Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

On 3/5/2020 at 12:02 ΠΜ, Dwro είπε:

Ειναι της greco strom?Ειστε ευχαριστημενοι?

Οι υπολοιπες κοριτσια  πειτε στο κρεβατακι τι στρωμα προτιμησατε?Κοιμουνται ηδη τα μπεμπακια σας εκει?Επισης πως τα εχετε με παντα η προστατευτικα για καγκελα?

Εμενα βρε κοριτσια δεν του αρεσει το κρεας λογικα η υφη δεν ξερω τι να κανω μεχρι και απο σουρωτηρι το περναω.Γενικα δεν εχει ενθουσιαστει με το φαγητο μαχη γινεται καθε μεσημερι.Ελπιζω να αλλαξει και να συνηθισει σιγα σιγα.

Εμενα κοιμηθηκε για λιγο μονο στο λικνο, κοιμομαστε μαζι στο κρεβατι οποτε δεν του εχω παρει ακομα στρωματακι για την κουνια! Παντως για το παρκοκρεβατο που του αγορασα ειναι απο κοκοφοινικα!

  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 18 λεπτά , Dwro είπε:

Δοκιμασα κ δοκιμαζω καθε μερα εχω καταλαβει οτι δεν του αρεσει η υφη ομως η κρεατοσουπα ετσι ειναι δεν μπορει να γινει οπως την θελει.Βεβαια δεν θελει να τρωει δεν του αρεσε τρωει λιγα κουταλακια κ τελος κ αυτα με τα χιλια ζορια.Μακαρι να συνηθισει.δεν εδωσα πατατα γλυκοπατατα ακομα.Δινω καροτο κολοκυθακι παντζαρι κουνουπιδι.Ο παιδιατρος ειπε λιγο αργοτερα τα αμυλα λογω του εντερου μας που δεν βοηθαει

Οταν θα βαλεισ κ πατατα θα γινεται πιο ωραιοσ ο χυλοσ..η συσταση απο τα αλλα που βαζεισ νομιζω δεν βοηθαει κ πολυ να γινει η υφη οπωσ την θεσ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Οταν θα βαλεισ κ πατατα θα γινεται πιο ωραιοσ ο χυλοσ..η συσταση απο τα αλλα που βαζεισ νομιζω δεν βοηθαει κ πολυ να γινει η υφη οπωσ την θεσ..

Κοριτσια ηρθε η μαμα μου χτυπησε και το λαδι μαζι με το κρεας και τον ταισε σοκ εφαγε ολο το μπολ.Σφραγιζε το στομα αλλα με τα κολπακια της το εφαγε σας ευχαριστω για την στηριξη μαλλον θελει πιο πολυ επιμονη.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες. Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!

Τι κάνετε; Επέστρεψα!!! 

Λέω εγώ τώρα δηλαδή χαχαχα

Πως είναι τα μπεμπέ μας; Μεγάλωσαν; Αλλά μωρά ε;

Να διαβάσω τι έχετε πει δε παίζει με τα ζιζάνια μου οπότε θα προσπαθήσω από εδώ και στο εξής να σας παρακολουθώ!!

Φιλιά!! :)

16 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κοριτσια ηρθε η μαμα μου χτυπησε και το λαδι μαζι με το κρεας και τον ταισε σοκ εφαγε ολο το μπολ.Σφραγιζε το στομα αλλα με τα κολπακια της το εφαγε σας ευχαριστω για την στηριξη μαλλον θελει πιο πολυ επιμονη.

Μαμάδες φίλη.... Μαμάδες.... Δε ξέρω πως και τι αλλά τα πείθουν τα ζιζάνια και κάνουν τα πάντα χαχαχα

  • Μου αρέσει 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, επαθα σοκ σημερα...βγηκε κι αλλο δοντακι!!Εγω ηξερα οτι μετα τα 2 κατω βγαινουν τα 2 κεντρικα πανω αλλα ο μπεμπης εβγαλε ενα διπλανο...ειχε μια γκρινια τις τελευταιες μερες και δαγκωνοταν αλλα δε φανταζομουν οτι μπορουσε να βγει καποιο απο τα πανω τοσο γρηγορα!!

Επισης, ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει καμια εισαγωγη οσπριο. Εμενα μου ειπε η παιδιατρος να του δωσω φακες 1 εβδομαδα πριν συμπληρωσει τον 7ο και του εδωσα σημερα 1 κουταλια της σουπας μεσα στη χορτοσουπα. Σιγα σιγα μου ειπε να αυξανω την ποσοτητα μεχρι να φτασει να τρωει κανονικα μονο φακες. Εντωμεταξυ, φοβομουν οτι δε θα του αρεσει αλλα τελικα το καταβροχθισε!!

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, επαθα σοκ σημερα...βγηκε κι αλλο δοντακι!!Εγω ηξερα οτι μετα τα 2 κατω βγαινουν τα 2 κεντρικα πανω αλλα ο μπεμπης εβγαλε ενα διπλανο...ειχε μια γκρινια τις τελευταιες μερες και δαγκωνοταν αλλα δε φανταζομουν οτι μπορουσε να βγει καποιο απο τα πανω τοσο γρηγορα!!

Επισης, ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει καμια εισαγωγη οσπριο. Εμενα μου ειπε η παιδιατρος να του δωσω φακες 1 εβδομαδα πριν συμπληρωσει τον 7ο και του εδωσα σημερα 1 κουταλια της σουπας μεσα στη χορτοσουπα. Σιγα σιγα μου ειπε να αυξανω την ποσοτητα μεχρι να φτασει να τρωει κανονικα μονο φακες. Εντωμεταξυ, φοβομουν οτι δε θα του αρεσει αλλα τελικα το καταβροχθισε!!

 Μπα δεν εχω κανει εισαγωγή οσπριου ακόμη εμείς κάνουμε εισαγωγή ζυμαρικου τρώμε αυγό και σε λίγο γιαουρτακι αυτα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

 Μπα δεν εχω κανει εισαγωγή οσπριου ακόμη εμείς κάνουμε εισαγωγή ζυμαρικου τρώμε αυγό και σε λίγο γιαουρτακι αυτα

Κορίτσι από αυγό τρώτε κρόκο μόνο ή και ασπράδι; γιατί σαν να μου φάνηκε ότι η παιδίατρος είπε ασπράδι μετά το χρόνο και λίγο έμεινα αλλά ίσως κατάλαβα λάθος μιας και λέγαμε πολλά....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσι από αυγό τρώτε κρόκο μόνο ή και ασπράδι; γιατί σαν να μου φάνηκε ότι η παιδίατρος είπε ασπράδι μετά το χρόνο και λίγο έμεινα αλλά ίσως κατάλαβα λάθος μιας και λέγαμε πολλά....

Οχι κρόκο αλλά θα φάει και ασπράδι σε λιγες μέρες


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Οχι κρόκο αλλά θα φάει και ασπράδι σε λιγες μέρες

και πως τα πάτε; εμένα η μεγάλη τω καιρώ εκείνω ούτε να το φτύσει!
Θα ξανά ρωτήσω κι εγώ μετά τον κρόκο αν όλα είναι οκ και για το ασπράδι!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

και πως τα πάτε; εμένα η μεγάλη τω καιρώ εκείνω ούτε να το φτύσει!
Θα ξανά ρωτήσω κι εγώ μετά τον κρόκο αν όλα είναι οκ και για το ασπράδι!

Εμένα οτι του δώσεις το καταβροχθίζει ευτυχώς Εχω δικά μου αυγά και δεν φοβάμαι εγώ χάρηκα που επετρεψε απο τόσο νωρίς αυγό χ 

Αλήθεια με το κούλι πως τα πάτε ;; χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Penny... είπε:

Εμένα οτι του δώσεις το καταβροχθίζει ευτυχώς Εχω δικά μου αυγά και δεν φοβάμαι εγώ χάρηκα που επετρεψε απο τόσο νωρίς αυγό χ 

φτου φτου σκορδα χιχιχι μπράβοοοο!!!
Κι εγώ έμεινα άφωνη γιατι στη μεγαλη μου πηγαμε κοντα στον χρονο!
Αλλα μου ειπε οτι απο τον αλλο μηνα μπορουμε να φαμε και ψαρι!!

 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Εμένα οτι του δώσεις το καταβροχθίζει ευτυχώς Εχω δικά μου αυγά και δεν φοβάμαι εγώ χάρηκα που επετρεψε απο τόσο νωρίς αυγό χ 

Αλήθεια με το κούλι πως τα πάτε ;; χαχαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχα και κάπου εδώ θα αρχίσουμε να γεμίζουμε σελίδες πάλι! Οι παλιές ενδοξες εποχές μας. Εμείς τα πάμε πολύ καλά χαχαχαχα

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, επαθα σοκ σημερα...βγηκε κι αλλο δοντακι!!Εγω ηξερα οτι μετα τα 2 κατω βγαινουν τα 2 κεντρικα πανω αλλα ο μπεμπης εβγαλε ενα διπλανο...ειχε μια γκρινια τις τελευταιες μερες και δαγκωνοταν αλλα δε φανταζομουν οτι μπορουσε να βγει καποιο απο τα πανω τοσο γρηγορα!!

Επισης, ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει καμια εισαγωγη οσπριο. Εμενα μου ειπε η παιδιατρος να του δωσω φακες 1 εβδομαδα πριν συμπληρωσει τον 7ο και του εδωσα σημερα 1 κουταλια της σουπας μεσα στη χορτοσουπα. Σιγα σιγα μου ειπε να αυξανω την ποσοτητα μεχρι να φτασει να τρωει κανονικα μονο φακες. Εντωμεταξυ, φοβομουν οτι δε θα του αρεσει αλλα τελικα το καταβροχθισε!!

Μπράβο κορίτσι μου, μπαμ μπαμ τα δοντάκια σας. Εμείς τίποτα ακόμα! Σήμερα κλείσαμε τον 7ο. Είναι 72 εκ 9100. Για φακές μου είπε τον άλλο μήνα να βάλουμε! 

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Χαχαχαχαχαχα και κάπου εδώ θα αρχίσουμε να γεμίζουμε σελίδες πάλι! Οι παλιές ενδοξες εποχές μας. Εμείς τα πάμε πολύ καλά χαχαχαχα

Μπράβο κορίτσι μου, μπαμ μπαμ τα δοντάκια σας. Εμείς τίποτα ακόμα! Σήμερα κλείσαμε τον 7ο. Είναι 72 εκ 9100. Για φακές μου είπε τον άλλο μήνα να βάλουμε! 

Α και έγω δεν Εχω παράπονο πολύ κουλι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ξανά έπιασε οίστρος και θέλω τρίτο... χθες δεν ήθελα... αύριο δε θα θέλω πάλι... χαχαχαχα
Θέλω βρε παιδί μου μωρό με τσουτσουυυ
Θέλω να γίνω πεθερά!!! χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εμένα με ξανά έπιασε οίστρος και θέλω τρίτο... χθες δεν ήθελα... αύριο δε θα θέλω πάλι... χαχαχαχα
Θέλω βρε παιδί μου μωρό με τσουτσουυυ
Θέλω να γίνω πεθερά!!! χαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχα αυτό θα πει γεννήθηκα για να γίνω πεθερά!!! Άσε χτες λέγαμε μόλις χρονισει να βάλουμε μπροστά για δεύτερο! Αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα στο ποια διαφορά ηλικίας είναι η καλύτερη! 

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...