Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα είναι τρέλα τα μωρούλια μας και μας χορεύουν στο ταψί!! :lol::lol:

Ρε κορίτσια η Ραφαέλα να γέννησε? Πότε είχε πει ότι έχει πητ?

Εχει γεννήσει το κορίτσι μας κ ειναι ευτυχισμενη...Σπιτι με τη μπουμπού της είναι!!!!

  • Μου αρέσει 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Εχει γεννήσει το κορίτσι μας κ ειναι ευτυχισμενη...Σπιτι με τη μπουμπού της είναι!!!!

Ωωωωωωω!! @Rafaelatarzan να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Γερό και καλότυχο το θαυματάκι σου πάντα!!!!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα είναι τρέλα τα μωρούλια μας και μας χορεύουν στο ταψί!! :lol::lol:

Ρε κορίτσια η Ραφαέλα να γέννησε? Πότε είχε πει ότι έχει πητ?

Ου τώρα η Ραφαέλα έχει γεννήσει εδώ και μέρες 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2020 at 4:39 ΜΜ, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσια τι κανετεεεε? Ειχαμε εμβολιο σημερα, αυριο γινεται 6 μηνων το αγορακι μου! Ειναι 7.700kg και 70cm! Θ'αφησω να περασουν κανα δυο μερες απ το εμβολιο και ξεκιναμε κι εμεις τις στερεες επιτελους!

Με καροτακι θ'αρχισουμε, εγω νομιζα πατατα αλλα μου ειπε ο γιατρος πατατα καλυτερα απ τον 7ο και μετα γιατι εχει πολυ αμυλο κι ετσι θα φαμε γλυκοπατατα και κολοκυθι μετα το καροτο..

Μου προτεινε να αρχισουμε με blw εγω θα ηθελα να το δοκιμασω αλλα ο αντρας μου ουτε να το ακουσει, φοβαται πολυ! Οποτε θα τα βραζω στον ατμομαγειρα και μετα κατευθειαν στο multi.

Για πειτε μου για το νερο εμφιαλωμενο τους δινετε ή βρυσης? Και οσες δινετε βρυσης το βραζετε?

Μιά χαρά σε ύψος και βάρος το μπεμπάκι σου!!!! Εγώ blw με τίποτα φοβάμαι πολύ.

Γιατί κάνει να δίνουμε εμφιαλωμένο; Στο είπε ο/η παιδίατρος; Εμείς έχουμε ψυγείο που βγάζει νερό με φίλτρο. Αλλά πάλι πάντα το βράζω. Μου είπε η παιδίατρος για 1 χρόνο να το βράζω. Όταν έρθει πάλι για εμβόλιο θα την ρωτήσω.

On 22/4/2020 at 5:25 ΜΜ, Giwtouli1990 είπε:

Για τα φρουτα(και καποια λαχανικα) του πηρα ενα τελειο gadgetακι, fresh food feeder λεγεται! Ανοιγεις το καπακι και βαζεις μεσα ολοκληρο κομματι και εχει διχτακι απ την αλλη πλευρα που τρωει το παιδι δεν μπορει να φυγει ουτε κομματι ουτε κουκουτσι τιποτα, ειναι τελειο και οικονομικο! 

Με το καλο να βαφτισουμε τα θαυματακια μας ολες!!!

Το έχω κι εγώ αυτό, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Γιατί ακόμα τρώει μόνο μήλο, μπανάνα και αχλάδι. Νόμιζα ότι είναι για πιο ζουμερά φρούτα.

On 23/4/2020 at 12:43 ΠΜ, Jennak83 είπε:

Χρονια πολλα! Εμας μας εχει πει 4 φορες τη βδομαδα κοκκινο κρεας, οποτε φτιαχνω 2 κοτοπουλο, 4 μοσχαρι κ μια σκετη χορτοσουπα. Πρεπει να κανω εισαγωγη κ σε αλλα κρεατακια σιγα σιγα.. εγω μαγειρευω για 2 μερες κ το βαζω αλλιωτο φυσικα στο ψυγειο.

Κι εμένα μου είπε 4 μέρες μοσχάρι και 2 κοτόπουλο. 75 γραμμάρια κρέας μου είπε την ημέρα. Πολλά μου φαίνονται. Σε άλλοι παιδίατροι λένε 50 γραμμάρια.

Άρα το φαγητό που βάζεις στο ψυγείο χωρίς να το αλέσεις είναι μισό καρότο, μισή πατάτα κ.α. μαζί με το ζουμί τους; Όλα δηλαδή από μισά.

21 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Ξεκινήσαμε επιτέλους!! Δεν μπορώ να πω ότι ξετρελαθηκε με το καρότο, ξινιζε τη μουριτσα αλλα ό,τι επεφτε στη σαλιαρα το έτρωγε! Με αυτο που ξετρελαθηκε ομως ηταν το νερακι, τον άφησα να πιει λιγο και οταν του πηρα το ποτηρακι εκλαιγε γιατι ηθελε κι αλλο..

Του εχω αποθηκεύσει σε ενα γυαλινο ταπερακι στο ψυγειο καρότο και για αυριο! Κοριτσια ο φουρνος μικροκυμάτων ειναι απαγορευτικός ε? Εσεις πως τους τα ζεσταίνετε? 

Κι εμένα στην αρχή δεν έτρωγε. Τώρα όμως τρώει μιά χαρά. Θα συνηθίσει κι εσένα σιγά σιγά και θα τρώει.

Εγώ βράζω νερό σε ένα κατσαρολάκι και βάζω το γυάλινο μπολ που έχω αποθηκεύσει το φαγητό του μέσα. Έτσι το διατηρεί συνέχεια ζεστό, γιατί μου παίρνει μία ώρα το τάισμα και δεν το τρώει κρύο.... Έτσι μου είπε να κάνω και η παιδίατρος. Αν δε βράζουν γρήγορα οι εστίες σου και έχεις βραστήρα μπορείς να ρίξεις βραστό νερό στο κατσαρολάκι από τον βραστήρα και μετά να βάλεις το μπολ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nikoleta... είπε:

Μιά χαρά σε ύψος και βάρος το μπεμπάκι σου!!!! Εγώ blw με τίποτα φοβάμαι πολύ.

Γιατί κάνει να δίνουμε εμφιαλωμένο; Στο είπε ο/η παιδίατρος; Εμείς έχουμε ψυγείο που βγάζει νερό με φίλτρο. Αλλά πάλι πάντα το βράζω. Μου είπε η παιδίατρος για 1 χρόνο να το βράζω. Όταν έρθει πάλι για εμβόλιο θα την ρωτήσω.

Το έχω κι εγώ αυτό, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Γιατί ακόμα τρώει μόνο μήλο, μπανάνα και αχλάδι. Νόμιζα ότι είναι για πιο ζουμερά φρούτα.

Κι εμένα μου είπε 4 μέρες μοσχάρι και 2 κοτόπουλο. 75 γραμμάρια κρέας μου είπε την ημέρα. Πολλά μου φαίνονται. Σε άλλοι παιδίατροι λένε 50 γραμμάρια.

Άρα το φαγητό που βάζεις στο ψυγείο χωρίς να το αλέσεις είναι μισό καρότο, μισή πατάτα κ.α. μαζί με το ζουμί τους; Όλα δηλαδή από μισά.

Κι εμένα στην αρχή δεν έτρωγε. Τώρα όμως τρώει μιά χαρά. Θα συνηθίσει κι εσένα σιγά σιγά και θα τρώει.

Εγώ βράζω νερό σε ένα κατσαρολάκι και βάζω το γυάλινο μπολ που έχω αποθηκεύσει το φαγητό του μέσα. Έτσι το διατηρεί συνέχεια ζεστό, γιατί μου παίρνει μία ώρα το τάισμα και δεν το τρώει κρύο.... Έτσι μου είπε να κάνω και η παιδίατρος. Αν δε βράζουν γρήγορα οι εστίες σου και έχεις βραστήρα μπορείς να ρίξεις βραστό νερό στο κατσαρολάκι από τον βραστήρα και μετά να βάλεις το μπολ μέσα.

Στο feeder μπορεις να βαζεις οποιοδηποτε κομματι θες απο φρουτο ή λαχανικο! Μια φιλη δινει μπανανα και αχλαδι καθε μερα στο νινι της, το εχει δει σαν παιχνιδακι και του αρεσει! 

Βασικα τον ρωτησα εγω αν πχ ειμαστε εξω μπορω να του δωσω εμφιαλωμενο? Και μου ειπε ναι κανονικα απλα στο σπιτι να προτιμω να δινω βρυσης και να το βραζω.


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Στο feeder μπορεις να βαζεις οποιοδηποτε κομματι θες απο φρουτο ή λαχανικο! Μια φιλη δινει μπανανα και αχλαδι καθε μερα στο νινι της, το εχει δει σαν παιχνιδακι και του αρεσει! 

Βασικα τον ρωτησα εγω αν πχ ειμαστε εξω μπορω να του δωσω εμφιαλωμενο? Και μου ειπε ναι κανονικα απλα στο σπιτι να προτιμω να δινω βρυσης και να το βραζω.

Θα του το κάνω κι εγώ τότε μπας και απασχολείται, γιατί ήταν ένας άγγελος ο μπέμπης μου και εδώ και 1 μήνα δεν κάθεται πουθενά. Θέλει όλο να τον περπατάς ή να ασχολείσαι μαζί του και δεν προλαβαίνω να κάνω σχεδόν τίποτα.

Εντάξει θα ρωτήσω κι εγώ τη δικιά μου παιδίατρο να δω τι θα πει. Αλλά για να στο είπε και ο δικός σου ο παιδίατρος για το εμφιαλωμένο θα γίνεται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! 

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα :)❤️ σήμερα ξύπνησα με κέφια σας έβαλα και φώτο που υποσχέθηκα ❤️❤️❤️

Τι τέλεια μπουμπού είναι αυτή κορίτσι μουυυυυ! 

Τι κάνετε κορίτσια μου; @Rafaelatarzanνα σου ζήσει το νινακι κορίτσι μου, χάρηκα πάρα πολύ. Περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια μ....εχω γεννήσει κ εγώ εδώ κ ένα μήνα...η μικρή μ ειναι μια κούκλα....

περάσαμε μια περιπέτεια με την μενν γιατί έκατσε 20 μερες λογο βάρους ( βλέπετε ήθελα να βγει μοντέλο) χαχαχαχα κ πλέον είναι όλα καλά....γέννησα 34 βδομάδες μες την απαγόρευση της μαλακιας....χαχαχααχχ

Την έχω σπίτι κ Αγκαλιά μ...

Ευχαριστώ πολύ που με θυμηθήκαμε .

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2020 at 12:06 PM, marioula1234 said:

Κορίτσια το μικροκυμάτων το χρησιμοποίησα κάνα δυο φορές... Δεν έπρεπε ε; 

Επίσης έχω να δηλώσω το εξής... Απο εκεί που ξεκίνησε κ έτρωγε τώρα δεν τρωει τπτ απολύτως... Απο στερεές εννοώ! 

Κάναμε την τρίτη δοση των εμβολίων μας.. Η μπέμπα είναι 7800 και 67 πόντους. Μια χαεα βρίσκει η παιδίατρος την ανάπτυξη μας... Μου είπε να μην αγχώνομαι για τις στερεές να τρώει όσο θέλει ΑΝ θέλει... Να μην την πιέζω καθόλου γτ θα έχω αντίθετα αποτέλεσματα αυτά κορίτσια μου 

Μια κούκλα έίναι η μικρή! Ο μεγάλος σου πως είναι? Το χαίρεται με τα κλειστά σχολεία?

Ο φούρνος μικροκυμάτων δεν επιτρέπεται όχι γιατί χαλάει το φαγητό αλλά γιατί δε ζεσταίνεται ομοιόμορφα. Μπορεί σε ένα σημείο να είναι παγωμένο και σε άλλο να ζεματάει και να κάψει το μωρό.

Με το φαγητό μην αγχώνεσαι. Η μικρή θα τρώει και θα θηλαζει όσο θέλει. 

Κι εμείς νεράκι από τη βρύση χωρίς βράσιμο και χωρίς φίλτρο.

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ....εχω γεννήσει κ εγώ εδώ κ ένα μήνα...η μικρή μ ειναι μια κούκλα....

περάσαμε μια περιπέτεια με την μενν γιατί έκατσε 20 μερες λογο βάρους ( βλέπετε ήθελα να βγει μοντέλο) χαχαχαχα κ πλέον είναι όλα καλά....γέννησα 34 βδομάδες μες την απαγόρευση της μαλακιας....χαχαχααχχ

Την έχω σπίτι κ Αγκαλιά μ...

Ευχαριστώ πολύ που με θυμηθήκαμε .

 

Να σου ζησει η μπεμπουλα να ειναι δυνατη γερη και ευτυχισμενη.Πολυ χαρηκα μπραβο κοριτσι μου ευχομαι μονο χαρες απο εδω και περα.

On 27/4/2020 at 11:23 ΠΜ, marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα :)❤️ σήμερα ξύπνησα με κέφια σας έβαλα και φώτο που υποσχέθηκα ❤️❤️❤️

Πω πω κουκλιτσα μπραβο αγαπη να χαιρεσαι τα παιδακια σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Να σου ζησει η μπεμπουλα να ειναι δυνατη γερη και ευτυχισμενη.Πολυ χαρηκα μπραβο κοριτσι μου ευχομαι μονο χαρες απο εδω και περα.

Πω πω κουκλιτσα μπραβο αγαπη να χαιρεσαι τα παιδακια σου

Ευχαριστώ αγάπη...πάντα υγεις όλες μας κ τα παιδιά μας κ οι οικογένειες μας....φιλιά στον μικρό σ άντρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/4/2020 at 6:34 ΜΜ, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ....εχω γεννήσει κ εγώ εδώ κ ένα μήνα...η μικρή μ ειναι μια κούκλα....

περάσαμε μια περιπέτεια με την μενν γιατί έκατσε 20 μερες λογο βάρους ( βλέπετε ήθελα να βγει μοντέλο) χαχαχαχα κ πλέον είναι όλα καλά....γέννησα 34 βδομάδες μες την απαγόρευση της μαλακιας....χαχαχααχχ

Την έχω σπίτι κ Αγκαλιά μ...

Ευχαριστώ πολύ που με θυμηθήκαμε .

 

Να σου ζησει κοριτσι μου!!!Γερη και καλοτυχη να ειναι παντα!!

@winspert Πως τα πατε με τις στερεες κοριτσακι μου? Υπηρξε καμια βελτιωση?Για να παρεις θαρρος, επειδη τα αγορακια μας οπως εχουμε πει μοιαζουν (μαλλον ζωδιακο θα ειναι αφου εχουν διαφορα 1 μερα μονο...χαχαχα!!), ο δικος μου που στην αρχη δεν ετρωγε με τιποτα, πλεον εχει παρει φορα και αν μπορουσε θα εγλειφε και το μπολ!!Εχω βρει βεβαια οτι του αρεσουν ολα λιγο πιο παχυρευστα, οποτε προσπαθω να βγαινει πιο πηχτη και η φρουτοκρεμα και το μεσημεριανο και τα εξαφανιζει ολα!Το μονο θεμα μας κλασικα ειναι οτι δε θελει να καθεται αλλα ευτυχως τρωει γρηγορα και σε συνδυασμο με καραγκιοζιλιλια δικα μου συνηθως τελειωνει το φαγητο του πριν τον πιασει η "κριση" για αγκαλια.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

 

@winspert Πως τα πατε με τις στερεες κοριτσακι μου? Υπηρξε καμια βελτιωση?Για να παρεις θαρρος, επειδη τα αγορακια μας οπως εχουμε πει μοιαζουν (μαλλον ζωδιακο θα ειναι αφου εχουν διαφορα 1 μερα μονο...χαχαχα!!), ο δικος μου που στην αρχη δεν ετρωγε με τιποτα, πλεον εχει παρει φορα και αν μπορουσε θα εγλειφε και το μπολ!!Εχω βρει βεβαια οτι του αρεσουν ολα λιγο πιο παχυρευστα, οποτε προσπαθω να βγαινει πιο πηχτη και η φρουτοκρεμα και το μεσημεριανο και τα εξαφανιζει ολα!Το μονο θεμα μας κλασικα ειναι οτι δε θελει να καθεται αλλα ευτυχως τρωει γρηγορα και σε συνδυασμο με καραγκιοζιλιλια δικα μου συνηθως τελειωνει το φαγητο του πριν τον πιασει η "κριση" για αγκαλια.

Γεια σου κατερινουλα μου...Κ εμεις πλεον τρωμε...Οχι με πολλη χαρα αλλα τρωμε...Επισης επειδή με κοροϊδεύει, πρεπει να εχω το χερι μου κατω απο το προσωπάκι του για να του κανω νόημα να ανοίξει το στομα...χαχαχα....Τα φρουτα τα τρώει πιο καλα, είναι πιο γευστικά κ του αρέσουν...Ελπιζω βάζοντας κοτοπουλακι να νοστιμισει κ να τρώει κ το φαγητό πιο καλα...Τι ποσοτητα του δινεις εσυ; Εγώ έχω υπολογισει οτι τρώει περίπου 140 γραμμάρια στην καλύτερη...κ δεν τον πιεζω αφου πίνει κ γαλα...Το στήθος μου τωρα επειδή κάποιες φορές αργεί να φαει γίνεται τουμπανο....αλλα πιστεύω θα προσαρμοστεί κ αυτο....Κ εμενα τα τρώει παχυρευστα...τις πρωτες μερες ειχαμε θρηνο κ ετρωγε με το ζόρι δυο τρεις κουταλιες....τωρα τουλάχιστον δεν κλαίει...Αλλα απο ενταση μεσα στην ημερα οταν πεινάει ή νυσταζει ή απλά θέλει να σηκωθείς ορθια,καλα κρατεί...Κ φωνάζει επίσης αρκετά κάποιες φορες...σα να θυμώνει,σα να μας μαλώνει.  Δεν είμαι σίγουρη.... Προσπαθω με ηρεμη φωνη να του λεω δεν φωνάζουμε...Ισως είναι κ φαση που περνάει...Εσκασε κανα δοντακι σας; Εμάς τούμπανο τα ουλα αλλά δόντι τπτ ακόμα...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Γεια σου κατερινουλα μου...Κ εμεις πλεον τρωμε...Οχι με πολλη χαρα αλλα τρωμε...Επισης επειδή με κοροϊδεύει, πρεπει να εχω το χερι μου κατω απο το προσωπάκι του για να του κανω νόημα να ανοίξει το στομα...χαχαχα....Τα φρουτα τα τρώει πιο καλα, είναι πιο γευστικά κ του αρέσουν...Ελπιζω βάζοντας κοτοπουλακι να νοστιμισει κ να τρώει κ το φαγητό πιο καλα...Τι ποσοτητα του δινεις εσυ; Εγώ έχω υπολογισει οτι τρώει περίπου 140 γραμμάρια στην καλύτερη...κ δεν τον πιεζω αφου πίνει κ γαλα...Το στήθος μου τωρα επειδή κάποιες φορές αργεί να φαει γίνεται τουμπανο....αλλα πιστεύω θα προσαρμοστεί κ αυτο....Κ εμενα τα τρώει παχυρευστα...τις πρωτες μερες ειχαμε θρηνο κ ετρωγε με το ζόρι δυο τρεις κουταλιες....τωρα τουλάχιστον δεν κλαίει...Αλλα απο ενταση μεσα στην ημερα οταν πεινάει ή νυσταζει ή απλά θέλει να σηκωθείς ορθια,καλα κρατεί...Κ φωνάζει επίσης αρκετά κάποιες φορες...σα να θυμώνει,σα να μας μαλώνει.  Δεν είμαι σίγουρη.... Προσπαθω με ηρεμη φωνη να του λεω δεν φωνάζουμε...Ισως είναι κ φαση που περνάει...Εσκασε κανα δοντακι σας; Εμάς τούμπανο τα ουλα αλλά δόντι τπτ ακόμα...

Μπραβο!Μια χαρα τα πατε!!!Εμενα ως max ποσοτητα μου εχει πει η παιδιατρος τα 150 ml και τις τελευταιες μερες τα τρωει ολα και απ' ο,τι φαινεται χορταινει γιατι μετα δεν καθεται στο στηθος. Εχω κι εγω θεμα με το στηθος αλλα καθε μερα παει και καλυτερα. 2 φορες βεβαια εχω παιδευτει με πονο και σκληρυνσεις αλλα με τη διαδικασια ζεστο- μασαζ - θηλασμος-κρυο καταφερα και το αντιμετωπισα. Ελπιζω να προσαρμοστει απο εδω και περα...Βεβαια, ολο το βραδυ συνεχιζει να θηλαζει φουλ. Ο δικος μου φωναζει συνεχεια, χαρουμενος ομως...Παιζει με τη φωνη του και κανει ολη μερα σαν τον παπαγαλο χαχαχα!!Δοντακια εσκασαν τα 2 κατω την Κυριακη του Πασχα!Γενικα, παιδευοταν το καημενουλι με τα ουλα του καιρο κι εκεινη την ημερα τον επιασε σε καποια φαση γοερο κλαμα...τρομαξα η αληθεια ειναι αλλα αφου τον ζουληξα παντου για να ειμαι σιγουρη οτι δεν ποναει καπου αλλου, του εδωσα depon και χαλαρωσε!!Κοιμηθηκαμε 2 ωριτσες το απογευμα μετα απ' ολα αυτα και οταν ξυπνησαμε, ειχαν πεταχτει τα δοντακια!!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...