύ άσχημα και είμαι πολύ στεναχωρημένη.....

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια μας πολλά!εγώ πήρα το ωραιότερο δώρο από την κορούλα μου!μια υπέροχη κάρτα!

Περαστικά εύχομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια μας πολλά!εγώ πήρα το ωραιότερο δώρο από την κορούλα μου!μια υπέροχη κάρτα!

Περαστικά εύχομαι...

Χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες.Σημερα ρεπο και ασχολουμαι με το μωρο.Μολις κοιμηθηκε και κανω δουλειες.Το απογευμα παρκο.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια να τα εκατοστησουν τα παιδακια σας λιγο καθυστερημενα σας γραφω αλλα δεν πειράζει !!!! σας διαβασα στα γρήγορα γιατι η μικρη δεν κάθετε καθολου δεν με αφηνει να σταθω. Και εμείς εχουμε γεννεθλια σημερα θα κοψουμε μια μικρη τουρτα και το παρτυ θα το κάνουμε το σαββατο σε ενα παιδοτοπο ανοιχτό μαζευτήκαμε 35 ατομα και δεν θα προλαβω να τα εφτιαχνα μονη μ9υ ολα και θαβτο κανουμε εκει. Φιλακια στα μωρακια σας α και ξεχασα χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες!!!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σας κορίτσια να τα εκατοστησουν τα παιδακια σας λιγο καθυστερημενα σας γραφω αλλα δεν πειράζει !!!! σας διαβασα στα γρήγορα γιατι η μικρη δεν κάθετε καθολου δεν με αφηνει να σταθω. Και εμείς εχουμε γεννεθλια σημερα θα κοψουμε μια μικρη τουρτα και το παρτυ θα το κάνουμε το σαββατο σε ενα παιδοτοπο ανοιχτό μαζευτήκαμε 35 ατομα και δεν θα προλαβω να τα εφτιαχνα μονη μ9υ ολα και θαβτο κανουμε εκει. Φιλακια στα μωρακια σας α και ξεχασα χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες!!!! 

Χρόνια πολλά!!!Να το χαίρεστε το κοριτσάκι σας!!!Γερό και τυχερό!!!

και εμείς τα ίδια όλη μέρα από πίσω δεν κάθεται καθόλου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Μου λείψατε δεν κινείται το θεματακι Μας πολύ ..τι κάνουν τα μωράκια μας ; Εμένα όλο ζημιές κοιτάει να κάνει και γελάει αν την μαλώσω ακόμη χειρότερα ..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Μου λείψατε δεν κινείται το θεματακι Μας πολύ ..τι κάνουν τα μωράκια μας ; Εμένα όλο ζημιές κοιτάει να κάνει και γελάει αν την μαλώσω ακόμη χειρότερα ..

Καλά κοπελα μου εσυ; και εμενα ολο ζημίες και τρώει οτι βρει απο κατω δεν είναι να πεσει τιποτα τα ιδια λαι εμενα αν την μαλωσω γελαει και το πεταει να σπάσει. Ζουζουνια μας βγηκαν τα μικρουλια!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alex. Arap είπε:

Καλά κοπελα μου εσυ; και εμενα ολο ζημίες και τρώει οτι βρει απο κατω δεν είναι να πεσει τιποτα τα ιδια λαι εμενα αν την μαλωσω γελαει και το πεταει να σπάσει. Ζουζουνια μας βγηκαν τα μικρουλια!!!! 

Εμένα μέχρι και χώμα πρόλαβε και έφαγε από μια γλάστρα ..άστα δεν την προλαβαίνω και κλαίει μέχρι να γίνει το δικό της ..κάποιες φορές την αφήνω να κλαίει μέχρι να το ξεχάσει άλλες υποκύπτω.δεν ξέρω πραγματικά πιο είναι το σωστό 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Εμένα μέχρι και χώμα πρόλαβε και έφαγε από μια γλάστρα ..άστα δεν την προλαβαίνω και κλαίει μέχρι να γίνει το δικό της ..κάποιες φορές την αφήνω να κλαίει μέχρι να το ξεχάσει άλλες υποκύπτω.δεν ξέρω πραγματικά πιο είναι το σωστό 

Καλημέρα ωχ χωμα ετρωγα εγω εχουν ελειψει σε μια βιταμινη αλλα δεν θυμαμε σε ποια. Δεν ξερω αλλες φορές υποκυπτω και εγω αλλες την αφήνω και κλαιει αλλα σου περνει το κεφαλι απο το κλαμα αν δεν γινει το δικο της  απο τωρα θέλουν να κάνουν ότι θέλουν οι κοπελιες!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2019 at 10:37 ΠΜ, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα ωχ χωμα ετρωγα εγω εχουν ελειψει σε μια βιταμινη αλλα δεν θυμαμε σε ποια. Δεν ξερω αλλες φορές υποκυπτω και εγω αλλες την αφήνω και κλαιει αλλα σου περνει το κεφαλι απο το κλαμα αν δεν γινει το δικο της  απο τωρα θέλουν να κάνουν ότι θέλουν οι κοπελιες!!!! 

Χρονια πολλα για τη μικρη σου.Τα ιδια κανει κι ο δικος μου,ζωηρεψε πολυ απλα σαν αγορακι το ξεγελαω ευκολα με κατι αλλο(τα κοριτσακια ειναι πιο πονηρα).Ανεβαινει πια μονος του στους καναπεδες,πινει νερο με καλαμακι καιοταν το μαλωνεις γελαει...Δουλευω φουλ νυχτες(4 αυτη τη βδομαδα) κοιμαμαι 3 ωρες το πρωι και τον κυνηγαω ολη μερα,παμε συχνα παρκο και εχει γινει μεγαλος μαμακιας...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα μουυυυ .... τι μου κανετε??? Ειμαι απαράδεκτη που τοσο καιρο δεν μπαινω... Απλα ειχα αλλα  πραγματα στο μυαλο μου μετα φυγαμε για Πασχα κανα 10ημερο κανονιζουμε και να κανουμε ανακαινηση μαλλον το καλοκαιρι... Κτλ.. Επισης εχουμε ευχαριστα νεααα.... Ειναι ξανα εγκυος...:) 

Παντως διαβασα λιγο στα γρηγορα και βλεπω ζωήρεψαν πολυ τα ζουζουνια σας οπως και η δικια μου!!! Κοριτσια ολα τα ιδια κανουνε.. Γελαει οταν την μαλωνω και επιμένει εκει να κανει αυτο που κανει, τσιριζειιιιι παρα πολυυυυυυυυ, σκαρφαλωνει παντου ,καναπεδες και περπαταει ορθιααα...  Μου πεταει πραγματα απο ντουλαπια ,τις φακες τις ειχε  σκορπίσει  σε ολη την κουζιναααα.......Ενα δραμααααααααα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Χρονια πολλα για τη μικρη σου.Τα ιδια κανει κι ο δικος μου,ζωηρεψε πολυ απλα σαν αγορακι το ξεγελαω ευκολα με κατι αλλο(τα κοριτσακια ειναι πιο πονηρα).Ανεβαινει πια μονος του στους καναπεδες,πινει νερο με καλαμακι καιοταν το μαλωνεις γελαει...Δουλευω φουλ νυχτες(4 αυτη τη βδομαδα) κοιμαμαι 3 ωρες το πρωι και τον κυνηγαω ολη μερα,παμε συχνα παρκο και εχει γινει μεγαλος μαμακιας...

Ευχαριστω πολυ κορίτσι μου. Αστα ολο ζαβολιες και τα κορίτσια ειναι πονηρα απο τωρα! Ολο απο πισω θα μας φαι το κυνηγητό του λείπεις μωρε του μικρουλη σε ειχε συνηθησει ολο μαζι του.


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...