Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εκεί που λέει forum πηγές; 

Ναι,forum,pseudo,διαλεγω τον κωδικο,παταω αντιγραφη και μετα το κλεινω και μπαινω στο παρεντς παω προφιλ ρυθμισεις λογαριασμου,settings,υπογραφη και ειναι κενο.Επικολληση πως κανω;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Ναι,forum,pseudo,διαλεγω τον κωδικο,παταω αντιγραφη και μετα το κλεινω και μπαινω στο παρεντς παω προφιλ ρυθμισεις λογαριασμου,settings,υπογραφη και ειναι κενο.Επικολληση πως κανω;

Πατάς στο κενό συνεχόμενα και θα σου γραψει επικόλληση το βάζεις και αποθηκευση


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Πατάς στο κενό συνεχόμενα και θα σου γραψει επικόλληση το βάζεις και αποθηκευση

Τα καταφερα.Ευχαριστω.Τα εξηγησες πολυ καλα.Εγω ειμαι τελειως ασχετη:)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Τα καταφερα.Ευχαριστω.Τα εξηγησες πολυ καλα.Εγω ειμαι τελειως ασχετη:)

Πολύ ωραίο μπράβο τα κατάφερες και εγώ στο ψάξιμο το έκανα 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Πολύ ωραίο μπράβο τα κατάφερες και εγώ στο ψάξιμο το έκανα 

 

Οταν περπατησουμε θα βαλω κι ενα με το παιδακι που περπαταει.Κοντευουμε παντως.Στεκεται αρκετη ωρα και κανει κινηση για το βημα και η καθεται κατω η το μετανιωνει.Νομιζω δεν ειναι σιγουρος ακομη.Αν τον κρατας απο το ενα χερακι περπαταει πολυ καλα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Οταν περπατησουμε θα βαλω κι ενα με το παιδακι που περπαταει.Κοντευουμε παντως.Στεκεται αρκετη ωρα και κανει κινηση για το βημα και η καθεται κατω η το μετανιωνει.Νομιζω δεν ειναι σιγουρος ακομη.Αν τον κρατας απο το ενα χερακι περπαταει πολυ καλα

Εγώ έβαλα μια πεταλουδιτσα περπατάει στέκεται δεν ξέρω μου άρεσε. Και εμένα περπατάει αν την κρατάς από το χεράκι αλλά πάει και λίγο δεξιά αριστερά!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε ;; Εμείς είχαμε λίγο δύσκολο βράδυ ξυπνησε στις 3 έκλαιγε και δεν ηρεμήσουμε με τίποτα μετά από μισή ώρα σταμάτησε κ κοιμήθηκε αλλά στις έξι ξανά τα ίδια ..και όλη μέρα είναι μέσα στην γκρίνια έπρεπε να την αφήσω κιόλας στην πεθερά μου για κάτι δουλειές που είχα και της έβγαλε την ψυχή ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Τα διαλεγεις απο πανω απο το πινακακο που εχει??

Δεν με αφήνει να το βάλω μου γράφει κάτι στα αγγλικά δεν πειράζει δεν θα βάζω. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο όταν λες τραγανά σταρενιο γλυκός εννοείς η ξυνος; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamasanty είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ;; Εμείς είχαμε λίγο δύσκολο βράδυ ξυπνησε στις 3 έκλαιγε και δεν ηρεμήσουμε με τίποτα μετά από μισή ώρα σταμάτησε κ κοιμήθηκε αλλά στις έξι ξανά τα ίδια ..και όλη μέρα είναι μέσα στην γκρίνια έπρεπε να την αφήσω κιόλας στην πεθερά μου για κάτι δουλειές που είχα και της έβγαλε την ψυχή ..

Αχ μωρε το καημενο ετοιμαζονται τα δοντακια λες;Εμενα μονο λογω τον δοντιων μου χαλουσε τον υπνο.Σκασανε και ηρεμησαμε.Προς το παρον...

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Εγώ έβαλα μια πεταλουδιτσα περπατάει στέκεται δεν ξέρω μου άρεσε. Και εμένα περπατάει αν την κρατάς από το χεράκι αλλά πάει και λίγο δεξιά αριστερά!!!! 

Ειναι τελειο.Μαλλον στεκεται.Ειστε μικρες ακομη εχετε καιρο να σταθεροποιηθειται

  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια έφτιαξα τραχανα ξυνο και είναι απαίσιος πως θα το φαι το μωρό αυτό το πράγμα μήπως πρέπει να πάρω γλυκό; 

πρίν από 2 λεπτά , Comet είπε:

Αχ μωρε το καημενο ετοιμαζονται τα δοντακια λες;Εμενα μονο λογω τον δοντιων μου χαλουσε τον υπνο.Σκασανε και ηρεμησαμε.Προς το παρον...

Ειναι τελειο.Μαλλον στεκεται.Ειστε μικρες ακομη εχετε καιρο να σταθεροποιηθειται

Βρε είναι μια αυτή θα μας ανέβει στο κεφαλι!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Βρε κοριτσια έφτιαξα τραχανα ξυνο και είναι απαίσιος πως θα το φαι το μωρό αυτό το πράγμα μήπως πρέπει να πάρω γλυκό; 

Βρε είναι μια αυτή θα μας ανέβει στο κεφαλι!!! 

Πώς τον έφτιαξες και είναι χάλια; Εμένα ο δικός μου έτρωγε τραχανά σαν τρελός! Μιλάμε για κιλαααα τραχανά κάθε χρόνο!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πώς τον έφτιαξες και είναι χάλια; Εμένα ο δικός μου έτρωγε τραχανά σαν τρελός! Μιλάμε για κιλαααα τραχανά κάθε χρόνο!

Σχετο με νερό και θα έριχνα 1λαδι από πάνω πως να το κάνω δεν έχω ξανά φτιάξει; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Σχετο με νερό και θα έριχνα 1λαδι από πάνω πως να το κάνω δεν έχω ξανά φτιάξει; 

Εμεις ξυνο κανουμε ,το βραζω με νερακι και λιγο πριν γινει βαζω λιγο λαδακι μεσα να βρασει 5 λεπτα.Ειναι απαισιο,το δοκιμασα ασε που μου μυριζει.Αυτος τρελαινεται.Τι να πω


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Δεν με αφήνει να το βάλω μου γράφει κάτι στα αγγλικά δεν πειράζει δεν θα βάζω. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο όταν λες τραγανά σταρενιο γλυκός εννοείς η ξυνος; 

Ξυνο βαζω αλλα δεν ειναι πολυ..μου το στελνει η μανα μου απο το χωριο.. Κοριτσια εχω γραψει μια συνταγη στο θεμα μου για προτοτυπες συνταγες..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...