Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Κορίτσι μου, θα αναγκαστούν να τον κρατήσουν! Τι θα πει φοβούνται, παιδιά δεν μεγάλωσαν κι εκείνες; Εκτός αν μείνει ο άντρας σου με το μωρό και σε συνοδεύσει κάποιος άλλος στο νοσοκομείο.

Μη στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσι μου, θα αναγκαστούν να τον κρατήσουν! Τι θα πει φοβούνται, παιδιά δεν μεγάλωσαν κι εκείνες; Εκτός αν μείνει ο άντρας σου με το μωρό και σε συνοδεύσει κάποιος άλλος στο νοσοκομείο.

Μη στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε!

Ουτε ο αντρας μου μπορει να φυγει απο την δουλεια...ευτυχως θα ερθει η αδερφη μου(αυτη μπορει να φυγει) να κρατησει το μωρο κ να παω μονη μου στο νοσοκομειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε βέβαια βρε Σέβη. Τόσο αίμα από την τομή δεν είναι φυσιολογικό. Μην μας πάθεις και τίποτα. Να μας πεις μετά.

Άλεξ, το δωμάτιο είναι έτοιμο για τα μωρά. Εντάξει δεν έχουμε κρεμάσει τη κουρτίνα ακόμα, δεν μας ήρθε και ο αποστειρωτής και τα μπιμπερό (τα έχουμε παραγγείλει όλα μαζί), αλλά από βδομάδα πιστεύω θα τα έχουμε σπίτι. Επίσης τη βαλίτσα δεν την έχω ετοιμάσει, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω κιόλας γιατί δίνουμε τόση αξία σε αυτή τη βαλίτσα! :D Έτσι μου έρχεται να πετάξω ό,τι βρω μπροστά μου μέσα και τέλος. Ούτε νυχτικές έχω αγοράσει ούτε ρόμπες.

Πώς με βρίσκεις;; χαχαχα


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το εξωγήινο μωρό έχει πλάκα:!! Εϊναι σαν να τους βλέπω μπροστά μου:! Και η δικιά μου μαμά σίγουρα έτσι θα κάνει... Μ'αρέσει που μου ήθελε να έρθει και στο σπίτι μετά την κλινική μια βδομάδα!! Μετά χαράς θα κάτσει στο σπίτι της τελικά και θα πάρει ο άντρας μου άδεια...! Χάρη θα της κάνω!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε βέβαια βρε Σέβη. Τόσο αίμα από την τομή δεν είναι φυσιολογικό. Μην μας πάθεις και τίποτα. Να μας πεις μετά.

Άλεξ, το δωμάτιο είναι έτοιμο για τα μωρά. Εντάξει δεν έχουμε κρεμάσει τη κουρτίνα ακόμα, δεν μας ήρθε και ο αποστειρωτής και τα μπιμπερό (τα έχουμε παραγγείλει όλα μαζί), αλλά από βδομάδα πιστεύω θα τα έχουμε σπίτι. Επίσης τη βαλίτσα δεν την έχω ετοιμάσει, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω κιόλας γιατί δίνουμε τόση αξία σε αυτή τη βαλίτσα! :D Έτσι μου έρχεται να πετάξω ό,τι βρω μπροστά μου μέσα και τέλος. Ούτε νυχτικές έχω αγοράσει ούτε ρόμπες.

Πώς με βρίσκεις;; χαχαχα

Πολύ κουλ σε βρίσκω και σε χαίρομαι!! Εγώ είμαι το άκρως αντίθετο, πολύ αγχώδης και δίνω σημασία στην παραμικρή λεπτομέρεια (δυστυχώς)... Πάλι καλά που είναι ο άντρας μου χαλαρός και υπάρχει μια ισορροπία! :tongue::tongue:


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο αφορα την βαλιτσα εγω την εφτιαξα οταν εμαθα ποτε θα γεννησω...σιγα το πραμα!!! αφηστε κ να σας λειψει κατι θα σας το φερουν οι δικοι σας!!!

Polixenia μια νυχτικια φτανει....μονο το πρωτο βραδυ,εγω μετα ντυνομουν κανονικα κ εκοβα βολτες στο νοσοκομειο,δεν μπορουσα να καθομαι στο δωματιο κ οι αλλες κοπελες να εχουν τα μωρα κ εγω τπτ!!!

Κοπελα μου τους παρακαλουσα εχθες να το χαιδεψουν στο ποδι κ φοβοντουσαν,που να ελεγα παρτε τον αγκαλια η να τυχει κατι οπως τωρα κ να πω αλλαξτε τον η πλυντε τον!!! παει το μωρο θα το εψαχνα στο βοθρο!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οσο αφορα την βαλιτσα εγω την εφτιαξα οταν εμαθα ποτε θα γεννησω...σιγα το πραμα!!! αφηστε κ να σας λειψει κατι θα σας το φερουν οι δικοι σας!!!

Polixenia μια νυχτικια φτανει....μονο το πρωτο βραδυ,εγω μετα ντυνομουν κανονικα κ εκοβα βολτες στο νοσοκομειο,δεν μπορουσα να καθομαι στο δωματιο κ οι αλλες κοπελες να εχουν τα μωρα κ εγω τπτ!!!

Κοπελα μου τους παρακαλουσα εχθες να το χαιδεψουν στο ποδι κ φοβοντουσαν,που να ελεγα παρτε τον αγκαλια η να τυχει κατι οπως τωρα κ να πω αλλαξτε τον η πλυντε τον!!! παει το μωρο θα το εψαχνα στο βοθρο!!!:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχα!! Έλα ρε Σέβη!! Θα τους έφευγε μέσα σπό τα χέρια κατευθείαν στην αποχετευση;;;!!!

Είδες πώς γίνεται; Τι σου είναι η φύση και το ένστικτο... Με τι άνεση πιάνει η μαμά το μωρό της και οι άλλοι δεν μπορούν παρότι ήταν και αυτές μάνες με μωρά κάποτε.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ κουλ σε βρίσκω και σε χαίρομαι!! Εγώ είμαι το άκρως αντίθετο, πολύ αγχώδης και δίνω σημασία στην παραμικρή λεπτομέρεια (δυστυχώς)... Πάλι καλά που είναι ο άντρας μου χαλαρός και υπάρχει μια ισορροπία! :tongue::tongue:

Μην νομίζεις. Και εγώ πρήχτρα είμαι. Κάθε μέρα τον πρήζω για να τελειώσει τις δουλειές αφού εγώ δεν μπορώ. Σήμερα τον έπρηξα λίγο για τα μπιμπερό, τσουπ προχώρησε η δουλειά μου. Θα τα φέρει το βράδυ. Ο αποστειρωτής όμως δεν ήρθε. Από βδομάδα!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηρα τηλ στην Μενν ειναι κ ο μικρος στο κουνακι(πυρεξακι) πια!!!

Μου ειπε η γιατρος οτι 1 με 2 μερες μαλλον θα τον παρουμε!!!

Μπράβοοοοοο!!!!!!!! Τέλειαααααααα!!!

Άντε επιτέλους!!! Τελειώνει η ταλαιπωρία του και θα έρθει στο σπιτάκι σας!! Τι καλά!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

με εχει πιασει ανυπομονησια!!! ποτε θα ερθει η ωρα??? σεβακι τι ωραια με το μωρακι σου... αντε να παρεις κ τον αλλο να ολοκληρωθει η οικογενεια σας!!

αυτο με τις γιαγιαδες παντως.. εγω σκευτομαι πως θα τις διωχνω για να μενω λιγο μονη με τον ανδρουλη κ το μωρο μας!! και αμα πεταξω καμια κουβεντα αρπαζοντε!! τεσπα... ας ερθει η ωρα κ βλεπουμε εε??

κανενα νεοτερο απο την marigia ή την yotou??

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ στην Μενν ειναι κ ο μικρος στο κουνακι(πυρεξακι) πια!!!

Μου ειπε η γιατρος οτι 1 με 2 μερες μαλλον θα τον παρουμε!!!

μπραβο!! ολα καλα!!!! αντε με το καλο να τον υποδεχθητε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

με εχει πιασει ανυπομονησια!!! ποτε θα ερθει η ωρα??? σεβακι τι ωραια με το μωρακι σου... αντε να παρεις κ τον αλλο να ολοκληρωθει η οικογενεια σας!!

αυτο με τις γιαγιαδες παντως.. εγω σκευτομαι πως θα τις διωχνω για να μενω λιγο μονη με τον ανδρουλη κ το μωρο μας!! και αμα πεταξω καμια κουβεντα αρπαζοντε!! τεσπα... ας ερθει η ωρα κ βλεπουμε εε??

κανενα νεοτερο απο την marigia ή την yotou??

Η Marigia ειναι καλα,τις βλεπω μαμα κ κορη στη μενν!!!:P:p:p

Κουκλακι η μικρη της κοριτσια!!!

Λεω στην πεθερα μου "θα ερθει η αδερφη μου να κρατησει το μωρο,θες να ερθεις να κατσεις κ εσυ;;;(επιτηδες για να συνηθισει)...κ μου απανταει"οχι καλε τι να κανω εγω;;;;;" τι της λες;;; ενα αι σιχτιρ θα ταιριαζε απολυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εϊναι και πιο μικρά μωρέ τα δικά μας και ευάλωτα και φοβούνται περισσότερο. Σε κάνα μήνα δύο θα τους φύγει...

Χαιρετίσματα να δώσεις στη Marigia και ευχές πολλές!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...