Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, πώς είστε; Πώς κοιμήθηκαν τα παιδάκια σας;

@neraidoula85 δεν νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι. Αν συνέβαινε κάτι δεν θα σου το έλεγε η παιδίατρος; Και εμένα όταν τον ταιζω (δίνω ξένο) κοιτάει σε διάφορες κατευθύνσεις. Τα παιδιά πρέπει να έχουν σε όλη τη διάρκεια της ημέρας βλεμματική επαφή με τους οικείους(όχι μόνο στο τάισμα),να ανταποκρίνονται στο γέλιο και στα παιχνίδια τους κ.λ.π.

Αν τον σηκώσεις στον ώμο σου γυρνά να σε κοιτάξει αν του μιλήσεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πώς είστε; Πώς κοιμήθηκαν τα παιδάκια σας;

@neraidoula85 δεν νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι. Αν συνέβαινε κάτι δεν θα σου το έλεγε η παιδίατρος; Και εμένα όταν τον ταιζω (δίνω ξένο) κοιτάει σε διάφορες κατευθύνσεις. Τα παιδιά πρέπει να έχουν σε όλη τη διάρκεια της ημέρας βλεμματική επαφή με τους οικείους(όχι μόνο στο τάισμα),να ανταποκρίνονται στο γέλιο και στα παιχνίδια τους κ.λ.π.

Αν τον σηκώσεις στον ώμο σου γυρνά να σε κοιτάξει αν του μιλήσεις;

Γεια σου κορίτσι μου!Μια χαρά κοιμήθηκε ο μικρός το βράδυ αλλά απ την ώρα που ξύπνησε μου ξανακοιμηθηκε πριν λίγο.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mar.da είπε:

Καλημέρα να σου ζήσει το παιδάκι σου!!Δε γνωρίζω πράγματα πανω σε αυτο το θεμα.Ο μικρός όταν τον θηλάζω κοιτάει σε πολλές κατευθύνσεις,άλλοτε εμένα,άλλοτε το στήθος.Υπάρχουν φορές που τρώει με κλειστά ματάκια γιατί δείχνει να θέλει να χαλαρώσει.

Μη διαβάζεις πολλά στο ίντερνετ γιατί σε τρελένουν,κάθε παιδάκι έχει τη δική του ανάπτυξη και πολλά πράγματα γίνονται σε διαφορετικό χρόνο για το καθένα.Έχοντας 4 παιδάκια μπορώ να σου πω ότι είχαν μεταξύ τους πολλές διαφορές στο χρόνο που το καθένα έκανε πράγματα.

Θέσε όμως τις ανησυχίες σου στον παιδίατρο και εύχομαι όλα να είναι καλά.

Σε ευχαριστω πολύ κ εσυ να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!!  ετσι κανει και μενα, μονο που η βλεμματικη επαφη καθως το ταιζω ειναι σπανια. σε ολα τα αλλα ειμαστε οκ. Παντως αυτο θα κανω, θα το πω στον παιδιατρο, τωρα που εχουμε και το 2ο εμβόλιο.

Και πάλι ευχαριστώ!!! 

Just now, Mampa είπε:

 

@neraidoula85 δεν νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι. Αν συνέβαινε κάτι δεν θα σου το έλεγε η παιδίατρος; Και εμένα όταν τον ταιζω (δίνω ξένο) κοιτάει σε διάφορες κατευθύνσεις. Τα παιδιά πρέπει να έχουν σε όλη τη διάρκεια της ημέρας βλεμματική επαφή με τους οικείους(όχι μόνο στο τάισμα),να ανταποκρίνονται στο γέλιο και στα παιχνίδια τους κ.λ.π.

Αν τον σηκώσεις στον ώμο σου γυρνά να σε κοιτάξει αν του μιλήσεις;

Ευτυχως ανταποκρινεται πολυ καλα. ειναι γελαστούλα και μας κοιταει συνεχεχεια.  μονο αυτο με το ταισμα δεν.....

και αυτο με τον ωμο, δεν νομιζω, οταν περπαταμε τρισυρω στο σπιτι οχι, δειχνει οτι της αρεσει απλα να κοιταει τριγυρω, οταν καθομαστε συνηθως με κοιταει. τι να πω!!  δεν εχω πει κατι ακομα στην παιδιατρο. τωρα που θα παω θα της πω τις ανησυχιες μου. Σε ευχαριστω πολυ πάντως!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

LpZWm5.png
 
ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ..ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ...ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ...
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Είδες?εσείς έχετε δυναμώσει πιο γρήγορα αυτούς τους μυς,personal trainer θα γίνει ο γιος σου:D.

Έτοιμη δείχνει η μπουμπού σου όπου να ναι θα κάνει τα γυρίσματα της.Εμείς το κάναμε το πόσιμο,της γαστρεντεριτιδας εννοείς ε?

Ναι της γαστρεντερίτιδας ,έχω ακούσει κ από άλλες μανουλες που το κάνανε.. αλλά η δική μου παιδίατρος μου λέει πως δεν αφορά θηλαζοντα βρέφη.. αλλά αφορά προοωρα με χαμηλό σωματικό βάρος.. οπότε δεν θα το κάνουμε... Αυτό που δεν έχουν όλοι οι παιδίατροι μια κοινή γραμμή να μην διχαζομαστε κ εμείς..ε..

Link to comment
Share on other sites

@Mar.da μακάρι να του περάσει γρήγορα!

On 9/12/2019 at 4:40 ΜΜ, Sophiav είπε:

@Smurfita κρυωμενος δεν είναι. Εμβόλιο κάναμε τ Τετάρτη. Λέτε ακόμα να χει παρενέργειες; επίσης από προχθές γύρισε από ανάσκελα μπρούμυτα και από τότε θέλει να ναι μόνο κάτω κ να γυρνάει όλη την ώρα. Κ εσάς έτσι κάνουν; 

Εμένα δεν γυρίζει , αν και πολλές φορές παλεύει να γυρίσει προς το πλάι ή θέλει να σηκωθεί, αλλά πιστεύω ότι θα αργήσει γτ είναι φουσκιτσα (3 μηνών ήταν 7.250 γραμ., είχε διπλασιάσει και με το παραπάνω το βάρος γεννησης).. απλά όταν κάθεται στο καθισματακι του αυτοκινήτου, στο ριλαξ ή στα πόδια μας, προσπαθεί να σηκωθεί, πηγαίνει συνέχεια μπροστά το κεφάλι της και σαν να προσπαθεί να καθήσει στον ποπο της. 

@neraidoula85 Να χαίρεσαι τη μπεμπουλα σου!! Εγώ πρώτη φορά ακούω για βλεμματική επαφή κατά το τάισμα... Και εμένα που θηλάζει συνήθως κοιτάει το στήθος ή έχει κλειστά μάτια και λίγες φορές κοιτάζει εμένα στα μάτια. Αλλά γενικά μέσα στη μέρα μας κοιτάζει και μας ψάχνει με το βλέμμα και εμένα και τον μπαμπά της και μας παρακολουθεί όταν της μιλάμε. Αφού το σκέφτεσαι βέβαια, καλά θα κάνεις που θα ρωτήσεις και τον παιδίατρο.

 @Evi89 και εμείς το κάναμε αυτό το εμβολιο. 

@Rinaki88Συγγνώμη για το tag, δεν μπορούσα να το σβήσω με τίποτα!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evi89 είπε:

Ναι της γαστρεντερίτιδας ,έχω ακούσει κ από άλλες μανουλες που το κάνανε.. αλλά η δική μου παιδίατρος μου λέει πως δεν αφορά θηλαζοντα βρέφη.. αλλά αφορά προοωρα με χαμηλό σωματικό βάρος.. οπότε δεν θα το κάνουμε... Αυτό που δεν έχουν όλοι οι παιδίατροι μια κοινή γραμμή να μην διχαζομαστε κ εμείς..ε..

Έχεις δίκιο σε αυτο,ο κάθε παιδίατρος  έχει τη γραμμή του και άκρη δε βρίσκεις.Εμάς το θεώρησε απαραίτητο,3200 γεννήθηκε ο μπέμπης στις 36 και 6 με βάση την τελευταία περίοδο.Νομίζω ο παιδίατρος μας το συστήνει σε όλα τα μωρά.

Just now, Lia91 είπε:

@Mar.da μακάρι να του περάσει γρήγορα!

Εμένα δεν γυρίζει , αν και πολλές φορές παλεύει να γυρίσει προς το πλάι ή θέλει να σηκωθεί, αλλά πιστεύω ότι θα αργήσει γτ είναι φουσκιτσα (3 μηνών ήταν 7.250 γραμ., είχε διπλασιάσει και με το παραπάνω το βάρος γεννησης).. απλά όταν κάθεται στο καθισματακι του αυτοκινήτου, στο ριλαξ ή στα πόδια μας, προσπαθεί να σηκωθεί, πηγαίνει συνέχεια μπροστά το κεφάλι της και σαν να προσπαθεί να καθήσει στον ποπο της. 

@neraidoula85 Να χαίρεσαι τη μπεμπουλα σου!! Εγώ πρώτη φορά ακούω για βλεμματική επαφή κατά το τάισμα... Και εμένα που θηλάζει συνήθως κοιτάει το στήθος ή έχει κλειστά μάτια και λίγες φορές κοιτάζει εμένα στα μάτια. Αλλά γενικά μέσα στη μέρα μας κοιτάζει και μας ψάχνει με το βλέμμα και εμένα και τον μπαμπά της και μας παρακολουθεί όταν της μιλάμε. Αφού το σκέφτεσαι βέβαια, καλά θα κάνεις που θα ρωτήσεις και τον παιδίατρο.

 @Evi89 και εμείς το κάναμε αυτό το εμβολιο. 

@Rinaki88Συγγνώμη για το tag, δεν μπορούσα να το σβήσω με τίποτα!!

Ευχαριστώ Λία  μου!Καλέ η μπουμπουκα σου είναι για φάγωμα!!!Τη βλέπω κι αυτή να κάθεται γρήγορα πάντως.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Lia91 είπε:

 

@neraidoula85 Να χαίρεσαι τη μπεμπουλα σου!! Εγώ πρώτη φορά ακούω για βλεμματική επαφή κατά το τάισμα... Και εμένα που θηλάζει συνήθως κοιτάει το στήθος ή έχει κλειστά μάτια και λίγες φορές κοιτάζει εμένα στα μάτια. Αλλά γενικά μέσα στη μέρα μας κοιτάζει και μας ψάχνει με το βλέμμα και εμένα και τον μπαμπά της και μας παρακολουθεί όταν της μιλάμε. Αφού το σκέφτεσαι βέβαια, καλά θα κάνεις που θα ρωτήσεις και τον παιδίατρο.

Καλημερα!! Ευχαριστω πολύ και συ το ζουζουνακι σου. ουτε εγω πραγματικα δεν ειχα ιδεα για κατι τέτοιο μεχρι προχτες που το διαβασα καπου, ουτε εγω ξερω πως βρεθηκα εκει.....τρελάθηκα.  σημερα ειμαι καλυτερα παντως, μεσα σε μια μερα ρωτησα "όλο τον κόσμο", και μου λενε εφοσον σε κοιταει και σου χαμογελαει γενικα να μην ανησυχω, αλλα μια κουβεντα με τον παιδιατρο θα την κανω. σε ευχαριστω παρα πολύ πάντως, με καθυσηχαζουν καπως οι απαντησεις σας.

Να εχετε μια ομορφη μέρα!!! <3

  • Μου αρέσει 2

LpZWm5.png
 
ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ..ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ...ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ...
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Έχεις δίκιο σε αυτο,ο κάθε παιδίατρος  έχει τη γραμμή του και άκρη δε βρίσκεις.Εμάς το θεώρησε απαραίτητο,3200 γεννήθηκε ο μπέμπης στις 36 και 6 με βάση την τελευταία περίοδο.Νομίζω ο παιδίατρος μας το συστήνει σε όλα τα μωρά.

Ευχαριστώ Λία  μου!Καλέ η μπουμπουκα σου είναι για φάγωμα!!!Τη βλέπω κι αυτή να κάθεται γρήγορα πάντως.

Ακριβώς κορίτσι μου!

Εντομεταξυ η μικρή ενώ κοιμόταν κανονικά το βράδυ γύρω στις 9,30 κ ξυπνούσε 6 ,έχει 3 μέρες τώρα που ξυπνάει 2 φορές για θηλασμό .... Σας έχει τύχει καθόλου αυτό; Αν κ υποψιάζομαι ότι το κάνει λόγω άλματος... Εσάς πόσο κοιμούνται το βράδυ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

@neraidoula85 προσπάθησε να μην αγχώνεσαι με καθετί που διαβάζεις στο internet γιατί είναι πραγματικά ψυχοφθόρο. Όπως είπαν και οι υπόλοιπες μανούλες πες τις ανησυχίες σου στο γιατρό κι εκείνος θα σου λύσει όλες σου τις απορίες.

Πάντως και η μικρή μου, αλλά και η μεγάλη όταν θήλαζε, συνήθως έχει κλειστά ματάκια. Όταν την ταΐζει ο μπαμπάς της με το μπιμπερό, άλλοτε τον κοιτάει άλλοτε όχι. Όταν μας ακούει γυρνάει το κεφάλι και μας αναζητά και επίσης "ακολουθεί" τον ήχο. Π.χ. αν της κουνήσω μια κουδουνίστρα και την πάω είτε αριστερά είτε δεξιά ακολουθεί με το κεφάλι της γυρίζοντας το.

@Evi89 κι εμείς το κάναμε, αλλά όχι πόσιμο. Η αλήθεια είναι ότι ο κάθε παιδίατρος ακολουθεί διαφορετική γραμμή και όχι μόνο για το θέμα των εμβολίων...

Το βράδυ η μικρή κοιμάται 10-6. Αλλά νομίζω ότι τώρα τα μωράκια μας είναι σε περίοδο άλματος οπότε δικαιολογείται η όποια αλλαγή στα ωράρια. Επίσης μπορεί να αλλάξουν οι συνήθειες λόγω δοντιών.

Κορίτσια κι εμάς η μικρή κάνει το κεφαλάκι της μπροστά σας να κάνει κοιλιακούς και έχει πλάκα. Το κακό είναι ότι με την προσπάθεια αυτή επιδεινώνεται η παλινδρόμηση, αλλά τι να κάνουμε;;; Επίσης το γυμναστήριο δεν βλέπω να αντέχει για πολύ... Τραβάει τους κρίκους και τα παιχνιδάκια και κουνιέται ολόκληρο. Σήμερα οι αψίδες του είχαν αλλάξει θέση από το τράβα τράβα...κι εκείνη γελάει με χαχανιτα!

  • Μου αρέσει 4

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Ακριβώς κορίτσι μου!

Εντομεταξυ η μικρή ενώ κοιμόταν κανονικά το βράδυ γύρω στις 9,30 κ ξυπνούσε 6 ,έχει 3 μέρες τώρα που ξυπνάει 2 φορές για θηλασμό .... Σας έχει τύχει καθόλου αυτό; Αν κ υποψιάζομαι ότι το κάνει λόγω άλματος... Εσάς πόσο κοιμούνται το βράδυ;;

Γεια Εύη μου!Εμένα το χε πάθει αυτο στο προηγούμενο εμβόλιο,ευτυχώς κράτησε μια νύχτα.

Just now, Smurfita είπε:

Καλημέρα!!!

@neraidoula85 προσπάθησε να μην αγχώνεσαι με καθετί που διαβάζεις στο internet γιατί είναι πραγματικά ψυχοφθόρο. Όπως είπαν και οι υπόλοιπες μανούλες πες τις ανησυχίες σου στο γιατρό κι εκείνος θα σου λύσει όλες σου τις απορίες.

Πάντως και η μικρή μου, αλλά και η μεγάλη όταν θήλαζε, συνήθως έχει κλειστά ματάκια. Όταν την ταΐζει ο μπαμπάς της με το μπιμπερό, άλλοτε τον κοιτάει άλλοτε όχι. Όταν μας ακούει γυρνάει το κεφάλι και μας αναζητά και επίσης "ακολουθεί" τον ήχο. Π.χ. αν της κουνήσω μια κουδουνίστρα και την πάω είτε αριστερά είτε δεξιά ακολουθεί με το κεφάλι της γυρίζοντας το.

@Evi89 κι εμείς το κάναμε, αλλά όχι πόσιμο. Η αλήθεια είναι ότι ο κάθε παιδίατρος ακολουθεί διαφορετική γραμμή και όχι μόνο για το θέμα των εμβολίων...

Το βράδυ η μικρή κοιμάται 10-6. Αλλά νομίζω ότι τώρα τα μωράκια μας είναι σε περίοδο άλματος οπότε δικαιολογείται η όποια αλλαγή στα ωράρια. Επίσης μπορεί να αλλάξουν οι συνήθειες λόγω δοντιών.

Κορίτσια κι εμάς η μικρή κάνει το κεφαλάκι της μπροστά σας να κάνει κοιλιακούς και έχει πλάκα. Το κακό είναι ότι με την προσπάθεια αυτή επιδεινώνεται η παλινδρόμηση, αλλά τι να κάνουμε;;; Επίσης το γυμναστήριο δεν βλέπω να αντέχει για πολύ... Τραβάει τους κρίκους και τα παιχνιδάκια και κουνιέται ολόκληρο. Σήμερα οι αψίδες του είχαν αλλάξει θέση από το τράβα τράβα...κι εκείνη γελάει με χαχανιτα!

Ω ρε σας βλέπω να σας τρέχει η μικρη:grin:,εμένα πάντως η δεύτερη μου βγήκε πολυ ζωηρή,ενα θα σου πω στην πρώτη Γυμνασίου πήρε άλογο δικό της οπότε καταλαβαίνεις για τι παιδι μιλαμε:mrgreen:.

  • Μου αρέσει 3

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Evi89 είπε:

Ακριβώς κορίτσι μου!

Εντομεταξυ η μικρή ενώ κοιμόταν κανονικά το βράδυ γύρω στις 9,30 κ ξυπνούσε 6 ,έχει 3 μέρες τώρα που ξυπνάει 2 φορές για θηλασμό .... Σας έχει τύχει καθόλου αυτό; Αν κ υποψιάζομαι ότι το κάνει λόγω άλματος... Εσάς πόσο κοιμούνται το βράδυ;;

Εμένα κοιμάται τον τελευταίο καιρό 10 παρά το βράδυ με 8-9 το πρωί και ξυπνάει μια φορά ανάμεσα να θηλασει. 2-3 μέρες , στην αρχή αυτού του άλματος ξυπνουσε περίπου  3φορες, τώρα ευτυχώς είμαστε πάλι στη μία φορά.. ναι, και εσάς ίσως λόγω του άλματος να είναι .

Χθες όμως που έλειπε ο μπαμπάς μας για υπηρεσία , κοιμήθηκε 10 το βράδυ με 7 το πρωί συνεχόμενα και μετά άλλο ένα 2,5 ωρο!! Έτυχε βέβαια, δεν νομίζω να κρατήσει αυτό, άλλο χάρηκα γτ είμαι μόνη μ όλη μέρα από χθες πρωί μέχρι και τώρα και ξεκουράστηκα!! 

@Smurfita αχ τι τέλεια με το γυμναστήριο, μπράβο η μικρούλα σου! Εμένα δεν έδειχνε ενδιαφέρον ώσπου έχει εδώ και 2μερες που τραβάει τα παιχνιδάκια! Εκεί να δεις χαρά η χαζομαμα! Σε 2 μέρες κλείνει 4μηνες και έλεγα και γω ότι δεν της αρέσει το γυμναστήριο.. αλλά τώρα άρχισε να της τραβάει το ενδιαφέρον.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, πώς είστε; Χαίρομαι που τα παιδάκια σας είναι καλά. Από χθες ο μικρός μου έχει ανησυχία, εκεί που κοιμάται βαθιά, ξεκινά να κλαίει ή να γκρινιάζει. Συνεχώς τα χέρια στο στόμα και από χθες παίρνει πιπίλα, ενώ 4,5 μήνες δεν πήρε καθόλου. Πιστεύω είναι τα ούλα. Εσείς τι λέτε;

Την Παρασκευή πρώτα ο Θεός έχουμε εμβόλιο να δούμε τι θα μας πει η γιατρός για τα ούλα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Γεια σας κορίτσια, πώς είστε; Χαίρομαι που τα παιδάκια σας είναι καλά. Από χθες ο μικρός μου έχει ανησυχία, εκεί που κοιμάται βαθιά, ξεκινά να κλαίει ή να γκρινιάζει. Συνεχώς τα χέρια στο στόμα και από χθες παίρνει πιπίλα, ενώ 4,5 μήνες δεν πήρε καθόλου. Πιστεύω είναι τα ούλα. Εσείς τι λέτε;

Την Παρασκευή πρώτα ο Θεός έχουμε εμβόλιο να δούμε τι θα μας πει η γιατρός για τα ούλα.

Καλησπέρα σας!Με την ίωση πως είναι ο μπέμπης σου?Αν δεν είναι απο βουλωμένη μυτούλα,τότε ναι μπορεί να χουν να κάνουν τα ούλα σε ολο αυτό.Πάντως στον υπνο του κι εμένα ψιλοκλαιει καμμία φορά αλλά χωρίς να ξυπνάει.Όχι στο βραδινό υπνο αλλά στην διάρκεια της μέρας. 

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...